Znajdź autobus z Łódź do Szczecin

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 29,89zł
Czas podróży 10 h 19 min
Połączenia dla każdego dnia 17
Pierwszy odjazd: 02:00
Ostatni odjazd: 23:35
Odległość 381km

Virail znajduje najlepsze oferty autobusowe z Łódź do Szczecin

Dzięki virail możesz znaleźć najlepsze oferty autobusowe z Łódź do Szczecin w kilka kroków. Po wpisaniu daty swojego wyjazdu możesz pofiltrować wyniki i wybrać ten, który najbardziej Ci pasuje.

Ile kosztują najtańsze bilety autobusowe z Łódź do Szczecin?

If you have the possibility, book in advance or try to be flexible when choosing the dates; by doing so, you will find cheap bus tickets from Łódź to Szczecin from 6,99 zł, while the average price is 41,50 zł.

Jak nazywają się stacje w Łódź i Szczecin?

Autobusy z Łódź do Szczecin wyjeżdżają ze stacji Dw. Autobusowy 'Łódź Kaliska', Lodz (Łódź) Fabryczna and Krosno, D.A. Ul. Naftowa i przyjeżdżają na stację Płonia, Ul. Przyszłości, Ul. Botaniczna, Dw. Autobusowy, Plac Grodnicki, Szczecin Station, Szczecin Warzymice, Szczecin Goleniów Airport and Krosno, D.A. Ul. Naftowa.

Cena biletu Łódź - Szczecin dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
34 zł43 zł Więcej Więcej Więcej 51 zł Więcej
221 zł605 zł Więcej Więcej Więcej 633 zł Więcej
Więcej 48 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej

Na stosunkowo krótkich trasach, takich jak ta z Łódź do Szczecin, możesz również zdecydować się na carpooling lub pociąg. Za niewiele większą kwotę możesz podróżować znacznie wygodniej.

Na stosunkowo krótkich trasach, takich jak ta z Łódź do Szczecin, możesz również zdecydować się na carpooling lub pociąg. Za niewiele większą kwotę możesz podróżować znacznie wygodniej.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Szczecin z Łódź?

Dostępnych jest 5 połączeń autobusowych na trasie z Łódź do Szczecin. Większą część tych połączeń, dokładniej 2, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 3, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Wybierz bilet bezpośredni, jeśli wolisz się nie przesiadać. Wybór oferty z przesiadkami może być jednak czasem najlepszym sposobem podróży, zwłaszcza gdy dostępnych jest niewiele połączeń lub jeśli szukasz biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli czas podróży jest dłuższy.

Na trasie z Łódź do Szczecin, dostępnych jest 5 połączeń autobusowych dziennie. 3 z nich to połączenia z co najmniej jedną przesiadką, 2 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym. sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak nie chcesz się przesiadać, wybierz bilet bezpośredni.

Jaki jest rozkład jazdy autobusów z Łódź do Szczecin?

Pierwszy autobus do Szczecin odjeżdża o 04:10, a ostatni o 23:02. Podróż trwa 10 hours and 46 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie 8 hours and 19 minutes.

Którzy przewoźnicy autobusowi obsługują trasę Łódź - Szczecin?

Wsród wielu partnerów virail jest również PKS SZCZECIN and FlixBus oferujący przejazdy do Szczecin.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.