Pociąg Barcelona - Ribes de Freser ceny od 42,37 zł

Rozpocząć z
42,37 zł

Barcelona do Ribes de Freser przez pociąg

Podróż z Barcelona do Ribes de Freser przez pociąg wynosi 101,9 km i zajmuje 2 godz. i 8 min. Dziennie odbywa się 4 połączeń, z pierwszym odlotem o 04:15, a ostatnim o 18:06. Możliwe jest podróżowanie z Barcelona do Ribes de Freser przez pociąg za jedyne 42,37 zł lub aż 45,16 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 42,37 zł.

Najniższa cena42,37 zł
Czas trwania podróży2 godz. i 8 min
Połączenie dziennie4
Najniższa cena42,37 zł
Wyzsza cena45,16 zł
Pierwszy wyjazd04:15
Ostatni wyjazd18:06
Dystans101,9 km
OdjazdBarcelona
PrzyjazdRibes de Freser
PrzewoźnicyRenfe

Tanie bilety na pociąg z Barcelona do Ribes de Freser na virail

Znalezienie idealnego połączenia kolejowego nigdy nie było prostsze: dzięki virail możesz porównać setki ofert naraz wpisując tylko datę wyjazdu. Poprzez flitry ceny i daty wyjazdu możesz ograniczyć liczbę wyników i znaleźć idealne rozwiązanie. Rezerwacja ma miejsce na stronie przewoźnika, na którą zostaniesz automatycznie przekierowany.

Ile kosztuje najtańszy bilet na pociąg z Barcelona do Ribes de Freser?

Rezerwując bilety z wyprzedzeniem naprawdę możesz zaoszczędzić sporo pieniędzy: możesz zdobyć tańsza bilety z Barcelona do Ribes de Freser za jedyne 42,37 zł, podczas gdy średnia cena to 42,65 zł.

Którzy przewoźnicy kolejowi zabiorą Cię z Barcelona do Ribes de Freser?

Aby dostać się do Ribes de Freser pociągiem, możesz polegać na . To tylko jeden z wielu naszych przewożników.

Ile zajmuje podróż z Barcelona do Ribes de Freser i kiedy odjeżdżają pociągi?

Przejazd między Barcelona a Ribes de Freser zajmuje 2 godz. i 8 min. Pierwszy pociąg odjeżdża o 04:15, a ostatni o 18:06. Pierwszy pociąg do Ribes de Freser odjeżdzą o 04:15, a ostatni o 18:06. Podróż trwa średnio 2 godz. i 8 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Ribes de Freser w ciagu 1 godz. i 58 min.

Poprzez jakie stacje dojadę pociągiem z Barcelona do Ribes de Freser?

Pociągi do Ribes de Freser odjeżdzają z Barcelona ze stacji i przyjeżdźają na stację .

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Ribes de Freser z Barcelona?

Jeśli chcesz pojechać do Ribes de Freser z Barcelona pociągiem, dziennie dostępnych jest 4 połączeń. Zauważ, że trasy 4 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Ribes de Freser na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa. Na trasie z Barcelona do Ribes de Freser jest dostępne jedynie jedno połączenie kolejowe dziennie. Bądź uważny, rezerwując bilet.

Dziennie dostępnych jest 4 połączeń kolejowych na trasie do Ribes de Freser z Barcelona.Zauważ, że jest wśród nich 4 bezpośrednich i zero wymagających przesiadki. Nie będziesz więc musiał się przesiadać.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis
Tanie bilety pociąg od Barcelona do Ribes de Freser
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Barcelona do Ribes de Freser.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Barcelona do Ribes de Freser, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Barcelona do Ribes de Freser.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg

Cena w miarę zbliżania się daty wyjazdu

Firmy kolejowe mogą pobierać wyższe ceny biletów w miarę zbliżania się daty odjazdu. Ceny w kolejnych dniach mogą wahać się od około 42,00 zł do 44,88 zł, ale mogą ulec zmianie. Radzimy dokonać rezerwacji tak wcześnie, jak to możliwe, aby potencjalnie zaoszczędzić do 6% na swojej podróży!

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów kolejowych od Barcelona do Ribes de Freser

Najtańsze bilety kolejowe Barcelona - Ribes de Freser można znaleźć już za 117,15 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 232,16 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 297,94 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Ribes de Freser

Podróżując pociągiem do Ribes de Freser, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Barcelona do Ribes de Freser Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
7.13kg
Autobus
7.64kg
Lot
20.38kg
Samochód
16.3kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Barcelona do Ribes de Freser? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Barcelona a Ribes de Freser wynoszą 7.13kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Barcelona a Ribes de Freser? Podróżując pociągiem między Barcelona a Ribes de Freser, zaoszczędzisz 13.25kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 0.51kg w porównaniu z autobusem i 9.17kg w porównaniu z samochodem.

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet pociąg od Barcelona do Ribes de Freser?
Bilet pociąg z Barcelona do Ribes de Freser to 42,65 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 42,37 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Barcelona do Ribes de Freser?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Barcelona do Ribes de Freser, to 42,37 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Barcelona a Ribes de Freser przez pociąg?
Barcelona do Ribes de Freser to 101,9 km.
Jak długo trwa pociąg między Barcelona a Ribes de Freser?
Barcelona do Ribes de Freser to średnio 2 godz. i 8 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 1 godz. i 58 min.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Barcelona na Ribes de Freser?
Barcelona do Ribes de Freser ma średnio 4 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Barcelona do Ribes de Freser?
Najwcześniejszy pociąg od Barcelona do Ribes de Freser rozpoczyna się pod adresem 04:15. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Barcelona do Ribes de Freser?
Najnowszy pociąg od Barcelona do Ribes de Freser odchodzi o 18:06. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Barcelona do Ribes de Freser?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet pociąg, jaki znaleźliśmy, to 42,37 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Jakie stacje mogę przejść od Barcelona do Ribes de Freser?
Istnieją stacje 8, z których możesz wyjechać z Barcelona, aby przejść do Ribes de Freser. Możesz przejść z Sant Adreu Comtal, Barcelona Nord, Barcelona Estació De França, Barcelona El Prat Airport, Barcelona Pl. Catalunya, Barcelona Sants, Barcelona El Clot Aragó and Barcelona Passeig De Gracia i możesz dotrzeć do Ribes De Freser.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Barcelona do Ribes de Freser?
Istnieje średnio 4 z Barcelona, aby przejść do Ribes de Freser.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Barcelona a Ribes de Freser przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Barcelona a Ribes de Freser to 1 godz. i 58 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Barcelona do Ribes de Freser?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Barcelona a Ribes de Freser.
Jakie są emisje CO2 dla Barcelona do Ribes de Freser przez pociąg?
Podróż pociąg z Barcelona do Ribes de Freser generuje 7.13kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Barcelona

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Barcelona

Trasy międzynarodowe z Barcelona i okolic

Inne miejsca docelowe z Barcelona

Powiązane trasy

Inne popularne trasy