Pociąg Civitavecchia - Wenecja ceny od 146,66 zł

Rozpocząć z
146,66 zł

Civitavecchia do Wenecja przez pociąg

Podróż z Civitavecchia do Wenecja przez pociąg wynosi 374,83 km i zajmuje 6 godz. i 18 min. Dziennie odbywa się 21 połączeń, z pierwszym odlotem o 04:30, a ostatnim o 17:58. Możliwe jest podróżowanie z Civitavecchia do Wenecja przez pociąg za jedyne 146,66 zł lub aż 346,87 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 146,66 zł.

Najniższa cena146,66 zł
Czas trwania podróży6 godz. i 18 min
Połączenie dziennie21
Najniższa cena146,66 zł
Wyzsza cena346,87 zł
Pierwszy wyjazd04:30
Ostatni wyjazd17:58
Dystans374,83 km
OdjazdCivitavecchia
PrzyjazdWenecja
PrzewoźnicyFrecciarossa, Regionale VeloceWięcej

Pociąg Bilety od Civitavecchia do Venice

Data odjazdu
czwartek, 29 lut 2024

Najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Civitavecchia do Wenecja na virail

Znalezienie idealnego połączenia kolejowego nigdy nie było prostsze: dzięki virail możesz porównać setki ofert naraz wpisując tylko datę wyjazdu. Poprzez flitry ceny i daty wyjazdu możesz ograniczyć liczbę wyników i znaleźć idealne rozwiązanie. Rezerwacja ma miejsce na stronie przewoźnika, na którą zostaniesz automatycznie przekierowany.

Jaka jest cena najtańszego biletu na pociąg z Civitavecchia do Wenecja?

Jeśli masz możliwość wcześniejszej rezerwacji, prawdopodobnie znajdziesz tanie bilety kolejowe z Civitavecchia do Wenecja za 146,66 zł. Jeśli nie możesz rezerwować z wyprzedzeniem, bilety do Wenecja kosztują około 211,89 zł.

Którzy przewoźnicy kolejowi jadą z Civitavecchia do Wenecja?

Wśród wszystkich partnerów virail, możesz też skorzystać z usług , świadczącego usługi na trasie Civitavecchia - Wenecja.

O której odjeżdżają pociągi do Wenecja i ile trwa podróż?

Pierwszy pociąg do Wenecja odjeżdża o 04:30, a ostatni o 17:58. Aby dostać się z Civitavecchia do Wenecja pociągiem, będziesz potrzebował 6 godz. i 18 min. Średnia długość podróży to 6 godz. i 18 min, ale najszybsze połączenia zabiorą cię do Wenecja w ciągu 4 godz. i 58 min. Pierwszy pociąg odjeżdża z Civitavecchia o 04:30, a ostatni o 17:58.

Poprzez jakie stacje dojadę pociągiem z Civitavecchia do Wenecja?

Możesz pojechać pociągiem do Wenecja z , który przyjeżdża na stację .

Ile połączeń z Civitavecchia do Wenecja jest dostępnych każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Wenecja z Civitavecchia pociągiem, dziennie dostępnych jest 21 połączeń. Zauważ, że trasy 0 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Wenecja na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa. Na trasie z Civitavecchia do Wenecja jest dostępne jedynie jedno połączenie kolejowe dziennie. Bądź uważny, rezerwując bilet.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Civitavecchia do Venice

Tanie bilety pociąg od Civitavecchia do Wenecja
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Civitavecchia do Wenecja.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Civitavecchia do Wenecja, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Civitavecchia do Wenecja.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Civitavecchia do Venice

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Wenecja

Podróżując pociągiem do Wenecja, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

Frecciarossa, obsługiwana przez Trenitalia, krajową spółkę kolejową, jest renomowaną koleją dużych prędkości we Włoszech. Pociągi FRECCIAROSSA, osiągając prędkość do 300 km/h, łączą największe miasta, w tym Rzym, Mediolan, Neapol, Florencję i Turyn.

Choć nie tak szybkie jak szybkie pociągi ICE, pociągi InterCity Deutsche Bahn rozwijają prędkość do 200 km/h, oferując przestronne wagony i lokale gastronomiczne. Obsługujące liczne trasy w Niemczech, takie jak Kolonia-Hamburg, pociągi te kursują również do miejsc międzynarodowych, w tym do Amsterdamu i Luksemburga. Na niektórych trasach kursują nawet pociągi piętrowe.

Rodzaje biletów i udogodnienia od Civitavecchia do Wenecja

Porównaj różne rodzaje biletów i udogodnienia oferowane przez Frecciarossa I DB - Intercity podczas podróży od Civitavecchia do Wenecja.

Standard

Standard to podstawowy poziom usług obejmujący wygodny fotel oraz dostęp do podstawowych usług pokładowych. Autokary 5-8 są przeznaczone do poziomu Standard z siedzeniami obitymi szarą ekoskórą.
wifi WiFi
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

Premium

Usługa premium obejmuje szersze siedzenie, więcej miejsca na nogi oraz dostęp do dodatkowych udogodnień, takich jak drink powitalny i wybór gazet. Autokar nr 4 w pociągu Frecciarossa 1000 jest zarezerwowany dla poziomu Premium.
wifi WiFi
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

Executive

Executive to najwyższy poziom usług, obejmujący wszystkie udogodnienia poziomu Business, a także osobisty system rozrywki i wyśmienite posiłki serwowane przez dedykowanego pokładowego szefa kuchni.
wifi WiFi
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

Business

Usługa Business przeznaczona jest dla osób podróżujących służbowo i obejmuje wszystkie udogodnienia poziomu Premium, a także dostęp do dedykowanego Business Lounge i pierwszeństwo wejścia na pokład. Autokary 2 i 3 Frecciarossa 1000 są zarezerwowane dla poziomu usług Business.
wifi WiFi
quiet_zone Strefa Ciszy
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

Second Class

W pociągach SBB Intercity, oprócz podstawowych udogodnień dostępnych na bilecie drugiej klasy, dostępna jest Strefa Rodzinna, specjalnie zaprojektowana z myślą o komforcie dla rodzin z dziećmi. Jeśli w podróży zgłodniejesz, możesz zjeść smaczny posiłek w wagonie restauracyjnym.
wifi WiFi
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

First Class

W pierwszej klasie SBB Intercity możesz skorzystać z osobistego gniazdka elektrycznego, wygodniejszych foteli i większej przestrzeni bagażowej. Niektóre pociągi IC oferują również strefy ciszy i obszary biznesowe.
wifi WiFi
quiet_zone Strefa Ciszy
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

Opis obiektu

Dowiedz się więcej o różnych udogodnieniach dostępnych na pokładzie każdego przewoźnika na tej trasie.

bicycle Rower open icon close icon
Rowery składane są dozwolone jako bagaż podręczny, natomiast rowery nieskładane należy zdemontować i umieścić w walizkach podróżnych pokazanych konduktorowi lub obsłudze peronu przed wejściem na pokład oraz umieścić w określonej części pociągu.
wifi WiFi open icon close icon
W pociągach Frecciarossa można korzystać z bezpłatnego WiFi. Skorzystaj z usługi Portale FRECCE, aby oglądać filmy, programy telewizyjne i śledzić wiadomości. Zapewnia także aktualizacje dotyczące podróży i dodatkowe opcje rezerwacji.
quiet_zone Strefa Ciszy open icon close icon
Szukasz spokoju? Frecciarossa oferuje wyznaczone ciche strefy dla Klasy Biznes, aby zapewnić spokojną podróż, wolną od zakłóceń.
power_sockets Gniazdka elektryczne open icon close icon
Bez względu na model – czy to ETR 500, ETR 600, ETR 700 czy ETR 1000 – każdy fotel jest wyposażony w gniazdko elektryczne, które umożliwia ładowanie urządzeń.
luggage Bagaż open icon close icon
W pociągach Frecciarossa nie obowiązują Cię żadne ograniczenia dotyczące ilości bagażu, który możesz wnieść na pokład. Małe torby i przedmioty można z łatwością przechowywać na półkach nad głową lub pod siedzeniem, natomiast większe walizki można umieścić na półkach bagażowych znajdujących się w schowkach lub w pobliżu drzwi zewnętrznych.
accessibility Dostępność open icon close icon
Pomoc specjalna jest dostępna dla tych, którzy jej potrzebują. Wybierz bezpłatny numer 800 90 60 60 z włoskich telefonów stacjonarnych lub numer międzynarodowy +3902323232 z dowolnego telefonu, także z zagranicy.
air_con Klimatyzacja open icon close icon
Bez względu na pogodę na zewnątrz, zapewnij sobie komfortowy chłód dzięki klimatyzacji na pokładzie.
food_and_drink Jedzenie i picie open icon close icon
Zaspokój swój głód w FrecciaBistrò, stacjonującym w centrum pociągu. Lub, dla większej wygody, zamów bezpośrednio na swoje miejsce za pośrednictwem EasyBistrò w Portale FRECCE. Podróżujący klasą Premium i Business otrzymują bezpłatne przekąski i napoje, a pasażerowie klasy Executive mogą delektować się wyśmienitymi posiłkami przygotowywanymi przez szefa kuchni Carlo Cracca.
wifi WiFi open icon close icon
Deutsche Bahn udostępnia bezpłatne Wi-Fi w swoich pociągach IC, a niektóre już oferują tę usługę.
power_sockets Gniazdka elektryczne open icon close icon
Wszystkie siedzenia w obu klasach są wyposażone w gniazda zasilania w pociągach DB IC.
luggage Bagaż open icon close icon
W pociągach IC możesz przewieźć dowolną ilość bagażu bez ograniczeń. Małe torby przechowuj na półkach nad głową lub pod siedzeniami. W przypadku większego bagażu użyj półek znajdujących się w schowkach lub w pobliżu drzwi zewnętrznych.
accessibility Dostępność open icon close icon
Usługa mobilności Deutsche Bahn zapewnia pomoc przy wsiadaniu i wysiadaniu oraz przesiadce kolejowej. Personel jest do dyspozycji, aby odpowiedzieć na pytania i zapewnić bezproblemową podróż.
air_con Klimatyzacja open icon close icon
Pociągi międzymiastowe mają sekcje klimatyzowane.
food_and_drink Jedzenie i picie open icon close icon
W pociągach DB IC dostępna jest restauracja serwująca posiłki lub bistro z przekąskami. Można zjeść w bistro lub na miejscu. Pasażerowie pierwszej klasy otrzymują bezpłatne jedzenie na swoim miejscu. Menu się zmienia, ale zawsze zawiera lokalne potrawy, w tym dania wegetariańskie i wegańskie.
bicycle Rower open icon close icon
W przypadku pociągów IC w przypadku rowerów wymagany jest bilet i rezerwacja, która jest wliczona w cenę rezerwacji. Rowery są zazwyczaj przechowywane w wagonach drugiej klasy, chociaż miejsce może znajdować się gdzie indziej.
Usługi na pokładzie Frecciarossa, DB - Intercity and Frecciabianca od Civitavecchia do Wenecja
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Civitavecchia do Wenecja przez train.
Udogodnienia Frecciarossa DB - Intercity Frecciabianca
quiet_zone Strefa Ciszy check cross check
wifi WiFi check check check
power_sockets Gniazdka elektryczne check check check
luggage Bagaż check check check
accessibility Dostępność check cross check
food_and_drink Jedzenie i picie check check check
air_con Klimatyzacja check cross check
bicycle Rower check cross check
sleeper_couchette Podkład check cross check

Civitavecchia do Wenecja Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
26.24kg
Autobus
28.11kg
Lot
74.97kg
Samochód
59.97kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Civitavecchia do Wenecja? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Civitavecchia a Wenecja wynoszą 26.24kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Civitavecchia a Wenecja? Podróżując pociągiem między Civitavecchia a Wenecja, zaoszczędzisz 48.73kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 1.87kg w porównaniu z autobusem i 33.73kg w porównaniu z samochodem.

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet pociąg od Civitavecchia do Wenecja?
Bilet pociąg z Civitavecchia do Wenecja to 211,89 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 146,66 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Civitavecchia do Wenecja?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Civitavecchia do Wenecja, to 146,66 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Civitavecchia a Wenecja przez pociąg?
Civitavecchia do Wenecja to 374,83 km.
Jak długo trwa pociąg między Civitavecchia a Wenecja?
Civitavecchia do Wenecja to średnio 6 godz. i 18 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 4 godz. i 58 min.
Jakie firmy działają od Civitavecchia do Wenecja?
Civitavecchia do Wenecja jest obsługiwany przez operatorów 3. Możesz znaleźć na Virail Frecciarossa, Regionale Veloce, DB - Intercity and Frecciabianca świadczących usługi na tej trasie.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Civitavecchia na Wenecja?
Civitavecchia do Wenecja ma średnio 21 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Civitavecchia do Wenecja?
Najwcześniejszy pociąg od Civitavecchia do Wenecja rozpoczyna się pod adresem 04:30. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Civitavecchia do Wenecja?
Najnowszy pociąg od Civitavecchia do Wenecja odchodzi o 17:58. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Civitavecchia do Wenecja?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet pociąg, jaki znaleźliśmy, to 146,66 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Jakie stacje mogę przejść od Civitavecchia do Wenecja?
Istnieją stacje 2, z których możesz wyjechać z Civitavecchia, aby przejść do Wenecja. Możesz przejść z Civitavecchia stazione and Civitavecchia Civitavecchia Port i możesz dotrzeć do Venezia Tessera Centro, Venezia Tronchetto and Venice Santa Lucia.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Civitavecchia a Wenecja przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Civitavecchia a Wenecja to 4 godz. i 58 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Civitavecchia do Wenecja?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Civitavecchia a Wenecja.
Jakie są emisje CO2 dla Civitavecchia do Wenecja przez pociąg?
Podróż pociąg z Civitavecchia do Wenecja generuje 26.24kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Civitavecchia

Popularne trasy

Trasy międzynarodowe z Civitavecchia i okolic

Inne miejsca docelowe z Civitavecchia

Główne połączenia kolejowe do Wenecja

Inne popularne trasy