Pociąg Szczecin - Rybnik ceny od 129,06 zł

Rozpocząć z
129,06 zł

Szczecin do Rybnik przez pociąg

Podróż z Szczecin do Rybnik przez pociąg wynosi 461,46 km i zajmuje 11 godz. i 44 min. Dziennie odbywa się 4 połączeń, z pierwszym odlotem o 05:53, a ostatnim o 22:43. Możliwe jest podróżowanie z Szczecin do Rybnik przez pociąg za jedyne 129,06 zł lub aż 175,44 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 129,06 zł.

Najniższa cena129,06 zł
Czas trwania podróży11 godz. i 44 min
Połączenie dziennie4
Najniższa cena129,06 zł
Wyzsza cena175,44 zł
Pierwszy wyjazd05:53
Ostatni wyjazd22:43
Dystans461,46 km
OdjazdSzczecin
PrzyjazdRybnik
PrzewoźnicyPKP, POLREGIO

Pociąg Bilety od Szczecin do Rybnik

Data odjazdu
czwartek, 29 lut 2024

Porównuj najlepsze ceny biletów z Szczecin do Rybnik

Jeśli szukasz najłatwiejszego sposobu na znalezienie najlepszej ceny przejazdu pociągiem, virail jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że wybierzesz datę, a virail pokaże Ci wszystkie połączenia oferowane przez naszych partnerów: dzieki filtrowaniu wyników znajdziesz rozwiązanie idealne dla Twojego budżetu i planu podróży. Virail przekieruje Cię na stronę przewoźnika w celu zapewnienia prostej i bezpiecznej rezerwacji.

Ile kosztują bilety na pociąg z Szczecin do Rybnik?

Rezerwując z wyprzedzeniem, możesz znaleźć tanie bilety na pociąg z Szczecin do Rybnik za 129,06 zł. Bilety kolejowe na tej trasie mogą jednak kosztować około 155,74 zł.

Którzy przewoźnicy kolejowi jadą z Szczecin do Rybnik?

Wśród wszystkich partnerów virail, możesz też skorzystać z usług , świadczącego usługi na trasie Szczecin - Rybnik.

O której odjeżdżają pociągi do Rybnik i ile trwa podróż?

Przejazd między Szczecin a Rybnik zajmuje 11 godz. i 44 min. Pierwszy pociąg odjeżdża o 05:53, a ostatni o 22:43. Pierwszy pociąg do Rybnik odjeżdzą o 05:53, a ostatni o 22:43. Podróż trwa średnio 11 godz. i 44 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Rybnik w ciagu 8 godz. i 28 min.

Z jakich stacji odjeżdżają pociągi do Rybnik?

Pociągi do Rybnik odjeżdzają z Szczecin ze stacji i przyjeżdźają na stację .

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Rybnik z Szczecin?

Jeśli chcesz pojechać do Rybnik z Szczecin pociągiem, dziennie dostępnych jest 4 połączeń. Zauważ, że trasy 0 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Wybierz jednak bilet bezpośredni, jeśli wolisz zostać w tym samym pociągu i uniknąć przesiadek. Lubisz podróżować pociągiem na trasie do Rybnik z Szczecin? Możliwe, że dostępne jest tylko jedno połączenie dziennie.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Szczecin do Rybnik

Tanie bilety pociąg od Szczecin do Rybnik
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Szczecin do Rybnik.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Szczecin do Rybnik, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Szczecin do Rybnik.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Szczecin do Rybnik

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Rybnik

Podróżując pociągiem do Rybnik, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

Grupa PKP powstała w 2001 roku w wyniku restrukturyzacji polskich kolei państwowych zgodnie z dyrektywami Unii Europejskiej. Firma obsługuje różne typy pociągów, w tym pociągi Intercity, Express, Regional, Pendolino i EuroNight. PKP eksploatuje również pociągi dużych prędkości pod marką „Pendolino”, które mogą rozwijać prędkość do 250 km/h.

Rodzaje biletów i udogodnienia od Szczecin do Rybnik

Porównaj różne rodzaje biletów i udogodnienia oferowane przez PKP podczas podróży od Szczecin do Rybnik.

Second Class

Bilety drugiej klasy na PKP Intercity są tańsze, oferują standardowe miejsca siedzące z podstawowymi udogodnieniami i mogą być bardziej zatłoczone w godzinach szczytu podróży.
wifi WiFi
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

First Class

Bilety pierwszej klasy w pociągach PKP oferują większe, wygodniejsze siedzenia, więcej miejsca na nogi, lepsze wyposażenie i udogodnienia, bezpłatne przekąski i napoje oraz cichszą atmosferę, ale są droższe.
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie

Opis obiektu

Dowiedz się więcej o różnych udogodnieniach dostępnych na pokładzie każdego przewoźnika na tej trasie.

wifi WiFi open icon close icon
Wszystkie krajowe pociągi Express InterCity oferują teraz bezpłatne Wi-Fi, podobnie jak na wybranych trasach międzynarodowych do Berlina i Wiednia, dzięki partnerstwu z T-Mobile, wiodącym operatorem komórkowym w Polsce.
quiet_zone Strefa Ciszy open icon close icon
Strefa Ciszy, bezpłatna, znajduje się w wagonie nr. 7 w każdym pociągu Express InterCity Premium, mieszczącym 61 miejsc.
power_sockets Gniazdka elektryczne open icon close icon
Pasażerowie mają dostęp do gniazdek elektrycznych, których duża liczba dostępna jest zarówno w przewozach PKP regionalnych, jak i PKP międzyregionalnych.
luggage Bagaż open icon close icon
Podczas ich podróży możesz skorzystać z bezpłatnego limitu bagażu. Obejmuje to małe i łatwe do przenoszenia przedmioty, które mieszczą się w schowkach nad głową i pod siedzeniami. Jeżeli jednak bagaż jest zbyt duży, aby zmieścić się w tych przedziałach, naliczona zostanie opłata w wysokości 5,81 zł za sztukę. Dlatego przed wejściem do pociągu należy zwrócić uwagę na rozmiar bagażu pasażera, aby uniknąć dodatkowych opłat.
accessibility Dostępność open icon close icon
PKP Intercity zapewnia wyznaczone miejsca siedzące dla osób niepełnosprawnych lub o ograniczonej sprawności ruchowej, przydzielone w zależności od rodzaju przewozu. W pociągach EIP zaleca się, aby tacy pasażerowie dokonali rezerwacji z co najmniej 2-dniowym wyprzedzeniem, chociaż miejsca dla osób na wózkach inwalidzkich są stale dostępne. Osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich mogą również kupić bilety bezpośrednio w pociągach EIP, jeśli wyznaczone miejsca pozostaną otwarte. Dodatkowo na niektórych trasach pociągów znajdują się wagony przystosowane dla osób na wózkach inwalidzkich. Warto pamiętać, że jeśli niepełnosprawny pasażer podróżuje z psem asystującym, ma obowiązek zarezerwować cały przedział w wagonach z kuszetką.
food_and_drink Jedzenie i picie open icon close icon
Każdy podróżny otrzymuje bezpłatny napój niezależnie od klasy, a pasażerowie pierwszej klasy mogą również zjeść posiłek serwowany na swoim miejscu.
air_con Klimatyzacja open icon close icon
Wszystkie pociągi są wyposażone w klimatyzację.
bicycle Rower open icon close icon
Podczas podróży pociągiem możesz przewieźć niektóre przedmioty bezpłatnie. Są wśród nich łatwe do przenoszenia rzeczy mieszczące się w schowkach nad głową i pod siedzeniem, a także rozłożony wózek podczas podróży z dziećmi i jedna para nart. Za każdy przywieziony przez nich rower należy jednak uiścić dodatkową opłatę, pod warunkiem, że jest on rozłożony, a nie zapakowany.
Usługi na pokładzie PKP and POLREGIO od Szczecin do Rybnik
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Szczecin do Rybnik przez train.
Udogodnienia PKP POLREGIO
quiet_zone Strefa Ciszy check cross
wifi WiFi check check
power_sockets Gniazdka elektryczne check cross
luggage Bagaż check check
accessibility Dostępność check check
food_and_drink Jedzenie i picie check cross
air_con Klimatyzacja check cross
bicycle Rower check check

Szczecin do Rybnik Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
32.3kg
Autobus
34.61kg
Lot
92.29kg
Samochód
73.83kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Szczecin do Rybnik? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Szczecin a Rybnik wynoszą 32.3kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Szczecin a Rybnik? Podróżując pociągiem między Szczecin a Rybnik, zaoszczędzisz 59.99kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 2.31kg w porównaniu z autobusem i 41.53kg w porównaniu z samochodem.

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet pociąg od Szczecin do Rybnik?
Bilet pociąg z Szczecin do Rybnik to 155,74 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 129,06 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Szczecin do Rybnik?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Szczecin do Rybnik, to 129,06 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Szczecin a Rybnik przez pociąg?
Szczecin do Rybnik to 461,46 km.
Jak długo trwa pociąg między Szczecin a Rybnik?
Szczecin do Rybnik to średnio 11 godz. i 44 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 8 godz. i 28 min.
Jakie firmy działają od Szczecin do Rybnik?
Szczecin do Rybnik jest obsługiwany przez operatorów 1. Możesz znaleźć na Virail PKP and POLREGIO świadczących usługi na tej trasie.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Szczecin na Rybnik?
Szczecin do Rybnik ma średnio 4 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Szczecin do Rybnik?
Najwcześniejszy pociąg od Szczecin do Rybnik rozpoczyna się pod adresem 05:53. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Szczecin do Rybnik?
Najnowszy pociąg od Szczecin do Rybnik odchodzi o 22:43. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Szczecin do Rybnik?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet pociąg, jaki znaleźliśmy, to 129,06 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Jakie stacje mogę przejść od Szczecin do Rybnik?
Istnieją stacje 3, z których możesz wyjechać z Szczecin, aby przejść do Rybnik. Możesz przejść z Warzymice Osiedle Kresy, Szczecin Dąbie and Szczecin Główny i możesz dotrzeć do Rybnik(PL).
Jaki jest najszybszy czas podróży między Szczecin a Rybnik przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Szczecin a Rybnik to 8 godz. i 28 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Szczecin do Rybnik?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Szczecin a Rybnik.
Jakie są emisje CO2 dla Szczecin do Rybnik przez pociąg?
Podróż pociąg z Szczecin do Rybnik generuje 32.3kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Szczecin

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Szczecin

Trasy międzynarodowe z Szczecin i okolic

Inne miejsca docelowe z Szczecin

Główne połączenia kolejowe do Rybnik

Powiązane trasy

Inne popularne trasy