Znajdź autobus z Łódź do Szczecin

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety autobusowe do Szczecin

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 45,30 zł
Czas podróży 6 h 45 min
Połączenia dla każdego dnia 1
Pierwszy odjazd 00:45
Ostatni odjazd 00:45
Odległość 381 km

Znajdź połączenie autobusowe z Łódź do Szczecin na virail

Znalezienie idealnego biletu autobusowego na podróż z Łódź do Szczecin z virail jest bardzo łatwe. Kiedy wybierzesz datę podróży, virail porówna setki oferty naszych partnerów, aby znaleźć dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Jaka jest cena najtańszych biletów autobusowych z Łódź do Szczecin?

Nie czekaj z rezerwacją biletu: rezerwując z wyprzedzeniem możesz kupić bilety z Łódź do Szczecin za jedyne 36,23 zł. Jeśli jednak nie znasz jeszcze dokładnych dat podróży, możesz znaleźć bilety średnio za 129,56 zł.

Cena biletu - dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
79 zł 79 zł 71 zł Więcej Więcej Więcej 55 zł
64,62 zł 60,09 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej

Autobusy z Łódź do Szczecin

Jaki jest rozkład jazdy autobusów z Łódź do Szczecin?

Średnia długość podróży to 9 h 1 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Szczecin w :6 h 45 min. Pierwszy autobus odjeżdża o 23:35, a ostatni o 00:45.

Na stosunkowo krótkich trasach, takich jak ta z Łódź do Szczecin, możesz również zdecydować się na carpooling lub pociąg. Za niewiele większą kwotę możesz podróżować znacznie wygodniej.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Szczecin z Łódź?

Na trasie z Łódź do Szczecin dostępnych jest 1.5 połączeń autobusowych dziennie. Zauważ, że 1 z nich to połączenia bezpośrednie, natomiast 0.5 wymagają co najmniej jednej przesiadki. W rezultacie, wybierz bilet bezpośredni, jeśli nie chcesz się przesiadać. Wybór biletu z przesiadkami może być jednak bardziej efektywny, jeśli kupujesz bilet do Szczecin w ostatniej chwili przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Na trasie z Łódź do Szczecin dostępnych jest 1.5 połączeń autobusowych. Zauważ, że wszystkie z nich są bezpośrednie. Pomiędzy tymi dwoma miastami nie ma połączeń z przesiadkami. W konsekwencji nie będziesz musiał się przesiadać.