Pociąg Bayeux - Paryż ceny od 88,46 zł

Rozpocząć z
88,46 zł

Bayeux do Paryż przez pociąg

Podróż z Bayeux do Paryż przez pociąg wynosi 227,58 km i zajmuje 3 godz. i 18 min. Dziennie odbywa się 39 połączeń, z pierwszym odlotem o 06:23, a ostatnim o 20:34. Możliwe jest podróżowanie z Bayeux do Paryż przez pociąg za jedyne 88,46 zł lub aż 566,17 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 88,46 zł.

Najniższa cena88,46 zł
Czas trwania podróży3 godz. i 18 min
Połączenie dziennie39
Najniższa cena88,46 zł
Wyzsza cena566,17 zł
Pierwszy wyjazd06:23
Ostatni wyjazd20:34
Dystans227,58 km
OdjazdBayeux
PrzyjazdParyż
PrzewoźnicyTER, BlaBlaCar BusWięcej

Pociąg Bilety od Bayeux do Paris

Data odjazdu
czwartek, 29 lut 2024

Virail znajduje najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Bayeux do Paryż

Z virail możesz porównać ceny pociągów z Bayeux do Paryż w mgnieniu oka. Jedyne co musisz zrobić, to wybrać datę wyjazdu i, jeśli chcesz, posortować i pofiltrować wyniki po cenie i czasie przejazdu. Aby zarezerwować idealną podróż, virail przekieruje Cię bezpośrednio do strony przewoźnika w celu zapewnienia całkowicie bezpiecznego zakupu.

Jaka jest cena najtańszego biletu na pociąg z Bayeux do Paryż?

Rezerwując bilety z wyprzedzeniem naprawdę możesz zaoszczędzić sporo pieniędzy: możesz zdobyć tańsza bilety z Bayeux do Paryż za jedyne 88,46 zł, podczas gdy średnia cena to 221,63 zł.

Pociągi z Bayeux do Paryż: z którymi przewoźnikami możesz pojechać?

Wśród wszystkich partnerów virail, możesz też skorzystać z usług , świadczącego usługi na trasie Bayeux - Paryż.

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni pociąg z Bayeux do Paryż?

Dotarcie do Paryż zajmie Ci 3 godz. i 18 min. Pierwszy pociąg odjeżdźa z Bayeux o 06:23, a ostatni o 20:34'. Pierwszy pociąg do Paryż odjeżdzą o 06:23, a ostatni o 20:34. Podróż trwa średnio 3 godz. i 18 min, ale najszybsze połączenia zabiorą Cię do Paryż w 1 godz. i 19 min.

Z jakich stacji odjeżdżają pociągi do Paryż?

Pociągi do Paryż odjeżdzają z i przyjeżdżają na stację .

Jeśli podróżujesz pociągiem z do Paryż z Bayeux: Ile jest dziennych połączeń?

Jeśli chcesz pojechać do Paryż z Bayeux pociągiem, dziennie dostępnych jest 39 połączeń. Zauważ, że trasy 16 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Wybierz jednak bilet bezpośredni, jeśli wolisz zostać w tym samym pociągu i uniknąć przesiadek. Na trasie z Bayeux do Paryż jest dostępne jedynie jedno połączenie kolejowe dziennie. Bądź uważny, rezerwując bilet.

Każdego dnia dostępnych jest 39 połączeń kolejowych z Bayeux do Paryż. Zauważ, że wśród nich jest 23 tras z co najmniej jedną przesiadką i jedynie 16 połączeń bezpośrednich. Wybór podróży z przesiadką jest czasem bardziej efektywny, pomimo tego, że podróż jest dłuższa. Zwłaszcza, kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i kiedy szukasz biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak Twoim priorytetem jest odbycie całej podróży w jednym pociągu, wybierz bilet bezpośredni.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Bayeux do Paris

Tanie bilety pociąg od Bayeux do Paryż
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Bayeux do Paryż.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Bayeux do Paryż, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Bayeux do Paryż.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Bayeux do Paris

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Cena w miarę zbliżania się daty wyjazdu

Firmy kolejowe mogą pobierać wyższe ceny biletów w miarę zbliżania się daty odjazdu. Ceny w kolejnych dniach mogą wahać się od około 60,48 zł do 148,95 zł, ale mogą ulec zmianie. Radzimy dokonać rezerwacji tak wcześnie, jak to możliwe, aby potencjalnie zaoszczędzić do 59% na swojej podróży!

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów kolejowych od Bayeux do Paryż

Najtańsze bilety kolejowe Bayeux - Paryż można znaleźć już za 57,04 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 112,86 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 169,39 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Paryż

Podróżując pociągiem do Paryż, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

BlaBlaCar Bus to dalekobieżna usługa autobusowa dostępna w wielu krajach, w tym we Francji, Niemczech i krajach Beneluksu. Jest spółką zależną BlaBlaCar, platformy carpoolingowej. Lotnisko Gaulle 3, pociąg Annecy, lotnisko w Stuttgarcie i dworzec autobusowy Victoria.

FlixBus, dalekobieżna firma autobusowa, działa zarówno w Europie, jak iw Stanach Zjednoczonych. Założona w 2013 roku, stała się jednym z największych operatorów autobusowych w Europie, łączącym ponad 2500 miejsc docelowych w 30 krajach. Pochodzący z Niemiec FlixBus szybko rozszerzył swoją działalność na sąsiednie kraje, w tym Francję, Włochy, Danię, Holandię i Chorwację, oferując jednocześnie regularne połączenia do Norwegii, Hiszpanii i Anglii. Dzięki przystępnym cenom i wygodnym udogodnieniom, takim jak bezpłatne Wi-Fi, gniazdka elektryczne i toalety na pokładzie, FlixBus zapewnia wygodną i przyjemną podróż.

Société Nationale des Chemins de fer Français, czyli SNCF, to nazwa Francuskich Państwowych Towarzystw Kolejowych. Odkryj piękno Francji dzięki transportowi kolejowemu SNCF i wybierz jeden z trzech głównych pociągów SNCF — TGV inOui, TER i INTERCITÉS — do podróży na trasach krajowych, regionalnych i lokalnych, w tym pociągami dużych prędkości odjeżdżającymi z paryskich dworców kolejowych. SNCF dąży również do zrewolucjonizowania zrównoważonych podróży, stając się pierwszym na świecie operatorem neutralnym pod względem emisji dwutlenku węgla, oferując pasażerom tę przyjazną dla środowiska usługę bez dodatkowych kosztów.

SNCF, francuska państwowa spółka kolejowa, oferuje TER, kompleksową usługę pociągów regionalnych. Pociągi TER (Transport Express Régional) łączą miasta i wioski w regionach Francji, oferując lokalny transport osobom dojeżdżającym do pracy i turystom, którzy odkrywają regionalną kulturę, krajobraz i atrakcje dzięki rozległej sieci regionalnych tras. Pociągi TER są wolniejsze niż pociągi dużych prędkości, ale stanowią tańszą i wygodniejszą alternatywę dla krótszych podróży w obrębie regionów.

TGV inOui, która zastępuje tradycyjne usługi TGV, oferując współczesną modernizację, to szybka kolej obsługiwana przez Francuskie Koleje Narodowe, SNCF, która ułatwia zwiedzanie około 50 miejsc w sąsiednich krajach, takich jak Belgia, Niemcy i Hiszpania. TGV inOUI został zaprojektowany, aby zapewnić podróżującym większy komfort i elastyczność dzięki takim funkcjom, jak przestronne siedzenia, Wi-Fi i usługi cateringowe. Łączy główne miasta we Francji i zapewnia szybki, wygodny i komfortowy sposób podróżowania.

Rodzaje biletów i udogodnienia od Bayeux do Paryż

Porównaj różne rodzaje biletów i udogodnienia oferowane przez TER I TGV inOui podczas podróży od Bayeux do Paryż.

Standard

Bilety kolejowe TER mają stałą taryfę „Tarif Normal” i są ważne na jedną podróż do północy następnego dnia po skasowaniu w automatach do stemplowania peronów. Niektóre regiony mogą oferować zniżki poza szczytem.
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

Second Class (The essentials)

Aby zapewnić praktyczną i niedrogą podróż, TGV INOUI oferuje dwie taryfy biletów drugiej klasy: Prems Second, niedrogą opcję i The Second, klasyczną drugą klasę. Obydwa produkty mogą zostać wymienione i zwrócone pod pewnymi warunkami. Bilety Prem są idealne, jeśli szukasz najniższych cen, zaczynając od zaledwie 15 € i można je rezerwować z maksymalnie 4-miesięcznym wyprzedzeniem.
wifi WiFi
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

First Class (The comfort)

Bilety pierwszej klasy przeniosą Twoją podróż na wyższy poziom, oferując większy komfort i ekskluzywne korzyści, w tym możliwość wyboru miejsc w Cichej Strefie. Ponadto bilet ten zapewnia elastyczność rezerwacji i zapewnia dodatkowe korzyści w ramach funkcji drugiej klasy.
wifi WiFi
quiet_zone Strefa Ciszy
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

Business Première (The flexibility)

Business Première oferuje korzyści premium, takie jak bezpłatna wymiana lub zwrot pieniędzy oraz ekskluzywne udogodnienia, w tym zaawansowaną sieć Wi-Fi i dostęp do poczekalni Grand Voyageur, a wszystko to przy jednoczesnym zapewnieniu elastyczności rezerwacji.
wifi WiFi
quiet_zone Strefa Ciszy
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

Opis obiektu

Dowiedz się więcej o różnych udogodnieniach dostępnych na pokładzie każdego przewoźnika na tej trasie.

power_sockets Gniazdka elektryczne open icon close icon
Nowoczesne pociągi TER są wyposażone w gniazdka elektryczne.
wifi WiFi open icon close icon
Pociągi TER są obecnie pozbawione usług Wi-Fi.
luggage Bagaż open icon close icon
W pociągach TER nie obowiązują żadne ograniczenia dotyczące rozmiaru bagażu, o ile mieści się on w Twoich osobistych możliwościach przewozowych i mieści się w wyznaczonych obszarach bagażowych.
accessibility Dostępność open icon close icon
Accès TER' oferuje specjalistyczną pomoc pasażerom niepełnosprawnym lub o ograniczonej sprawności ruchowej, zapewniając bezproblemową podróż.
food_and_drink Jedzenie i picie open icon close icon
Pociągi TER nie zapewniają wyżywienia na pokładzie; rozważ przyniesienie przekąsek.
bicycle Rower open icon close icon
Podróżowanie z rowerem pociągami TER jest bezpłatne. Wystarczy go powiesić lub przechowywać w wyznaczonych miejscach – obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”. Rezerwacja nie jest możliwa.
wifi WiFi open icon close icon
W pociągach TGV INOUI możesz korzystać z bezpłatnego Wi-Fi przez całą podróż. Niezależnie od tego, czy pracujesz, odpowiadasz na e-maile, czy nurkujesz w centrum rozrywki TGV INOUI, mamy dla Ciebie wsparcie.
quiet_zone Strefa Ciszy open icon close icon
Z biletem Business Premiere wsiądź do ekskluzywnego autokaru zaprojektowanego z myślą o komforcie. To Twój cichy azyl, idealny zarówno do pracy, jak i relaksu.
power_sockets Gniazdka elektryczne open icon close icon
Każde miejsce w TGV inOUI jest pełne mocy! Mając do dyspozycji gniazdko, będziesz zawsze naładowany i gotowy.
luggage Bagaż open icon close icon
W pociągach TGV INOUI możesz zabrać ze sobą tyle bagażu, ile udźwigną Twoje ręce i nogi, pamiętaj jednak o odpowiednim oznakowaniu własnego bagażu. Torebki i małe przedmioty najlepiej przechowywać na wysokości stóp lub pod siedzeniem; cięższe elementy należy umieścić w dostępnym rogu wagonu lub wzdłuż jego środkowego przejścia.
accessibility Dostępność open icon close icon
Osobom mającym problemy z poruszaniem się TGV INOUI oferuje usługę „Accès Plus”. Zapewnia to dedykowaną pomoc ze stacji bezpośrednio do siedzenia pociągu. Zaleca się, aby pasażerowie skontaktowali się z „Accès Plus” po zabezpieczeniu biletów i upewnili się, że rezerwacji dokonano co najmniej 48 godzin przed planowanym odlotem.
food_and_drink Jedzenie i picie open icon close icon
Pasażerowie TGV INOUI mogą liczyć na szeroki wybór potraw i napojów. Pociąg oferuje wyselekcjonowany wybór, który zaspokoi różnorodne podniebienia.
air_con Klimatyzacja open icon close icon
Zachowaj spokój i wygodę. Wszystkie pociągi TGV inOUI są klimatyzowane, co zapewnia przyjemną podróż niezależnie od pogody na zewnątrz.
bicycle Rower open icon close icon
W przypadku rowerów nieskładanych (10 EUR) w wybranych pociągach TGV INOUI wymagana jest rezerwacja. Rowery składane o wymiarach poniżej 130 x 90 cm można przewozić jako bagaż podręczny w każdym pociągu TGV INOUI. Zdemontowane rowery można zabrać bez rezerwacji, jeśli są przechowywane w torbie rowerowej o wymiarach poniżej 130 x 90 cm. Deski wodne lub snowboardy, składane hulajnogi i instrumenty muzyczne można przewozić jako bagaż podręczny, jeśli znajdują się w torbie transportowej o wymiarach poniżej 130 x 90 cm.
Usługi na pokładzie TER, BlaBlaCar Bus and SNCF od Bayeux do Paryż
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Bayeux do Paryż przez train.
Udogodnienia TER BlaBlaCar Bus SNCF TGV inOui FlixBus
wifi WiFi check check check check check
power_sockets Gniazdka elektryczne check check check check check
luggage Bagaż check check check check check
food_and_drink Jedzenie i picie check cross check check check
air_con Klimatyzacja cross check check check check
quiet_zone Strefa Ciszy cross cross check check cross
accessibility Dostępność cross cross check check cross
bicycle Rower cross cross check check cross
sleeper_couchette Podkład cross cross check check cross

Bayeux do Paryż Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
15.93kg
Autobus
17.07kg
Lot
45.52kg
Samochód
36.41kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Bayeux do Paryż? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Bayeux a Paryż wynoszą 15.93kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Bayeux a Paryż? Podróżując pociągiem między Bayeux a Paryż, zaoszczędzisz 29.59kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 1.14kg w porównaniu z autobusem i 20.48kg w porównaniu z samochodem.

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet pociąg od Bayeux do Paryż?
Bilet pociąg z Bayeux do Paryż to 221,63 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 88,46 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Bayeux do Paryż?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Bayeux do Paryż, to 88,46 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Bayeux a Paryż przez pociąg?
Bayeux do Paryż to 227,58 km.
Jak długo trwa pociąg między Bayeux a Paryż?
Bayeux do Paryż to średnio 3 godz. i 18 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 1 godz. i 19 min.
Jakie firmy działają od Bayeux do Paryż?
Bayeux do Paryż jest obsługiwany przez operatorów 5. Możesz znaleźć na Virail TER, BlaBlaCar Bus, SNCF, TGV inOui, FlixBus and Train Nomad świadczących usługi na tej trasie.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Bayeux na Paryż?
Bayeux do Paryż ma średnio 39 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Bayeux do Paryż?
Najwcześniejszy pociąg od Bayeux do Paryż rozpoczyna się pod adresem 06:23. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Bayeux do Paryż?
Najnowszy pociąg od Bayeux do Paryż odchodzi o 20:34. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Bayeux do Paryż?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet pociąg, jaki znaleźliśmy, to 88,46 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Jakie stacje mogę przejść od Bayeux do Paryż?
Istnieją stacje 1, z których możesz wyjechać z Bayeux, aby przejść do Paryż. Możesz przejść z Bayeux (FR) (Normandy) i możesz dotrzeć do Tillé Aeroport, Paris Gare du Nord, Paris La Défense, Paris Porte Maillot, Paris Gare de Lyon, Paris Cdg Airport, Paris Orly Airport and Gare Vaugirard.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Bayeux do Paryż?
Istnieje średnio 16 z Bayeux, aby przejść do Paryż.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Bayeux a Paryż przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Bayeux a Paryż to 1 godz. i 19 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Bayeux do Paryż?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Bayeux a Paryż.
Jakie są emisje CO2 dla Bayeux do Paryż przez pociąg?
Podróż pociąg z Bayeux do Paryż generuje 15.93kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Bayeux

Popularne trasy

Trasy międzynarodowe z Bayeux i okolic

Inne miejsca docelowe z Bayeux

Główne połączenia kolejowe do Paryż

Powiązane trasy

Inne popularne trasy