Pociąg Wrocław - Poznań ceny od 40,46 zł

25/04/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com
Rozpocząć z
40,46 zł

Wrocław do Poznań przez pociąg

Podróż z Wrocław do Poznań przez pociąg wynosi 145,66 km i zajmuje 1 godz. i 58 min. Dziennie odbywa się 24 połączeń, z pierwszym odlotem o 02:55, a ostatnim o 23:45. Możliwe jest podróżowanie z Wrocław do Poznań przez pociąg za jedyne 40,46 zł lub aż 83,81 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 40,46 zł.

Najniższa cena40,46 zł
Czas trwania podróży1 godz. i 58 min
Połączenie dziennie24
Najniższa cena40,46 zł
Wyzsza cena83,81 zł
Pierwszy wyjazd02:55
Ostatni wyjazd23:45
Dystans145,66 km
OdjazdWrocław
PrzyjazdPoznań
PrzewoźnicyPKP, POLREGIO

Pociąg Bilety od Wrocław do Poznan

Data odjazdu
czwartek, 25 kwi 2024

Najtańsze bilety na pociąg z Wrocław do Poznań na virail

Virail sprawia, że każda podróż jest łatwiejsza: jedyne, co musisz zrobić to zaznaczyć datę podróży od WrocławX do Poznań. Póżniej będziesz mógł wybrać idealną opcję na przejazd dzięki filtrowaniu i sortowaniu wyników według ceny i daty wyjazdu. Virail przekieruje Cię automatycznie na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokończyć rezerwację.

Ile kosztują bilety na pociąg z Wrocław do Poznań?

Jeśli masz możliwość wcześniejszej rezerwacji, prawdopodobnie znajdziesz tanie bilety kolejowe z Wrocław do Poznań za 40,46 zł. Jeśli nie możesz rezerwować z wyprzedzeniem, bilety do Poznań kosztują około 72,31 zł.

Którzy przewożnicy kolejowi oferują połączenia z Wrocław do Poznań?

Aby dostać się do Poznań pociągiem, możesz polegać na . To tylko jeden z wielu naszych przewożników.

Ile zajmuje podróż z Wrocław do Poznań i kiedy odjeżdżają pociągi?

Przejazd między Wrocław a Poznań zajmuje 1 godz. i 58 min. Pierwszy pociąg odjeżdża o 02:55, a ostatni o 23:45. Średnia długość podróży to 1 godz. i 58 min, ale najszybsze połączenia zabiorą cię do Poznań w ciągu 1 godz. i 23 min. Pierwszy pociąg odjeżdża z Wrocław o 02:55, a ostatni o 23:45.

Na jakich stacjach możesz wsiąść w pociąg do Poznań i na jaką stację przyjedziesz?

Pociągi do Poznań odjeżdzają z Wrocław ze stacji Wroclaw Central Station,Wrocław, Port Lotniczy,Wroclaw Gal. Dominikanska,Wrocław Mikołajów i przyjeżdźają na stację Poznan,Poznań–Ławica,Poznań Starołęka.

Jeśli podróżujesz pociągiem z do Poznań z Wrocław: Ile jest dziennych połączeń?

Jeśli chcesz pojechać do Poznań z Wrocław pociągiem, dziennie dostępnych jest 24 połączeń. Zauważ, że trasy 24 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Wybierz jednak bilet bezpośredni, jeśli wolisz zostać w tym samym pociągu i uniknąć przesiadek. Lubisz podróżować pociągiem na trasie do Poznań z Wrocław? Możliwe, że dostępne jest tylko jedno połączenie dziennie.

Jeśli podróżujesz z Wrocław do Poznań, dostepnych jest 24 połączeń. Zauważ, że wszystkie 24 połączenia są bezpośrednie. Nie ma połączeń z przesiadkami. Nie będziesz musiał się przesiadać.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Wrocław do Poznan

Tanie bilety pociąg od Wrocław do Poznań
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Wrocław do Poznań.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Wrocław do Poznań, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Wrocław do Poznań.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Wrocław do Poznan

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Cena w miarę zbliżania się daty wyjazdu

Firmy kolejowe mogą pobierać wyższe ceny biletów w miarę zbliżania się daty odjazdu. Ceny w kolejnych dniach mogą wahać się od około 30,73 zł do 69,84 zł, ale mogą ulec zmianie. Radzimy dokonać rezerwacji tak wcześnie, jak to możliwe, aby potencjalnie zaoszczędzić do 56% na swojej podróży!

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów kolejowych od Wrocław do Poznań

Najtańsze bilety kolejowe Wrocław - Poznań można znaleźć już za 56,62 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 62,65 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 69,70 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Poznań

Podróżując pociągiem do Poznań, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

Grupa PKP powstała w 2001 roku w wyniku restrukturyzacji polskich kolei państwowych zgodnie z dyrektywami Unii Europejskiej. Firma obsługuje różne typy pociągów, w tym pociągi Intercity, Express, Regional, Pendolino i EuroNight. PKP eksploatuje również pociągi dużych prędkości pod marką „Pendolino”, które mogą rozwijać prędkość do 250 km/h.

Rodzaje biletów i udogodnienia od Wrocław do Poznań

Porównaj różne rodzaje biletów i udogodnienia oferowane przez PKP podczas podróży od Wrocław do Poznań.

Second Class

Bilety drugiej klasy na PKP Intercity są tańsze, oferują standardowe miejsca siedzące z podstawowymi udogodnieniami i mogą być bardziej zatłoczone w godzinach szczytu podróży.
wifi WiFi
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

First Class

Bilety pierwszej klasy w pociągach PKP oferują większe, wygodniejsze siedzenia, więcej miejsca na nogi, lepsze wyposażenie i udogodnienia, bezpłatne przekąski i napoje oraz cichszą atmosferę, ale są droższe.
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie

Opis obiektu

Dowiedz się więcej o różnych udogodnieniach dostępnych na pokładzie każdego przewoźnika na tej trasie.

wifi WiFi open icon close icon
Wszystkie krajowe pociągi Express InterCity oferują teraz bezpłatne Wi-Fi, podobnie jak na wybranych trasach międzynarodowych do Berlina i Wiednia, dzięki partnerstwu z T-Mobile, wiodącym operatorem komórkowym w Polsce.
quiet_zone Strefa Ciszy open icon close icon
Strefa Ciszy, bezpłatna, znajduje się w wagonie nr. 7 w każdym pociągu Express InterCity Premium, mieszczącym 61 miejsc.
power_sockets Gniazdka elektryczne open icon close icon
Pasażerowie mają dostęp do gniazdek elektrycznych, których duża liczba dostępna jest zarówno w przewozach PKP regionalnych, jak i PKP międzyregionalnych.
luggage Bagaż open icon close icon
Podczas ich podróży możesz skorzystać z bezpłatnego limitu bagażu. Obejmuje to małe i łatwe do przenoszenia przedmioty, które mieszczą się w schowkach nad głową i pod siedzeniami. Jeżeli jednak bagaż jest zbyt duży, aby zmieścić się w tych przedziałach, naliczona zostanie opłata w wysokości 5,81 zł za sztukę. Dlatego przed wejściem do pociągu należy zwrócić uwagę na rozmiar bagażu pasażera, aby uniknąć dodatkowych opłat.
accessibility Dostępność open icon close icon
PKP Intercity zapewnia wyznaczone miejsca siedzące dla osób niepełnosprawnych lub o ograniczonej sprawności ruchowej, przydzielone w zależności od rodzaju przewozu. W pociągach EIP zaleca się, aby tacy pasażerowie dokonali rezerwacji z co najmniej 2-dniowym wyprzedzeniem, chociaż miejsca dla osób na wózkach inwalidzkich są stale dostępne. Osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich mogą również kupić bilety bezpośrednio w pociągach EIP, jeśli wyznaczone miejsca pozostaną otwarte. Dodatkowo na niektórych trasach pociągów znajdują się wagony przystosowane dla osób na wózkach inwalidzkich. Warto pamiętać, że jeśli niepełnosprawny pasażer podróżuje z psem asystującym, ma obowiązek zarezerwować cały przedział w wagonach z kuszetką.
food_and_drink Jedzenie i picie open icon close icon
Każdy podróżny otrzymuje bezpłatny napój niezależnie od klasy, a pasażerowie pierwszej klasy mogą również zjeść posiłek serwowany na swoim miejscu.
air_con Klimatyzacja open icon close icon
Wszystkie pociągi są wyposażone w klimatyzację.
bicycle Rower open icon close icon
Podczas podróży pociągiem możesz przewieźć niektóre przedmioty bezpłatnie. Są wśród nich łatwe do przenoszenia rzeczy mieszczące się w schowkach nad głową i pod siedzeniem, a także rozłożony wózek podczas podróży z dziećmi i jedna para nart. Za każdy przywieziony przez nich rower należy jednak uiścić dodatkową opłatę, pod warunkiem, że jest on rozłożony, a nie zapakowany.
Usługi na pokładzie PKP and POLREGIO od Wrocław do Poznań
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Wrocław do Poznań przez train.
Udogodnienia PKP POLREGIO
quiet_zone Strefa Ciszy check cross
wifi WiFi check check
power_sockets Gniazdka elektryczne check cross
luggage Bagaż check check
accessibility Dostępność check check
food_and_drink Jedzenie i picie check cross
air_con Klimatyzacja check cross
bicycle Rower check check

Wrocław do Poznań Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
10.2kg
Autobus
10.92kg
Lot
29.13kg
Samochód
23.31kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Wrocław do Poznań? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Wrocław a Poznań wynoszą 10.2kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Wrocław a Poznań? Podróżując pociągiem między Wrocław a Poznań, zaoszczędzisz 18.93kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 0.72kg w porównaniu z autobusem i 13.11kg w porównaniu z samochodem.

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet pociąg od Wrocław do Poznań?
Bilet pociąg z Wrocław do Poznań to 72,31 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 40,46 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Wrocław do Poznań?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Wrocław do Poznań, to 40,46 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Wrocław a Poznań przez pociąg?
Wrocław do Poznań to 145,66 km.
Jak długo trwa pociąg między Wrocław a Poznań?
Wrocław do Poznań to średnio 1 godz. i 58 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 1 godz. i 23 min.
Jakie firmy działają od Wrocław do Poznań?
Wrocław do Poznań jest obsługiwany przez operatorów 1. Możesz znaleźć na Virail PKP and POLREGIO świadczących usługi na tej trasie.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Wrocław na Poznań?
Wrocław do Poznań ma średnio 24 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Wrocław do Poznań?
Najwcześniejszy pociąg od Wrocław do Poznań rozpoczyna się pod adresem 02:55. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Wrocław do Poznań?
Najnowszy pociąg od Wrocław do Poznań odchodzi o 23:45. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Wrocław do Poznań?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet pociąg, jaki znaleźliśmy, to 40,46 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Wrocław do Poznań?
Istnieje średnio 24 z Wrocław, aby przejść do Poznań.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Wrocław a Poznań przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Wrocław a Poznań to 1 godz. i 23 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Wrocław do Poznań?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Wrocław a Poznań.
Jakie są emisje CO2 dla Wrocław do Poznań przez pociąg?
Podróż pociąg z Wrocław do Poznań generuje 10.2kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Wrocław

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Wrocław

Trasy międzynarodowe z Wrocław i okolic

Inne miejsca docelowe z Wrocław

Główne połączenia kolejowe do Poznań

Powiązane trasy

Inne popularne trasy