Autobus Białystok - Lublin ceny od 57,92 zł

19/05/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Więcej
87,30 zł
Więcej

Białystok do Lublin przez autobus

Podróż z Białystok do Lublin przez autobus wynosi 213,58 km i zajmuje 6 godz. i 24 min. Dziennie odbywa się 3 połączeń, z pierwszym odlotem o 03:20, a ostatnim o 18:00. Możliwe jest podróżowanie z Białystok do Lublin przez autobus za jedyne 57,92 zł lub aż 145,31 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 57,92 zł.

Najniższa cena57,92 zł
Czas trwania podróży6 godz. i 24 min
Połączenie dziennie3
Najniższa cena57,92 zł
Wyzsza cena145,31 zł
Pierwszy wyjazd03:20
Ostatni wyjazd18:00
Dystans213,58 km
OdjazdBiałystok
PrzyjazdLublin
PrzewoźnicyFlixBus Polska sp. z.o.o., FlixBus

Autobus Bilety od Białystok do Lublin

Data odjazdu
niedziela, 19 maj 2024

Na virail najlepsze oferty autobusowe z Białystok do Lublin

Znalezienie idealnego biletu autobusowego na podróż z Białystok do Lublin z virail jest bardzo łatwe. Kiedy wybierzesz datę podróży, virail porówna setki oferty naszych partnerów, aby znaleźć dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Jaka jest cena najtańszych biletów autobusowych z Białystok do Lublin?

Bilety autobusowe z Białystok do Lublin kosztują średnio 90,28 zł, ale jeśli masz możliwość wcześniejszej rezerwacji lub jeśli daty Twojej podróży są elastyczne, łatwiej kupisz bilety niskokosztowe z Białystok do Lublin za jedyne 57,92 zł.

Którzy przewoźnicy autobusowi obsługują trasę Białystok - Lublin?

Do partnerów virail należy również , oferujący przewozy na trasie z Białystok do Lublin.

Kiedy odjeżdżają autobusy do Lublin?

Podróż autobusem z Białystok do Lublin trwa 6 godz. i 24 min. Pierwszy autobus odjeżdża o FSTD, a ostatni o 18:00. Podróż z Białystok do Lublin zajmuje około 6 godz. i 24 min, lub nawet :4 godz. i 45 min, jeśli wybierzesz najszybszą opcję. Pierwszy autobus odjeżdźa z Białystok o 03:20, a ostatni o 18:00.

Jakie są stacje odjazdu?

Stacje odjazdu i przyjazdu busów na trasie z Białystok do Lublin to Białystok Bacieczki,Białystok Starosielce,Białystok Bus Station i Swidnik-Miasto,Lublin, Poland,Railway station.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Białystok do Lublin?

Na trasie z Białystok do Lublin dostępnych jest 3 połączeń autobusowych dziennie. Zauważ, że 1 z nich to połączenia bezpośrednie, natomiast 2 wymagają co najmniej jednej przesiadki. W rezultacie, wybierz bilet bezpośredni, jeśli nie chcesz się przesiadać. Wybór biletu z przesiadkami może być jednak bardziej efektywny, jeśli kupujesz bilet do Lublin w ostatniej chwili przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy. Jeśli chcesz dojechać z Białystok do Lublin autobusem, dostępne jest jedynie jedno połączenie dziennie. Dlatego powinieneś być bardzo ostrożny przy wyborze biletu. Dodatkowo, prosimy o przybycie na przystanek autobusowy trochę wcześniej. Zalecamy przybycie pół godziny wcześniej, aby uniknąć ryzyka.

Na trasie z Białystok do Lublin, dostępnych jest 3 połączeń autobusowych dziennie. Wiekszą część, czyli 2 połączeń, stanowią połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Pozostałe 1 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym. sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak nie chcesz się przesiadać, zalecamy wybór przejazdu bezpośredniego.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Białystok do Lublin

Tanie bilety autobus od Białystok do Lublin
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Białystok do Lublin.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Białystok do Lublin, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Białystok do Lublin.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Białystok do Lublin

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Cena w miarę zbliżania się daty wyjazdu

Firmy autobusowe mogą pobierać wyższe ceny biletów w miarę zbliżania się daty odjazdu. Ceny w kolejnych dniach mogą wahać się od około 65,74 zł do 150,16 zł, ale mogą ulec zmianie. Radzimy zarezerwować tak wcześnie, jak to możliwe, aby potencjalnie zaoszczędzić do 56% na swojej podróży!

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów autobusowych od Białystok do Lublin

Najtańsze bilety autobusowe Białystok - Lublin można znaleźć już za 70,21 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 83,45 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 91,26 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż autobusem do Lublin

Podróżując autobusem do Lublin, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Usługi na pokładzie FlixBus od Białystok do Lublin
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Białystok do Lublin przez bus.
Udogodnienia FlixBus
wifi WiFi check
power_sockets Gniazdka elektryczne check
luggage Bagaż check
food_and_drink Jedzenie i picie check
air_con Klimatyzacja check

Białystok do Lublin Emisje CO2 przez Autobus

Ecology
Pociąg
14.95kg
Autobus
16.02kg
Lot
42.72kg
Samochód
34.17kg

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet autobus od Białystok do Lublin?
Bilet autobus z Białystok do Lublin to 90,28 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 57,92 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Białystok do Lublin?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Białystok do Lublin, to 57,92 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Białystok a Lublin przez autobus?
Białystok do Lublin to 213,58 km.
Jak długo trwa autobus między Białystok a Lublin?
Białystok do Lublin to średnio 6 godz. i 24 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 4 godz. i 45 min.
Jakie firmy działają od Białystok do Lublin?
Białystok do Lublin jest obsługiwany przez operatorów 1. Możesz znaleźć na Virail FlixBus Polska sp. z.o.o. and FlixBus świadczących usługi na tej trasie.
Ile autobus dziennie zmienia się z Białystok na Lublin?
Białystok do Lublin ma średnio 3 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy autobus od Białystok do Lublin?
Najwcześniejszy autobus od Białystok do Lublin rozpoczyna się pod adresem 03:20. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni autobus od Białystok do Lublin?
Najnowszy autobus od Białystok do Lublin odchodzi o 18:00. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Białystok do Lublin?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet autobus, jaki znaleźliśmy, to 57,92 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Białystok do Lublin?
Istnieje średnio 1 z Białystok, aby przejść do Lublin.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Białystok a Lublin przez autobus?
Najszybszy czas podróży przez autobus między Białystok a Lublin to 4 godz. i 45 min.
Czy istnieje bezpośredni autobus z Białystok do Lublin?
Tak, istnieje bezpośredni autobus między Białystok a Lublin.
Jakie są emisje CO2 dla Białystok do Lublin przez autobus?
Podróż autobus z Białystok do Lublin generuje 16.02kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Białystok

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Białystok

Trasy międzynarodowe z Białystok i okolic

Inne miejsca docelowe z Białystok

Główne połączenia kolejowe do Lublin

Powiązane trasy

Inne popularne trasy