Pociąg Lisbon - Portimão ceny od 51,68 zł

Rozpocząć z
51,68 zł

Lisbon do Portimão przez pociąg

Podróż z Lisbon do Portimão przez pociąg wynosi 184,7 km i zajmuje 3 godz. i 57 min. Dziennie odbywa się 7 połączeń, z pierwszym odlotem o 08:23, a ostatnim o 18:32. Możliwe jest podróżowanie z Lisbon do Portimão przez pociąg za jedyne 51,68 zł lub aż 126,64 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 51,68 zł.

Najniższa cena51,68 zł
Czas trwania podróży3 godz. i 57 min
Połączenie dziennie7
Najniższa cena51,68 zł
Wyzsza cena126,64 zł
Pierwszy wyjazd08:23
Ostatni wyjazd18:32
Dystans184,7 km
OdjazdLisbon
PrzyjazdPortimão
PrzewoźnicyAP - Alfa Pendular, IC - Intercidades

Pociąg Bilety od Lisbon do Portimao

Data odjazdu
czwartek, 29 lut 2024

Tanie bilety na pociąg z Lisbon do Portimão na virail

Virail sprawia, że każda podróż jest łatwiejsza: jedyne, co musisz zrobić to zaznaczyć datę podróży od LisbonX do Portimão. Póżniej będziesz mógł wybrać idealną opcję na przejazd dzięki filtrowaniu i sortowaniu wyników według ceny i daty wyjazdu. Virail przekieruje Cię automatycznie na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokończyć rezerwację.

Ile kosztuje najtańszy bilet na pociąg z Lisbon do Portimão?

Bilety na pociąg z Lisbon do Portimão kosztują średnio 85,07 zł, ale jeśli rezerwujesz z wyprzedzeniem lub wybierasz mniej oblegane terminy, możesz znaleźć bilety cenie od 51,68 zł.

Którzy przewożnicy kolejowi oferują połączenia z Lisbon do Portimão?

Jednym z naszych partnerów jest , oferujący połączenia między Lisbon a Portimão.

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni pociąg z Lisbon do Portimão?

Dotarcie do Portimão zajmie Ci 3 godz. i 57 min. Pierwszy pociąg odjeżdźa z Lisbon o 08:23, a ostatni o 18:32'. Z najszybszym połączeniem dotrzesz do Portimão w 3 godz. i 24 min, ale średnio zabiera to 3 godz. i 57 min.

Na jakich stacjach możesz wsiąść w pociąg do Portimão i na jaką stację przyjedziesz?

Pociąg z Lisbon odjeżdża ze stacji i przyjeżdża na stację .

Ile połączeń z Lisbon do Portimão jest dostępnych każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Portimão z Lisbon pociągiem, dziennie dostępnych jest 7 połączeń. Zauważ, że trasy 0 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Portimão na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa. Na trasie z Lisbon do Portimão jest dostępne jedynie jedno połączenie kolejowe dziennie. Bądź uważny, rezerwując bilet.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Lisbon do Portimao

Tanie bilety pociąg od Lisbon do Portimão
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Lisbon do Portimão.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Lisbon do Portimão, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Lisbon do Portimão.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Lisbon do Portimao

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Cena w miarę zbliżania się daty wyjazdu

Firmy kolejowe mogą pobierać wyższe ceny biletów w miarę zbliżania się daty odjazdu. Ceny w kolejnych dniach mogą wahać się od około 27,61 zł do 64,39 zł, ale mogą ulec zmianie. Radzimy dokonać rezerwacji tak wcześnie, jak to możliwe, aby potencjalnie zaoszczędzić do 57% na swojej podróży!

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów kolejowych od Lisbon do Portimão

Najtańsze bilety kolejowe Lisbon - Portimão można znaleźć już za 81,01 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 101,93 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 123,38 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Portimão

Podróżując pociągiem do Portimão, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Lisbon do Portimão Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
12.93kg
Autobus
13.85kg
Lot
36.94kg
Samochód
29.55kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Lisbon do Portimão? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Lisbon a Portimão wynoszą 12.93kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Lisbon a Portimão? Podróżując pociągiem między Lisbon a Portimão, zaoszczędzisz 24.01kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 0.92kg w porównaniu z autobusem i 16.62kg w porównaniu z samochodem.

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet pociąg od Lisbon do Portimão?
Bilet pociąg z Lisbon do Portimão to 85,07 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 51,68 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Lisbon do Portimão?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Lisbon do Portimão, to 51,68 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Lisbon a Portimão przez pociąg?
Lisbon do Portimão to 184,7 km.
Jak długo trwa pociąg między Lisbon a Portimão?
Lisbon do Portimão to średnio 3 godz. i 57 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 3 godz. i 24 min.
Jakie firmy działają od Lisbon do Portimão?
Lisbon do Portimão jest obsługiwany przez operatorów 2. Możesz znaleźć na Virail AP - Alfa Pendular, IC - Intercidades and R - Regional świadczących usługi na tej trasie.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Lisbon na Portimão?
Lisbon do Portimão ma średnio 7 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Lisbon do Portimão?
Najwcześniejszy pociąg od Lisbon do Portimão rozpoczyna się pod adresem 08:23. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Lisbon do Portimão?
Najnowszy pociąg od Lisbon do Portimão odchodzi o 18:32. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Lisbon do Portimão?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet pociąg, jaki znaleźliśmy, to 51,68 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Jakie stacje mogę przejść od Lisbon do Portimão?
Istnieją stacje 4, z których możesz wyjechać z Lisbon, aby przejść do Portimão. Możesz przejść z Lisboa - Santa Apolonia, Lisboa Oriente, Lisbon Portela Airport and Lisboa Sete Rios i możesz dotrzeć do Portimão Airport, Portimao Bus Stop and Portimão.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Lisbon a Portimão przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Lisbon a Portimão to 3 godz. i 24 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Lisbon do Portimão?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Lisbon a Portimão.
Jakie są emisje CO2 dla Lisbon do Portimão przez pociąg?
Podróż pociąg z Lisbon do Portimão generuje 12.93kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Lisbon

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Lisbon

Trasy międzynarodowe z Lisbon i okolic

Inne miejsca docelowe z Lisbon

Główne połączenia kolejowe do Portimão

Powiązane trasy

Inne popularne trasy