Autobus Żory - Sosnowiec ceny od 6,98 zł

16/07/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com

Żory do Sosnowiec przez autobus

Podróż z Żory do Sosnowiec przez autobus wynosi 39,37 km i zajmuje 1 godz. i 0 min. Dziennie odbywa się 2 połączeń, z pierwszym odlotem o 08:35, a ostatnim o 18:35. Możliwe jest podróżowanie z Żory do Sosnowiec przez autobus za jedyne 6,98 zł lub aż 16,25 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 6,98 zł.

Najniższa cena6,98 zł
Czas trwania podróży1 godz. i 0 min
Połączenie dziennie2
Najniższa cena6,98 zł
Wyzsza cena16,25 zł
Pierwszy wyjazd08:35
Ostatni wyjazd18:35
Dystans39,37 km
OdjazdŻory
PrzyjazdSosnowiec
PrzewoźnicyFlixBus

Znajdź swój autobus z Żory do Sosnowiec na virail

Jeśli szukasz biletów z Żory do Sosnowiec w niskiej cenie, virail jest dla Ciebie idealną opcją. Porównując oferty kilku przewoźników możesz znaleźć rozwiązanie odpowiednie dla Twojego budżetu i planu wyjazdu.

Jaka jest najniższa cena biletów autobusowych z Żory do Sosnowiec?

Możesz znaleźć bilety autobusowe za średnio 12,38 zł. Jeśli jednak znasz już datę swojej podróży, nie marnuj czasu i zarezerwuj tak szybko, jak to możliwe bilet u przewoźnika niskokosztowego za 6,98 zł.

Które linie autobusowe zabiorą Cię z Żory do Sosnowiec?

Jednym z wielu partnerów współpracujących z virail jest również , oferujący przejazdy do Sosnowiec.

Jaki jest rozkład jazdy autobusów na trasie Żory - Sosnowiec?

Podróż autobusem z Żory do Sosnowiec trwa 1 godz. i 0 min. Pierwszy autobus odjeżdża z Żory o FSTD, a ostatni o 18:35. Średnia długość podróży to 1 godz. i 0 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Sosnowiec w :1 godz. i 0 min. Pierwszy autobus odjeżdża o 08:35, a ostatni o 18:35.

Jakie są stacje odjazdu i przyjazdu na trasie do Sosnowiec?

Autobusy z Żory wyjeżdżają ze stacji Żory, Dworzec,Żory, Dworzec Pks,Zory, Szkoła Muzyczna (Dworcowa) i przyjeżdżają na stację Sosnowiec Glowny,Sosnowiec Południowy.

Podróż autobusem do Żory z Sosnowiec: ile połączeń dziennie jest dostępnych?

Na trasie z Żory do Sosnowiec dostępnych jest 2 połączeń autobusowych dziennie. Zauważ, że 2 z nich to połączenia bezpośrednie, natomiast 0 wymagają co najmniej jednej przesiadki. Zauważ, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, bilet z przesiadkami jest czasem lepszym rozwiązaniem, zwłaszcza przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Na trasie do Sosnowiec z Żory dostępne jest jedynie jedno połączenie autobusowe dziennie. Dlatego powinieneś być bardzo ostrożny przy wyborze biletu. Dodatkowo, prosimy o przybycie na przystanek autobusowy trochę wcześniej. Zalecamy przybycie pół godziny wcześniej, aby uniknąć ryzyka.

Jeśli chcesz dojechać autobusem z Żory do Sosnowiec, dostępnych jest 2 połączeń dziennie. Zauważ, że wszystkie te połączenia, to jest 2, są bezpośrednie. Nie będziesz więc musiał zmieniać autobusu w trakcie podróży.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis
Tanie bilety autobus od Żory do Sosnowiec
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Żory do Sosnowiec.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Żory do Sosnowiec, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Żory do Sosnowiec.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów autobusowych od Żory do Sosnowiec

Najtańsze bilety autobusowe Żory - Sosnowiec można znaleźć już za 38,60 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 58,57 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 75,71 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż autobusem do Sosnowiec

Podróżując autobusem do Sosnowiec, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Usługi na pokładzie FlixBus od Żory do Sosnowiec
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Żory do Sosnowiec przez bus.
Udogodnienia FlixBus
wifi WiFi check
power_sockets Gniazdka elektryczne check
luggage Bagaż check
food_and_drink Jedzenie i picie check
air_con Klimatyzacja check

Żory do Sosnowiec Emisje CO2 przez Autobus

Ecology
Pociąg
2.76kg
Autobus
2.95kg
Lot
7.87kg
Samochód
6.3kg

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet autobus od Żory do Sosnowiec?
Bilet autobus z Żory do Sosnowiec to 12,38 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 6,98 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Żory do Sosnowiec?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Żory do Sosnowiec, to 6,98 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Żory a Sosnowiec przez autobus?
Żory do Sosnowiec to 39,37 km.
Jak długo trwa autobus między Żory a Sosnowiec?
Żory do Sosnowiec to średnio 1 godz. i 0 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 1 godz. i 0 min.
Ile autobus dziennie zmienia się z Żory na Sosnowiec?
Żory do Sosnowiec ma średnio 2 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy autobus od Żory do Sosnowiec?
Najwcześniejszy autobus od Żory do Sosnowiec rozpoczyna się pod adresem 08:35. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni autobus od Żory do Sosnowiec?
Najnowszy autobus od Żory do Sosnowiec odchodzi o 18:35. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Żory do Sosnowiec?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet autobus, jaki znaleźliśmy, to 6,98 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Żory do Sosnowiec?
Istnieje średnio 2 z Żory, aby przejść do Sosnowiec.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Żory a Sosnowiec przez autobus?
Najszybszy czas podróży przez autobus między Żory a Sosnowiec to 1 godz. i 0 min.
Czy istnieje bezpośredni autobus z Żory do Sosnowiec?
Tak, istnieje bezpośredni autobus między Żory a Sosnowiec.
Jakie są emisje CO2 dla Żory do Sosnowiec przez autobus?
Podróż autobus z Żory do Sosnowiec generuje 2.95kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Żory

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Żory

Trasy międzynarodowe z Żory i okolic

Inne miejsca docelowe z Żory

Główne połączenia kolejowe do Sosnowiec

Inne popularne trasy