Autobus Werona - Szczecin ceny od 827,79 zł

16/07/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com

Werona do Szczecin przez autobus

Podróż z Werona do Szczecin przez autobus wynosi 926,14 km i zajmuje 19 godz. i 52 min. Dziennie odbywa się 2 połączeń, z pierwszym odlotem o 19:25, a ostatnim o 19:25. Możliwe jest podróżowanie z Werona do Szczecin przez autobus za jedyne 827,79 zł lub aż 827,79 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 827,79 zł.

Najniższa cena827,79 zł
Czas trwania podróży19 godz. i 52 min
Połączenie dziennie2
Najniższa cena827,79 zł
Wyzsza cena827,79 zł
Pierwszy wyjazd19:25
Ostatni wyjazd19:25
Dystans926,14 km
OdjazdWerona
PrzyjazdSzczecin
PrzewoźnicyFlixBus

Znajdź swój autobus z Werona do Szczecin na virail

Jeśli szukasz biletów z Werona do Szczecin w niskiej cenie, virail jest dla Ciebie idealną opcją. Porównując oferty kilku przewoźników możesz znaleźć rozwiązanie odpowiednie dla Twojego budżetu i planu wyjazdu.

Jaka jest cena najtańszych biletów autobusowych z Werona do Szczecin?

Możesz znaleźć bilety autobusowe za średnio 827,79 zł. Jeśli jednak znasz już datę swojej podróży, nie marnuj czasu i zarezerwuj tak szybko, jak to możliwe bilet u przewoźnika niskokosztowego za 827,79 zł.

Którzy przewoźnicy autobusowi obsługują trasę Werona - Szczecin?

Wsród wielu partnerów virail jest również oferujący przejazdy do Szczecin.

Jaki jest rozkład jazdy autobusów na trasie Werona - Szczecin?

Podróż autobusem z Werona do Szczecin trwa 19 godz. i 52 min. Pierwszy autobus odjeżdża o FSTD, a ostatni o 19:25. Pierwszy autobus odjeżdża z Werona o 19:25, a ostatni o 19:25. Podróż trwa średnio 19 godz. i 52 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie :19 godz. i 45 min.

Jakie są stacje odjazdu?

Stacje odjazdu i przyjazdu busów na trasie z Werona do Szczecin to Verona, Stazione Porta Vescovo,Verona, Porta Nuova,Verona Airport (VRN) i Szczecin Train Station,Szczecin Główny,Szczecin Warzymice Osiedle Kresy 11,Szczecin, Dąbie.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Werona do Szczecin?

Na trasie z Werona do Szczecin dostępnych jest 2 połączeń autobusowych dziennie. Zauważ, że 0 z nich to połączenia bezpośrednie, natomiast 2 wymagają co najmniej jednej przesiadki. Zauważ, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, bilet z przesiadkami jest czasem lepszym rozwiązaniem, zwłaszcza przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli chcesz dojechać z Werona do Szczecin autobusem, dostępne jest jedynie jedno połączenie dziennie. Bądź szczególnie uważny przy wyborze oferty. Dodatkowo, lepiej jest przybyć na przystanek z wyprzedzeniem. Zaleca się przybycie pół godziny wcześniej, aby uniknąć ryzyka.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis
Tanie bilety autobus od Werona do Szczecin
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Werona do Szczecin.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Werona do Szczecin, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Werona do Szczecin.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów autobusowych od Werona do Szczecin

Najtańsze bilety autobusowe Werona - Szczecin można znaleźć już za 412,94 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 468,06 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 561,70 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż autobusem do Szczecin

Podróżując autobusem do Szczecin, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Usługi na pokładzie FlixBus od Werona do Szczecin
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Werona do Szczecin przez bus.
Udogodnienia FlixBus
wifi WiFi check
power_sockets Gniazdka elektryczne check
luggage Bagaż check
food_and_drink Jedzenie i picie check
air_con Klimatyzacja check

Werona do Szczecin Emisje CO2 przez Autobus

Ecology
Pociąg
64.83kg
Autobus
69.46kg
Lot
185.23kg
Samochód
148.18kg

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet autobus od Werona do Szczecin?
Bilet autobus z Werona do Szczecin to 827,79 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 827,79 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Werona do Szczecin?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Werona do Szczecin, to 827,79 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Werona a Szczecin przez autobus?
Werona do Szczecin to 926,14 km.
Jak długo trwa autobus między Werona a Szczecin?
Werona do Szczecin to średnio 19 godz. i 52 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 19 godz. i 45 min.
Ile autobus dziennie zmienia się z Werona na Szczecin?
Werona do Szczecin ma średnio 2 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy autobus od Werona do Szczecin?
Najwcześniejszy autobus od Werona do Szczecin rozpoczyna się pod adresem 19:25. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni autobus od Werona do Szczecin?
Najnowszy autobus od Werona do Szczecin odchodzi o 19:25. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Werona do Szczecin?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet autobus, jaki znaleźliśmy, to 827,79 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Werona a Szczecin przez autobus?
Najszybszy czas podróży przez autobus między Werona a Szczecin to 19 godz. i 45 min.
Czy istnieje bezpośredni autobus z Werona do Szczecin?
Tak, istnieje bezpośredni autobus między Werona a Szczecin.
Jakie są emisje CO2 dla Werona do Szczecin przez autobus?
Podróż autobus z Werona do Szczecin generuje 69.46kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Werona

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Werona

Trasy międzynarodowe z Werona i okolic

Inne miejsca docelowe z Werona

Główne połączenia kolejowe do Szczecin

Powiązane trasy

Inne popularne trasy