Autobus Ankara - Erzurum ceny od 23,65 zł

16/07/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Zabezpiecz swój bilet już dziś i skorzystaj z najlepszych ofert!

Dzisiaj 43,49 zł
Jutro 43,49 zł
2 dni 160,26 zł
3 dni 151,93 zł

Ankara do Erzurum przez autobus

Podróż z Ankara do Erzurum przez autobus wynosi 718,88 km i zajmuje 12 godz. i 45 min. Dziennie odbywa się 14 połączeń, z pierwszym odlotem o 01:45, a ostatnim o 23:30. Możliwe jest podróżowanie z Ankara do Erzurum przez autobus za jedyne 23,65 zł lub aż 160,26 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 23,65 zł.

Najniższa cena23,65 zł
Czas trwania podróży12 godz. i 45 min
Połączenie dziennie14
Najniższa cena23,65 zł
Wyzsza cena160,26 zł
Pierwszy wyjazd01:45
Ostatni wyjazd23:30
Dystans718,88 km
OdjazdAnkara
PrzyjazdErzurum
PrzewoźnicyKars Kalesi Turizm, Yeşil Erciş SeyahatWięcej

Autobus Bilety od Ankara do Erzurum

Data odjazdu
wtorek, 16 lip 2024

Znajdź swój autobus z Ankara do Erzurum na virail

Jeśli szukasz biletów z Ankara do Erzurum w niskiej cenie, virail jest dla Ciebie idealną opcją. Porównując oferty kilku przewoźników możesz znaleźć rozwiązanie odpowiednie dla Twojego budżetu i planu wyjazdu.

Ile kosztują bilety autobusowe z Ankara do Erzurum?

Możesz znaleźć tanie bilety autobusowe z Ankara do Erzurum od 23,65 zł, jeśli zarezerwujesz bilet z wyprzedzeniem. Jeśli nie masz takiej możliwości, ceny biletów z Ankara do Erzurum wynoszą średnio 134,51 zł.

Którzy przewoźnicy autobusowi obsługują trasę Ankara - Erzurum?

Do partnerów virail należy również , oferujący przewozy na trasie z Ankara do Erzurum.

Jaki jest rozkład jazdy autobusów z Ankara do Erzurum?

Podróż autobusem z Ankara do Erzurum trwa 12 godz. i 45 min. Pierwszy autobus odjeżdża o FSTD, a ostatni o 23:30. Pierwszy autobus do Erzurum odjeżdża o 01:45, a ostatni o 23:30. Podróż trwa 12 godz. i 45 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie :11 godz. i 25 min.

Jak nazywają się stacje w Ankara i Erzurum?

Autobusy z Ankara wyjeżdżają ze stacji Esenboğa International Airport, ESB i przyjeżdżają na stację .

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Erzurum z Ankara?

Dostępnych jest 14 połączeń autobusowych na trasie z Ankara do Erzurum. Większą część tych połączeń, dokładniej 14, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 0, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Jeśli nie chcesz się przesiadać, zalecamy wybór połączenia bezpośredniego. Wybór połączenia z przesiadkami może być bardziej efektywny przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń i przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy. Jeśli chcesz dojechać z Ankara do Erzurum autobusem, dostępne jest jedynie jedno połączenie dziennie. Dlatego powinieneś być bardzo ostrożny przy wyborze biletu. Dodatkowo, prosimy o przybycie na przystanek autobusowy trochę wcześniej. Zalecamy przybycie pół godziny wcześniej, aby uniknąć ryzyka.

Jeśli chcesz dojechać autobusem z Ankara do Erzurum, dostępnych jest 14 połączeń dziennie. Zauważ, że wszystkie te połączenia, to jest 14, są bezpośrednie. Nie będziesz więc musiał się przesiadać.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Ankara do Erzurum

Tanie bilety autobus od Ankara do Erzurum
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Ankara do Erzurum.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Ankara do Erzurum, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Ankara do Erzurum.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Ankara do Erzurum

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Cena w miarę zbliżania się daty wyjazdu

Firmy autobusowe mogą pobierać wyższe ceny biletów w miarę zbliżania się daty odjazdu. Ceny w kolejnych dniach mogą wahać się od około 140,61 zł do 155,51 zł, ale mogą ulec zmianie. Radzimy zarezerwować tak wcześnie, jak to możliwe, aby potencjalnie zaoszczędzić do 10% na swojej podróży!

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów autobusowych od Ankara do Erzurum

Najtańsze bilety autobusowe Ankara - Erzurum można znaleźć już za 108,02 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 133,46 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 160,63 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż autobusem do Erzurum

Podróżując autobusem do Erzurum, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

FlixBus, dalekobieżna firma autobusowa, działa zarówno w Europie, jak iw Stanach Zjednoczonych. Założona w 2013 roku, stała się jednym z największych operatorów autobusowych w Europie, łączącym ponad 2500 miejsc docelowych w 30 krajach. Pochodzący z Niemiec FlixBus szybko rozszerzył swoją działalność na sąsiednie kraje, w tym Francję, Włochy, Danię, Holandię i Chorwację, oferując jednocześnie regularne połączenia do Norwegii, Hiszpanii i Anglii. Dzięki przystępnym cenom i wygodnym udogodnieniom, takim jak bezpłatne Wi-Fi, gniazdka elektryczne i toalety na pokładzie, FlixBus zapewnia wygodną i przyjemną podróż.

Usługi na pokładzie FlixBus od Ankara do Erzurum
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Ankara do Erzurum przez bus.
Udogodnienia FlixBus
wifi WiFi check
power_sockets Gniazdka elektryczne check
luggage Bagaż check
food_and_drink Jedzenie i picie check
air_con Klimatyzacja check

Ankara do Erzurum Emisje CO2 przez Autobus

Ecology
Pociąg
50.32kg
Autobus
53.92kg
Lot
143.78kg
Samochód
115.02kg

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet autobus od Ankara do Erzurum?
Bilet autobus z Ankara do Erzurum to 134,51 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 23,65 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Ankara do Erzurum?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Ankara do Erzurum, to 23,65 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Ankara a Erzurum przez autobus?
Ankara do Erzurum to 718,88 km.
Jak długo trwa autobus między Ankara a Erzurum?
Ankara do Erzurum to średnio 12 godz. i 45 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 11 godz. i 25 min.
Jakie firmy działają od Ankara do Erzurum?
Ankara do Erzurum jest obsługiwany przez operatorów 20. Możesz znaleźć na Virail Kars Kalesi Turizm, Yeşil Erciş Seyahat, Öz Erciş Seyahat, Ağrı Seç Turizm, Bizim Iğdır Seyahat, Özlem Van Turizm, Dadaş Seyahat, Turgutreis Turizm, Öz Doğu Kars, Yeni Erciş İtimat Seyahat, Kâmil Koç, Özlem Ardahan Turizm, FlixBus, Vangölü Turizm, Palandöken Seyahat, Mek Ağrı Dağı Turizm, Aras Seyahat, Ağrı Vip Turizm, Esadaş Turizm, Vanyolu Seyahat and Can Ardahan Turizm świadczących usługi na tej trasie.
Ile autobus dziennie zmienia się z Ankara na Erzurum?
Ankara do Erzurum ma średnio 14 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy autobus od Ankara do Erzurum?
Najwcześniejszy autobus od Ankara do Erzurum rozpoczyna się pod adresem 01:45. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni autobus od Ankara do Erzurum?
Najnowszy autobus od Ankara do Erzurum odchodzi o 23:30. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Ankara do Erzurum?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet autobus, jaki znaleźliśmy, to 23,65 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Ankara do Erzurum?
Istnieje średnio 14 z Ankara, aby przejść do Erzurum.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Ankara a Erzurum przez autobus?
Najszybszy czas podróży przez autobus między Ankara a Erzurum to 11 godz. i 25 min.
Czy istnieje bezpośredni autobus z Ankara do Erzurum?
Tak, istnieje bezpośredni autobus między Ankara a Erzurum.
Jakie są emisje CO2 dla Ankara do Erzurum przez autobus?
Podróż autobus z Ankara do Erzurum generuje 53.92kg emisji CO2.