Wyszukaj połączenie kolejowe z Wrocław do Poznań

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety kolejowe do Poznań

Szczegóły podróży

Czas podróży 5 h 35 min
Połączenia dla każdego dnia 195
Pierwszy odjazd: 00:19
Ostatni odjazd: 23:55
Odległość 145km

Porównuj najlepsze ceny biletów z Wrocław do Poznań

Z virail możesz porównać ceny pociągów z Wrocław do Poznań w mgnieniu oka. Jedyne co musisz zrobić, to wybrać datę wyjazdu i, jeśli chcesz, posortować i pofiltrować wyniki po cenie i czasie przejazdu. Aby zarezerwować idealną podróż, virail przekieruje Cię bezpośrednio do strony przewoźnika w celu zapewnienia całkowicie bezpiecznego zakupu.

Którzy przewoźnicy obsługują trasę z Wrocław do Poznań?

Jednym z naszych partnerów jest Rozklad, oferujący połączenia między Wrocław a Poznań.

Jaka jest cena najtańszego biletu na pociąg z Wrocław do Poznań?

Cena biletu Wrocław - Poznań dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
13 zł Więcej 17 zł Więcej Więcej Więcej Więcej
26 zł Więcej 28 zł19 zł26 zł19 zł28 zł

Pociągi z Wrocław do Poznań


Podróżując pociągiem, nigdy nie zapominaj o bilecie: pamiętaj, aby wydrukować go wcześniej albo, jeśli jest taka możliwość, ściągnij wersję na telefon.

Na krótkich dystansach, takich jak między Wrocław oraz Poznań, autobusy i carpooling są, dzięki swojej niskiej cenie, dobrą alternatywą dla pociągów. Autobusy umożliwiają również dojazd do mniejszych miejscowości, w których nie ma stacji kolejowej.

Jakie są stacje początkowe i końcowe na trasie z Wrocław do Poznań?

Pociągi do Poznań odjeżdzają z Wrocław Brochów or Wrocław Leśnica i przyjeżdżają na stację Poznań Garbary or Poznań Wschód.

Ile połączeń z Wrocław do Poznań jest każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Poznań z Wrocław pociągiem, dziennie dostępnych jest 20 połączeń. Zauważ, że trasy 18 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Wybierz jednak bilet bezpośredni, jeśli wolisz zostać w tym samym pociągu i uniknąć przesiadek. Jeśli chcesz podróżować do Poznań z Wrocław, pamiętaj, że dostępnych jest jedynie 20 połączeń kolejowych dziennie. Wśrod nich jest 2 połączeń z co najmniej jedną przesiadką oraz 18 połączeń bezpośrednich. Dlatego czasami wybór połączenia z przesiadkami jest bardziej efektywny kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i rezerwujesz bilet w ostatniej chwili, pomimo tego, że podróż jest dłuższa. Zwróć uwagę, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, bilet z jedną przesiadką jest czasem bardziej efektywny, zwłaszcza jeśli dostępnych jest niewiele połączeń i jeśli szukasz biletu w ostatniej chwili. Jesli wolisz nie przesiadać się, gorąco zalecamy wybór biletu bezpośredniego.

Ile zajmuje podróż z Wrocław do Poznań i kiedy odjeżdżają pociągi?

Pierwszy pociąg do Poznań odjeżdzą o 20:05, a ostatni o 23:05. Podróż trwa średnio 7 hours and 25 minutes, ale najszybsze połączenia zabiorą Cię do Poznań w 5 hours and 37 minutes.