Pociąg Bangkok - Surat Thani ceny od 18,11 zł

Rozpocząć z
18,11 zł

Bangkok do Surat Thani przez pociąg

Podróż z Bangkok do Surat Thani przez pociąg wynosi 529,19 km i zajmuje 9 godz. i 52 min. Dziennie odbywa się 8 połączeń, z pierwszym odlotem o 00:30, a ostatnim o 15:50. Możliwe jest podróżowanie z Bangkok do Surat Thani przez pociąg za jedyne 18,11 zł lub aż 142,33 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 18,11 zł.

Najniższa cena18,11 zł
Czas trwania podróży9 godz. i 52 min
Połączenie dziennie8
Najniższa cena18,11 zł
Wyzsza cena142,33 zł
Pierwszy wyjazd00:30
Ostatni wyjazd15:50
Dystans529,19 km
OdjazdBangkok
PrzyjazdSurat Thani
PrzewoźnicyThai Railways

Pociąg Bilety od Bangkok do Surat Thani

Data odjazdu
czwartek, 29 lut 2024

Tanie bilety na pociąg z Bangkok do Surat Thani na virail

Virail w magiczny spsób znajdzie dla Ciebie tanie bilety do Surat Thani. Wystarczy, że wpiszesz daty podróży i ustawisz filtry dotyczące daty wyjazdu i ceny zgodnie z własnymi preferencjami. Kiedy już wybierzesz najlepszą opcję przejazdu pociągiem z Bangkok do Y, virail automatycznie przekieruje Cię na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokonać zakupu.

Jaka jest cena biletu na pociąg z Bangkok do Surat Thani?

Bilety na pociąg z Bangkok do Surat Thani kosztują średnio 57,36 zł, ale jeśli rezerwujesz z wyprzedzeniem lub wybierasz mniej oblegane terminy, możesz znaleźć bilety cenie od 18,11 zł.

Którzy przewożnicy kolejowi oferują połączenia z Bangkok do Surat Thani?

Virail współpracuje z ponad 200 partnerami w Europie i na całym świecie, między innymi z na trasie kolejowej Bangkok - Surat Thani.

Ile zajmuje podróż z Bangkok do Surat Thani i kiedy odjeżdżają pociągi?

Dotarcie do Surat Thani zajmie Ci 9 godz. i 52 min. Pierwszy pociąg odjeżdźa z Bangkok o 00:30, a ostatni o 15:50'. Średnia długość podróży to 9 godz. i 52 min, ale najszybsze połączenia zabiorą cię do Surat Thani w ciągu 8 godz. i 50 min. Pierwszy pociąg odjeżdża z Bangkok o 00:30, a ostatni o 15:50.

Jakie stacje obsługują trasę Bangkok - Surat Thani?

Pociągi do Surat Thani odjeżdzają z i przyjeżdżają na stację .

Ile połączeń z Bangkok do Surat Thani jest dostępnych każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Surat Thani z Bangkok pociągiem, dziennie dostępnych jest 8 połączeń. Zauważ, że trasy 8 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Wybierz jednak bilet bezpośredni, jeśli wolisz zostać w tym samym pociągu i uniknąć przesiadek. Lubisz podróżować pociągiem na trasie do Surat Thani z Bangkok? Możliwe, że dostępne jest tylko jedno połączenie dziennie.

Dziennie dostępnych jest 8 połączeń kolejowych na trasie do Surat Thani z Bangkok.Zauważ, że jest wśród nich 8 bezpośrednich i zero wymagających przesiadki. Nie będziesz więc musiał się przesiadać.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Bangkok do Surat Thani

Tanie bilety pociąg od Bangkok do Surat Thani
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Bangkok do Surat Thani.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Bangkok do Surat Thani, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Bangkok do Surat Thani.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Bangkok do Surat Thani

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Cena w miarę zbliżania się daty wyjazdu

Firmy kolejowe mogą pobierać wyższe ceny biletów w miarę zbliżania się daty odjazdu. Ceny w kolejnych dniach mogą wahać się od około 17,27 zł do 123,62 zł, ale mogą ulec zmianie. Radzimy dokonać rezerwacji tak wcześnie, jak to możliwe, aby potencjalnie zaoszczędzić do 86% na swojej podróży!

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Surat Thani

Podróżując pociągiem do Surat Thani, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Usługi na pokładzie Thai Railways od Bangkok do Surat Thani
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Bangkok do Surat Thani przez train.
Udogodnienia Thai Railways
luggage Bagaż check
accessibility Dostępność check
food_and_drink Jedzenie i picie check
air_con Klimatyzacja check
bicycle Rower check

Bangkok do Surat Thani Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
37.04kg
Autobus
39.69kg
Lot
105.84kg
Samochód
84.67kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Bangkok do Surat Thani? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Bangkok a Surat Thani wynoszą 37.04kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Bangkok a Surat Thani? Podróżując pociągiem między Bangkok a Surat Thani, zaoszczędzisz 68.8kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 2.65kg w porównaniu z autobusem i 47.63kg w porównaniu z samochodem.

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet pociąg od Bangkok do Surat Thani?
Bilet pociąg z Bangkok do Surat Thani to 57,36 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 18,11 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Bangkok do Surat Thani?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Bangkok do Surat Thani, to 18,11 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Bangkok a Surat Thani przez pociąg?
Bangkok do Surat Thani to 529,19 km.
Jak długo trwa pociąg między Bangkok a Surat Thani?
Bangkok do Surat Thani to średnio 9 godz. i 52 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 8 godz. i 50 min.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Bangkok na Surat Thani?
Bangkok do Surat Thani ma średnio 8 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Bangkok do Surat Thani?
Najwcześniejszy pociąg od Bangkok do Surat Thani rozpoczyna się pod adresem 00:30. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Bangkok do Surat Thani?
Najnowszy pociąg od Bangkok do Surat Thani odchodzi o 15:50. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Bangkok do Surat Thani?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet pociąg, jaki znaleźliśmy, to 18,11 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Jakie stacje mogę przejść od Bangkok do Surat Thani?
Istnieją stacje 4, z których możesz wyjechać z Bangkok, aby przejść do Surat Thani. Możesz przejść z Bangkok Tara Travel, Ekkamai, Bangkok Bus Terminal Chatuchak and Bangkok Khao San Road i możesz dotrzeć do Tapee Pier Lomprayah, Suratthani Town - Phantip and Surat Thani Airport.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Bangkok do Surat Thani?
Istnieje średnio 8 z Bangkok, aby przejść do Surat Thani.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Bangkok a Surat Thani przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Bangkok a Surat Thani to 8 godz. i 50 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Bangkok do Surat Thani?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Bangkok a Surat Thani.
Jakie są emisje CO2 dla Bangkok do Surat Thani przez pociąg?
Podróż pociąg z Bangkok do Surat Thani generuje 37.04kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Bangkok

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Bangkok

Inne miejsca docelowe z Bangkok

Powiązane trasy

Inne popularne trasy