• W jedną stronę
  • W obie strony

Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com

Wyszukaj połączenie lotnicze z Wrocław do Poznań

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Przez Lot

Dzisiaj

Przez Lot

Jutro

Przez Lot

2 Dni

Rentalcars.com

Znajdź samochód tani do wynajęcia w Poznań

tanie loty z Wrocław Poznań na virail

Virail jest platforma wyszukiwania, aby znaleźć najlepsze rozwiązanie podróży, porównując setki ofert z różnych stron internetowych, aby znaleźć tanie bilety na loty z Wrocław Poznań. Po wybraniu daty podróży, trzeba będzie tylko do filtrowania wynik i znaleźć tani bilet lotniczy do Poznań.

Które linie lotnicze latać z Wrocław Poznań?

Loty Wrocław Poznań są obsługiwane przez LOT, Lufthansa, SAS, , Ryanair, 波兰LOT航空, ブルガリア航空, Wizz Air and Norwegian, partnerów virail.

Wrocław do Poznań przez lot

Odległość 145 km

Cena biletu Wrocław - Poznań dla każdego dnia

 
Dzisiaj
29,12 zł
Więcej
18,14 zł
Jutro
29,12 zł
Więcej
18,14 zł
Za 2 dni
29,12 zł
31,70 zł
Więcej
Za 3 dni
28,45 zł
36,23 zł
Więcej
Za 4 dni
29,79 zł
29,43 zł
Więcej
Za 5 dni
Więcej
Więcej
Więcej
Za 6 dni
34,83 zł
31,70 zł
Więcej

Podsumowanie trasy przez Lot

połączenia
-
Przewoźnicy
9
Cena minimalna
-
Cena maksymalna
-

Wrocław - Poznań

Miesięczny
Najtaniej

Najlepsze ceny na miesiąc

Najtańsze bilety na

Przez Pociąg

34,83 zł

Data
Piątek 29 Październik 2021
POLREGIO-logo
Wrocław Central Train Station - Poznań Train Station
14:35 - 17:03
POLREGIO
2h 28min
CO2: 5.24kg
Przez Autobus

31,70 zł

Data
Poniedziałek 1 Listopad 2021
FlixBus-logo
Wrocław, Dworzec Autobusowy - Poznań
01:15 - 03:50
FlixBus
2h 35min
CO2: 4.66kg
Najtaniej
LOT-logo
LOT
Czas podróży: 14 h 20 min
Wrocław-Strachowice - Ławica
21:10 - 11:30
340,53 zł
LOT-logo
LOT
Czas podróży: 23 h 25 min
Wrocław-Strachowice - Ławica
21:10 - 20:35
340,53 zł
LOT-logo
LOT
Czas podróży: 20 h 40 min
Wrocław-Strachowice - Ławica
21:10 - 17:50
340,53 zł
LOT-logo
LOT
Czas podróży: 11 h 25 min
Wrocław-Strachowice - Ławica
21:10 - 08:35
340,53 zł
LOT-logo
LOT
Czas podróży: 17 h 15 min
Wrocław-Strachowice - Ławica
21:10 - 14:25
340,53 zł
LOT-logo
LOT
Czas podróży: 2 h 45 min
Wrocław-Strachowice - Ławica
21:10 - 23:55
384,97 zł
LOT-logo
LOT
Czas podróży: 8 h 20 min
Wrocław-Strachowice - Ławica
12:15 - 20:35
575,80 zł

Kiedy loty z Wrocław Poznań aby zostawić?

Loty z Wrocław Poznań do opuszczenia na . Ten ostatni opuszcza Wrocław na .

Który można zostawić lotniska i gdzie przeloty wylądować w Poznań?

Do lotniska w Wrocław i Poznań są odpowiednio Wrocław-Strachowice i Ławica.

Zawsze pamiętam przynieść odpowiedni identyfikator ze sobą, w zależności od lotu masz zamiar podjąć. Sprawdź, czy dowód osobisty jest wystarczająca lub jeśli jest potrzebny paszport, z odpowiednią procedurą wizowego dla krajów przeznaczenia lub tranzytu, jeśli jest to wymagane. Upewnij się, że daty ważności obejmować cały czas trwania podróży.

Ponieważ lot od Wrocław do Poznań nie brać tak długo, można rozważyć podjęcie pociągu, zwłaszcza na noc jeden.