Header background
  • W jedną stronę
  • W obie strony

Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com

Znajdź autobus z Zielona Góra do Kołobrzeg

Starting from
70 zł
flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Przez Autobus

Dzisiaj

Odkryć
Przez Autobus

Jutro

Odkryć
Przez Autobus

2 Dni

Odkryć
Rentalcars.com

Znajdź samochód tani do wynajęcia w Kołobrzeg

Odkryć

Na virail najlepsze oferty autobusowe z Zielona Góra do Kołobrzeg

Znalezienie idealnego biletu autobusowego na podróż z Zielona Góra do Kołobrzeg z virail jest bardzo łatwe. Kiedy wybierzesz datę podróży, virail porówna setki oferty naszych partnerów, aby znaleźć dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Jaka jest cena najtańszych biletów autobusowych z Zielona Góra do Kołobrzeg?

Możesz znaleźć tanie bilety autobusowe z Zielona Góra do Kołobrzeg od 70 zł, jeśli zarezerwujesz bilet z wyprzedzeniem. Jeśli nie masz takiej możliwości, ceny biletów z Zielona Góra do Kołobrzeg wynoszą średnio 94,73 zł.Które linie autobusowe zabiorą Cię z Zielona Góra do Kołobrzeg?

Do partnerów virail należy również Flixbus, MAXPOL, LIDER, PKS Zielona Gora, P w maxpol sp z o o and DK BUS, oferujący przewozy na trasie z Zielona Góra do Kołobrzeg.

Zielona Góra do Kołobrzeg przez autobus

Najlepsza cena 70 zł
Czas podróży 7 h 7 min
Połączenia dla każdego dnia 2
Pierwszy odjazd 01:30
Ostatni odjazd 01:52
Odległość 249 km

Podsumowanie trasy przez Autobus

połączenia
2
Przewoźnicy
6
Cena minimalna
70 zł
Cena maksymalna
113,40 zł

Zielona Góra - Kołobrzeg

Miesięczny

Najlepsze ceny na miesiąc

LIDER-logo
LIDER
bezpośredni
Czas podróży: 6 h 14 min
Zielona Gora Gas station Orlen, ul. Sulechowska 40 - Kolobrzeg ul. Kniewskiego 8 (przystanek MPK),
01:52 - 08:06
81 zł
MAXPOL-logo
MAXPOL
bezpośredni
Czas podróży: 7 h 35 min
Zielona Gora Under the flyover, ul. gen. J. Bema - Kolobrzeg Railway station, ul. Kolejowa 3
01:30 - 09:05
113,40 zł

Jaki jest rozkład jazdy autobusów z Zielona Góra do Kołobrzeg?

Podróż z Zielona Góra do Kołobrzeg zajmuje około 7 h 7 min, lub nawet :6 h 14 min, jeśli wybierzesz najszybszą opcję. Pierwszy autobus odjeżdźa z Zielona Góra o 01:30, a ostatni o 01:52.

Jak nazywają się stacje w Zielona Góra i Kołobrzeg?

Przy podróży na trasie z Zielona Góra do Kołobrzeg, stacje odjazdu i przyjazdu to, odpowiednio, Zielona Gora Dworzec PKP pod wiaduktem, ul. Bema,, Zielona Gora Zelona Gora bus station, Dworcowa St 27, Zielona Gora Under the flyover, ul. gen. J. Bema, Zielona Gora Rondo Bandurskiego 194, przy ul. Wyspiańskiego,, Zielona Gora obowiązkowa rezerwacja telefoniczna: 661 333 333,, Zielona Gora ul. Skrajna/Wrocławska,, Zielona Gora ul. Sulechowska, stacja paliw ORLEN,, Zielona Gora Skrajna/Wroclawska, Wroclawska St and Zielona Gora Gas station Orlen, ul. Sulechowska 40 oraz Kolobrzeg Railway station, ul. Kolejowa 3, Kolobrzeg Kolobrzeg bus station, Kolejowa Ave 6, Kolobrzeg ul. Dworcowa - PKP, and Kolobrzeg ul. Kniewskiego 8 (przystanek MPK),.

Dla stosunkowo krótkich podróży, takich jak ta na trasie z Zielona Góra do Kołobrzeg, możesz również zdecydować się na carpooling, stanowiący tańszą alternatywę, lub na pociąg, będący bardziej ekologiczną opcją.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Kołobrzeg z Zielona Góra?

Dostępnych jest 2 połączeń autobusowych na trasie z Zielona Góra do Kołobrzeg. Większą część tych połączeń, dokładniej 2, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 0, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. W rezultacie, wybierz bilet bezpośredni, jeśli nie chcesz się przesiadać. Wybór biletu z przesiadkami może być jednak bardziej efektywny, jeśli kupujesz bilet do Kołobrzeg w ostatniej chwili przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Na trasie z Zielona Góra do Kołobrzeg dostępnych jest 2 połączeń autobusowych. Zauważ, że wszystkie z nich są bezpośrednie. Pomiędzy tymi dwoma miastami nie ma połączeń z przesiadkami. W konsekwencji nie będziesz musiał się przesiadać.

  • Omio 10% cashback

  • Booking.com 2% cashback

  • Rentalcars.com

2
Dni
:
14
:
35
:
33