Znajdź autobus z Katowice do Szczecin

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety autobusowe do Szczecin
z48 zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 48 zł
Czas podróży 11 h 54 min
Połączenia dla każdego dnia 22
Pierwszy odjazd: 00:40
Ostatni odjazd: 22:35
Odległość 468km

Autobusem z Katowice do Szczecin: łatwiej z virail

Z virailem łatwo jest znaleźć odpowiednią ofertę: nie przegap najtańszych biletów autobusowych z Katowice do Szczecin. Wybierz datę i pofiltruj wyniki ze względu na cenę i czas wyjazdu: idealna oferta czeka na Ciebie.

Ile kosztują bilety autobusowe z Katowice do Szczecin?

Możesz znaleźć tanie bilety autobusowe z Katowice do Szczecin od 10,48 zł, jeśli zarezerwujesz bilet z wyprzedzeniem. Jeśli nie masz takiej możliwości, ceny biletów z Katowice do Szczecin wynoszą średnio 142,00 zł.

Jak nazywają się stacje w Katowice i Szczecin?

Przy podróży na trasie z Katowice do Szczecin, stacje odjazdu i przyjazdu to, odpowiednio, Katowice Bus Station oraz Szczecin Warzymice and Szczecin Station.

Cena biletu Katowice - Szczecin dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
73 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej
192 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej

Jeśli oferta przewoźników autobusowych nie spełnia Twoich oczekiwań, pociągi lub carpooling mogą być dobrą alternatywą na tym dystansie.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Katowice do Szczecin?

Dostępnych jest 5 połączeń autobusowych na trasie z Katowice do Szczecin. Większą część tych połączeń, dokładniej 0, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 5, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Wybierz bilet bezpośredni, jeśli wolisz się nie przesiadać. Wybór oferty z przesiadkami może być jednak czasem najlepszym sposobem podróży, zwłaszcza gdy dostępnych jest niewiele połączeń lub jeśli szukasz biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli czas podróży jest dłuższy.

Dziennie dostępnych jest 5 połączeń autobusowych między Katowice a Szczecin. Zauważ, że 5 z nich wymagają co najmniej jednej przesiadki. Nie są dostępne połączenia bezpośrednie. Będziesz musiał wybrać inne połączenie.

Kiedy odjeżdżają autobusy do Szczecin?

Pierwszy autobus do Szczecin odjeżdża o 01:07, a ostatni o 03:10. Podróż trwa 11 hours and 5 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie 13 hours and 15 minutes.

Którzy przewoźnicy autobusowi obsługują trasę Katowice - Szczecin?

You can travel by bus from Katowice to Szczecin with FlixBus.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.