Znajdź autobus z Warszawa do Zielona Góra

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 45,26 zł
Czas podróży 12 h 7 min
Połączenia dla każdego dnia 3
Pierwszy odjazd 17:10
Ostatni odjazd 11:30
Odległość 378 km

Autobusem z Warszawa do Zielona Góra: łatwiej z virail

Jeśli szukasz biletów z Warszawa do Zielona Góra w niskiej cenie, virail jest dla Ciebie idealną opcją. Porównując oferty kilku przewoźników możesz znaleźć rozwiązanie odpowiednie dla Twojego budżetu i planu wyjazdu.

Ile kosztują najtańsze bilety autobusowe z Warszawa do Zielona Góra?

Możesz znaleźć bilety autobusowe za średnio 113,33 zł. Jeśli jednak znasz już datę swojej podróży, nie marnuj czasu i zarezerwuj tak szybko, jak to możliwe bilet u przewoźnika niskokosztowego za 45,26 zł.

Cena biletu - dla każdego dnia

Więcej 105,94 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej
68,02 zł 68,02 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej

Autobusy z Warszawa do Zielona Góra

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni autobus z Warszawa do Zielona Góra?

Średnia długość podróży to 12 h 7 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Zielona Góra w :6 h. Pierwszy autobus odjeżdża o 17:10, a ostatni o 11:30.

Jako że podróż z Warszawa do Zielona Góra nie jest długa, bus jest dobrym rozwiązaniem, ale jeśli szukasz większej liczby połączeń lub innej godziny odjazdu, poszukaj ofert kolejowych lub spróbuj carpoolingu.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Warszawa do Zielona Góra?

Dostępnych jest 3 połączeń autobusowych na trasie z Warszawa do Zielona Góra. Większą część tych połączeń, dokładniej 1, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 2, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Wybierz bilet bezpośredni, jeśli wolisz się nie przesiadać. Wybór oferty z przesiadkami może być jednak czasem najlepszym sposobem podróży, zwłaszcza gdy dostępnych jest niewiele połączeń lub jeśli szukasz biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli czas podróży jest dłuższy.

Na trasie z Warszawa do Zielona Góra, dostępnych jest 3 połączeń autobusowych dziennie. 2 z nich to połączenia z co najmniej jedną przesiadką, 1 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym. sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak nie chcesz się przesiadać, wybierz bilet bezpośredni.