Autobus Sanok - Kraków ceny od 20,58 zł

16/07/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Zabezpiecz swój bilet już dziś i skorzystaj z najlepszych ofert!

Dzisiaj Więcej
Jutro Więcej
2 dni Więcej
3 dni Więcej

Sanok do Kraków przez autobus

Podróż z Sanok do Kraków przez autobus wynosi 172,44 km i zajmuje 4 godz. i 16 min. Dziennie odbywa się 40 połączeń, z pierwszym odlotem o 01:03, a ostatnim o 23:56. Możliwe jest podróżowanie z Sanok do Kraków przez autobus za jedyne 20,58 zł lub aż 111,65 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 20,58 zł.

Najniższa cena20,58 zł
Czas trwania podróży4 godz. i 16 min
Połączenie dziennie40
Najniższa cena20,58 zł
Wyzsza cena111,65 zł
Pierwszy wyjazd01:03
Ostatni wyjazd23:56
Dystans172,44 km
OdjazdSanok
PrzyjazdKraków
PrzewoźnicyFlixBus, Neobus

Autobus Bilety od Sanok do Kraków

Data odjazdu
wtorek, 16 lip 2024

Virail znajduje najlepsze oferty autobusowe z Sanok do Kraków

Dzięki virail możesz znaleźć najlepsze oferty autobusowe z Sanok do Kraków w kilka kroków. Po wpisaniu daty swojego wyjazdu możesz pofiltrować wyniki i wybrać ten, który najbardziej Ci pasuje.

Ile kosztują najtańsze bilety autobusowe z Sanok do Kraków?

Możesz znaleźć bilety autobusowe za średnio 76,45 zł. Jeśli jednak znasz już datę swojej podróży, nie marnuj czasu i zarezerwuj tak szybko, jak to możliwe bilet u przewoźnika niskokosztowego za 20,58 zł.

Przejazd autobusowy z Sanok do Kraków: którzy przewoźnicy obsługują tę trasę?

Z przewoźnikiem będziesz mógł dojechać autobusem z Sanok do Kraków.

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni autobus z Sanok do Kraków?

Podróż autobusem z Sanok do Kraków trwa 4 godz. i 16 min. Pierwszy autobus odjeżdża o FSTD, a ostatni o 23:56. Pierwszy autobus odjeżdża z Sanok o 01:03, a ostatni o 23:56. Podróż trwa średnio 4 godz. i 16 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie :3 godz. i 39 min.

Jak nazywają się stacje w Sanok i Kraków?

Autobusy na trasie Sanok - Kraków wyjeżdżają ze stacji Sanok Dworcowa i przyjeżdżają na stację Kraków, Rondo Matecznego,Krakow,Krakow, ul. Dworcowa,Krakow Straszewskiego,Kraków Airport.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Sanok do Kraków?

Dostępnych jest 40 połączeń autobusowych na trasie z Sanok do Kraków. Większą część tych połączeń, dokładniej 40, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 0, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Wybierz bilet bezpośredni, jeśli wolisz się nie przesiadać. Wybór oferty z przesiadkami może być jednak czasem najlepszym sposobem podróży, zwłaszcza gdy dostępnych jest niewiele połączeń lub jeśli szukasz biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli czas podróży jest dłuższy. Na trasie do Kraków z Sanok dostępne jest jedynie jedno połączenie autobusowe dziennie. Dlatego powinieneś być bardzo ostrożny przy wyborze biletu. Dodatkowo, prosimy o przybycie na przystanek autobusowy trochę wcześniej. Zalecamy przybycie pół godziny wcześniej, aby uniknąć ryzyka.

Jeśli chcesz dojechać autobusem z Sanok do Kraków, dostępnych jest 40 połączeń dziennie. Zauważ, że wszystkie te połączenia, to jest 40, są bezpośrednie. Nie będziesz więc musiał się przesiadać.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Sanok do Kraków

Tanie bilety autobus od Sanok do Kraków
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Sanok do Kraków.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Sanok do Kraków, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Sanok do Kraków.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Sanok do Kraków

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Znajdź najlepszy dzień na podróż autobusem do Kraków

Podróżując autobusem do Kraków, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

FlixBus, dalekobieżna firma autobusowa, działa zarówno w Europie, jak iw Stanach Zjednoczonych. Założona w 2013 roku, stała się jednym z największych operatorów autobusowych w Europie, łączącym ponad 2500 miejsc docelowych w 30 krajach. Pochodzący z Niemiec FlixBus szybko rozszerzył swoją działalność na sąsiednie kraje, w tym Francję, Włochy, Danię, Holandię i Chorwację, oferując jednocześnie regularne połączenia do Norwegii, Hiszpanii i Anglii. Dzięki przystępnym cenom i wygodnym udogodnieniom, takim jak bezpłatne Wi-Fi, gniazdka elektryczne i toalety na pokładzie, FlixBus zapewnia wygodną i przyjemną podróż.

Usługi na pokładzie FlixBus and Neobus od Sanok do Kraków
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Sanok do Kraków przez bus.
Udogodnienia FlixBus Neobus
wifi WiFi check cross
power_sockets Gniazdka elektryczne check check
luggage Bagaż check cross
food_and_drink Jedzenie i picie check cross
air_con Klimatyzacja check cross

Sanok do Kraków Emisje CO2 przez Autobus

Ecology
Pociąg
12.07kg
Autobus
12.93kg
Lot
34.49kg
Samochód
27.59kg

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet autobus od Sanok do Kraków?
Bilet autobus z Sanok do Kraków to 76,45 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 20,58 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Sanok do Kraków?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Sanok do Kraków, to 20,58 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Sanok a Kraków przez autobus?
Sanok do Kraków to 172,44 km.
Jak długo trwa autobus między Sanok a Kraków?
Sanok do Kraków to średnio 4 godz. i 16 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 3 godz. i 39 min.
Jakie firmy działają od Sanok do Kraków?
Sanok do Kraków jest obsługiwany przez operatorów 1. Możesz znaleźć na Virail FlixBus and Neobus świadczących usługi na tej trasie.
Ile autobus dziennie zmienia się z Sanok na Kraków?
Sanok do Kraków ma średnio 40 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy autobus od Sanok do Kraków?
Najwcześniejszy autobus od Sanok do Kraków rozpoczyna się pod adresem 01:03. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni autobus od Sanok do Kraków?
Najnowszy autobus od Sanok do Kraków odchodzi o 23:56. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Sanok do Kraków?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet autobus, jaki znaleźliśmy, to 20,58 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Sanok do Kraków?
Istnieje średnio 40 z Sanok, aby przejść do Kraków.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Sanok a Kraków przez autobus?
Najszybszy czas podróży przez autobus między Sanok a Kraków to 3 godz. i 39 min.
Czy istnieje bezpośredni autobus z Sanok do Kraków?
Tak, istnieje bezpośredni autobus między Sanok a Kraków.
Jakie są emisje CO2 dla Sanok do Kraków przez autobus?
Podróż autobus z Sanok do Kraków generuje 12.93kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Sanok

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Sanok

Trasy międzynarodowe z Sanok i okolic

Inne miejsca docelowe z Sanok

Główne połączenia kolejowe do Kraków

Powiązane trasy

Inne popularne trasy