Autobus Katowice - Szczecin ceny od 112,12 zł

14/06/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Zabezpiecz swój bilet już dziś i skorzystaj z najlepszych ofert!

Dzisiaj Więcej
Jutro Więcej
2 dni 123,38 zł
3 dni Więcej

Katowice do Szczecin przez autobus

Podróż z Katowice do Szczecin przez autobus wynosi 468,08 km i zajmuje 11 godz. i 42 min. Dziennie odbywa się 21 połączeń, z pierwszym odlotem o 00:10, a ostatnim o 23:05. Możliwe jest podróżowanie z Katowice do Szczecin przez autobus za jedyne 112,12 zł lub aż 476,87 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 112,12 zł.

Najniższa cena112,12 zł
Czas trwania podróży11 godz. i 42 min
Połączenie dziennie21
Najniższa cena112,12 zł
Wyzsza cena476,87 zł
Pierwszy wyjazd00:10
Ostatni wyjazd23:05
Dystans468,08 km
OdjazdKatowice
PrzyjazdSzczecin
PrzewoźnicyFlixBus, Inter

Autobus Bilety od Katowice do Szczecin

Data odjazdu
piątek, 14 cze 2024

Znajdź swój autobus z Katowice do Szczecin na virail

Jeśli szukasz biletów z Katowice do Szczecin w niskiej cenie, virail jest dla Ciebie idealną opcją. Porównując oferty kilku przewoźników możesz znaleźć rozwiązanie odpowiednie dla Twojego budżetu i planu wyjazdu.

Ile kosztują bilety autobusowe z Katowice do Szczecin?

Możesz znaleźć bilety autobusowe za średnio 223,72 zł. Jeśli jednak znasz już datę swojej podróży, nie marnuj czasu i zarezerwuj tak szybko, jak to możliwe bilet u przewoźnika niskokosztowego za 112,12 zł.

Które linie autobusowe zabiorą Cię z Katowice do Szczecin?

Jednym z wielu partnerów współpracujących z virail jest również , oferujący przejazdy do Szczecin.

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni autobus z Katowice do Szczecin?

Podróż autobusem z Katowice do Szczecin trwa 11 godz. i 42 min. Pierwszy autobus odjeżdża z Katowice o FSTD, a ostatni o 23:05. Podróż z Katowice do Szczecin zajmuje około 11 godz. i 42 min, lub nawet :8 godz. i 35 min, jeśli wybierzesz najszybszą opcję. Pierwszy autobus odjeżdźa z Katowice o 00:10, a ostatni o 23:05.

Jakie są stacje odjazdu?

Przy podróży na trasie z Katowice do Szczecin, stacje odjazdu i przyjazdu to, odpowiednio, Katowice Glowne,Katowice Ligota oraz Szczecin Główny,Szczecin Warzymice Osiedle Kresy 11,Szczecin, Dąbie,Szczecin Train Station.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Szczecin z Katowice?

Na trasie z Katowice do Szczecin dostępnych jest 21 połączeń autobusowych dziennie. Zauważ, że 3 z nich to połączenia bezpośrednie, natomiast 18 wymagają co najmniej jednej przesiadki. Zauważ, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, bilet z przesiadkami jest czasem lepszym rozwiązaniem, zwłaszcza przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli chcesz dojechać z Katowice do Szczecin autobusem, dostępne jest jedynie jedno połączenie dziennie. Dlatego powinieneś być bardzo ostrożny przy wyborze biletu. Dodatkowo, prosimy o przybycie na przystanek autobusowy trochę wcześniej. Zalecamy przybycie pół godziny wcześniej, aby uniknąć ryzyka.

Na trasie z Katowice do Szczecin, dostępnych jest 21 połączeń autobusowych dziennie. 18 z nich to połączenia z co najmniej jedną przesiadką, 3 to połączenia bezpośrednie. Zauważ, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, oferta z przesiadką jest czasem dużo lepszym rozwiązaniem przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Zalecamy jednak kupno biletu bezpośredniego, jeśli wolisz się nie przesiadać.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Katowice do Szczecin

Tanie bilety autobus od Katowice do Szczecin
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Katowice do Szczecin.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Katowice do Szczecin, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Katowice do Szczecin.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Katowice do Szczecin

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów autobusowych od Katowice do Szczecin

Najtańsze bilety autobusowe Katowice - Szczecin można znaleźć już za 113,19 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 142,69 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 169,85 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż autobusem do Szczecin

Podróżując autobusem do Szczecin, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

FlixBus, dalekobieżna firma autobusowa, działa zarówno w Europie, jak iw Stanach Zjednoczonych. Założona w 2013 roku, stała się jednym z największych operatorów autobusowych w Europie, łączącym ponad 2500 miejsc docelowych w 30 krajach. Pochodzący z Niemiec FlixBus szybko rozszerzył swoją działalność na sąsiednie kraje, w tym Francję, Włochy, Danię, Holandię i Chorwację, oferując jednocześnie regularne połączenia do Norwegii, Hiszpanii i Anglii. Dzięki przystępnym cenom i wygodnym udogodnieniom, takim jak bezpłatne Wi-Fi, gniazdka elektryczne i toalety na pokładzie, FlixBus zapewnia wygodną i przyjemną podróż.

Usługi na pokładzie FlixBus and Inter od Katowice do Szczecin
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Katowice do Szczecin przez bus.
Udogodnienia FlixBus Inter
wifi WiFi check cross
power_sockets Gniazdka elektryczne check check
luggage Bagaż check cross
food_and_drink Jedzenie i picie check cross
air_con Klimatyzacja check check

Katowice do Szczecin Emisje CO2 przez Autobus

Ecology
Pociąg
32.77kg
Autobus
35.11kg
Lot
93.62kg
Samochód
74.89kg

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet autobus od Katowice do Szczecin?
Bilet autobus z Katowice do Szczecin to 223,72 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 112,12 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Katowice do Szczecin?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Katowice do Szczecin, to 112,12 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Katowice a Szczecin przez autobus?
Katowice do Szczecin to 468,08 km.
Jak długo trwa autobus między Katowice a Szczecin?
Katowice do Szczecin to średnio 11 godz. i 42 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 8 godz. i 35 min.
Jakie firmy działają od Katowice do Szczecin?
Katowice do Szczecin jest obsługiwany przez operatorów 1. Możesz znaleźć na Virail FlixBus and Inter świadczących usługi na tej trasie.
Ile autobus dziennie zmienia się z Katowice na Szczecin?
Katowice do Szczecin ma średnio 21 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy autobus od Katowice do Szczecin?
Najwcześniejszy autobus od Katowice do Szczecin rozpoczyna się pod adresem 00:10. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni autobus od Katowice do Szczecin?
Najnowszy autobus od Katowice do Szczecin odchodzi o 23:05. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Katowice do Szczecin?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet autobus, jaki znaleźliśmy, to 112,12 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Katowice do Szczecin?
Istnieje średnio 3 z Katowice, aby przejść do Szczecin.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Katowice a Szczecin przez autobus?
Najszybszy czas podróży przez autobus między Katowice a Szczecin to 8 godz. i 35 min.
Czy istnieje bezpośredni autobus z Katowice do Szczecin?
Tak, istnieje bezpośredni autobus między Katowice a Szczecin.
Jakie są emisje CO2 dla Katowice do Szczecin przez autobus?
Podróż autobus z Katowice do Szczecin generuje 35.11kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Katowice

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Katowice

Trasy międzynarodowe z Katowice i okolic

Inne miejsca docelowe z Katowice

Główne połączenia kolejowe do Szczecin

Powiązane trasy

Inne popularne trasy