Znajdź autobus z Lublin do Szczecin

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety autobusowe do Szczecin

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 74,74 zł
Czas podróży 15 h 53 min
Połączenia dla każdego dnia 2
Pierwszy odjazd 08:00
Ostatni odjazd 08:00
Odległość 595 km

Virail znajduje najlepsze oferty autobusowe z Lublin do Szczecin

Jeśli szukasz biletów z Lublin do Szczecin w niskiej cenie, virail jest dla Ciebie idealną opcją. Porównując oferty kilku przewoźników możesz znaleźć rozwiązanie odpowiednie dla Twojego budżetu i planu wyjazdu.

Jaka jest najniższa cena biletów autobusowych z Lublin do Szczecin?

If you have the possibility, book in advance or try to be flexible when choosing the dates by doing so, you will find cheap bus tickets from Lublin to Szczecin from 74,74 zł, while the average price is 141,76 zł.

Cena biletu - dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
90,60 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej

Autobusy z Lublin do Szczecin

Jaki jest rozkład jazdy autobusów z Lublin do Szczecin?

Średnia długość podróży to 15 h 53 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Szczecin w :14 h 9 min. Pierwszy autobus odjeżdża o 08:00, a ostatni o 08:00.

Oto nasza wskazówka dla tak długich podróży: sprawdź loty do Szczecin lub, jeśli Twój budżet jest ograniczony, sprawdź autobusy lub pociągi nocne, aby wykorzystać czas w ciągu dnia na zwiedzanie.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Lublin do Szczecin?

Dostępnych jest 2 połączeń autobusowych na trasie z Lublin do Szczecin. Większą część tych połączeń, dokładniej , stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 2, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. W rezultacie, wybierz bilet bezpośredni, jeśli nie chcesz się przesiadać. Wybór biletu z przesiadkami może być jednak bardziej efektywny, jeśli kupujesz bilet do Szczecin w ostatniej chwili przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Dziennie dostępnych jest 2 połączeń autobusowych między Lublin a Szczecin. Zauważ, że 2 z nich wymagają co najmniej jednej przesiadki. Nie są dostępne połączenia bezpośrednie. W konsekwencji będziesz musiał się przesiąść.