Autobus San Menaio - Padwa ceny od 186,24 zł

16/07/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com

San Menaio do Padwa przez autobus

Podróż z San Menaio do Padwa przez autobus wynosi 506,56 km i zajmuje 11 godz. i 45 min. Dziennie odbywa się 1 połączeń, z pierwszym odlotem o 07:05, a ostatnim o 07:05. Możliwe jest podróżowanie z San Menaio do Padwa przez autobus za jedyne 186,24 zł lub aż 186,24 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 186,24 zł.

Najniższa cena186,24 zł
Czas trwania podróży11 godz. i 45 min
Połączenie dziennie1
Najniższa cena186,24 zł
Wyzsza cena186,24 zł
Pierwszy wyjazd07:05
Ostatni wyjazd07:05
Dystans506,56 km
OdjazdSan Menaio
PrzyjazdPadwa
PrzewoźnicyMarinoBus

Autobusem z San Menaio do Padwa: łatwiej z virail

Znalezienie idealnego biletu autobusowego na podróż z San Menaio do Padwa z virail jest bardzo łatwe. Kiedy wybierzesz datę podróży, virail porówna setki oferty naszych partnerów, aby znaleźć dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Jaka jest cena najtańszych biletów autobusowych z San Menaio do Padwa?

Bilety autobusowe z San Menaio do Padwa kosztują średnio 186,24 zł, ale jeśli masz możliwość wcześniejszej rezerwacji lub jeśli daty Twojej podróży są elastyczne, łatwiej kupisz bilety niskokosztowe z San Menaio do Padwa za jedyne 186,24 zł.

Z którymi przewoźnikami dojedziesz z San Menaio do Padwa?

Wsród wielu partnerów virail jest również oferujący przejazdy do Padwa.

Kiedy odjeżdżają autobusy do Padwa?

Podróż autobusem z San Menaio do Padwa trwa 11 godz. i 45 min. Pierwszy autobus odjeżdża z San Menaio o FSTD, a ostatni o 07:05. Pierwszy autobus do Padwa odjeżdża o 07:05, a ostatni o 07:05. Podróż trwa 11 godz. i 45 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie :11 godz. i 45 min.

Jakie są stacje odjazdu i przyjazdu na trasie z San Menaio do Padwa?

Przy podróży na trasie z San Menaio do Padwa, stacje odjazdu i przyjazdu to, odpowiednio, Vico del Gargano-San Menaio oraz Padova, Stazione FS,Piazzo Prato della Valle,Padova, Via Giambattista Belzoni.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Padwa z San Menaio?

Dostępnych jest 1 połączeń autobusowych na trasie z San Menaio do Padwa. Większą część tych połączeń, dokładniej 0, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 1, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. W rezultacie, wybierz bilet bezpośredni, jeśli nie chcesz się przesiadać. Wybór biletu z przesiadkami może być jednak bardziej efektywny, jeśli kupujesz bilet do Padwa w ostatniej chwili przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy. Na trasie do Padwa z San Menaio dostępne jest jedynie jedno połączenie autobusowe dziennie. Bądź szczególnie uważny przy wyborze oferty. Dodatkowo, lepiej jest przybyć na przystanek z wyprzedzeniem. Zaleca się przybycie pół godziny wcześniej, aby uniknąć ryzyka.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis
Tanie bilety autobus od San Menaio do Padwa
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od San Menaio do Padwa.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z San Menaio do Padwa, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z San Menaio do Padwa.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów autobusowych od San Menaio do Padwa

Najtańsze bilety autobusowe San Menaio - Padwa można znaleźć już za 61,74 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 78,54 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 98,66 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż autobusem do Padwa

Podróżując autobusem do Padwa, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

San Menaio do Padwa Emisje CO2 przez Autobus

Ecology
Pociąg
35.46kg
Autobus
37.99kg
Lot
101.31kg
Samochód
81.05kg

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet autobus od San Menaio do Padwa?
Bilet autobus z San Menaio do Padwa to 186,24 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 186,24 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z San Menaio do Padwa?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z San Menaio do Padwa, to 186,24 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między San Menaio a Padwa przez autobus?
San Menaio do Padwa to 506,56 km.
Jak długo trwa autobus między San Menaio a Padwa?
San Menaio do Padwa to średnio 11 godz. i 45 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 11 godz. i 45 min.
Ile autobus dziennie zmienia się z San Menaio na Padwa?
San Menaio do Padwa ma średnio 1 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy autobus od San Menaio do Padwa?
Najwcześniejszy autobus od San Menaio do Padwa rozpoczyna się pod adresem 07:05. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni autobus od San Menaio do Padwa?
Najnowszy autobus od San Menaio do Padwa odchodzi o 07:05. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od San Menaio do Padwa?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet autobus, jaki znaleźliśmy, to 186,24 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Jaki jest najszybszy czas podróży między San Menaio a Padwa przez autobus?
Najszybszy czas podróży przez autobus między San Menaio a Padwa to 11 godz. i 45 min.
Czy istnieje bezpośredni autobus z San Menaio do Padwa?
Tak, istnieje bezpośredni autobus między San Menaio a Padwa.
Jakie są emisje CO2 dla San Menaio do Padwa przez autobus?
Podróż autobus z San Menaio do Padwa generuje 37.99kg emisji CO2.