Pociąg Rzym - Bellaria-Igea Marina ceny od 90,33 zł

Rozpocząć z
90,33 zł

Rzym do Bellaria-Igea Marina przez pociąg

Podróż z Rzym do Bellaria-Igea Marina przez pociąg wynosi 250,18 km i zajmuje 5 godz. i 50 min. Dziennie odbywa się 34 połączeń, z pierwszym odlotem o 07:20, a ostatnim o 21:02. Możliwe jest podróżowanie z Rzym do Bellaria-Igea Marina przez pociąg za jedyne 90,33 zł lub aż 380,86 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 90,33 zł.

Najniższa cena90,33 zł
Czas trwania podróży5 godz. i 50 min
Połączenie dziennie34
Najniższa cena90,33 zł
Wyzsza cena380,86 zł
Pierwszy wyjazd07:20
Ostatni wyjazd21:02
Dystans250,18 km
OdjazdRzym
PrzyjazdBellaria-Igea Marina
PrzewoźnicyTrenitalia, Trenitalia Tper

Pociąg Bilety od Rome do Bellaria-Igea Marina

Data odjazdu
czwartek, 29 lut 2024

Najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Rzym do Bellaria-Igea Marina na virail

Z virail możesz porównać ceny pociągów z Rzym do Bellaria-Igea Marina w mgnieniu oka. Jedyne co musisz zrobić, to wybrać datę wyjazdu i, jeśli chcesz, posortować i pofiltrować wyniki po cenie i czasie przejazdu. Aby zarezerwować idealną podróż, virail przekieruje Cię bezpośrednio do strony przewoźnika w celu zapewnienia całkowicie bezpiecznego zakupu.

Jaka jest cena najtańszego biletu na pociąg z Rzym do Bellaria-Igea Marina?

Jeśli masz możliwość wcześniejszej rezerwacji, prawdopodobnie znajdziesz tanie bilety kolejowe z Rzym do Bellaria-Igea Marina za 90,33 zł. Jeśli nie możesz rezerwować z wyprzedzeniem, bilety do Bellaria-Igea Marina kosztują około 209,75 zł.

Którzy przewoźnicy kolejowi jadą z Rzym do Bellaria-Igea Marina?

Virail współpracuje z ponad 200 partnerami w Europie i na całym świecie, między innymi z na trasie kolejowej Rzym - Bellaria-Igea Marina.

Ile czasu zajmuje podróż pociagiem do Bellaria-Igea Marina?

Dotarcie do Bellaria-Igea Marina zajmie Ci 5 godz. i 50 min. Pierwszy pociąg odjeżdźa z Rzym o 07:20, a ostatni o 21:02'. Z najszybszym połączeniem dotrzesz do Bellaria-Igea Marina w 4 godz. i 3 min, ale średnio zabiera to 5 godz. i 50 min.

Z jakich stacji odjeżdżają pociągi do Bellaria-Igea Marina?

Pociągi do Bellaria-Igea Marina odjeżdzają z Rzym ze stacji i przyjeżdźają na stację .

Ile połączeń z Rzym do Bellaria-Igea Marina jest dostępnych każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Bellaria-Igea Marina z Rzym pociągiem, dziennie dostępnych jest 34 połączeń. Zauważ, że trasy 0 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Bellaria-Igea Marina na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa. Na trasie z Rzym do Bellaria-Igea Marina jest dostępne jedynie jedno połączenie kolejowe dziennie. Bądź uważny, rezerwując bilet.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Rome do Bellaria-Igea Marina

Tanie bilety pociąg od Rzym do Bellaria-Igea Marina
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Rzym do Bellaria-Igea Marina.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Rzym do Bellaria-Igea Marina, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Rzym do Bellaria-Igea Marina.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Najlepszy czas na rezerwację podróży od Rome do Bellaria-Igea Marina

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów kolejowych od Rzym do Bellaria-Igea Marina

Najtańsze bilety kolejowe Rzym - Bellaria-Igea Marina można znaleźć już za 77,10 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 110,34 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 128,27 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Bellaria-Igea Marina

Podróżując pociągiem do Bellaria-Igea Marina, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

Ferrovie dello Stato Italiane jest właścicielem firmy Trenitalia, która jest głównym operatorem kolejowym we Włoszech. Szybkie pociągi Frecciarossa łączą Mediolan, Rzym, Neapol, Florencję i Turyn z prędkością do 300 km/h (186 mph). Frecciargento i Frecciabianca to dwie inne szybkie usługi, które działają z nieco mniejszą szybkością, ale zapewniają łączność z mniejszymi miastami. Trenitalia obsługuje pociągi regionalne i międzymiastowe oraz zapewnia połączenia międzynarodowe z sąsiednimi krajami za pośrednictwem pociągów EuroCity.

Usługi na pokładzie Trenitalia od Rzym do Bellaria-Igea Marina
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Rzym do Bellaria-Igea Marina przez train.
Udogodnienia Trenitalia
quiet_zone Strefa Ciszy check
wifi WiFi check
power_sockets Gniazdka elektryczne check
luggage Bagaż check
accessibility Dostępność check
food_and_drink Jedzenie i picie check
air_con Klimatyzacja check
bicycle Rower check
sleeper_couchette Podkład check

Rzym do Bellaria-Igea Marina Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
17.51kg
Autobus
18.76kg
Lot
50.04kg
Samochód
40.03kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Rzym do Bellaria-Igea Marina? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Rzym a Bellaria-Igea Marina wynoszą 17.51kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Rzym a Bellaria-Igea Marina? Podróżując pociągiem między Rzym a Bellaria-Igea Marina, zaoszczędzisz 32.53kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 1.25kg w porównaniu z autobusem i 22.52kg w porównaniu z samochodem.

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet pociąg od Rzym do Bellaria-Igea Marina?
Bilet pociąg z Rzym do Bellaria-Igea Marina to 209,75 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 90,33 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Rzym do Bellaria-Igea Marina?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Rzym do Bellaria-Igea Marina, to 90,33 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Rzym a Bellaria-Igea Marina przez pociąg?
Rzym do Bellaria-Igea Marina to 250,18 km.
Jak długo trwa pociąg między Rzym a Bellaria-Igea Marina?
Rzym do Bellaria-Igea Marina to średnio 5 godz. i 50 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 4 godz. i 3 min.
Jakie firmy działają od Rzym do Bellaria-Igea Marina?
Rzym do Bellaria-Igea Marina jest obsługiwany przez operatorów 1. Możesz znaleźć na Virail Trenitalia and Trenitalia Tper świadczących usługi na tej trasie.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Rzym na Bellaria-Igea Marina?
Rzym do Bellaria-Igea Marina ma średnio 34 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Rzym do Bellaria-Igea Marina?
Najwcześniejszy pociąg od Rzym do Bellaria-Igea Marina rozpoczyna się pod adresem 07:20. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Rzym do Bellaria-Igea Marina?
Najnowszy pociąg od Rzym do Bellaria-Igea Marina odchodzi o 21:02. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Rzym do Bellaria-Igea Marina?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet pociąg, jaki znaleźliśmy, to 90,33 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Rzym a Bellaria-Igea Marina przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Rzym a Bellaria-Igea Marina to 4 godz. i 3 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Rzym do Bellaria-Igea Marina?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Rzym a Bellaria-Igea Marina.
Jakie są emisje CO2 dla Rzym do Bellaria-Igea Marina przez pociąg?
Podróż pociąg z Rzym do Bellaria-Igea Marina generuje 17.51kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Rzym

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Rzym

Trasy międzynarodowe z Rzym i okolic

Inne miejsca docelowe z Rzym

Główne połączenia kolejowe do Bellaria-Igea Marina

Inne popularne trasy