Znajdź autobus z Łódź do Radom

Te firmy już nam zaufały


Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 54,01zł
Czas podróży 5 h 12 min
Połączenia dla każdego dnia 6
Pierwszy odjazd: 00:18
Ostatni odjazd: 19:05
Odległość 122km

Na virail najlepsze oferty autobusowe z Łódź do Radom

Z virailem łatwo jest znaleźć odpowiednią ofertę: nie przegap najtańszych biletów autobusowych z Łódź do Radom. Wybierz datę i pofiltruj wyniki ze względu na cenę i czas wyjazdu: idealna oferta czeka na Ciebie.

Ile kosztuje bilet niskokosztowy z Łódź do Radom?

Możesz znaleźć tanie bilety autobusowe z Łódź do Radom od 12,48 zł, jeśli zarezerwujesz bilet z wyprzedzeniem. Jeśli nie masz takiej możliwości, ceny biletów z Łódź do Radom wynoszą średnio 9,48 zł.

Jakie są stacje odjazdu i przyjazdu na trasie do Radom?

Autobusy z Łódź do Radom wyjeżdżają ze stacji Lodz (Łódź) Fabryczna and Dworzec Autobusowy - Smugowa i przyjeżdżają na stację Radom Dworzec Autobusowy.

Cena biletu Łódź - Radom dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
33 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej
53,41 zł Więcej 21,55 zł27,18 zł Więcej 27,18 zł Więcej

Autobusy z Łódź do Radom


Jako że podróż z Łódź do Radom nie jest długa, bus jest dobrym rozwiązaniem, ale jeśli szukasz większej liczby połączeń lub innej godziny odjazdu, poszukaj ofert kolejowych lub spróbuj carpoolingu.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Radom z Łódź?

Dostępnych jest 6 połączeń autobusowych na trasie z Łódź do Radom. Większą część tych połączeń, dokładniej 2, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 4, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. W rezultacie, wybierz bilet bezpośredni, jeśli nie chcesz się przesiadać. Wybór biletu z przesiadkami może być jednak bardziej efektywny, jeśli kupujesz bilet do Radom w ostatniej chwili przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Na trasie z Łódź do Radom, dostępnych jest 6 połączeń autobusowych dziennie. Wiekszą część, czyli 4 połączeń, stanowią połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Pozostałe 2 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym. sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak nie chcesz się przesiadać, wybierz bilet bezpośredni.

Jaki jest rozkład jazdy autobusów na trasie Łódź - Radom?

Pierwszy autobus odjeżdża z Łódź o 00:06, a ostatni o 19:06. Podróż trwa średnio 4 hours and 34 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie 2 hours and 49 minutes.

Którzy przewoźnicy autobusowi obsługują trasę Łódź - Radom?

Z przewoźnikiem FlixBus and BP Tour będziesz mógł dojechać autobusem z Łódź do Radom.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.