Pociąg Padwa - Treviso ceny od 26,31 zł

16/07/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Zabezpiecz swój bilet już dziś i skorzystaj z najlepszych ofert!

Dzisiaj Więcej
Jutro Więcej
2 dni Więcej
3 dni Więcej

Padwa do Treviso przez pociąg

Podróż z Padwa do Treviso przez pociąg wynosi 39,82 km i zajmuje 0 godz. i 57 min. Dziennie odbywa się 57 połączeń, z pierwszym odlotem o 04:59, a ostatnim o 23:22. Możliwe jest podróżowanie z Padwa do Treviso przez pociąg za jedyne 26,31 zł lub aż 134,56 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 26,31 zł.

Najniższa cena26,31 zł
Czas trwania podróży0 godz. i 57 min
Połączenie dziennie57
Najniższa cena26,31 zł
Wyzsza cena134,56 zł
Pierwszy wyjazd04:59
Ostatni wyjazd23:22
Dystans39,82 km
OdjazdPadwa
PrzyjazdTreviso
PrzewoźnicyDB - Intercity, InterCityNotteWięcej

Pociąg Bilety od Padwa do Treviso

Data odjazdu
wtorek, 16 lip 2024

Najtańsze bilety na pociąg z Padwa do Treviso na virail

Virail w magiczny spsób znajdzie dla Ciebie tanie bilety do Treviso. Wystarczy, że wpiszesz daty podróży i ustawisz filtry dotyczące daty wyjazdu i ceny zgodnie z własnymi preferencjami. Kiedy już wybierzesz najlepszą opcję przejazdu pociągiem z Padwa do Y, virail automatycznie przekieruje Cię na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokonać zakupu.

Ile kosztują bilety na pociąg z Padwa do Treviso?

Rezerwując z wyprzedzeniem, możesz znaleźć tanie bilety na pociąg z Padwa do Treviso za 26,31 zł. Bilety kolejowe na tej trasie mogą jednak kosztować około 46,61 zł.

Pociągi z Padwa do Treviso: z którymi przewoźnikami możesz pojechać?

Aby dostać się do Treviso pociągiem, możesz polegać na . To tylko jeden z wielu naszych przewożników.

Ile zajmuje podróż z Padwa do Treviso i kiedy odjeżdżają pociągi?

Przejazd między Padwa a Treviso zajmuje 0 godz. i 57 min. Pierwszy pociąg odjeżdża o 04:59, a ostatni o 23:22. Z najszybszym połączeniem dotrzesz do Treviso w 0 godz. i 39 min, ale średnio zabiera to 0 godz. i 57 min.

Jakie stacje obsługują trasę Padwa - Treviso?

Pociągi do Treviso odjeżdzają z Padwa ze stacji Piazzo Prato della Valle,Padova, Stazione FS,Padova, Via Giambattista Belzoni i przyjeżdźają na stację Treviso Aeroporto,Lancenigo,Treviso Centrale (Trévise).

Ile połączeń z Padwa do Treviso jest dostępnych każdego dnia?

Dostępnych jest 57 połączeń kolejowych do Treviso z Padwa. Zauważ, że wśrod nich jest 8 połączeń bezpośrednich i 49 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Zalecamy wybór biletu bezpośredniego, jeśli nie chcesz się przesiadać. Lubisz podróżować pociągiem na trasie do Treviso z Padwa? Możliwe, że dostępne jest tylko jedno połączenie dziennie.

Każdego dnia dostępnych jest 57 połączeń kolejowych z Padwa do Treviso. Zauważ, że wśród nich jest 49 tras z co najmniej jedną przesiadką i jedynie 8 połączeń bezpośrednich. Zwróć uwagę, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, bilet z jedną przesiadką jest czasem bardziej efektywny, zwłaszcza jeśli dostępnych jest niewiele połączeń i jeśli szukasz biletu w ostatniej chwili. Jesli wolisz nie przesiadać się, gorąco zalecamy wybór biletu bezpośredniego.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Padwa do Treviso

Tanie bilety pociąg od Padwa do Treviso
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Padwa do Treviso.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Padwa do Treviso, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Padwa do Treviso.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Padwa do Treviso

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów kolejowych od Padwa do Treviso

Najtańsze bilety kolejowe Padwa - Treviso można znaleźć już za 25,89 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 28,43 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 46,23 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Treviso

Podróżując pociągiem do Treviso, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

Pociągi Eurocity (EC) są specjalnie zaprojektowane do podróży na krótkich i długich dystansach, łącząc główne miasta w różnych krajach europejskich w ramach rozległych międzynarodowych usług kolejowych. Pociągi Eurocity (EC) są obsługiwane przez szereg krajowych przedsiębiorstw kolejowych w całej Europie, w tym Deutsche Bahn (Niemcy), SNCF (Francja), Trenitalia (Włochy), SBB (Szwajcaria) i ÖBB (Austria). Usługa Eurocity (EC) oferuje regularne rozkłady jazdy i dogodne połączenia między znanymi miastami, takimi jak Paryż, Berlin, Mediolan i Wiedeń.

Frecciarossa, obsługiwana przez Trenitalia, krajową spółkę kolejową, jest renomowaną koleją dużych prędkości we Włoszech. Pociągi FRECCIAROSSA, osiągając prędkość do 300 km/h, łączą największe miasta, w tym Rzym, Mediolan, Neapol, Florencję i Turyn.

Italo, spółka zależna włoskiej firmy kolejowej Nuovo Trasporto Viaggiatori (NTV), obsługuje pociągi dużych prędkości na terenie całych Włoch. Uruchomienie w 2012 roku pociągów Italo, zarówno konwencjonalnych, jak i szybkich, zapewnia podróżnym szybką i wygodną podróż po Włoszech. Prędkość 300 km/h zapewnia regularne i komfortowe przejazdy do dużych miast, takich jak Rzym, Neapol, Florencja czy Mediolan.

Choć nie tak szybkie jak szybkie pociągi ICE, pociągi InterCity Deutsche Bahn rozwijają prędkość do 200 km/h, oferując przestronne wagony i lokale gastronomiczne. Obsługujące liczne trasy w Niemczech, takie jak Kolonia-Hamburg, pociągi te kursują również do miejsc międzynarodowych, w tym do Amsterdamu i Luksemburga. Na niektórych trasach kursują nawet pociągi piętrowe.

Rodzaje biletów i udogodnienia od Padwa do Treviso

Porównaj różne rodzaje biletów i udogodnienia oferowane przez EuroCity, Frecciarossa I Italo podczas podróży od Padwa do Treviso.

Second Class

W pociągach Eurocity Deutsche Bahn bilet drugiej klasy gwarantuje tańszą podróż. Podczas podróży możesz korzystać z podstawowych udogodnień, takich jak gniazdka elektryczne, klimatyzacja i wagon barowy.
wifi WiFi
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

First Class

Jeśli chcesz cieszyć się podróżą w spokojniejszy sposób dzięki dodatkowym usługom, takim jak regulowane siedzenia, więcej miejsca na nogi, usługi cateringowe i wybór miejsca, możesz zdecydować się na bilety pierwszej klasy w pociągach Eurocity Deutsche Bahn.
wifi WiFi
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

Premium

Usługa premium obejmuje szersze siedzenie, więcej miejsca na nogi oraz dostęp do dodatkowych udogodnień, takich jak drink powitalny i wybór gazet. Autokar nr 4 w pociągu Frecciarossa 1000 jest zarezerwowany dla poziomu Premium.
wifi WiFi
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

Standard

Standard to podstawowy poziom usług obejmujący wygodny fotel oraz dostęp do podstawowych usług pokładowych. Autokary 5-8 są przeznaczone do poziomu Standard z siedzeniami obitymi szarą ekoskórą.
wifi WiFi
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

Executive

Executive to najwyższy poziom usług, obejmujący wszystkie udogodnienia poziomu Business, a także osobisty system rozrywki i wyśmienite posiłki serwowane przez dedykowanego pokładowego szefa kuchni.
wifi WiFi
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

Business

Usługa Business przeznaczona jest dla osób podróżujących służbowo i obejmuje wszystkie udogodnienia poziomu Premium, a także dostęp do dedykowanego Business Lounge i pierwszeństwo wejścia na pokład. Autokary 2 i 3 Frecciarossa 1000 są zarezerwowane dla poziomu usług Business.
wifi WiFi
quiet_zone Strefa Ciszy
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

Smart

Dzięki atmosferze Smart możesz doświadczyć wszystkich udogodnień i usług Italo w przystępnej cenie.
wifi WiFi
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja

Prima

Poznaj to, co najlepsze w Italo, dzięki atmosferze Prima, zapewniającej maksymalny komfort i usługi na najwyższym poziomie przez całą podróż.
wifi WiFi
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja

Club Executive

Jeśli chcesz przeżyć jeszcze bardziej luksusową i relaksującą podróż, wybierz Club Ambiance. Tutaj będziesz rozkoszować się najwyższym komfortem i rozpieszczaniem dzięki przestronnym, indywidualnym rozmieszczeniom siedzeń.
wifi WiFi
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja

Second Class

W pociągach SBB Intercity, oprócz podstawowych udogodnień dostępnych na bilecie drugiej klasy, dostępna jest Strefa Rodzinna, specjalnie zaprojektowana z myślą o komforcie dla rodzin z dziećmi. Jeśli w podróży zgłodniejesz, możesz zjeść smaczny posiłek w wagonie restauracyjnym.
wifi WiFi
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

First Class

W pierwszej klasie SBB Intercity możesz skorzystać z osobistego gniazdka elektrycznego, wygodniejszych foteli i większej przestrzeni bagażowej. Niektóre pociągi IC oferują również strefy ciszy i obszary biznesowe.
wifi WiFi
quiet_zone Strefa Ciszy
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

Opis obiektu

Dowiedz się więcej o różnych udogodnieniach dostępnych na pokładzie każdego przewoźnika na tej trasie.

wifi WiFi open icon close icon
Deutsche Bahn stopniowo dodaje bezpłatne WiFi do swoich pociągów EC.
power_sockets Gniazdka elektryczne open icon close icon
W pociągach EC DB znajdują się niedawno zmodernizowane wagony wyposażone w gniazdka elektryczne.
luggage Bagaż open icon close icon
W pociągach DB Eurocity możesz przewieźć dowolną ilość bagażu bez ograniczeń. Małe torby przechowuj na półkach nad głową lub pod siedzeniami. W przypadku większego bagażu użyj półek znajdujących się w schowkach lub w pobliżu drzwi zewnętrznych.
accessibility Dostępność open icon close icon
Usługa mobilności pomaga przy wsiadaniu i wysiadaniu z pociągu oraz przy przesiadaniu się do pociągu. Ponadto personel jest gotowy odpowiedzieć na wszelkie pytania lub zapewnić wsparcie, aby zapewnić bezproblemową podróż.
food_and_drink Jedzenie i picie open icon close icon
W pociągach EC zjedz posiłek w restauracji pokładowej lub zjedz szybką przekąskę w bistro. Pasażerowie pierwszej klasy otrzymują bezpłatne posiłki na swoim miejscu. DB zapewnia różnorodne dania z lokalnych źródeł, w tym dania wegetariańskie i wegańskie.
air_con Klimatyzacja open icon close icon
Pociągi EC DB mogą teraz pochwalić się zmodernizowanymi, klimatyzowanymi wagonami.
bicycle Rower open icon close icon
Rowery składane są dozwolone jako bagaż podręczny, natomiast rowery nieskładane należy zdemontować i umieścić w walizkach podróżnych pokazanych konduktorowi lub obsłudze peronu przed wejściem na pokład oraz umieścić w określonej części pociągu.
wifi WiFi open icon close icon
W pociągach Frecciarossa można korzystać z bezpłatnego WiFi. Skorzystaj z usługi Portale FRECCE, aby oglądać filmy, programy telewizyjne i śledzić wiadomości. Zapewnia także aktualizacje dotyczące podróży i dodatkowe opcje rezerwacji.
quiet_zone Strefa Ciszy open icon close icon
Szukasz spokoju? Frecciarossa oferuje wyznaczone ciche strefy dla Klasy Biznes, aby zapewnić spokojną podróż, wolną od zakłóceń.
power_sockets Gniazdka elektryczne open icon close icon
Bez względu na model – czy to ETR 500, ETR 600, ETR 700 czy ETR 1000 – każdy fotel jest wyposażony w gniazdko elektryczne, które umożliwia ładowanie urządzeń.
luggage Bagaż open icon close icon
W pociągach Frecciarossa nie obowiązują Cię żadne ograniczenia dotyczące ilości bagażu, który możesz wnieść na pokład. Małe torby i przedmioty można z łatwością przechowywać na półkach nad głową lub pod siedzeniem, natomiast większe walizki można umieścić na półkach bagażowych znajdujących się w schowkach lub w pobliżu drzwi zewnętrznych.
accessibility Dostępność open icon close icon
Pomoc specjalna jest dostępna dla tych, którzy jej potrzebują. Wybierz bezpłatny numer 800 90 60 60 z włoskich telefonów stacjonarnych lub numer międzynarodowy +3902323232 z dowolnego telefonu, także z zagranicy.
air_con Klimatyzacja open icon close icon
Bez względu na pogodę na zewnątrz, zapewnij sobie komfortowy chłód dzięki klimatyzacji na pokładzie.
food_and_drink Jedzenie i picie open icon close icon
Zaspokój swój głód w FrecciaBistrò, stacjonującym w centrum pociągu. Lub, dla większej wygody, zamów bezpośrednio na swoje miejsce za pośrednictwem EasyBistrò w Portale FRECCE. Podróżujący klasą Premium i Business otrzymują bezpłatne przekąski i napoje, a pasażerowie klasy Executive mogą delektować się wyśmienitymi posiłkami przygotowywanymi przez szefa kuchni Carlo Cracca.
wifi WiFi open icon close icon
Pociągi Italo są wyposażone w bezpłatne Wi-Fi i portal rozrywkowy ItaloLive, oferujący szereg filmów, programów, wiadomości i nie tylko.
power_sockets Gniazdka elektryczne open icon close icon
Wszystkie pociągi Italo są wyposażone w gniazdka elektryczne przy każdym siedzeniu.
luggage Bagaż open icon close icon
Bilet kolejowy obejmuje limit bagażu, który należy przechowywać w określonych miejscach w pociągach Italo. W autokarach Smart Ambiente obowiązuje ograniczenie rozmiaru, dlatego upewnij się, że Twój bagaż nie przekracza 75 x 53 x 30 cm. Przestrzeganie tych wskazówek pomoże Ci uniknąć kar.
accessibility Dostępność open icon close icon
Dla podróżnych o ograniczonej sprawności ruchowej pociągi Italo mają pierwszeństwo przed podróżą, znajdując się w pobliżu dostępnej toalety, która jest wyposażona w oznakowanie dotykowe i brajlowskie.
food_and_drink Jedzenie i picie open icon close icon
W pociągach Italo, choć nie ma dedykowanego wagonu restauracyjnego, automaty w wagonach 3 i 7 (pociągi AGV) lub 3 i 6 (pociągi EVO) oferują przekąski i napoje. Pasażerowie Prima Ambience otrzymują bezpłatną usługę powitalną obejmującą szeroki wybór przekąsek i napojów serwowanych na swoim miejscu. Podróżujący Club Executive Ambience mogą cieszyć się jeszcze bardziej luksusowymi wrażeniami z ekskluzywnej usługi cateringowej na pokładzie, obejmującej espresso, ciasta i napoje dostarczane przez troskliwy personel.
air_con Klimatyzacja open icon close icon
Wszystkie pociągi Italo są wyposażone w klimatyzację.
bicycle Rower open icon close icon
Wózki dziecięce, spacerowe i rowery składane są uznawane za bagaż standardowy i należy je przechowywać w wyznaczonych miejscach w pociągach Italo. Bagaż ponadgabarytowy i standardowe rowery nie są dozwolone. Zalecamy zabezpieczenie roweru pokrowcem.
wifi WiFi open icon close icon
Deutsche Bahn udostępnia bezpłatne Wi-Fi w swoich pociągach IC, a niektóre już oferują tę usługę.
power_sockets Gniazdka elektryczne open icon close icon
Wszystkie siedzenia w obu klasach są wyposażone w gniazda zasilania w pociągach DB IC.
luggage Bagaż open icon close icon
W pociągach IC możesz przewieźć dowolną ilość bagażu bez ograniczeń. Małe torby przechowuj na półkach nad głową lub pod siedzeniami. W przypadku większego bagażu użyj półek znajdujących się w schowkach lub w pobliżu drzwi zewnętrznych.
accessibility Dostępność open icon close icon
Usługa mobilności Deutsche Bahn zapewnia pomoc przy wsiadaniu i wysiadaniu oraz przesiadce kolejowej. Personel jest do dyspozycji, aby odpowiedzieć na pytania i zapewnić bezproblemową podróż.
air_con Klimatyzacja open icon close icon
Pociągi międzymiastowe mają sekcje klimatyzowane.
food_and_drink Jedzenie i picie open icon close icon
W pociągach DB IC dostępna jest restauracja serwująca posiłki lub bistro z przekąskami. Można zjeść w bistro lub na miejscu. Pasażerowie pierwszej klasy otrzymują bezpłatne jedzenie na swoim miejscu. Menu się zmienia, ale zawsze zawiera lokalne potrawy, w tym dania wegetariańskie i wegańskie.
bicycle Rower open icon close icon
W przypadku pociągów IC w przypadku rowerów wymagany jest bilet i rezerwacja, która jest wliczona w cenę rezerwacji. Rowery są zazwyczaj przechowywane w wagonach drugiej klasy, chociaż miejsce może znajdować się gdzie indziej.
Usługi na pokładzie DB - Intercity, EuroCity and Autobus od Padwa do Treviso
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Padwa do Treviso przez train.
Udogodnienia DB - Intercity EuroCity Autobus Italo Frecciarossa
wifi WiFi check check check check check
power_sockets Gniazdka elektryczne check check cross check check
luggage Bagaż check check cross check check
food_and_drink Jedzenie i picie check check cross check check
quiet_zone Strefa Ciszy cross check cross check check
accessibility Dostępność cross check cross check check
air_con Klimatyzacja cross check cross check check
bicycle Rower cross check cross check check
sleeper_couchette Podkład cross check cross cross check

Padwa do Treviso Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
2.79kg
Autobus
2.99kg
Lot
7.96kg
Samochód
6.37kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Padwa do Treviso? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Padwa a Treviso wynoszą 2.79kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Padwa a Treviso? Podróżując pociągiem między Padwa a Treviso, zaoszczędzisz 5.17kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 0.2kg w porównaniu z autobusem i 3.58kg w porównaniu z samochodem.

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet pociąg od Padwa do Treviso?
Bilet pociąg z Padwa do Treviso to 46,61 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 26,31 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Padwa do Treviso?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Padwa do Treviso, to 26,31 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Padwa a Treviso przez pociąg?
Padwa do Treviso to 39,82 km.
Jak długo trwa pociąg między Padwa a Treviso?
Padwa do Treviso to średnio 0 godz. i 57 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 0 godz. i 39 min.
Jakie firmy działają od Padwa do Treviso?
Padwa do Treviso jest obsługiwany przez operatorów 7. Możesz znaleźć na Virail DB - Intercity, InterCityNotte, EuroCity, Autobus, Italo Treno, Italo, Frecciarossa and Regionale Veloce świadczących usługi na tej trasie.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Padwa na Treviso?
Padwa do Treviso ma średnio 57 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Padwa do Treviso?
Najwcześniejszy pociąg od Padwa do Treviso rozpoczyna się pod adresem 04:59. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Padwa do Treviso?
Najnowszy pociąg od Padwa do Treviso odchodzi o 23:22. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Padwa do Treviso?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet pociąg, jaki znaleźliśmy, to 26,31 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Padwa do Treviso?
Istnieje średnio 8 z Padwa, aby przejść do Treviso.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Padwa a Treviso przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Padwa a Treviso to 0 godz. i 39 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Padwa do Treviso?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Padwa a Treviso.
Jakie są emisje CO2 dla Padwa do Treviso przez pociąg?
Podróż pociąg z Padwa do Treviso generuje 2.79kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Padwa

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Padwa

Trasy międzynarodowe z Padwa i okolic

Inne miejsca docelowe z Padwa

Główne połączenia kolejowe do Treviso

Powiązane trasy

Inne popularne trasy