Autobus Treviso - Padwa ceny od 22,44 zł

14/06/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Zabezpiecz swój bilet już dziś i skorzystaj z najlepszych ofert!

Dzisiaj 24,77 zł
Jutro 24,77 zł
2 dni 24,77 zł
3 dni 39,58 zł

Treviso do Padwa przez autobus

Podróż z Treviso do Padwa przez autobus wynosi 39,82 km i zajmuje 1 godz. i 17 min. Dziennie odbywa się 206 połączeń, z pierwszym odlotem o 00:00, a ostatnim o 23:45. Możliwe jest podróżowanie z Treviso do Padwa przez autobus za jedyne 22,44 zł lub aż 493,82 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 22,44 zł.

Najniższa cena22,44 zł
Czas trwania podróży1 godz. i 17 min
Połączenie dziennie206
Najniższa cena22,44 zł
Wyzsza cena493,82 zł
Pierwszy wyjazd00:00
Ostatni wyjazd23:45
Dystans39,82 km
OdjazdTreviso
PrzyjazdPadwa
PrzewoźnicyItalo Treno, ItabusWięcej

Autobus Bilety od Treviso do Padua

Data odjazdu
piątek, 14 cze 2024

Virail znajduje najlepsze oferty autobusowe z Treviso do Padwa

Virail porównuje dla Ciebie oferty ponad 200 przewożników, aby znaleźć rozwiązanie, które najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Możesz filtrować wyniki ze względu na swój budżet, aby znaleźć nalepsze rozwiązanie dla Twojej podróży z Treviso do Padwa.

Ile kosztują bilety autobusowe z Treviso do Padwa?

Możesz znaleźć bilety autobusowe za średnio 220,83 zł. Jeśli jednak znasz już datę swojej podróży, nie marnuj czasu i zarezerwuj tak szybko, jak to możliwe bilet u przewoźnika niskokosztowego za 22,44 zł.

Przejazd autobusowy z Treviso do Padwa: którzy przewoźnicy obsługują tę trasę?

Wsród wielu partnerów virail jest również oferujący przejazdy do Padwa.

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni autobus z Treviso do Padwa?

Podróż autobusem z Treviso do Padwa trwa 1 godz. i 17 min. Pierwszy autobus odjeżdża z Treviso o FSTD, a ostatni o 23:45. Średnia długość podróży to 1 godz. i 17 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Padwa w :1 godz. i 0 min. Pierwszy autobus odjeżdża o 00:00, a ostatni o 23:45.

Jakie są stacje odjazdu i przyjazdu na trasie z Treviso do Padwa?

Autobusy z Treviso do Padwa wyjeżdżają ze stacji Treviso Aeroporto,Treviso Centrale (Trévise),Lancenigo i przyjeżdżają na stację Padova, Via Giambattista Belzoni,Piazzo Prato della Valle,Padova, Stazione FS.

Podróż autobusem do Treviso z Padwa: ile połączeń dziennie jest dostępnych?

Dostępnych jest 206 połączeń autobusowych na trasie z Treviso do Padwa. Większą część tych połączeń, dokładniej 204, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 2, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Wybierz bilet bezpośredni, jeśli wolisz się nie przesiadać. Wybór oferty z przesiadkami może być jednak czasem najlepszym sposobem podróży, zwłaszcza gdy dostępnych jest niewiele połączeń lub jeśli szukasz biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli czas podróży jest dłuższy. Jeśli chcesz dojechać z Treviso do Padwa autobusem, dostępne jest jedynie jedno połączenie dziennie. Dlatego powinieneś być bardzo ostrożny przy wyborze biletu. Dodatkowo, prosimy o przybycie na przystanek autobusowy trochę wcześniej. Zalecamy przybycie pół godziny wcześniej, aby uniknąć ryzyka.

Jeśli chcesz dojechać autobusem z Treviso do Padwa, dostępnych jest 206 połączeń dziennie. Zauważ, że wszystkie te połączenia, to jest 204, są bezpośrednie. W konsekwencji nie będziesz musiał się przesiadać.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Treviso do Padua

Tanie bilety autobus od Treviso do Padwa
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Treviso do Padwa.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Treviso do Padwa, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Treviso do Padwa.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Treviso do Padua

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Cena w miarę zbliżania się daty wyjazdu

Firmy autobusowe mogą pobierać wyższe ceny biletów w miarę zbliżania się daty odjazdu. Ceny w kolejnych dniach mogą wahać się od około 22,72 zł do 151,23 zł, ale mogą ulec zmianie. Radzimy zarezerwować tak wcześnie, jak to możliwe, aby potencjalnie zaoszczędzić do 85% na swojej podróży!

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów autobusowych od Treviso do Padwa

Najtańsze bilety autobusowe Treviso - Padwa można znaleźć już za 30,31 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 44,34 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 78,73 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż autobusem do Padwa

Podróżując autobusem do Padwa, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

GoOpti to słoweńska firma transportowa, która oferuje wspólne usługi transportowe w całej Europie. Firma została założona w 2008 roku i od tego czasu rozszerzyła swoją działalność, oferując usługi w 4 krajach. Usługi Goopti mają na celu zapewnienie niedrogich i wygodnych opcji transportu dla podróżnych, ze szczególnym uwzględnieniem transferów lotniskowych i podróży międzymiastowych.

Itabus to firma autobusowa działająca we Włoszech, oferująca dalekobieżne usługi autobusowe między głównymi miastami i lotniskami. Obsługuje Mediolan, Rzym, Bolonię, Wenecję i inne kluczowe miasta we Włoszech. Itabus ma na celu zapewnienie pasażerom przystępnych cenowo i zrównoważonych opcji podróży, z naciskiem na redukcję emisji dwutlenku węgla i promowanie praktyk przyjaznych dla środowiska.

Usługi na pokładzie Itabus and FlixBus od Treviso do Padwa
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Treviso do Padwa przez bus.
Udogodnienia Itabus FlixBus
wifi WiFi check check
power_sockets Gniazdka elektryczne check check
luggage Bagaż check check
food_and_drink Jedzenie i picie check check
air_con Klimatyzacja check check

Treviso do Padwa Emisje CO2 przez Autobus

Ecology
Pociąg
2.79kg
Autobus
2.99kg
Lot
7.96kg
Samochód
6.37kg

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet autobus od Treviso do Padwa?
Bilet autobus z Treviso do Padwa to 220,83 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 22,44 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Treviso do Padwa?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Treviso do Padwa, to 22,44 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Treviso a Padwa przez autobus?
Treviso do Padwa to 39,82 km.
Jak długo trwa autobus między Treviso a Padwa?
Treviso do Padwa to średnio 1 godz. i 17 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 1 godz. i 0 min.
Jakie firmy działają od Treviso do Padwa?
Treviso do Padwa jest obsługiwany przez operatorów 3. Możesz znaleźć na Virail Italo Treno, Itabus, GoOpti and FlixBus świadczących usługi na tej trasie.
Ile autobus dziennie zmienia się z Treviso na Padwa?
Treviso do Padwa ma średnio 206 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy autobus od Treviso do Padwa?
Najwcześniejszy autobus od Treviso do Padwa rozpoczyna się pod adresem 00:00. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni autobus od Treviso do Padwa?
Najnowszy autobus od Treviso do Padwa odchodzi o 23:45. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Treviso do Padwa?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet autobus, jaki znaleźliśmy, to 22,44 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Treviso do Padwa?
Istnieje średnio 204 z Treviso, aby przejść do Padwa.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Treviso a Padwa przez autobus?
Najszybszy czas podróży przez autobus między Treviso a Padwa to 1 godz. i 0 min.
Czy istnieje bezpośredni autobus z Treviso do Padwa?
Tak, istnieje bezpośredni autobus między Treviso a Padwa.
Jakie są emisje CO2 dla Treviso do Padwa przez autobus?
Podróż autobus z Treviso do Padwa generuje 2.99kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Treviso

Popularne trasy

Trasy międzynarodowe z Treviso i okolic

Inne miejsca docelowe z Treviso

Główne połączenia kolejowe do Padwa

Powiązane trasy

Inne popularne trasy