Pociąg Treviso - Padwa ceny od 20,95 zł

16/07/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Zabezpiecz swój bilet już dziś i skorzystaj z najlepszych ofert!

Dzisiaj 24,54 zł
Jutro Więcej
2 dni Więcej
3 dni Więcej

Treviso do Padwa przez pociąg

Podróż z Treviso do Padwa przez pociąg wynosi 39,82 km i zajmuje 1 godz. i 9 min. Dziennie odbywa się 87 połączeń, z pierwszym odlotem o 05:00, a ostatnim o 23:27. Możliwe jest podróżowanie z Treviso do Padwa przez pociąg za jedyne 20,95 zł lub aż 129,90 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 20,95 zł.

Najniższa cena20,95 zł
Czas trwania podróży1 godz. i 9 min
Połączenie dziennie87
Najniższa cena20,95 zł
Wyzsza cena129,90 zł
Pierwszy wyjazd05:00
Ostatni wyjazd23:27
Dystans39,82 km
OdjazdTreviso
PrzyjazdPadwa
PrzewoźnicyRegionale Veloce, EuroCityWięcej

Pociąg Bilety od Treviso do Padwa

Data odjazdu
wtorek, 16 lip 2024

Porównuj najlepsze ceny biletów z Treviso do Padwa

Z virail możesz porównać ceny pociągów z Treviso do Padwa w mgnieniu oka. Jedyne co musisz zrobić, to wybrać datę wyjazdu i, jeśli chcesz, posortować i pofiltrować wyniki po cenie i czasie przejazdu. Aby zarezerwować idealną podróż, virail przekieruje Cię bezpośrednio do strony przewoźnika w celu zapewnienia całkowicie bezpiecznego zakupu.

Ile kosztują bilety na pociąg z Treviso do Padwa?

Jeśli masz możliwość wcześniejszej rezerwacji, prawdopodobnie znajdziesz tanie bilety kolejowe z Treviso do Padwa za 20,95 zł. Jeśli nie możesz rezerwować z wyprzedzeniem, bilety do Padwa kosztują około 42,97 zł.

Pociągi z Treviso do Padwa: z którymi przewoźnikami możesz pojechać?

Jednym z naszych partnerów jest , oferujący połączenia między Treviso a Padwa.

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni pociąg z Treviso do Padwa?

Przejazd między Treviso a Padwa zajmuje 1 godz. i 9 min. Pierwszy pociąg odjeżdża o 05:00, a ostatni o 23:27. Pierwszy pociąg do Padwa odjeżdzą o 05:00, a ostatni o 23:27. Podróż trwa średnio 1 godz. i 9 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Padwa w ciagu 0 godz. i 40 min.

Z jakich stacji odjeżdżają pociągi do Padwa?

Pociągi do Padwa mogą odjeżdzać z Treviso Aeroporto,Treviso Centrale (Trévise),Lancenigo i przyjeżdżać na stację Padova, Via Giambattista Belzoni,Piazzo Prato della Valle,Padova, Stazione FS.

Ile połączeń z Treviso do Padwa jest dostępnych każdego dnia?

Dostępnych jest 87 połączeń kolejowych do Padwa z Treviso. Zauważ, że wśrod nich jest 12 połączeń bezpośrednich i 75 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Zalecamy wybór biletu bezpośredniego, jeśli nie chcesz się przesiadać. Na trasie z Treviso do Padwa jest dostępne jedynie jedno połączenie kolejowe dziennie. Bądź uważny, rezerwując bilet.

Każdego dnia dostępnych jest 87 połączeń kolejowych z Treviso do Padwa. Zauważ, że wśród nich jest 75 tras z co najmniej jedną przesiadką i jedynie 12 połączeń bezpośrednich. Zwróć uwagę, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, bilet z jedną przesiadką jest czasem bardziej efektywny, zwłaszcza jeśli dostępnych jest niewiele połączeń i jeśli szukasz biletu w ostatniej chwili. Jesli wolisz nie przesiadać się, gorąco zalecamy wybór biletu bezpośredniego.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Treviso do Padwa

Tanie bilety pociąg od Treviso do Padwa
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Treviso do Padwa.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Treviso do Padwa, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Treviso do Padwa.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Treviso do Padwa

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Cena w miarę zbliżania się daty wyjazdu

Firmy kolejowe mogą pobierać wyższe ceny biletów w miarę zbliżania się daty odjazdu. Ceny w kolejnych dniach mogą wahać się od około 25,84 zł do 53,78 zł, ale mogą ulec zmianie. Radzimy dokonać rezerwacji tak wcześnie, jak to możliwe, aby potencjalnie zaoszczędzić do 52% na swojej podróży!

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów kolejowych od Treviso do Padwa

Najtańsze bilety kolejowe Treviso - Padwa można znaleźć już za 26,03 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 28,83 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 50,52 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Padwa

Podróżując pociągiem do Padwa, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

Pociągi Eurocity (EC) są specjalnie zaprojektowane do podróży na krótkich i długich dystansach, łącząc główne miasta w różnych krajach europejskich w ramach rozległych międzynarodowych usług kolejowych. Pociągi Eurocity (EC) są obsługiwane przez szereg krajowych przedsiębiorstw kolejowych w całej Europie, w tym Deutsche Bahn (Niemcy), SNCF (Francja), Trenitalia (Włochy), SBB (Szwajcaria) i ÖBB (Austria). Usługa Eurocity (EC) oferuje regularne rozkłady jazdy i dogodne połączenia między znanymi miastami, takimi jak Paryż, Berlin, Mediolan i Wiedeń.

Frecciarossa, obsługiwana przez Trenitalia, krajową spółkę kolejową, jest renomowaną koleją dużych prędkości we Włoszech. Pociągi FRECCIAROSSA, osiągając prędkość do 300 km/h, łączą największe miasta, w tym Rzym, Mediolan, Neapol, Florencję i Turyn.

Italo, spółka zależna włoskiej firmy kolejowej Nuovo Trasporto Viaggiatori (NTV), obsługuje pociągi dużych prędkości na terenie całych Włoch. Uruchomienie w 2012 roku pociągów Italo, zarówno konwencjonalnych, jak i szybkich, zapewnia podróżnym szybką i wygodną podróż po Włoszech. Prędkość 300 km/h zapewnia regularne i komfortowe przejazdy do dużych miast, takich jak Rzym, Neapol, Florencja czy Mediolan.

Rodzaje biletów i udogodnienia od Treviso do Padwa

Porównaj różne rodzaje biletów i udogodnienia oferowane przez EuroCity, Frecciarossa I Italo podczas podróży od Treviso do Padwa.

Second Class

W pociągach Eurocity Deutsche Bahn bilet drugiej klasy gwarantuje tańszą podróż. Podczas podróży możesz korzystać z podstawowych udogodnień, takich jak gniazdka elektryczne, klimatyzacja i wagon barowy.
wifi WiFi
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

First Class

Jeśli chcesz cieszyć się podróżą w spokojniejszy sposób dzięki dodatkowym usługom, takim jak regulowane siedzenia, więcej miejsca na nogi, usługi cateringowe i wybór miejsca, możesz zdecydować się na bilety pierwszej klasy w pociągach Eurocity Deutsche Bahn.
wifi WiFi
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

Premium

Usługa premium obejmuje szersze siedzenie, więcej miejsca na nogi oraz dostęp do dodatkowych udogodnień, takich jak drink powitalny i wybór gazet. Autokar nr 4 w pociągu Frecciarossa 1000 jest zarezerwowany dla poziomu Premium.
wifi WiFi
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

Standard

Standard to podstawowy poziom usług obejmujący wygodny fotel oraz dostęp do podstawowych usług pokładowych. Autokary 5-8 są przeznaczone do poziomu Standard z siedzeniami obitymi szarą ekoskórą.
wifi WiFi
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

Executive

Executive to najwyższy poziom usług, obejmujący wszystkie udogodnienia poziomu Business, a także osobisty system rozrywki i wyśmienite posiłki serwowane przez dedykowanego pokładowego szefa kuchni.
wifi WiFi
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

Business

Usługa Business przeznaczona jest dla osób podróżujących służbowo i obejmuje wszystkie udogodnienia poziomu Premium, a także dostęp do dedykowanego Business Lounge i pierwszeństwo wejścia na pokład. Autokary 2 i 3 Frecciarossa 1000 są zarezerwowane dla poziomu usług Business.
wifi WiFi
quiet_zone Strefa Ciszy
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

Smart

Dzięki atmosferze Smart możesz doświadczyć wszystkich udogodnień i usług Italo w przystępnej cenie.
wifi WiFi
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja

Prima

Poznaj to, co najlepsze w Italo, dzięki atmosferze Prima, zapewniającej maksymalny komfort i usługi na najwyższym poziomie przez całą podróż.
wifi WiFi
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja

Club Executive

Jeśli chcesz przeżyć jeszcze bardziej luksusową i relaksującą podróż, wybierz Club Ambiance. Tutaj będziesz rozkoszować się najwyższym komfortem i rozpieszczaniem dzięki przestronnym, indywidualnym rozmieszczeniom siedzeń.
wifi WiFi
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja

Opis obiektu

Dowiedz się więcej o różnych udogodnieniach dostępnych na pokładzie każdego przewoźnika na tej trasie.

wifi WiFi open icon close icon
Deutsche Bahn stopniowo dodaje bezpłatne WiFi do swoich pociągów EC.
power_sockets Gniazdka elektryczne open icon close icon
W pociągach EC DB znajdują się niedawno zmodernizowane wagony wyposażone w gniazdka elektryczne.
luggage Bagaż open icon close icon
W pociągach DB Eurocity możesz przewieźć dowolną ilość bagażu bez ograniczeń. Małe torby przechowuj na półkach nad głową lub pod siedzeniami. W przypadku większego bagażu użyj półek znajdujących się w schowkach lub w pobliżu drzwi zewnętrznych.
accessibility Dostępność open icon close icon
Usługa mobilności pomaga przy wsiadaniu i wysiadaniu z pociągu oraz przy przesiadaniu się do pociągu. Ponadto personel jest gotowy odpowiedzieć na wszelkie pytania lub zapewnić wsparcie, aby zapewnić bezproblemową podróż.
food_and_drink Jedzenie i picie open icon close icon
W pociągach EC zjedz posiłek w restauracji pokładowej lub zjedz szybką przekąskę w bistro. Pasażerowie pierwszej klasy otrzymują bezpłatne posiłki na swoim miejscu. DB zapewnia różnorodne dania z lokalnych źródeł, w tym dania wegetariańskie i wegańskie.
air_con Klimatyzacja open icon close icon
Pociągi EC DB mogą teraz pochwalić się zmodernizowanymi, klimatyzowanymi wagonami.
bicycle Rower open icon close icon
Rowery składane są dozwolone jako bagaż podręczny, natomiast rowery nieskładane należy zdemontować i umieścić w walizkach podróżnych pokazanych konduktorowi lub obsłudze peronu przed wejściem na pokład oraz umieścić w określonej części pociągu.
wifi WiFi open icon close icon
W pociągach Frecciarossa można korzystać z bezpłatnego WiFi. Skorzystaj z usługi Portale FRECCE, aby oglądać filmy, programy telewizyjne i śledzić wiadomości. Zapewnia także aktualizacje dotyczące podróży i dodatkowe opcje rezerwacji.
quiet_zone Strefa Ciszy open icon close icon
Szukasz spokoju? Frecciarossa oferuje wyznaczone ciche strefy dla Klasy Biznes, aby zapewnić spokojną podróż, wolną od zakłóceń.
power_sockets Gniazdka elektryczne open icon close icon
Bez względu na model – czy to ETR 500, ETR 600, ETR 700 czy ETR 1000 – każdy fotel jest wyposażony w gniazdko elektryczne, które umożliwia ładowanie urządzeń.
luggage Bagaż open icon close icon
W pociągach Frecciarossa nie obowiązują Cię żadne ograniczenia dotyczące ilości bagażu, który możesz wnieść na pokład. Małe torby i przedmioty można z łatwością przechowywać na półkach nad głową lub pod siedzeniem, natomiast większe walizki można umieścić na półkach bagażowych znajdujących się w schowkach lub w pobliżu drzwi zewnętrznych.
accessibility Dostępność open icon close icon
Pomoc specjalna jest dostępna dla tych, którzy jej potrzebują. Wybierz bezpłatny numer 800 90 60 60 z włoskich telefonów stacjonarnych lub numer międzynarodowy +3902323232 z dowolnego telefonu, także z zagranicy.
air_con Klimatyzacja open icon close icon
Bez względu na pogodę na zewnątrz, zapewnij sobie komfortowy chłód dzięki klimatyzacji na pokładzie.
food_and_drink Jedzenie i picie open icon close icon
Zaspokój swój głód w FrecciaBistrò, stacjonującym w centrum pociągu. Lub, dla większej wygody, zamów bezpośrednio na swoje miejsce za pośrednictwem EasyBistrò w Portale FRECCE. Podróżujący klasą Premium i Business otrzymują bezpłatne przekąski i napoje, a pasażerowie klasy Executive mogą delektować się wyśmienitymi posiłkami przygotowywanymi przez szefa kuchni Carlo Cracca.
wifi WiFi open icon close icon
Pociągi Italo są wyposażone w bezpłatne Wi-Fi i portal rozrywkowy ItaloLive, oferujący szereg filmów, programów, wiadomości i nie tylko.
power_sockets Gniazdka elektryczne open icon close icon
Wszystkie pociągi Italo są wyposażone w gniazdka elektryczne przy każdym siedzeniu.
luggage Bagaż open icon close icon
Bilet kolejowy obejmuje limit bagażu, który należy przechowywać w określonych miejscach w pociągach Italo. W autokarach Smart Ambiente obowiązuje ograniczenie rozmiaru, dlatego upewnij się, że Twój bagaż nie przekracza 75 x 53 x 30 cm. Przestrzeganie tych wskazówek pomoże Ci uniknąć kar.
accessibility Dostępność open icon close icon
Dla podróżnych o ograniczonej sprawności ruchowej pociągi Italo mają pierwszeństwo przed podróżą, znajdując się w pobliżu dostępnej toalety, która jest wyposażona w oznakowanie dotykowe i brajlowskie.
food_and_drink Jedzenie i picie open icon close icon
W pociągach Italo, choć nie ma dedykowanego wagonu restauracyjnego, automaty w wagonach 3 i 7 (pociągi AGV) lub 3 i 6 (pociągi EVO) oferują przekąski i napoje. Pasażerowie Prima Ambience otrzymują bezpłatną usługę powitalną obejmującą szeroki wybór przekąsek i napojów serwowanych na swoim miejscu. Podróżujący Club Executive Ambience mogą cieszyć się jeszcze bardziej luksusowymi wrażeniami z ekskluzywnej usługi cateringowej na pokładzie, obejmującej espresso, ciasta i napoje dostarczane przez troskliwy personel.
air_con Klimatyzacja open icon close icon
Wszystkie pociągi Italo są wyposażone w klimatyzację.
bicycle Rower open icon close icon
Wózki dziecięce, spacerowe i rowery składane są uznawane za bagaż standardowy i należy je przechowywać w wyznaczonych miejscach w pociągach Italo. Bagaż ponadgabarytowy i standardowe rowery nie są dozwolone. Zalecamy zabezpieczenie roweru pokrowcem.
Usługi na pokładzie EuroCity, Autobus and Frecciarossa od Treviso do Padwa
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Treviso do Padwa przez train.
Udogodnienia EuroCity Autobus Frecciarossa Italo
quiet_zone Strefa Ciszy check cross check check
wifi WiFi check check check check
power_sockets Gniazdka elektryczne check cross check check
luggage Bagaż check cross check check
accessibility Dostępność check cross check check
food_and_drink Jedzenie i picie check cross check check
air_con Klimatyzacja check cross check check
bicycle Rower check cross check check
sleeper_couchette Podkład check cross check cross

Treviso do Padwa Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
2.79kg
Autobus
2.99kg
Lot
7.96kg
Samochód
6.37kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Treviso do Padwa? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Treviso a Padwa wynoszą 2.79kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Treviso a Padwa? Podróżując pociągiem między Treviso a Padwa, zaoszczędzisz 5.17kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 0.2kg w porównaniu z autobusem i 3.58kg w porównaniu z samochodem.

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet pociąg od Treviso do Padwa?
Bilet pociąg z Treviso do Padwa to 42,97 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 20,95 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Treviso do Padwa?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Treviso do Padwa, to 20,95 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Treviso a Padwa przez pociąg?
Treviso do Padwa to 39,82 km.
Jak długo trwa pociąg między Treviso a Padwa?
Treviso do Padwa to średnio 1 godz. i 9 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 0 godz. i 40 min.
Jakie firmy działają od Treviso do Padwa?
Treviso do Padwa jest obsługiwany przez operatorów 6. Możesz znaleźć na Virail Regionale Veloce, EuroCity, Autobus, Italo Treno, Frecciarossa, Italo and InterCityNotte świadczących usługi na tej trasie.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Treviso na Padwa?
Treviso do Padwa ma średnio 87 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Treviso do Padwa?
Najwcześniejszy pociąg od Treviso do Padwa rozpoczyna się pod adresem 05:00. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Treviso do Padwa?
Najnowszy pociąg od Treviso do Padwa odchodzi o 23:27. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Treviso do Padwa?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet pociąg, jaki znaleźliśmy, to 20,95 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Treviso do Padwa?
Istnieje średnio 12 z Treviso, aby przejść do Padwa.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Treviso a Padwa przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Treviso a Padwa to 0 godz. i 40 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Treviso do Padwa?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Treviso a Padwa.
Jakie są emisje CO2 dla Treviso do Padwa przez pociąg?
Podróż pociąg z Treviso do Padwa generuje 2.79kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Treviso

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Treviso

Trasy międzynarodowe z Treviso i okolic

Inne miejsca docelowe z Treviso

Główne połączenia kolejowe do Padwa

Powiązane trasy

Inne popularne trasy