Pociąg Reims - Marsylia ceny od 270,00 zł

Rozpocząć z
270,00 zł

Reims do Marsylia przez pociąg

Podróż z Reims do Marsylia przez pociąg wynosi 670,72 km i zajmuje 9 godz. i 43 min. Dziennie odbywa się 10 połączeń, z pierwszym odlotem o 11:56, a ostatnim o 22:15. Możliwe jest podróżowanie z Reims do Marsylia przez pociąg za jedyne 270,00 zł lub aż 1121,63 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 270,00 zł.

Najniższa cena270,00 zł
Czas trwania podróży9 godz. i 43 min
Połączenie dziennie10
Najniższa cena270,00 zł
Wyzsza cena1121,63 zł
Pierwszy wyjazd11:56
Ostatni wyjazd22:15
Dystans670,72 km
OdjazdReims
PrzyjazdMarsylia
PrzewoźnicyOUIGO, FlixBusWięcej

Pociąg Bilety od Reims do Marseille

Data odjazdu
czwartek, 29 lut 2024

Tanie bilety na pociąg z Reims do Marsylia na virail

Jeśli szukasz najłatwiejszego sposobu na znalezienie najlepszej ceny przejazdu pociągiem, virail jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że wybierzesz datę, a virail pokaże Ci wszystkie połączenia oferowane przez naszych partnerów: dzieki filtrowaniu wyników znajdziesz rozwiązanie idealne dla Twojego budżetu i planu podróży. Virail przekieruje Cię na stronę przewoźnika w celu zapewnienia prostej i bezpiecznej rezerwacji.

Ile kosztuje najtańszy bilet na pociąg z Reims do Marsylia?

Średnia cena biletów kolejowych z Reims do Marsylia to 564,49 zł. Możesz jednak znaleźć tańsze bilety, jeśli planujesz podróż z wyprzedzeniem lub jeśli możesz wybrać elastyczne daty: najtańsze bilety na pociąg z Reims do Marsylia kosztują około 270,00 zł.

Którzy przewoźnicy obsługują trasę z Reims do Marsylia?

Virail znajduje oferty wielu przewoźników kolejowych w Europie i reszcie świata. Pokazuje na przykład możliwe połączenia kolejowe między Reims a Marsylia oferowane przez .

Ile zajmuje podróż z Reims do Marsylia i kiedy odjeżdżają pociągi?

Dotarcie do Marsylia zajmie Ci 9 godz. i 43 min. Pierwszy pociąg odjeżdźa z Reims o 11:56, a ostatni o 22:15'. Podróż pociągiem do Marsylia zabiera średnio 9 godz. i 43 min, ale dzięki najszybszemu połączeniu na miejsce dotrzesz w 6 godz. i 2 min. Pierwszy pociąg odjeżdża o 11:56, a ostatni wyjeżdża z Reims o 22:15.

Na jakich stacjach możesz wsiąść w pociąg do Marsylia i na jaką stację przyjedziesz?

Pociąg z Reims odjeżdża ze stacji i przyjeżdża na stację .

Ile połączeń z Reims do Marsylia jest każdego dnia?

Dostępnych jest 10 połączeń kolejowych do Marsylia z Reims. Zauważ, że wśrod nich jest 0 połączeń bezpośrednich i 10 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Zalecamy wybór biletu bezpośredniego, jeśli nie chcesz się przesiadać. Lubisz podróżować pociągiem na trasie do Marsylia z Reims? Możliwe, że dostępne jest tylko jedno połączenie dziennie.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Reims do Marseille

Tanie bilety pociąg od Reims do Marsylia
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Reims do Marsylia.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Reims do Marsylia, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Reims do Marsylia.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Reims do Marseille

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Cena w miarę zbliżania się daty wyjazdu

Firmy kolejowe mogą pobierać wyższe ceny biletów w miarę zbliżania się daty odjazdu. Ceny w kolejnych dniach mogą wahać się od około 4,66 zł do 735,56 zł, ale mogą ulec zmianie. Radzimy dokonać rezerwacji tak wcześnie, jak to możliwe, aby potencjalnie zaoszczędzić do 99% na swojej podróży!

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Marsylia

Podróżując pociągiem do Marsylia, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

BlaBlaCar Bus to dalekobieżna usługa autobusowa dostępna w wielu krajach, w tym we Francji, Niemczech i krajach Beneluksu. Jest spółką zależną BlaBlaCar, platformy carpoolingowej. Lotnisko Gaulle 3, pociąg Annecy, lotnisko w Stuttgarcie i dworzec autobusowy Victoria.

FlixBus, dalekobieżna firma autobusowa, działa zarówno w Europie, jak iw Stanach Zjednoczonych. Założona w 2013 roku, stała się jednym z największych operatorów autobusowych w Europie, łączącym ponad 2500 miejsc docelowych w 30 krajach. Pochodzący z Niemiec FlixBus szybko rozszerzył swoją działalność na sąsiednie kraje, w tym Francję, Włochy, Danię, Holandię i Chorwację, oferując jednocześnie regularne połączenia do Norwegii, Hiszpanii i Anglii. Dzięki przystępnym cenom i wygodnym udogodnieniom, takim jak bezpłatne Wi-Fi, gniazdka elektryczne i toalety na pokładzie, FlixBus zapewnia wygodną i przyjemną podróż.

W 2013 roku francuska państwowa spółka kolejowa SNCF wprowadziła OUIGO, aby oferować niedrogie opcje podróży TGV. Wybierz między błyskawicznym OUIGO Grande Vitesse, osiągającym prędkość 300 km/h, a spokojniejszym OUIGO Classique, który oferuje nostalgiczne wrażenia z jazdy pociągiem.

SNCF, francuska państwowa spółka kolejowa, oferuje TER, kompleksową usługę pociągów regionalnych. Pociągi TER (Transport Express Régional) łączą miasta i wioski w regionach Francji, oferując lokalny transport osobom dojeżdżającym do pracy i turystom, którzy odkrywają regionalną kulturę, krajobraz i atrakcje dzięki rozległej sieci regionalnych tras. Pociągi TER są wolniejsze niż pociągi dużych prędkości, ale stanowią tańszą i wygodniejszą alternatywę dla krótszych podróży w obrębie regionów.

Rodzaje biletów i udogodnienia od Reims do Marsylia

Porównaj różne rodzaje biletów i udogodnienia oferowane przez OUIGO I TER podczas podróży od Reims do Marsylia.

Standard Class / Classical

Pociągi OUIGO Classique mają tylko jedną klasę, co odpowiada podróży drugą klasą, dlatego ceny biletów są niskie. Bilety kosztują od 10 euro dla dorosłych (w zależności od kierunku podróży) i 5 euro dla dzieci, a bilety kolejowe OUIGO można nabyć wyłącznie online.
wifi WiFi
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

Standard Class / TGV

OUIGO Grande Vitesse oferuje podróż w jednej klasie, co przypomina podróż drugą klasą, co zapewnia przystępne ceny biletów. Ceny biletów dla dorosłych zaczynają się od 10 euro, w zależności od kierunku podróży, natomiast dzieci mogą podróżować za 5 euro. Bilety na OUIGO można kupić wyłącznie online.
wifi WiFi
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

Standard

Bilety kolejowe TER mają stałą taryfę „Tarif Normal” i są ważne na jedną podróż do północy następnego dnia po skasowaniu w automatach do stemplowania peronów. Niektóre regiony mogą oferować zniżki poza szczytem.
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

Opis obiektu

Dowiedz się więcej o różnych udogodnieniach dostępnych na pokładzie każdego przewoźnika na tej trasie.

wifi WiFi open icon close icon
Masz dostęp do Wi-Fi (OUIFI) i za dodatkową opłatą możesz zagłębić się w portal rozrywkowy OUIFUN.
power_sockets Gniazdka elektryczne open icon close icon
W pociągach Ouigo tylko siedzenia na górnym pokładzie w wybranych wagonach są wyposażone w gniazdka elektryczne. Należy pamiętać, że te siedzenia są dostępne za dodatkową opłatą, a na dolnym pokładzie w ogóle nie ma gniazdek.
luggage Bagaż open icon close icon
OUIGO pozwala bezpłatnie zabrać ze sobą dwie małe sztuki bagażu podręcznego lub jedną sztukę o wymiarach 36 x 27 x 15 cm, a także bagaż podręczny o wymiarach 55 x 35 x 25 cm bez ograniczeń wagowych. W przypadku większych przedmiotów w przypadku rezerwacji online dokonanych z wyprzedzeniem pobierana jest opłata w wysokości 5 euro, a w przypadku płatności osobistej na stacji – do 20 euro.
accessibility Dostępność open icon close icon
Osobom mającym problemy z poruszaniem się TGV INOUI oferuje usługę „Accès Plus”. Zapewnia to dedykowaną pomoc ze stacji bezpośrednio do siedzenia pociągu. Zaleca się, aby pasażerowie skontaktowali się z „Accès Plus” po zabezpieczeniu biletów i upewnili się, że rezerwacji dokonano co najmniej 48 godzin przed planowanym odlotem.
food_and_drink Jedzenie i picie open icon close icon
We Francji klasyczne usługi pociągów OUIGO zapewniają przekąskę na miejscu, chociaż nie jest ona dostępna w pociągach dużych prędkości. Osobom podróżującym po Hiszpanii wizyta w autokarze nr 4 w OUIBAR zapewnia szeroki wybór napojów i przekąsek.
air_con Klimatyzacja open icon close icon
Podróżuj komfortowo, wszystkie autokary są klimatyzowane.
bicycle Rower open icon close icon
Planujesz zabrać ze sobą większe przedmioty, takie jak rower, hulajnoga, narty lub instrument muzyczny? Jeśli dokonasz rezerwacji online z wyprzedzeniem, opłata wynosi tylko 5 €. Jeśli jednak zdecydujesz się zapłacić na stacji, opłata wzrasta do 20 €.
power_sockets Gniazdka elektryczne open icon close icon
Nowoczesne pociągi TER są wyposażone w gniazdka elektryczne.
wifi WiFi open icon close icon
Pociągi TER są obecnie pozbawione usług Wi-Fi.
luggage Bagaż open icon close icon
W pociągach TER nie obowiązują żadne ograniczenia dotyczące rozmiaru bagażu, o ile mieści się on w Twoich osobistych możliwościach przewozowych i mieści się w wyznaczonych obszarach bagażowych.
accessibility Dostępność open icon close icon
Accès TER' oferuje specjalistyczną pomoc pasażerom niepełnosprawnym lub o ograniczonej sprawności ruchowej, zapewniając bezproblemową podróż.
food_and_drink Jedzenie i picie open icon close icon
Pociągi TER nie zapewniają wyżywienia na pokładzie; rozważ przyniesienie przekąsek.
bicycle Rower open icon close icon
Podróżowanie z rowerem pociągami TER jest bezpłatne. Wystarczy go powiesić lub przechowywać w wyznaczonych miejscach – obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”. Rezerwacja nie jest możliwa.
Usługi na pokładzie OUIGO, FlixBus and TER od Reims do Marsylia
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Reims do Marsylia przez train.
Udogodnienia OUIGO FlixBus TER BlaBlaCar Bus TGV inOui
wifi WiFi check check check check check
power_sockets Gniazdka elektryczne check check check check check
luggage Bagaż check check check check check
food_and_drink Jedzenie i picie check check check cross check
air_con Klimatyzacja cross check cross check check
quiet_zone Strefa Ciszy cross cross cross cross check
accessibility Dostępność cross cross cross cross check
bicycle Rower cross cross cross cross check
sleeper_couchette Podkład cross cross cross cross check

Reims do Marsylia Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
46.95kg
Autobus
50.3kg
Lot
134.14kg
Samochód
107.32kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Reims do Marsylia? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Reims a Marsylia wynoszą 46.95kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Reims a Marsylia? Podróżując pociągiem między Reims a Marsylia, zaoszczędzisz 87.19kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 3.35kg w porównaniu z autobusem i 60.37kg w porównaniu z samochodem.

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet pociąg od Reims do Marsylia?
Bilet pociąg z Reims do Marsylia to 564,49 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 270,00 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Reims do Marsylia?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Reims do Marsylia, to 270,00 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Reims a Marsylia przez pociąg?
Reims do Marsylia to 670,72 km.
Jak długo trwa pociąg między Reims a Marsylia?
Reims do Marsylia to średnio 9 godz. i 43 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 6 godz. i 2 min.
Jakie firmy działają od Reims do Marsylia?
Reims do Marsylia jest obsługiwany przez operatorów 4. Możesz znaleźć na Virail OUIGO, FlixBus, TER, BlaBlaCar Bus and TGV inOui świadczących usługi na tej trasie.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Reims na Marsylia?
Reims do Marsylia ma średnio 10 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Reims do Marsylia?
Najwcześniejszy pociąg od Reims do Marsylia rozpoczyna się pod adresem 11:56. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Reims do Marsylia?
Najnowszy pociąg od Reims do Marsylia odchodzi o 22:15. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Reims do Marsylia?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet pociąg, jaki znaleźliśmy, to 270,00 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Jakie stacje mogę przejść od Reims do Marsylia?
Istnieją stacje 2, z których możesz wyjechać z Reims, aby przejść do Marsylia. Możesz przejść z Champagne-Ardenne TGV and Reims Rue André Pingat i możesz dotrzeć do Marseille-Blancarde, Picon Busserine, Séon Saint-Henri and Marseille-St-Charles.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Reims a Marsylia przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Reims a Marsylia to 6 godz. i 2 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Reims do Marsylia?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Reims a Marsylia.
Jakie są emisje CO2 dla Reims do Marsylia przez pociąg?
Podróż pociąg z Reims do Marsylia generuje 46.95kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Reims

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Reims

Trasy międzynarodowe z Reims i okolic

Inne miejsca docelowe z Reims

Główne połączenia kolejowe do Marsylia

Inne popularne trasy