Autobus Phoenix - Los Angeles ceny od 120,59 zł

14/06/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Zabezpiecz swój bilet już dziś i skorzystaj z najlepszych ofert!

Dzisiaj 188,38 zł
Jutro Więcej
2 dni Więcej
3 dni Więcej

Phoenix do Los Angeles przez autobus

Podróż z Phoenix do Los Angeles przez autobus wynosi 574,9 km i zajmuje 8 godz. i 26 min. Dziennie odbywa się 50 połączeń, z pierwszym odlotem o 00:05, a ostatnim o 23:40. Możliwe jest podróżowanie z Phoenix do Los Angeles przez autobus za jedyne 120,59 zł lub aż 514,67 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 120,59 zł.

Najniższa cena120,59 zł
Czas trwania podróży8 godz. i 26 min
Połączenie dziennie50
Najniższa cena120,59 zł
Wyzsza cena514,67 zł
Pierwszy wyjazd00:05
Ostatni wyjazd23:40
Dystans574,9 km
OdjazdPhoenix
PrzyjazdLos Angeles
PrzewoźnicyTufesa, Los LimousinesWięcej

Autobus Bilety od Phoenix, AZ do Los Angeles, CA

Data odjazdu
piątek, 14 cze 2024

Znajdź swój autobus z Phoenix do Los Angeles na virail

Znalezienie idealnego biletu autobusowego na podróż z Phoenix do Los Angeles z virail jest bardzo łatwe. Kiedy wybierzesz datę podróży, virail porówna setki oferty naszych partnerów, aby znaleźć dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Ile kosztuje bilet niskokosztowy z Phoenix do Los Angeles?

Możesz znaleźć tanie bilety autobusowe z Phoenix do Los Angeles od 120,59 zł, jeśli zarezerwujesz bilet z wyprzedzeniem. Jeśli nie masz takiej możliwości, ceny biletów z Phoenix do Los Angeles wynoszą średnio 304,83 zł.

Którzy przewoźnicy autobusowi obsługują trasę Phoenix - Los Angeles?

Jednym z wielu partnerów współpracujących z virail jest również , oferujący przejazdy do Los Angeles.

Jaki jest rozkład jazdy autobusów na trasie Phoenix - Los Angeles?

Podróż autobusem z Phoenix do Los Angeles trwa 8 godz. i 26 min. Pierwszy autobus odjeżdża o FSTD, a ostatni o 23:40. Pierwszy autobus odjeżdża z Phoenix o 00:05, a ostatni o 23:40. Podróż trwa średnio 8 godz. i 26 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie :6 godz. i 30 min.

Jakie są stacje odjazdu i przyjazdu na trasie do Los Angeles?

Stacje odjazdu i przyjazdu busów na trasie z Phoenix do Los Angeles to Phoenix, Sky Train Station,Phoenix Sky Harbor International Airport (PHX),Phoenix Greyhound Station i Los Angeles International Airport,Los Angeles (Americanstar).

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Phoenix do Los Angeles?

Na trasie z Phoenix do Los Angeles dostępnych jest 50 połączeń autobusowych dziennie. Zauważ, że 40 z nich to połączenia bezpośrednie, natomiast 10 wymagają co najmniej jednej przesiadki. Zauważ, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, bilet z przesiadkami jest czasem lepszym rozwiązaniem, zwłaszcza przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli chcesz dojechać z Phoenix do Los Angeles autobusem, dostępne jest jedynie jedno połączenie dziennie. Bądź szczególnie uważny przy wyborze oferty. Dodatkowo, lepiej jest przybyć na przystanek z wyprzedzeniem. Zaleca się przybycie pół godziny wcześniej, aby uniknąć ryzyka.

Na trasie z Phoenix do Los Angeles dostępnych jest 50 połączeń autobusowych. Zauważ, że wszystkie z nich są bezpośrednie. Pomiędzy tymi dwoma miastami nie ma połączeń z przesiadkami. Nie będziesz więc musiał się przesiadać.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Phoenix, AZ do Los Angeles, CA

Tanie bilety autobus od Phoenix do Los Angeles
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Phoenix do Los Angeles.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Phoenix do Los Angeles, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Phoenix do Los Angeles.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Phoenix, AZ do Los Angeles, CA

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Cena w miarę zbliżania się daty wyjazdu

Firmy autobusowe mogą pobierać wyższe ceny biletów w miarę zbliżania się daty odjazdu. Ceny w kolejnych dniach mogą wahać się od około 100,66 zł do 298,22 zł, ale mogą ulec zmianie. Radzimy zarezerwować tak wcześnie, jak to możliwe, aby potencjalnie zaoszczędzić do 66% na swojej podróży!

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów autobusowych od Phoenix do Los Angeles

Najtańsze bilety autobusowe Phoenix - Los Angeles można znaleźć już za 185,22 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 216,28 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 241,04 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż autobusem do Los Angeles

Podróżując autobusem do Los Angeles, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

FlixBus, dalekobieżna firma autobusowa, działa zarówno w Europie, jak iw Stanach Zjednoczonych. Założona w 2013 roku, stała się jednym z największych operatorów autobusowych w Europie, łączącym ponad 2500 miejsc docelowych w 30 krajach. Pochodzący z Niemiec FlixBus szybko rozszerzył swoją działalność na sąsiednie kraje, w tym Francję, Włochy, Danię, Holandię i Chorwację, oferując jednocześnie regularne połączenia do Norwegii, Hiszpanii i Anglii. Dzięki przystępnym cenom i wygodnym udogodnieniom, takim jak bezpłatne Wi-Fi, gniazdka elektryczne i toalety na pokładzie, FlixBus zapewnia wygodną i przyjemną podróż.

Greyhound to firma autobusowa, która świadczy usługi transportu międzymiastowego w Ameryce Północnej. Założona w 1914 roku, jest największym dostawcą międzymiastowych przewozów autobusowych w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, obsługując ponad 3800 miejsc docelowych. Greyhound obsługuje popularne trasy, takie jak Nowy Jork do Bostonu, Los Angeles do Las Vegas i Boston do Nowego Jorku.

Usługi na pokładzie Tufesa, Greyhound and FlixBus od Phoenix do Los Angeles
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Phoenix do Los Angeles przez bus.
Udogodnienia Tufesa Greyhound FlixBus
air_con Klimatyzacja check check check
wifi WiFi cross check check
power_sockets Gniazdka elektryczne cross check check
luggage Bagaż cross check check
food_and_drink Jedzenie i picie cross cross check

Phoenix do Los Angeles Emisje CO2 przez Autobus

Ecology
Pociąg
40.24kg
Autobus
43.12kg
Lot
114.98kg
Samochód
91.98kg

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet autobus od Phoenix do Los Angeles?
Bilet autobus z Phoenix do Los Angeles to 304,83 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 120,59 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Phoenix do Los Angeles?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Phoenix do Los Angeles, to 120,59 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Phoenix a Los Angeles przez autobus?
Phoenix do Los Angeles to 574,9 km.
Jak długo trwa autobus między Phoenix a Los Angeles?
Phoenix do Los Angeles to średnio 8 godz. i 26 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 6 godz. i 30 min.
Jakie firmy działają od Phoenix do Los Angeles?
Phoenix do Los Angeles jest obsługiwany przez operatorów 4. Możesz znaleźć na Virail Tufesa, Los Limousines, Greyhound, FlixBus and Greyhound Lines, Inc. świadczących usługi na tej trasie.
Ile autobus dziennie zmienia się z Phoenix na Los Angeles?
Phoenix do Los Angeles ma średnio 50 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy autobus od Phoenix do Los Angeles?
Najwcześniejszy autobus od Phoenix do Los Angeles rozpoczyna się pod adresem 00:05. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni autobus od Phoenix do Los Angeles?
Najnowszy autobus od Phoenix do Los Angeles odchodzi o 23:40. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Phoenix do Los Angeles?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet autobus, jaki znaleźliśmy, to 120,59 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Phoenix do Los Angeles?
Istnieje średnio 40 z Phoenix, aby przejść do Los Angeles.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Phoenix a Los Angeles przez autobus?
Najszybszy czas podróży przez autobus między Phoenix a Los Angeles to 6 godz. i 30 min.
Czy istnieje bezpośredni autobus z Phoenix do Los Angeles?
Tak, istnieje bezpośredni autobus między Phoenix a Los Angeles.
Jakie są emisje CO2 dla Phoenix do Los Angeles przez autobus?
Podróż autobus z Phoenix do Los Angeles generuje 43.12kg emisji CO2.