Pociąg Biłgoraj - Wrocław ceny od 111,65 zł

Rozpocząć z
111,65 zł

Biłgoraj do Wrocław przez pociąg

Podróż z Biłgoraj do Wrocław przez pociąg wynosi 404,77 km i zajmuje 11 godz. i 33 min. Dziennie odbywa się 2 połączeń, z pierwszym odlotem o 07:20, a ostatnim o 07:35. Możliwe jest podróżowanie z Biłgoraj do Wrocław przez pociąg za jedyne 111,65 zł lub aż 1049,04 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 111,65 zł.

Najniższa cena111,65 zł
Czas trwania podróży11 godz. i 33 min
Połączenie dziennie2
Najniższa cena111,65 zł
Wyzsza cena1049,04 zł
Pierwszy wyjazd07:20
Ostatni wyjazd07:35
Dystans404,77 km
OdjazdBiłgoraj
PrzyjazdWrocław
PrzewoźnicyPKP, LOT

Pociąg Bilety od Biłgoraj do Wrocław

Data odjazdu
czwartek, 29 lut 2024

Najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Biłgoraj do Wrocław na virail

Virail sprawia, że każda podróż jest łatwiejsza: jedyne, co musisz zrobić to zaznaczyć datę podróży od BiłgorajX do Wrocław. Póżniej będziesz mógł wybrać idealną opcję na przejazd dzięki filtrowaniu i sortowaniu wyników według ceny i daty wyjazdu. Virail przekieruje Cię automatycznie na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokończyć rezerwację.

Ile kosztują bilety kolejowe przewoźników nisko kosztowych z Biłgoraj do Wrocław?

Rezerwując bilety z wyprzedzeniem naprawdę możesz zaoszczędzić sporo pieniędzy: możesz zdobyć tańsza bilety z Biłgoraj do Wrocław za jedyne 111,65 zł, podczas gdy średnia cena to 379,74 zł.

Którzy przewoźnicy kolejowi jadą z Biłgoraj do Wrocław?

Wśród wszystkich partnerów virail, możesz też skorzystać z usług , świadczącego usługi na trasie Biłgoraj - Wrocław.

Ile czasu zajmuje podróż pociagiem do Wrocław?

Dotarcie do Wrocław zajmie Ci 11 godz. i 33 min. Pierwszy pociąg odjeżdźa z Biłgoraj o 07:20, a ostatni o 07:35'. Średnia długość podróży to 11 godz. i 33 min, ale najszybsze połączenia zabiorą cię do Wrocław w ciągu 8 godz. i 0 min. Pierwszy pociąg odjeżdża z Biłgoraj o 07:20, a ostatni o 07:35.

Na jakich stacjach możesz wsiąść w pociąg do Wrocław i na jaką stację przyjedziesz?

Pociąg z Biłgoraj odjeżdża ze stacji i przyjeżdża na stację .

Ile połączeń z Biłgoraj do Wrocław jest dostępnych każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Wrocław z Biłgoraj pociągiem, dziennie dostępnych jest 2 połączeń. Zauważ, że trasy 0 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Wrocław na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa. Lubisz podróżować pociągiem na trasie do Wrocław z Biłgoraj? Możliwe, że dostępne jest tylko jedno połączenie dziennie.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Biłgoraj do Wrocław

Tanie bilety pociąg od Biłgoraj do Wrocław
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Biłgoraj do Wrocław.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Biłgoraj do Wrocław, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Biłgoraj do Wrocław.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Biłgoraj do Wrocław

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Wrocław

Podróżując pociągiem do Wrocław, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

Grupa PKP powstała w 2001 roku w wyniku restrukturyzacji polskich kolei państwowych zgodnie z dyrektywami Unii Europejskiej. Firma obsługuje różne typy pociągów, w tym pociągi Intercity, Express, Regional, Pendolino i EuroNight. PKP eksploatuje również pociągi dużych prędkości pod marką „Pendolino”, które mogą rozwijać prędkość do 250 km/h.

Rodzaje biletów i udogodnienia od Biłgoraj do Wrocław

Porównaj różne rodzaje biletów i udogodnienia oferowane przez PKP podczas podróży od Biłgoraj do Wrocław.

Second Class

Bilety drugiej klasy na PKP Intercity są tańsze, oferują standardowe miejsca siedzące z podstawowymi udogodnieniami i mogą być bardziej zatłoczone w godzinach szczytu podróży.
wifi WiFi
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

First Class

Bilety pierwszej klasy w pociągach PKP oferują większe, wygodniejsze siedzenia, więcej miejsca na nogi, lepsze wyposażenie i udogodnienia, bezpłatne przekąski i napoje oraz cichszą atmosferę, ale są droższe.
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie

Opis obiektu

Dowiedz się więcej o różnych udogodnieniach dostępnych na pokładzie każdego przewoźnika na tej trasie.

wifi WiFi open icon close icon
Wszystkie krajowe pociągi Express InterCity oferują teraz bezpłatne Wi-Fi, podobnie jak na wybranych trasach międzynarodowych do Berlina i Wiednia, dzięki partnerstwu z T-Mobile, wiodącym operatorem komórkowym w Polsce.
quiet_zone Strefa Ciszy open icon close icon
Strefa Ciszy, bezpłatna, znajduje się w wagonie nr. 7 w każdym pociągu Express InterCity Premium, mieszczącym 61 miejsc.
power_sockets Gniazdka elektryczne open icon close icon
Pasażerowie mają dostęp do gniazdek elektrycznych, których duża liczba dostępna jest zarówno w przewozach PKP regionalnych, jak i PKP międzyregionalnych.
luggage Bagaż open icon close icon
Podczas ich podróży możesz skorzystać z bezpłatnego limitu bagażu. Obejmuje to małe i łatwe do przenoszenia przedmioty, które mieszczą się w schowkach nad głową i pod siedzeniami. Jeżeli jednak bagaż jest zbyt duży, aby zmieścić się w tych przedziałach, naliczona zostanie opłata w wysokości 5,81 zł za sztukę. Dlatego przed wejściem do pociągu należy zwrócić uwagę na rozmiar bagażu pasażera, aby uniknąć dodatkowych opłat.
accessibility Dostępność open icon close icon
PKP Intercity zapewnia wyznaczone miejsca siedzące dla osób niepełnosprawnych lub o ograniczonej sprawności ruchowej, przydzielone w zależności od rodzaju przewozu. W pociągach EIP zaleca się, aby tacy pasażerowie dokonali rezerwacji z co najmniej 2-dniowym wyprzedzeniem, chociaż miejsca dla osób na wózkach inwalidzkich są stale dostępne. Osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich mogą również kupić bilety bezpośrednio w pociągach EIP, jeśli wyznaczone miejsca pozostaną otwarte. Dodatkowo na niektórych trasach pociągów znajdują się wagony przystosowane dla osób na wózkach inwalidzkich. Warto pamiętać, że jeśli niepełnosprawny pasażer podróżuje z psem asystującym, ma obowiązek zarezerwować cały przedział w wagonach z kuszetką.
food_and_drink Jedzenie i picie open icon close icon
Każdy podróżny otrzymuje bezpłatny napój niezależnie od klasy, a pasażerowie pierwszej klasy mogą również zjeść posiłek serwowany na swoim miejscu.
air_con Klimatyzacja open icon close icon
Wszystkie pociągi są wyposażone w klimatyzację.
bicycle Rower open icon close icon
Podczas podróży pociągiem możesz przewieźć niektóre przedmioty bezpłatnie. Są wśród nich łatwe do przenoszenia rzeczy mieszczące się w schowkach nad głową i pod siedzeniem, a także rozłożony wózek podczas podróży z dziećmi i jedna para nart. Za każdy przywieziony przez nich rower należy jednak uiścić dodatkową opłatę, pod warunkiem, że jest on rozłożony, a nie zapakowany.
Usługi na pokładzie PKP and LOT od Biłgoraj do Wrocław
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Biłgoraj do Wrocław przez train.
Udogodnienia PKP LOT
quiet_zone Strefa Ciszy check cross
wifi WiFi check check
power_sockets Gniazdka elektryczne check cross
luggage Bagaż check check
accessibility Dostępność check cross
food_and_drink Jedzenie i picie check check
air_con Klimatyzacja check cross
bicycle Rower check cross

Biłgoraj do Wrocław Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
28.33kg
Autobus
30.36kg
Lot
80.95kg
Samochód
64.76kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Biłgoraj do Wrocław? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Biłgoraj a Wrocław wynoszą 28.33kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Biłgoraj a Wrocław? Podróżując pociągiem między Biłgoraj a Wrocław, zaoszczędzisz 52.62kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 2.03kg w porównaniu z autobusem i 36.43kg w porównaniu z samochodem.

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet pociąg od Biłgoraj do Wrocław?
Bilet pociąg z Biłgoraj do Wrocław to 379,74 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 111,65 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Biłgoraj do Wrocław?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Biłgoraj do Wrocław, to 111,65 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Biłgoraj a Wrocław przez pociąg?
Biłgoraj do Wrocław to 404,77 km.
Jak długo trwa pociąg między Biłgoraj a Wrocław?
Biłgoraj do Wrocław to średnio 11 godz. i 33 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 8 godz. i 0 min.
Jakie firmy działają od Biłgoraj do Wrocław?
Biłgoraj do Wrocław jest obsługiwany przez operatorów 1. Możesz znaleźć na Virail PKP and LOT świadczących usługi na tej trasie.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Biłgoraj na Wrocław?
Biłgoraj do Wrocław ma średnio 2 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Biłgoraj do Wrocław?
Najwcześniejszy pociąg od Biłgoraj do Wrocław rozpoczyna się pod adresem 07:20. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Biłgoraj do Wrocław?
Najnowszy pociąg od Biłgoraj do Wrocław odchodzi o 07:35. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Biłgoraj do Wrocław?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet pociąg, jaki znaleźliśmy, to 111,65 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Jakie stacje mogę przejść od Biłgoraj do Wrocław?
Istnieją stacje 1, z których możesz wyjechać z Biłgoraj, aby przejść do Wrocław. Możesz przejść z Bilgoraj i możesz dotrzeć do Wroclaw Airport, Wrocław Główny, Wroclaw Gal. Dominikanska and Wrocław Mikołajów.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Biłgoraj a Wrocław przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Biłgoraj a Wrocław to 8 godz. i 0 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Biłgoraj do Wrocław?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Biłgoraj a Wrocław.
Jakie są emisje CO2 dla Biłgoraj do Wrocław przez pociąg?
Podróż pociąg z Biłgoraj do Wrocław generuje 28.33kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Biłgoraj

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Biłgoraj

Trasy międzynarodowe z Biłgoraj i okolic

Inne miejsca docelowe z Biłgoraj

Główne połączenia kolejowe do Wrocław

Powiązane trasy

Inne popularne trasy