Znajdź autobus z Żory do Opole

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w Opole

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 14,88zł
Czas podróży 2 h 35 min
Połączenia dla każdego dnia 3
Pierwszy odjazd: 08:35
Ostatni odjazd: 18:25
Odległość 89km

Autobusem z Żory do Opole: łatwiej z virail

Znalezienie idealnego biletu autobusowego na podróż z Żory do Opole z virail jest bardzo łatwe. Kiedy wybierzesz datę podróży, virail porówna setki oferty naszych partnerów, aby znaleźć dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Ile kosztuje bilet niskokosztowy z Żory do Opole?

Nie czekaj z rezerwacją biletu: rezerwując z wyprzedzeniem możesz kupić bilety z Żory do Opole za jedyne 3,48 zł. Jeśli jednak nie znasz jeszcze dokładnych dat podróży, możesz znaleźć bilety średnio za 46,74 zł.

Jak nazywają się stacje w Żory i Opole?

Stacje odjazdu i przyjazdu busów na trasie z Żory do Opole to Dworzec Autobusowy Przy Ul. Męczenników Oświęcimskich, Zory Dworzec Autobusowy and Żory Dworzec Autobusowy i Dworzec Autobusowy PKS, Ul. 1 Maja 4, 1 Maja and Opole Pl. Kopernika.

Autobusy z Żory do Opole


Jeśli oferta przewoźników autobusowych nie spełnia Twoich oczekiwań, pociągi lub carpooling mogą być dobrą alternatywą na tym dystansie.

Jako że podróż z Żory do Opole nie jest długa, bus jest dobrym rozwiązaniem, ale jeśli szukasz większej liczby połączeń lub innej godziny odjazdu, poszukaj ofert kolejowych lub spróbuj carpoolingu.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Opole z Żory?

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni autobus z Żory do Opole?

Podróż z Żory do Opole zajmuje około 3 hours and 6 minutes, lub nawet 2 hours and 35 minutes, jeśli wybierzesz najszybszą opcję. Pierwszy autobus odjeżdźa z Żory o 08:07, a ostatni o 18:07.

Przejazd autobusowy z Żory do Opole: którzy przewoźnicy obsługują tę trasę?

Do partnerów virail należy również MOKRZYCKI-BUS, Mokrzycki-Bus and FlixBus, oferujący przewozy na trasie z Żory do Opole.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.