Autobus Łódź - Szczecin ceny od 80,83 zł

19/05/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

125,20 zł
Więcej
94,75 zł

Łódź do Szczecin przez autobus

Podróż z Łódź do Szczecin przez autobus wynosi 381,14 km i zajmuje 8 godz. i 15 min. Dziennie odbywa się 7 połączeń, z pierwszym odlotem o 00:35, a ostatnim o 23:55. Możliwe jest podróżowanie z Łódź do Szczecin przez autobus za jedyne 80,83 zł lub aż 215,57 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 80,83 zł.

Najniższa cena80,83 zł
Czas trwania podróży8 godz. i 15 min
Połączenie dziennie7
Najniższa cena80,83 zł
Wyzsza cena215,57 zł
Pierwszy wyjazd00:35
Ostatni wyjazd23:55
Dystans381,14 km
OdjazdŁódź
PrzyjazdSzczecin
PrzewoźnicyFlixBus Polska sp. z.o.o., FlixBus

Autobus Bilety od Łódź do Szczecin

Data odjazdu
niedziela, 19 maj 2024

Autobusem z Łódź do Szczecin: łatwiej z virail

Dzięki virail możesz znaleźć najlepsze oferty autobusowe z Łódź do Szczecin w kilka kroków. Po wpisaniu daty swojego wyjazdu możesz pofiltrować wyniki i wybrać ten, który najbardziej Ci pasuje.

Jaka jest cena najtańszych biletów autobusowych z Łódź do Szczecin?

Możesz znaleźć bilety autobusowe za średnio 125,76 zł. Jeśli jednak znasz już datę swojej podróży, nie marnuj czasu i zarezerwuj tak szybko, jak to możliwe bilet u przewoźnika niskokosztowego za 80,83 zł.

Którzy przewoźnicy autobusowi obsługują trasę Łódź - Szczecin?

Wsród wielu partnerów virail jest również oferujący przejazdy do Szczecin.

O której odjeżdżają autobusy do Szczecin?

Podróż autobusem z Łódź do Szczecin trwa 8 godz. i 15 min. Pierwszy autobus odjeżdża o FSTD, a ostatni o 23:55. Pierwszy autobus odjeżdża z Łódź o 00:35, a ostatni o 23:55. Podróż trwa średnio 8 godz. i 15 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie :6 godz. i 25 min.

Jakie są stacje odjazdu?

Przy podróży na trasie z Łódź do Szczecin, stacje odjazdu i przyjazdu to, odpowiednio, Aleja Unii Lubelskiej 3/5,Łódź Chojny,Łódź, Fabryczna,Lodz Kaliska oraz Szczecin Warzymice Osiedle Kresy 11,Szczecin Train Station,Szczecin Główny,Szczecin, Dąbie.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Szczecin z Łódź?

Na trasie z Łódź do Szczecin dostępnych jest 7 połączeń autobusowych dziennie. Zauważ, że 3 z nich to połączenia bezpośrednie, natomiast 4 wymagają co najmniej jednej przesiadki. Zauważ, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, bilet z przesiadkami jest czasem lepszym rozwiązaniem, zwłaszcza przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Na trasie do Szczecin z Łódź dostępne jest jedynie jedno połączenie autobusowe dziennie. Dlatego powinieneś być bardzo ostrożny przy wyborze biletu. Dodatkowo, prosimy o przybycie na przystanek autobusowy trochę wcześniej. Zalecamy przybycie pół godziny wcześniej, aby uniknąć ryzyka.

Na trasie z Łódź do Szczecin, dostępnych jest 7 połączeń autobusowych dziennie. 4 z nich to połączenia z co najmniej jedną przesiadką, 3 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym. sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak nie chcesz się przesiadać, wybierz bilet bezpośredni.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Łódź do Szczecin

Tanie bilety autobus od Łódź do Szczecin
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Łódź do Szczecin.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Łódź do Szczecin, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Łódź do Szczecin.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Łódź do Szczecin

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Cena w miarę zbliżania się daty wyjazdu

Firmy autobusowe mogą pobierać wyższe ceny biletów w miarę zbliżania się daty odjazdu. Ceny w kolejnych dniach mogą wahać się od około 69,79 zł do 197,23 zł, ale mogą ulec zmianie. Radzimy zarezerwować tak wcześnie, jak to możliwe, aby potencjalnie zaoszczędzić do 65% na swojej podróży!

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów autobusowych od Łódź do Szczecin

Najtańsze bilety autobusowe Łódź - Szczecin można znaleźć już za 91,21 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 113,81 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 145,69 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż autobusem do Szczecin

Podróżując autobusem do Szczecin, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Usługi na pokładzie FlixBus od Łódź do Szczecin
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Łódź do Szczecin przez bus.
Udogodnienia FlixBus
wifi WiFi check
power_sockets Gniazdka elektryczne check
luggage Bagaż check
food_and_drink Jedzenie i picie check
air_con Klimatyzacja check

Łódź do Szczecin Emisje CO2 przez Autobus

Ecology
Pociąg
26.68kg
Autobus
28.59kg
Lot
76.23kg
Samochód
60.98kg

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet autobus od Łódź do Szczecin?
Bilet autobus z Łódź do Szczecin to 125,76 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 80,83 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Łódź do Szczecin?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Łódź do Szczecin, to 80,83 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Łódź a Szczecin przez autobus?
Łódź do Szczecin to 381,14 km.
Jak długo trwa autobus między Łódź a Szczecin?
Łódź do Szczecin to średnio 8 godz. i 15 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 6 godz. i 25 min.
Jakie firmy działają od Łódź do Szczecin?
Łódź do Szczecin jest obsługiwany przez operatorów 1. Możesz znaleźć na Virail FlixBus Polska sp. z.o.o. and FlixBus świadczących usługi na tej trasie.
Ile autobus dziennie zmienia się z Łódź na Szczecin?
Łódź do Szczecin ma średnio 7 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy autobus od Łódź do Szczecin?
Najwcześniejszy autobus od Łódź do Szczecin rozpoczyna się pod adresem 00:35. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni autobus od Łódź do Szczecin?
Najnowszy autobus od Łódź do Szczecin odchodzi o 23:55. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Łódź do Szczecin?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet autobus, jaki znaleźliśmy, to 80,83 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Łódź do Szczecin?
Istnieje średnio 3 z Łódź, aby przejść do Szczecin.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Łódź a Szczecin przez autobus?
Najszybszy czas podróży przez autobus między Łódź a Szczecin to 6 godz. i 25 min.
Czy istnieje bezpośredni autobus z Łódź do Szczecin?
Tak, istnieje bezpośredni autobus między Łódź a Szczecin.
Jakie są emisje CO2 dla Łódź do Szczecin przez autobus?
Podróż autobus z Łódź do Szczecin generuje 28.59kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Łódź

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Łódź

Trasy międzynarodowe z Łódź i okolic

Inne miejsca docelowe z Łódź

Główne połączenia kolejowe do Szczecin

Powiązane trasy

Inne popularne trasy