Znajdź autobus z Zabrze do Wrocław

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 19,20zł
Czas podróży 3 h 35 min
Połączenia dla każdego dnia 7
Pierwszy odjazd: 06:30
Ostatni odjazd: 23:20
Odległość 150km

Na virail najlepsze oferty autobusowe z Zabrze do Wrocław

Virail porównuje dla Ciebie oferty ponad 200 przewożników, aby znaleźć rozwiązanie, które najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Możesz filtrować wyniki ze względu na swój budżet, aby znaleźć nalepsze rozwiązanie dla Twojej podróży z Zabrze do Wrocław.

Ile kosztuje bilet niskokosztowy z Zabrze do Wrocław?

If you have the possibility, book in advance or try to be flexible when choosing the dates; by doing so, you will find cheap bus tickets from Zabrze to Wrocław from 4,49 zł, while the average price is 9,24 zł.

Jakie są stacje odjazdu i przyjazdu na trasie do Wrocław?

Stacje odjazdu i przyjazdu busów na trasie z Zabrze do Wrocław to Zabrze Rondo Sybirakow i Wrocław DA and Wroclaw Airport.

Cena biletu Zabrze - Wrocław dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
42,72 zł19,20 zł Więcej Więcej Więcej Więcej 17,06 zł
10 zł10 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej

Autobusy z Zabrze do Wrocław


Jeśli szukasz alternatywnych sposobów podróżowania na trasie z Zabrze do Wrocław, pociągi i carpooling mogą być dobrym sposobem na przemieszczanie się na tym stosunkowo krótkim dystansie.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Wrocław z Zabrze?

Dostępnych jest 7 połączeń autobusowych na trasie z Zabrze do Wrocław. Większą część tych połączeń, dokładniej 2, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 5, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. W rezultacie, wybierz bilet bezpośredni, jeśli nie chcesz się przesiadać. Wybór biletu z przesiadkami może być jednak bardziej efektywny, jeśli kupujesz bilet do Wrocław w ostatniej chwili przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Na trasie z Zabrze do Wrocław, dostępnych jest 7 połączeń autobusowych dziennie. Wiekszą część, czyli 5 połączeń, stanowią połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Pozostałe 2 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym, sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak najważniejszy jest dla Ciebie brak przesiadek, rozważ kupno biletu bezpośredniego.

O której odjeżdżają autobusy do Wrocław?

Średnia długość podróży to 3 hours and 59 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Wrocław w 2 hours and 20 minutes. Pierwszy autobus odjeżdża o 06:06, a ostatni o 23:06.

Które linie autobusowe zabiorą Cię z Zabrze do Wrocław?

Z przewoźnikiem FlixBus będziesz mógł dojechać autobusem z Zabrze do Wrocław.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.