Wyszukaj połączenie kolejowe z Wrocław do Poznań

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety kolejowe do Poznań
z 7,27 zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 32,96 zł
Czas podróży 3 h 24 min
Połączenia dla każdego dnia 14
Pierwszy odjazd 06:28
Ostatni odjazd 22:55
Odległość 145 km

Najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Wrocław do Poznań na virail

Z virail możesz porównać ceny pociągów z Wrocław do Poznań w mgnieniu oka. Jedyne co musisz zrobić, to wybrać datę wyjazdu i, jeśli chcesz, posortować i pofiltrować wyniki po cenie i czasie przejazdu. Aby zarezerwować idealną podróż, virail przekieruje Cię bezpośrednio do strony przewoźnika w celu zapewnienia całkowicie bezpiecznego zakupu.

Ile kosztują bilety na pociąg z Wrocław do Poznań?

Średnia cena biletów kolejowych z Wrocław do Poznań to 59,77 zł. Możesz jednak znaleźć tańsze bilety, jeśli planujesz podróż z wyprzedzeniem lub jeśli możesz wybrać elastyczne daty: najtańsze bilety na pociąg z Wrocław do Poznań kosztują około 30,88 zł.

Którzy przewoźnicy kolejowi zabiorą Cię z Wrocław do Poznań?

Aby dostać się do Poznań pociągiem, możesz polegać na Rozklad, SBB, PKP, POLREGIO and Deutsche Bahn. To tylko jeden z wielu naszych przewożników.

Cena biletu - dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
32,96 zł Więcej Więcej 32,96 zł Więcej 32,96 zł 33 zł

Pociągi z Wrocław do Poznań

O której odjeżdżają pociągi do Poznań i ile trwa podróż?

Średnia długość podróży to 3 h 7 min, ale najszybsze połączenia zabiorą cię do Poznań w ciągu 1 h 39 min. Pierwszy pociąg odjeżdża z Wrocław o 06:10, a ostatni o 22:55.

Jakie są stacje początkowe i końcowe na trasie z Wrocław do Poznań?

Pociągi do Poznań odjeżdzają z Wrocław ze stacji Wroclaw Glówny, Wrocław Glowny, Wrocław-Mikołajów and Wrocław Główny i przyjeżdźają na stację Poznan Glówny, Познань-Головний and Poznań Główny.

Podróżując pociągiem, nigdy nie zapominaj o bilecie: pamiętaj, aby wydrukować go wcześniej albo, jeśli jest taka możliwość, ściągnij wersję na telefon.

Na krótkich dystansach, takich jak między Wrocław oraz Poznań, autobusy i carpooling są, dzięki swojej niskiej cenie, dobrą alternatywą dla pociągów. Autobusy umożliwiają również dojazd do mniejszych miejscowości, w których nie ma stacji kolejowej.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Poznań z Wrocław?

Dostępnych jest 10 połączeń kolejowych do Poznań z Wrocław. Zauważ, że wśrod nich jest 10 połączeń bezpośrednich i 0 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Poznań na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

Dziennie dostępnych jest 10 połączeń kolejowych na trasie do Poznań z Wrocław.Zauważ, że jest wśród nich 10 bezpośrednich i zero wymagających przesiadki. Nie będziesz więc musiał się przesiadać.