Znajdź autobus z Warszawa do Zielona Góra

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 25,57zł
Czas podróży 11 h 49 min
Połączenia dla każdego dnia 18
Pierwszy odjazd: 06:30
Ostatni odjazd: 23:45
Odległość 378km

Na virail najlepsze oferty autobusowe z Warszawa do Zielona Góra

Z virailem łatwo jest znaleźć odpowiednią ofertę: nie przegap najtańszych biletów autobusowych z Warszawa do Zielona Góra. Wybierz datę i pofiltruj wyniki ze względu na cenę i czas wyjazdu: idealna oferta czeka na Ciebie.

Ile kosztują bilety autobusowe z Warszawa do Zielona Góra?

Nie czekaj z rezerwacją biletu: rezerwując z wyprzedzeniem możesz kupić bilety z Warszawa do Zielona Góra za jedyne 5,98 zł. Jeśli jednak nie znasz jeszcze dokładnych dat podróży, możesz znaleźć bilety średnio za 48,95 zł.

Skąd odjeżdżają autobusy do Zielona Góra?

Przy podróży na trasie z Warszawa do Zielona Góra, stacje odjazdu i przyjazdu to, odpowiednio, Warsaw West, Warsaw Metro Wilanowska, Warszawa Młociny and Modlin Airport oraz Zielona Góra, Dolina Zielona.

Cena biletu Warszawa - Zielona Góra dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
56 zł43 zł Więcej 43 zł56 zł41 zł32 zł
123 zł Więcej Więcej 604 zł Więcej 80 zł67 zł

Jeśli oferta przewoźników autobusowych nie spełnia Twoich oczekiwań, pociągi lub carpooling mogą być dobrą alternatywą na tym dystansie.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Zielona Góra z Warszawa?

Na trasie z Warszawa do Zielona Góra dostępnych jest 9 połączeń autobusowych dziennie. Zauważ, że 0 z nich to połączenia bezpośrednie, natomiast 9 wymagają co najmniej jednej przesiadki. W rezultacie, wybierz bilet bezpośredni, jeśli nie chcesz się przesiadać. Wybór biletu z przesiadkami może być jednak bardziej efektywny, jeśli kupujesz bilet do Zielona Góra w ostatniej chwili przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Dziennie dostępnych jest 9 połączeń autobusowych między Warszawa a Zielona Góra. Zauważ, że 9 z nich wymagają co najmniej jednej przesiadki. Nie są dostępne połączenia bezpośrednie. Z tego powodu będziesz musiał przesiąść się w trakcie podróży.

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni autobus z Warszawa do Zielona Góra?

Pierwszy autobus do Zielona Góra odjeżdża o 07:11, a ostatni o 23:01. Podróż trwa 11 hours and 13 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie 9 hours and 21 minutes.

Przejazd autobusowy z Warszawa do Zielona Góra: którzy przewoźnicy obsługują tę trasę?

Z przewoźnikiem FlixBus będziesz mógł dojechać autobusem z Warszawa do Zielona Góra.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.