Znajdź autobus z Bydgoszcz do Kraków

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 85,44zł
Czas podróży 10 h 40 min
Połączenia dla każdego dnia 9
Pierwszy odjazd: 03:40
Ostatni odjazd: 21:10
Odległość 366km

Znajdź połączenie autobusowe z Bydgoszcz do Kraków na virail

Dzięki virail możesz znaleźć najlepsze oferty autobusowe z Bydgoszcz do Kraków w kilka kroków. Po wpisaniu daty swojego wyjazdu możesz pofiltrować wyniki i wybrać ten, który najbardziej Ci pasuje.

Jaka jest cena najtańszych biletów autobusowych z Bydgoszcz do Kraków?

Nie czekaj z rezerwacją biletu: rezerwując z wyprzedzeniem możesz kupić bilety z Bydgoszcz do Kraków za jedyne 19,98 zł. Jeśli jednak nie znasz jeszcze dokładnych dat podróży, możesz znaleźć bilety średnio za 23,04 zł.

Skąd odjeżdżają autobusy do Kraków?

Autobusy z Bydgoszcz do Kraków wyjeżdżają ze stacji Bydgoszcz, Bydgoszcz - Dworzec Autobusowy and Bydgoszcz Bus Station i przyjeżdżają na stację Kraków MDA, Główny and Krakow Central Bus Station.

Cena biletu Bydgoszcz - Kraków dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
45 zł60 zł Więcej 53 zł58 zł45 zł41 zł
248 zł550 zł Więcej 177 zł224 zł239 zł234 zł
Więcej Więcej Więcej Więcej 39 zł Więcej Więcej

Autobusy z Bydgoszcz do Kraków


Jako że podróż z Bydgoszcz do Kraków nie jest długa, bus jest dobrym rozwiązaniem, ale jeśli szukasz większej liczby połączeń lub innej godziny odjazdu, poszukaj ofert kolejowych lub spróbuj carpoolingu.

Dla stosunkowo krótkich podróży, takich jak ta na trasie z Bydgoszcz do Kraków, możesz również zdecydować się na carpooling, stanowiący tańszą alternatywę, lub na pociąg, będący bardziej ekologiczną opcją.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Bydgoszcz do Kraków?

Dostępnych jest 9 połączeń autobusowych na trasie z Bydgoszcz do Kraków. Większą część tych połączeń, dokładniej 3, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 6, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Wybierz bilet bezpośredni, jeśli wolisz się nie przesiadać. Wybór oferty z przesiadkami może być jednak czasem najlepszym sposobem podróży, zwłaszcza gdy dostępnych jest niewiele połączeń lub jeśli szukasz biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli czas podróży jest dłuższy.

Na trasie z Bydgoszcz do Kraków, dostępnych jest 9 połączeń autobusowych dziennie. Wiekszą część, czyli 6 połączeń, stanowią połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Pozostałe 3 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym. sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak nie chcesz się przesiadać, wybierz bilet bezpośredni.

O której odjeżdżają autobusy do Kraków?

Pierwszy autobus odjeżdża z Bydgoszcz o 03:09, a ostatni o 21:09. Podróż trwa średnio 11 hours and 3 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie 7 hours and 38 minutes.

Którzy przewoźnicy autobusowi obsługują trasę Bydgoszcz - Kraków?

You can travel by bus from Bydgoszcz to Kraków with FlixBus, AD Eurotrans, Plominski and Leo Express.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.