Znajdź autobus z Łódź do Radom

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety autobusowe do Radom

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 22,58 zł
Czas podróży 2 h 45 min
Połączenia dla każdego dnia 2
Pierwszy odjazd 05:00
Ostatni odjazd 16:50
Odległość 122 km

Autobusem z Łódź do Radom: łatwiej z virail

Z virailem łatwo jest znaleźć odpowiednią ofertę: nie przegap najtańszych biletów autobusowych z Łódź do Radom. Wybierz datę i pofiltruj wyniki ze względu na cenę i czas wyjazdu: idealna oferta czeka na Ciebie.

Ile kosztuje bilet niskokosztowy z Łódź do Radom?

Możesz znaleźć tanie bilety autobusowe z Łódź do Radom od 22,58 zł, jeśli zarezerwujesz bilet z wyprzedzeniem. Jeśli nie masz takiej możliwości, ceny biletów z Łódź do Radom wynoszą średnio 29,89 zł.

Autobusy z Łódź do Radom

Jaki jest rozkład jazdy autobusów z Łódź do Radom?

Średnia długość podróży to 2 h 45 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Radom w :2 h 45 min. Pierwszy autobus odjeżdża o 05:00, a ostatni o 16:50.

Jako że podróż z Łódź do Radom nie jest długa, bus jest dobrym rozwiązaniem, ale jeśli szukasz większej liczby połączeń lub innej godziny odjazdu, poszukaj ofert kolejowych lub spróbuj carpoolingu.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Łódź do Radom?

Dostępnych jest 2 połączeń autobusowych na trasie z Łódź do Radom. Większą część tych połączeń, dokładniej 2, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 0, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Wybierz bilet bezpośredni, jeśli wolisz się nie przesiadać. Wybór oferty z przesiadkami może być jednak czasem najlepszym sposobem podróży, zwłaszcza gdy dostępnych jest niewiele połączeń lub jeśli szukasz biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli czas podróży jest dłuższy.

Jeśli chcesz dojechać autobusem z Łódź do Radom, dostępnych jest 2 połączeń dziennie. Zauważ, że wszystkie te połączenia, to jest 2, są bezpośrednie. Nie będziesz więc musiał zmieniać autobusu w trakcie podróży.