Pociąg Gdańsk - Koszalin ceny od 44,74 zł

Rozpocząć z
44,74 zł

Gdańsk do Koszalin przez pociąg

Podróż z Gdańsk do Koszalin przez pociąg wynosi 161,77 km i zajmuje 2 godz. i 46 min. Dziennie odbywa się 10 połączeń, z pierwszym odlotem o 05:12, a ostatnim o 18:55. Możliwe jest podróżowanie z Gdańsk do Koszalin przez pociąg za jedyne 44,74 zł lub aż 176,93 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 44,74 zł.

Najniższa cena44,74 zł
Czas trwania podróży2 godz. i 46 min
Połączenie dziennie10
Najniższa cena44,74 zł
Wyzsza cena176,93 zł
Pierwszy wyjazd05:12
Ostatni wyjazd18:55
Dystans161,77 km
OdjazdGdańsk
PrzyjazdKoszalin
PrzewoźnicyPKP

Pociąg Bilety od Gdańsk do Koszalin

Data odjazdu
czwartek, 29 lut 2024

Virail znajduje najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Gdańsk do Koszalin

Znalezienie idealnego połączenia kolejowego nigdy nie było prostsze: dzięki virail możesz porównać setki ofert naraz wpisując tylko datę wyjazdu. Poprzez flitry ceny i daty wyjazdu możesz ograniczyć liczbę wyników i znaleźć idealne rozwiązanie. Rezerwacja ma miejsce na stronie przewoźnika, na którą zostaniesz automatycznie przekierowany.

Jaka jest cena biletu na pociąg z Gdańsk do Koszalin?

Rezerwując bilety z wyprzedzeniem naprawdę możesz zaoszczędzić sporo pieniędzy: możesz zdobyć tańsza bilety z Gdańsk do Koszalin za jedyne 44,74 zł, podczas gdy średnia cena to 67,33 zł.

Którzy przewoźnicy obsługują trasę z Gdańsk do Koszalin?

Virail współpracuje z ponad 200 partnerami w Europie i na całym świecie, między innymi z na trasie kolejowej Gdańsk - Koszalin.

Ile czasu zajmuje podróż pociagiem do Koszalin?

Przejazd między Gdańsk a Koszalin zajmuje 2 godz. i 46 min. Pierwszy pociąg odjeżdża o 05:12, a ostatni o 18:55. Pierwszy pociąg do Koszalin odjeżdzą o 05:12, a ostatni o 18:55. Podróż trwa średnio 2 godz. i 46 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Koszalin w ciagu 2 godz. i 15 min.

Jakie są stacje początkowe i końcowe na trasie z Gdańsk do Koszalin?

Pociąg z Gdańsk odjeżdża ze stacji i przyjeżdża na stację .

Jeśli podróżujesz pociągiem z do Koszalin z Gdańsk: Ile jest dziennych połączeń?

Jeśli chcesz pojechać do Koszalin z Gdańsk pociągiem, dziennie dostępnych jest 10 połączeń. Zauważ, że trasy 10 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór połączenia z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją. Zwłaszcza jeśli jeśli jest niewiele połączeń przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli podróż jest dłuższa. Na trasie z Gdańsk do Koszalin jest dostępne jedynie jedno połączenie kolejowe dziennie. Bądź uważny, rezerwując bilet.

Jeśli podróżujesz z Gdańsk do Koszalin, dostepnych jest 10 połączeń. Zauważ, że wszystkie 10 połączenia są bezpośrednie. Nie ma połączeń z przesiadkami. Nie będziesz musiał się przesiadać.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Gdańsk do Koszalin

Tanie bilety pociąg od Gdańsk do Koszalin
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Gdańsk do Koszalin.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Gdańsk do Koszalin, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Gdańsk do Koszalin.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Gdańsk do Koszalin

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Koszalin

Podróżując pociągiem do Koszalin, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Usługi na pokładzie PKP od Gdańsk do Koszalin
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Gdańsk do Koszalin przez train.
Udogodnienia PKP
quiet_zone Strefa Ciszy check
wifi WiFi check
power_sockets Gniazdka elektryczne check
luggage Bagaż check
accessibility Dostępność check
food_and_drink Jedzenie i picie check
air_con Klimatyzacja check
bicycle Rower check

Gdańsk do Koszalin Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
11.32kg
Autobus
12.13kg
Lot
32.35kg
Samochód
25.88kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Gdańsk do Koszalin? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Gdańsk a Koszalin wynoszą 11.32kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Gdańsk a Koszalin? Podróżując pociągiem między Gdańsk a Koszalin, zaoszczędzisz 21.03kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 0.81kg w porównaniu z autobusem i 14.56kg w porównaniu z samochodem.

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet pociąg od Gdańsk do Koszalin?
Bilet pociąg z Gdańsk do Koszalin to 67,33 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 44,74 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Gdańsk do Koszalin?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Gdańsk do Koszalin, to 44,74 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Gdańsk a Koszalin przez pociąg?
Gdańsk do Koszalin to 161,77 km.
Jak długo trwa pociąg między Gdańsk a Koszalin?
Gdańsk do Koszalin to średnio 2 godz. i 46 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 2 godz. i 15 min.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Gdańsk na Koszalin?
Gdańsk do Koszalin ma średnio 10 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Gdańsk do Koszalin?
Najwcześniejszy pociąg od Gdańsk do Koszalin rozpoczyna się pod adresem 05:12. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Gdańsk do Koszalin?
Najnowszy pociąg od Gdańsk do Koszalin odchodzi o 18:55. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Gdańsk do Koszalin?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet pociąg, jaki znaleźliśmy, to 44,74 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Jakie stacje mogę przejść od Gdańsk do Koszalin?
Istnieją stacje 4, z których możesz wyjechać z Gdańsk, aby przejść do Koszalin. Możesz przejść z Gdańsk Airport, Gdansk, Gdańsk Główny and Gdańsk Wrzeszcz i możesz dotrzeć do Koszalin Bus Station Zwyciestwa.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Gdańsk do Koszalin?
Istnieje średnio 10 z Gdańsk, aby przejść do Koszalin.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Gdańsk a Koszalin przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Gdańsk a Koszalin to 2 godz. i 15 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Gdańsk do Koszalin?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Gdańsk a Koszalin.
Jakie są emisje CO2 dla Gdańsk do Koszalin przez pociąg?
Podróż pociąg z Gdańsk do Koszalin generuje 11.32kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Gdańsk

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Gdańsk

Trasy międzynarodowe z Gdańsk i okolic

Inne miejsca docelowe z Gdańsk

Główne połączenia kolejowe do Koszalin

Powiązane trasy

Inne popularne trasy