Znajdź autobus z Łódź do Radom

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety autobusowe do Radom
z21,30zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 21,30zł
Czas podróży 5 h 23 min
Połączenia dla każdego dnia 8
Pierwszy odjazd: 00:18
Ostatni odjazd: 19:05
Odległość 122km

Na virail najlepsze oferty autobusowe z Łódź do Radom

Z virailem łatwo jest znaleźć odpowiednią ofertę: nie przegap najtańszych biletów autobusowych z Łódź do Radom. Wybierz datę i pofiltruj wyniki ze względu na cenę i czas wyjazdu: idealna oferta czeka na Ciebie.

Ile kosztuje bilet niskokosztowy z Łódź do Radom?

Możesz znaleźć tanie bilety autobusowe z Łódź do Radom od 4,98 zł, jeśli zarezerwujesz bilet z wyprzedzeniem. Jeśli nie masz takiej możliwości, ceny biletów z Łódź do Radom wynoszą średnio 42,01 zł.

Jakie są stacje odjazdu i przyjazdu na trasie do Radom?

Autobusy z Łódź do Radom wyjeżdżają ze stacji Lodz (Łódź) Fabryczna, Dworzec Lodz - Kaliska and Lodz Kaliska Bus Station, Al. Wlokniarzy 227 i przyjeżdżają na stację Radom Dworzec Autobusowy, RADOM Warszawska (rondo) and Radom Dworzec Autobusowy, Ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8.

Cena biletu Łódź - Radom dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
9 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej 26 zł
40 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej 33 zł

Jako że podróż z Łódź do Radom nie jest długa, bus jest dobrym rozwiązaniem, ale jeśli szukasz większej liczby połączeń lub innej godziny odjazdu, poszukaj ofert kolejowych lub spróbuj carpoolingu.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Radom z Łódź?

Dostępnych jest 4 połączeń autobusowych na trasie z Łódź do Radom. Większą część tych połączeń, dokładniej 0, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 3, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. W rezultacie, wybierz bilet bezpośredni, jeśli nie chcesz się przesiadać. Wybór biletu z przesiadkami może być jednak bardziej efektywny, jeśli kupujesz bilet do Radom w ostatniej chwili przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Dziennie dostępnych jest 4 połączeń autobusowych między Łódź a Radom. Zauważ, że 3 z nich wymagają co najmniej jednej przesiadki. Nie są dostępne połączenia bezpośrednie. Będziesz musiał wybrać inne połączenie.

Jaki jest rozkład jazdy autobusów na trasie Łódź - Radom?

Pierwszy autobus odjeżdża z Łódź o 00:12, a ostatni o 19:07. Podróż trwa średnio 4 hours and 48 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie 5 hours and 5 minutes.

Którzy przewoźnicy autobusowi obsługują trasę Łódź - Radom?

Z przewoźnikiem FlixBus, BP Tour and BUS -TRANS będziesz mógł dojechać autobusem z Łódź do Radom.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.