Pociąg Frascati - Rzym ceny od 5,12 zł

Rozpocząć z
5,12 zł

Frascati do Rzym przez pociąg

Podróż z Frascati do Rzym przez pociąg wynosi 17,63 km i zajmuje 1 godz. i 18 min. Dziennie odbywa się 151 połączeń, z pierwszym odlotem o 05:10, a ostatnim o 22:36. Możliwe jest podróżowanie z Frascati do Rzym przez pociąg za jedyne 5,12 zł lub aż 74,96 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 5,12 zł.

Najniższa cena5,12 zł
Czas trwania podróży1 godz. i 18 min
Połączenie dziennie151
Najniższa cena5,12 zł
Wyzsza cena74,96 zł
Pierwszy wyjazd05:10
Ostatni wyjazd22:36
Dystans17,63 km
OdjazdFrascati
PrzyjazdRzym
PrzewoźnicyRegionale Veloce, Autobus

Pociąg Bilety od Frascati do Rome

Data odjazdu
czwartek, 29 lut 2024

Virail znajduje najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Frascati do Rzym

Znalezienie idealnego połączenia kolejowego nigdy nie było prostsze: dzięki virail możesz porównać setki ofert naraz wpisując tylko datę wyjazdu. Poprzez flitry ceny i daty wyjazdu możesz ograniczyć liczbę wyników i znaleźć idealne rozwiązanie. Rezerwacja ma miejsce na stronie przewoźnika, na którą zostaniesz automatycznie przekierowany.

Jaka jest cena biletu na pociąg z Frascati do Rzym?

Jeśli masz możliwość wcześniejszej rezerwacji, prawdopodobnie znajdziesz tanie bilety kolejowe z Frascati do Rzym za 5,12 zł. Jeśli nie możesz rezerwować z wyprzedzeniem, bilety do Rzym kosztują około 18,07 zł.

Którzy przewoźnicy kolejowi zabiorą Cię z Frascati do Rzym?

Aby dostać się do Rzym pociągiem, możesz polegać na . To tylko jeden z wielu naszych przewożników.

Ile zajmuje podróż z Frascati do Rzym i kiedy odjeżdżają pociągi?

Przejazd między Frascati a Rzym zajmuje 1 godz. i 18 min. Pierwszy pociąg odjeżdża o 05:10, a ostatni o 22:36. Średnia długość podróży to 1 godz. i 18 min, ale najszybsze połączenia zabiorą cię do Rzym w ciągu 0 godz. i 13 min. Pierwszy pociąg odjeżdża z Frascati o 05:10, a ostatni o 22:36.

Jakie są stacje początkowe i końcowe na trasie z Frascati do Rzym?

Pociągi do Rzym mogą odjeżdzać z i przyjeżdżać na stację .

Ile połączeń z Frascati do Rzym jest każdego dnia?

Dostępnych jest 151 połączeń kolejowych do Rzym z Frascati. Zauważ, że wśrod nich jest 21 połączeń bezpośrednich i 130 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Zalecamy wybór biletu bezpośredniego, jeśli nie chcesz się przesiadać. Na trasie z Frascati do Rzym jest dostępne jedynie jedno połączenie kolejowe dziennie. Bądź uważny, rezerwując bilet.

Jeśli chcesz podróżować do Rzym z Frascati, pamiętaj, że dostępnych jest jedynie 151 połączeń kolejowych dziennie. Wśrod nich jest 130 połączeń z co najmniej jedną przesiadką oraz 21 połączeń bezpośrednich. Dlatego czasami wybór połączenia z przesiadkami jest bardziej efektywny kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i rezerwujesz bilet w ostatniej chwili, pomimo tego, że podróż jest dłuższa. W rezultacie wybór oferty z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją, chociaż podróż trwa dłużej. Zwłaszcza, kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i kiedy szukasz biletu na ostatnią chwilę. Jeśli jednak chcesz uniknąć przesiadek, wybierz bilet bezpośredni.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Frascati do Rome

Tanie bilety pociąg od Frascati do Rzym
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Frascati do Rzym.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Frascati do Rzym, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Frascati do Rzym.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Frascati do Rome

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Cena w miarę zbliżania się daty wyjazdu

Firmy kolejowe mogą pobierać wyższe ceny biletów w miarę zbliżania się daty odjazdu. Ceny w kolejnych dniach mogą wahać się od około 4,84 zł do 9,78 zł, ale mogą ulec zmianie. Radzimy dokonać rezerwacji tak wcześnie, jak to możliwe, aby potencjalnie zaoszczędzić do 51% na swojej podróży!

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów kolejowych od Frascati do Rzym

Najtańsze bilety kolejowe Frascati - Rzym można znaleźć już za 5,12 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 6,14 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 7,54 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Rzym

Podróżując pociągiem do Rzym, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Usługi na pokładzie Autobus od Frascati do Rzym
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Frascati do Rzym przez train.
Udogodnienia Autobus
wifi WiFi check

Frascati do Rzym Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
1.23kg
Autobus
1.32kg
Lot
3.53kg
Samochód
2.82kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Frascati do Rzym? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Frascati a Rzym wynoszą 1.23kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Frascati a Rzym? Podróżując pociągiem między Frascati a Rzym, zaoszczędzisz 2.3kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 0.09kg w porównaniu z autobusem i 1.59kg w porównaniu z samochodem.

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet pociąg od Frascati do Rzym?
Bilet pociąg z Frascati do Rzym to 18,07 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 5,12 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Frascati do Rzym?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Frascati do Rzym, to 5,12 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Frascati a Rzym przez pociąg?
Frascati do Rzym to 17,63 km.
Jak długo trwa pociąg między Frascati a Rzym?
Frascati do Rzym to średnio 1 godz. i 18 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 0 godz. i 13 min.
Jakie firmy działają od Frascati do Rzym?
Frascati do Rzym jest obsługiwany przez operatorów 1. Możesz znaleźć na Virail Regionale Veloce and Autobus świadczących usługi na tej trasie.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Frascati na Rzym?
Frascati do Rzym ma średnio 151 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Frascati do Rzym?
Najwcześniejszy pociąg od Frascati do Rzym rozpoczyna się pod adresem 05:10. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Frascati do Rzym?
Najnowszy pociąg od Frascati do Rzym odchodzi o 22:36. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Frascati do Rzym?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet pociąg, jaki znaleźliśmy, to 5,12 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Jakie stacje mogę przejść od Frascati do Rzym?
Istnieją stacje 1, z których możesz wyjechać z Frascati, aby przejść do Rzym. Możesz przejść z Rome Ciampino Airport i możesz dotrzeć do Roma Monte Mario, Rome S. Pietro, Rome Tuscolana, Rome Tiburtina, Fiumicino Aeroporto Internazionale, Rome Nomentana, Rome Termini, Rome Trastevere, Rome Ciampino Airport, Rome Balduina and Rome Ostiense.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Frascati do Rzym?
Istnieje średnio 21 z Frascati, aby przejść do Rzym.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Frascati a Rzym przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Frascati a Rzym to 0 godz. i 13 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Frascati do Rzym?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Frascati a Rzym.
Jakie są emisje CO2 dla Frascati do Rzym przez pociąg?
Podróż pociąg z Frascati do Rzym generuje 1.23kg emisji CO2.

Popularne trasy

Trasy międzynarodowe z Frascati i okolic

Główne połączenia kolejowe do Rzym

Powiązane trasy

Inne popularne trasy