Znajdź autobus z Bydgoszcz do Kraków

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 38,40zł
Czas podróży 9 h 57 min
Połączenia dla każdego dnia 10
Pierwszy odjazd: 00:55
Ostatni odjazd: 21:10
Odległość 366km

Znajdź połączenie autobusowe z Bydgoszcz do Kraków na virail

Dzięki virail możesz znaleźć najlepsze oferty autobusowe z Bydgoszcz do Kraków w kilka kroków. Po wpisaniu daty swojego wyjazdu możesz pofiltrować wyniki i wybrać ten, który najbardziej Ci pasuje.

Jaka jest cena najtańszych biletów autobusowych z Bydgoszcz do Kraków?

Jak nazywają się stacje w Bydgoszcz i Kraków?

Autobusy z Bydgoszcz wyjeżdżają ze stacji Bydgoszcz Dworzec Autobusowy, Ul. Jagiellońska 58, Bydgoszcz and Bydgoszcz Bus Station i przyjeżdżają na stację Krakow Dworzec Autobusowy, Ul. Bosacka 18, Kraków MDA and Krakow Central Bus Station.

Cena biletu Bydgoszcz - Kraków dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
73 zł53 zł43 zł56 zł Więcej Więcej 41 zł
66 zł Więcej 70 zł Więcej Więcej Więcej Więcej
264 zł850 zł285 zł238 zł Więcej Więcej 240 zł

Dla stosunkowo krótkich podróży, takich jak ta na trasie z Bydgoszcz do Kraków, możesz również zdecydować się na carpooling, stanowiący tańszą alternatywę, lub na pociąg, będący bardziej ekologiczną opcją.

Jako że podróż z Bydgoszcz do Kraków nie jest długa, bus jest dobrym rozwiązaniem, ale jeśli szukasz większej liczby połączeń lub innej godziny odjazdu, poszukaj ofert kolejowych lub spróbuj carpoolingu.

Podróż autobusem do Bydgoszcz z Kraków: ile połączeń dziennie jest dostępnych?

Dostępnych jest 4 połączeń autobusowych na trasie z Bydgoszcz do Kraków. Większą część tych połączeń, dokładniej 1, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 2, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Jeśli nie chcesz się przesiadać, zalecamy wybór połączenia bezpośredniego. Wybór połączenia z przesiadkami może być bardziej efektywny przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń i przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Na trasie z Bydgoszcz do Kraków, dostępnych jest 4 połączeń autobusowych dziennie. Wiekszą część, czyli 2 połączeń, stanowią połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Pozostałe 1 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym, sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak najważniejszy jest dla Ciebie brak przesiadek, rozważ kupno biletu bezpośredniego.

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni autobus z Bydgoszcz do Kraków?

Średnia długość podróży to 9 hours and 51 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Kraków w 7 hours and 38 minutes. Pierwszy autobus odjeżdża o 00:01, a ostatni o 21:02.

Które linie autobusowe zabiorą Cię z Bydgoszcz do Kraków?

Z przewoźnikiem Leo Express, FlixBus and AD Euro-Trans będziesz mógł dojechać autobusem z Bydgoszcz do Kraków.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.