Autobus Termoli - Neapol ceny od 55,83 zł

14/06/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Zabezpiecz swój bilet już dziś i skorzystaj z najlepszych ofert!

Dzisiaj 69,75 zł
Jutro 69,75 zł
2 dni 69,75 zł
3 dni 69,75 zł

Termoli do Neapol przez autobus

Podróż z Termoli do Neapol przez autobus wynosi 142,68 km i zajmuje 5 godz. i 21 min. Dziennie odbywa się 14 połączeń, z pierwszym odlotem o 06:55, a ostatnim o 13:15. Możliwe jest podróżowanie z Termoli do Neapol przez autobus za jedyne 55,83 zł lub aż 155,04 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 55,83 zł.

Najniższa cena55,83 zł
Czas trwania podróży5 godz. i 21 min
Połączenie dziennie14
Najniższa cena55,83 zł
Wyzsza cena155,04 zł
Pierwszy wyjazd06:55
Ostatni wyjazd13:15
Dystans142,68 km
OdjazdTermoli
PrzyjazdNeapol
PrzewoźnicyFlixBus Italia S.r.l., AutobusWięcej

Autobus Bilety od Termoli do Naples

Data odjazdu
piątek, 14 cze 2024

Autobusem z Termoli do Neapol: łatwiej z virail

Dzięki virail możesz znaleźć najlepsze oferty autobusowe z Termoli do Neapol w kilka kroków. Po wpisaniu daty swojego wyjazdu możesz pofiltrować wyniki i wybrać ten, który najbardziej Ci pasuje.

Jaka jest najniższa cena biletów autobusowych z Termoli do Neapol?

Bilety autobusowe z Termoli do Neapol kosztują średnio 92,65 zł, ale jeśli masz możliwość wcześniejszej rezerwacji lub jeśli daty Twojej podróży są elastyczne, łatwiej kupisz bilety niskokosztowe z Termoli do Neapol za jedyne 55,83 zł.

Które linie autobusowe zabiorą Cię z Termoli do Neapol?

Do partnerów virail należy również , oferujący przewozy na trasie z Termoli do Neapol.

Kiedy odjeżdżają autobusy do Neapol?

Podróż autobusem z Termoli do Neapol trwa 5 godz. i 21 min. Pierwszy autobus odjeżdża o FSTD, a ostatni o 13:15. Pierwszy autobus odjeżdża z Termoli o 06:55, a ostatni o 13:15. Podróż trwa średnio 5 godz. i 21 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie :3 godz. i 55 min.

Jakie są stacje odjazdu i przyjazdu na trasie z Termoli do Neapol?

Autobusy z Termoli do Neapol wyjeżdżają ze stacji Termoli - Any hotel i przyjeżdżają na stację Naples Central station,Naples International Airport, NAP.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Termoli do Neapol?

Dostępnych jest 14 połączeń autobusowych na trasie z Termoli do Neapol. Większą część tych połączeń, dokładniej 7, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 7, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Jeśli nie chcesz się przesiadać, zalecamy wybór połączenia bezpośredniego. Wybór połączenia z przesiadkami może być bardziej efektywny przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń i przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy. Jeśli chcesz dojechać z Termoli do Neapol autobusem, dostępne jest jedynie jedno połączenie dziennie. Dlatego powinieneś być bardzo ostrożny przy wyborze biletu. Dodatkowo, prosimy o przybycie na przystanek autobusowy trochę wcześniej. Zalecamy przybycie pół godziny wcześniej, aby uniknąć ryzyka.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Termoli do Naples

Tanie bilety autobus od Termoli do Neapol
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Termoli do Neapol.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Termoli do Neapol, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Termoli do Neapol.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Termoli do Naples

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Cena w miarę zbliżania się daty wyjazdu

Firmy autobusowe mogą pobierać wyższe ceny biletów w miarę zbliżania się daty odjazdu. Ceny w kolejnych dniach mogą wahać się od około 41,86 zł do 125,29 zł, ale mogą ulec zmianie. Radzimy zarezerwować tak wcześnie, jak to możliwe, aby potencjalnie zaoszczędzić do 67% na swojej podróży!

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów autobusowych od Termoli do Neapol

Najtańsze bilety autobusowe Termoli - Neapol można znaleźć już za 60,85 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 76,02 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 136,47 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż autobusem do Neapol

Podróżując autobusem do Neapol, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

FlixBus, dalekobieżna firma autobusowa, działa zarówno w Europie, jak iw Stanach Zjednoczonych. Założona w 2013 roku, stała się jednym z największych operatorów autobusowych w Europie, łączącym ponad 2500 miejsc docelowych w 30 krajach. Pochodzący z Niemiec FlixBus szybko rozszerzył swoją działalność na sąsiednie kraje, w tym Francję, Włochy, Danię, Holandię i Chorwację, oferując jednocześnie regularne połączenia do Norwegii, Hiszpanii i Anglii. Dzięki przystępnym cenom i wygodnym udogodnieniom, takim jak bezpłatne Wi-Fi, gniazdka elektryczne i toalety na pokładzie, FlixBus zapewnia wygodną i przyjemną podróż.

Usługi na pokładzie Autobus, FlixBus and DB - Intercity od Termoli do Neapol
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Termoli do Neapol przez bus.
Udogodnienia Autobus FlixBus DB - Intercity
wifi WiFi check check check
power_sockets Gniazdka elektryczne cross check check
luggage Bagaż cross check check
food_and_drink Jedzenie i picie cross check check
air_con Klimatyzacja cross check cross

Termoli do Neapol Emisje CO2 przez Autobus

Ecology
Pociąg
9.99kg
Autobus
10.7kg
Lot
28.54kg
Samochód
22.83kg

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet autobus od Termoli do Neapol?
Bilet autobus z Termoli do Neapol to 92,65 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 55,83 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Termoli do Neapol?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Termoli do Neapol, to 55,83 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Termoli a Neapol przez autobus?
Termoli do Neapol to 142,68 km.
Jak długo trwa autobus między Termoli a Neapol?
Termoli do Neapol to średnio 5 godz. i 21 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 3 godz. i 55 min.
Jakie firmy działają od Termoli do Neapol?
Termoli do Neapol jest obsługiwany przez operatorów 4. Możesz znaleźć na Virail FlixBus Italia S.r.l., Autobus, Regionale Veloce, FlixBus and DB - Intercity świadczących usługi na tej trasie.
Ile autobus dziennie zmienia się z Termoli na Neapol?
Termoli do Neapol ma średnio 14 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy autobus od Termoli do Neapol?
Najwcześniejszy autobus od Termoli do Neapol rozpoczyna się pod adresem 06:55. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni autobus od Termoli do Neapol?
Najnowszy autobus od Termoli do Neapol odchodzi o 13:15. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Termoli do Neapol?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet autobus, jaki znaleźliśmy, to 55,83 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Termoli do Neapol?
Istnieje średnio 7 z Termoli, aby przejść do Neapol.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Termoli a Neapol przez autobus?
Najszybszy czas podróży przez autobus między Termoli a Neapol to 3 godz. i 55 min.
Czy istnieje bezpośredni autobus z Termoli do Neapol?
Tak, istnieje bezpośredni autobus między Termoli a Neapol.
Jakie są emisje CO2 dla Termoli do Neapol przez autobus?
Podróż autobus z Termoli do Neapol generuje 10.7kg emisji CO2.

Popularne trasy

Trasy międzynarodowe z Termoli i okolic

Główne połączenia kolejowe do Neapol

Inne popularne trasy