Znajdź autobus z Kraków do Szczecin

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety autobusowe do Szczecin
z48 zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 48 zł
Czas podróży 13 h 11 min
Połączenia dla każdego dnia 45
Pierwszy odjazd: 00:10
Ostatni odjazd: 21:10
Odległość 527km

Znajdź połączenie autobusowe z Kraków do Szczecin na virail

Dzięki virail możesz znaleźć najlepsze oferty autobusowe z Kraków do Szczecin w kilka kroków. Po wpisaniu daty swojego wyjazdu możesz pofiltrować wyniki i wybrać ten, który najbardziej Ci pasuje.

Ile kosztują bilety autobusowe z Kraków do Szczecin?

Możesz znaleźć tanie bilety autobusowe z Kraków do Szczecin od 10,48 zł, jeśli zarezerwujesz bilet z wyprzedzeniem. Jeśli nie masz takiej możliwości, ceny biletów z Kraków do Szczecin wynoszą średnio 142,04 zł.

Jakie są stacje odjazdu i przyjazdu na trasie do Szczecin?

Przy podróży na trasie z Kraków do Szczecin, stacje odjazdu i przyjazdu to, odpowiednio, Kraków MDA and Kraków Airport oraz Szczecin Station, Szczecin Warzymice and Szczecin Goleniów Airport.

Cena biletu Kraków - Szczecin dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
82 zł Więcej Więcej Więcej 73 zł Więcej 104 zł
127 zł Więcej Więcej Więcej 152 zł Więcej 109 zł

Kiedy podróżujesz na długich dystansach, jazda autobusem może być długa i nużąca. Jeśli Twój budżet jest ograniczony, możesz znaleźć tańsze opcje rezerwując loty u przewoźników niskokosztowych.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Kraków do Szczecin?

Dostępnych jest 3 połączeń autobusowych na trasie z Kraków do Szczecin. Większą część tych połączeń, dokładniej 0, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 2, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Jeśli nie chcesz się przesiadać, zalecamy wybór połączenia bezpośredniego. Wybór połączenia z przesiadkami może być bardziej efektywny przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń i przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Dziennie dostępnych jest 3 połączeń autobusowych między Kraków a Szczecin. Zauważ, że 2 z nich wymagają co najmniej jednej przesiadki. Nie są dostępne połączenia bezpośrednie. Będziesz musiał wybrać inne połączenie.

Jaki jest rozkład jazdy autobusów z Kraków do Szczecin?

Pierwszy autobus do Szczecin odjeżdża o 02:11, a ostatni o 02:11. Podróż trwa 12 hours and 46 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie 9 hours and 55 minutes.

Którzy przewoźnicy autobusowi obsługują trasę Kraków - Szczecin?

You can travel by bus from Kraków to Szczecin with FlixBus.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.