Znajdź autobus z Kraków do Maków Podhalański

19/05/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com

Kraków do Maków Podhalański przez autobus

Podróż z Kraków do Maków Podhalański przez autobus wynosi 41,31 km i zajmuje 5 godz. i 9 min. Dziennie odbywa się 7 połączeń, z pierwszym odlotem o 00:20, a ostatnim o 23:51. Możliwe jest podróżowanie z Kraków do Maków Podhalański przez autobus za jedyne lub aż . Najlepsza cena za tę podróż to .

Czas trwania podróży5 godz. i 9 min
Połączenie dziennie7
Pierwszy wyjazd00:20
Ostatni wyjazd23:51
Dystans41,31 km
OdjazdKraków
PrzyjazdMaków Podhalański
Przewoźnicyrozklad

Autobusem z Kraków do Maków Podhalański: łatwiej z virail

Dzięki virail możesz znaleźć najlepsze oferty autobusowe z Kraków do Maków Podhalański w kilka kroków. Po wpisaniu daty swojego wyjazdu możesz pofiltrować wyniki i wybrać ten, który najbardziej Ci pasuje.

Jaka jest najniższa cena biletów autobusowych z Kraków do Maków Podhalański?

Możesz znaleźć tanie bilety autobusowe z Kraków do Maków Podhalański od , jeśli zarezerwujesz bilet z wyprzedzeniem. Jeśli nie masz takiej możliwości, ceny biletów z Kraków do Maków Podhalański wynoszą średnio .

Które linie autobusowe zabiorą Cię z Kraków do Maków Podhalański?

Z przewoźnikiem będziesz mógł dojechać autobusem z Kraków do Maków Podhalański.

O której odjeżdżają autobusy do Maków Podhalański?

Podróż autobusem z Kraków do Maków Podhalański trwa 5 godz. i 9 min. Pierwszy autobus odjeżdża z Kraków o FSTD, a ostatni o 23:51. Pierwszy autobus odjeżdża z Kraków o 00:20, a ostatni o 23:51. Podróż trwa średnio 5 godz. i 9 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie :2 godz. i 32 min.

Jakie są stacje odjazdu i przyjazdu na trasie do Maków Podhalański?

Autobusy na trasie Kraków - Maków Podhalański wyjeżdżają ze stacji Krakow, ul. Dworcowa,Kraków Airport,Kraków, Rondo Matecznego,Krakow Straszewskiego,Krakow i przyjeżdżają na stację Bus stop.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Kraków do Maków Podhalański?

Dostępnych jest 7 połączeń autobusowych na trasie z Kraków do Maków Podhalański. Większą część tych połączeń, dokładniej 0, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 7, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. W rezultacie, wybierz bilet bezpośredni, jeśli nie chcesz się przesiadać. Wybór biletu z przesiadkami może być jednak bardziej efektywny, jeśli kupujesz bilet do Maków Podhalański w ostatniej chwili przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy. Na trasie do Maków Podhalański z Kraków dostępne jest jedynie jedno połączenie autobusowe dziennie. Dlatego powinieneś być bardzo ostrożny przy wyborze biletu. Dodatkowo, prosimy o przybycie na przystanek autobusowy trochę wcześniej. Zalecamy przybycie pół godziny wcześniej, aby uniknąć ryzyka.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis
Tanie bilety autobus od Kraków do Maków Podhalański
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Kraków do Maków Podhalański.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Kraków do Maków Podhalański, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Kraków do Maków Podhalański.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów autobusowych od Kraków do Maków Podhalański

Najtańsze bilety autobusowe Kraków - Maków Podhalański można znaleźć już za 38,60 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 58,57 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 75,71 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż autobusem do Maków Podhalański

Podróżując autobusem do Maków Podhalański, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Kraków do Maków Podhalański Emisje CO2 przez Autobus

Ecology
Pociąg
2.89kg
Autobus
3.1kg
Lot
8.26kg
Samochód
6.61kg

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Jaka jest odległość między Kraków a Maków Podhalański przez autobus?
Kraków do Maków Podhalański to 41,31 km.
Jak długo trwa autobus między Kraków a Maków Podhalański?
Kraków do Maków Podhalański to średnio 5 godz. i 9 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 2 godz. i 32 min.
Ile autobus dziennie zmienia się z Kraków na Maków Podhalański?
Kraków do Maków Podhalański ma średnio 7 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy autobus od Kraków do Maków Podhalański?
Najwcześniejszy autobus od Kraków do Maków Podhalański rozpoczyna się pod adresem 00:20. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni autobus od Kraków do Maków Podhalański?
Najnowszy autobus od Kraków do Maków Podhalański odchodzi o 23:51. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Kraków a Maków Podhalański przez autobus?
Najszybszy czas podróży przez autobus między Kraków a Maków Podhalański to 2 godz. i 32 min.
Czy istnieje bezpośredni autobus z Kraków do Maków Podhalański?
Tak, istnieje bezpośredni autobus między Kraków a Maków Podhalański.
Jakie są emisje CO2 dla Kraków do Maków Podhalański przez autobus?
Podróż autobus z Kraków do Maków Podhalański generuje 3.1kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Kraków

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Kraków

Trasy międzynarodowe z Kraków i okolic

Inne miejsca docelowe z Kraków

Główne połączenia kolejowe do Maków Podhalański

Powiązane trasy

Inne popularne trasy