Pociąg Sybin - Bukareszt ceny od 3,82 zł

Rozpocząć z
3,82 zł

Sybin do Bukareszt przez pociąg

Podróż z Sybin do Bukareszt przez pociąg wynosi 216,32 km i zajmuje 8 godz. i 47 min. Dziennie odbywa się 4 połączeń, z pierwszym odlotem o 03:06, a ostatnim o 15:25. Możliwe jest podróżowanie z Sybin do Bukareszt przez pociąg za jedyne 3,82 zł lub aż 78,50 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 3,82 zł.

Najniższa cena3,82 zł
Czas trwania podróży8 godz. i 47 min
Połączenie dziennie4
Najniższa cena3,82 zł
Wyzsza cena78,50 zł
Pierwszy wyjazd03:06
Ostatni wyjazd15:25
Dystans216,32 km
OdjazdSybin
PrzyjazdBukareszt
PrzewoźnicySoftrans, CFR CalatoriWięcej

Pociąg Bilety od Sibiu do Bucharest

Data odjazdu
czwartek, 29 lut 2024

Virail znajduje najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Sybin do Bukareszt

Z virail możesz porównać ceny pociągów z Sybin do Bukareszt w mgnieniu oka. Jedyne co musisz zrobić, to wybrać datę wyjazdu i, jeśli chcesz, posortować i pofiltrować wyniki po cenie i czasie przejazdu. Aby zarezerwować idealną podróż, virail przekieruje Cię bezpośrednio do strony przewoźnika w celu zapewnienia całkowicie bezpiecznego zakupu.

Jaka jest cena najtańszego biletu na pociąg z Sybin do Bukareszt?

Bilety na pociąg z Sybin do Bukareszt kosztują średnio 33,48 zł, ale jeśli rezerwujesz z wyprzedzeniem lub wybierasz mniej oblegane terminy, możesz znaleźć bilety cenie od 3,82 zł.

Którzy przewoźnicy obsługują trasę z Sybin do Bukareszt?

Wśród wszystkich partnerów virail, możesz też skorzystać z usług , świadczącego usługi na trasie Sybin - Bukareszt.

Ile czasu zajmuje podróż pociagiem do Bukareszt?

Pierwszy pociąg do Bukareszt odjeżdża o 03:06, a ostatni o 15:25. Aby dostać się z Sybin do Bukareszt pociągiem, będziesz potrzebował 8 godz. i 47 min. Z najszybszym połączeniem dotrzesz do Bukareszt w 6 godz. i 35 min, ale średnio zabiera to 8 godz. i 47 min.

Z jakich stacji odjeżdżają pociągi do Bukareszt?

Pociągi do Bukareszt mogą odjeżdzać z i przyjeżdżać na stację .

Ile połączeń z Sybin do Bukareszt jest dostępnych każdego dnia?

Dostępnych jest 4 połączeń kolejowych do Bukareszt z Sybin. Zauważ, że wśrod nich jest 0 połączeń bezpośrednich i 4 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Bukareszt na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa. Na trasie z Sybin do Bukareszt jest dostępne jedynie jedno połączenie kolejowe dziennie. Bądź uważny, rezerwując bilet.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Sibiu do Bucharest

Tanie bilety pociąg od Sybin do Bukareszt
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Sybin do Bukareszt.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Sybin do Bukareszt, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Sybin do Bukareszt.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Sibiu do Bucharest

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Cena w miarę zbliżania się daty wyjazdu

Firmy kolejowe mogą pobierać wyższe ceny biletów w miarę zbliżania się daty odjazdu. Ceny w kolejnych dniach mogą wahać się od około 4,56 zł do 17,65 zł, ale mogą ulec zmianie. Radzimy dokonać rezerwacji tak wcześnie, jak to możliwe, aby potencjalnie zaoszczędzić do 74% na swojej podróży!

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów kolejowych od Sybin do Bukareszt

Najtańsze bilety kolejowe Sybin - Bukareszt można znaleźć już za 4,14 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 36,34 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 49,35 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Bukareszt

Podróżując pociągiem do Bukareszt, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

CFR Călători jest krajowym operatorem kolejowych przewozów pasażerskich w Rumunii. Jest spółką zależną państwowej spółki CFR SA, która zarządza infrastrukturą kolejową kraju. CFR Calatori świadczy szeroki zakres usług pociągów pasażerskich, zarówno krajowych, jak i międzynarodowych, obejmujący pociągi dużych prędkości, pociągi regionalne i nocne. CFR Calatori odgrywa kluczową rolę w łączeniu głównych miast i miasteczek Rumunii, a także zapewnia opcje transportu dla turystów odwiedzających ten kraj.

Transferoviar Calatori to rumuńska firma kolejowa świadcząca usługi transportu pasażerskiego. Powstała w 2010 roku, a jej siedziba znajduje się w Bukareszcie. Firma obsługuje pociągi regionalne i międzymiastowe, łączące główne miasta i wsie w całej Rumunii. Główne usługi świadczone przez CFR obejmują trasy takie jak Bukareszt Północny do Ploiești Sud, Buzău i Galați, a także Bukareszt Północny do Târgoviște. Dodatkowe usługi obejmują trasy takie jak Kluż-Napoka do Aghires, Oradei i Braszowa.

Usługi na pokładzie Softrans, CFR Calatori and Regio Calatori od Sybin do Bukareszt
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Sybin do Bukareszt przez train.
Udogodnienia Softrans CFR Calatori Regio Calatori Transferoviar Calatori Astra Trans Carpatic Interregional Calatori
food_and_drink Jedzenie i picie check check check check check check
bicycle Rower check check check check check check
sleeper_couchette Podkład check check check check check check
quiet_zone Strefa Ciszy cross check cross cross cross cross
wifi WiFi cross check cross cross cross cross
power_sockets Gniazdka elektryczne cross check cross cross cross cross
luggage Bagaż cross check cross check cross check
accessibility Dostępność cross check cross cross cross cross
air_con Klimatyzacja cross check cross cross cross cross

Sybin do Bukareszt Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
15.14kg
Autobus
16.22kg
Lot
43.26kg
Samochód
34.61kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Sybin do Bukareszt? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Sybin a Bukareszt wynoszą 15.14kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Sybin a Bukareszt? Podróżując pociągiem między Sybin a Bukareszt, zaoszczędzisz 28.12kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 1.08kg w porównaniu z autobusem i 19.47kg w porównaniu z samochodem.

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet pociąg od Sybin do Bukareszt?
Bilet pociąg z Sybin do Bukareszt to 33,48 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 3,82 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Sybin do Bukareszt?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Sybin do Bukareszt, to 3,82 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Sybin a Bukareszt przez pociąg?
Sybin do Bukareszt to 216,32 km.
Jak długo trwa pociąg między Sybin a Bukareszt?
Sybin do Bukareszt to średnio 8 godz. i 47 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 6 godz. i 35 min.
Jakie firmy działają od Sybin do Bukareszt?
Sybin do Bukareszt jest obsługiwany przez operatorów 5. Możesz znaleźć na Virail Softrans, CFR Calatori, Regio Calatori, Transferoviar Calatori, Astra Trans Carpatic and Interregional Calatori świadczących usługi na tej trasie.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Sybin na Bukareszt?
Sybin do Bukareszt ma średnio 4 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Sybin do Bukareszt?
Najwcześniejszy pociąg od Sybin do Bukareszt rozpoczyna się pod adresem 03:06. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Sybin do Bukareszt?
Najnowszy pociąg od Sybin do Bukareszt odchodzi o 15:25. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Sybin do Bukareszt?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet pociąg, jaki znaleźliśmy, to 3,82 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Jakie stacje mogę przejść od Sybin do Bukareszt?
Istnieją stacje 2, z których możesz wyjechać z Sybin, aby przejść do Bukareszt. Możesz przejść z Sibiu International Airport and Sibiu Bus Station i możesz dotrzeć do București Autogara Militari, București Gara Basarab, Henri Coandă International Airport, Bukarest Autogara Rahova, Gara Bucureşti Nord and Bucharest Filaret Bus Station.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Sybin a Bukareszt przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Sybin a Bukareszt to 6 godz. i 35 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Sybin do Bukareszt?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Sybin a Bukareszt.
Jakie są emisje CO2 dla Sybin do Bukareszt przez pociąg?
Podróż pociąg z Sybin do Bukareszt generuje 15.14kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Sybin

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Sybin

Trasy międzynarodowe z Sybin i okolic

Inne miejsca docelowe z Sybin

Główne połączenia kolejowe do Bukareszt

Powiązane trasy

Inne popularne trasy