Pociąg Asyż - Piza ceny od 102,90 zł

Rozpocząć z
102,90 zł

Asyż do Piza przez pociąg

Podróż z Asyż do Piza przez pociąg wynosi 193,44 km i zajmuje 4 godz. i 9 min. Dziennie odbywa się 20 połączeń, z pierwszym odlotem o 04:57, a ostatnim o 20:18. Możliwe jest podróżowanie z Asyż do Piza przez pociąg za jedyne 102,90 zł lub aż 264,93 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 102,90 zł.

Najniższa cena102,90 zł
Czas trwania podróży4 godz. i 9 min
Połączenie dziennie20
Najniższa cena102,90 zł
Wyzsza cena264,93 zł
Pierwszy wyjazd04:57
Ostatni wyjazd20:18
Dystans193,44 km
OdjazdAsyż
PrzyjazdPiza
PrzewoźnicyFrecciarossa, Regionale VeloceWięcej

Pociąg Bilety od Assisi do Pisa

Data odjazdu
czwartek, 29 lut 2024

Tanie bilety na pociąg z Asyż do Piza na virail

Znalezienie idealnego połączenia kolejowego nigdy nie było prostsze: dzięki virail możesz porównać setki ofert naraz wpisując tylko datę wyjazdu. Poprzez flitry ceny i daty wyjazdu możesz ograniczyć liczbę wyników i znaleźć idealne rozwiązanie. Rezerwacja ma miejsce na stronie przewoźnika, na którą zostaniesz automatycznie przekierowany.

Ile kosztują bilety kolejowe przewoźników nisko kosztowych z Asyż do Piza?

Rezerwując bilety z wyprzedzeniem naprawdę możesz zaoszczędzić sporo pieniędzy: możesz zdobyć tańsza bilety z Asyż do Piza za jedyne 102,90 zł, podczas gdy średnia cena to 124,64 zł.

Którzy przewoźnicy kolejowi jadą z Asyż do Piza?

Wśród wszystkich partnerów virail, możesz też skorzystać z usług , świadczącego usługi na trasie Asyż - Piza.

Ile czasu zajmuje podróż pociagiem do Piza?

Pierwszy pociąg do Piza odjeżdża o 04:57, a ostatni o 20:18. Aby dostać się z Asyż do Piza pociągiem, będziesz potrzebował 4 godz. i 9 min. Podróż pociągiem do Piza zabiera średnio 4 godz. i 9 min, ale dzięki najszybszemu połączeniu na miejsce dotrzesz w 3 godz. i 18 min. Pierwszy pociąg odjeżdża o 04:57, a ostatni wyjeżdża z Asyż o 20:18.

Jakie są stacje początkowe i końcowe na trasie z Asyż do Piza?

Pociągi do Piza odjeżdzają z Asyż ze stacji i przyjeżdźają na stację .

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Piza z Asyż?

Dostępnych jest 20 połączeń kolejowych do Piza z Asyż. Zauważ, że wśrod nich jest 0 połączeń bezpośrednich i 20 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Zalecamy wybór biletu bezpośredniego, jeśli nie chcesz się przesiadać. Lubisz podróżować pociągiem na trasie do Piza z Asyż? Możliwe, że dostępne jest tylko jedno połączenie dziennie.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Assisi do Pisa

Tanie bilety pociąg od Asyż do Piza
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Asyż do Piza.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Asyż do Piza, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Asyż do Piza.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Assisi do Pisa

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów kolejowych od Asyż do Piza

Najtańsze bilety kolejowe Asyż - Piza można znaleźć już za 86,60 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 96,40 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 98,71 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Piza

Podróżując pociągiem do Piza, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

Frecciarossa, obsługiwana przez Trenitalia, krajową spółkę kolejową, jest renomowaną koleją dużych prędkości we Włoszech. Pociągi FRECCIAROSSA, osiągając prędkość do 300 km/h, łączą największe miasta, w tym Rzym, Mediolan, Neapol, Florencję i Turyn.

Choć nie tak szybkie jak szybkie pociągi ICE, pociągi InterCity Deutsche Bahn rozwijają prędkość do 200 km/h, oferując przestronne wagony i lokale gastronomiczne. Obsługujące liczne trasy w Niemczech, takie jak Kolonia-Hamburg, pociągi te kursują również do miejsc międzynarodowych, w tym do Amsterdamu i Luksemburga. Na niektórych trasach kursują nawet pociągi piętrowe.

Rodzaje biletów i udogodnienia od Asyż do Piza

Porównaj różne rodzaje biletów i udogodnienia oferowane przez Frecciarossa I DB - Intercity podczas podróży od Asyż do Piza.

Standard

Standard to podstawowy poziom usług obejmujący wygodny fotel oraz dostęp do podstawowych usług pokładowych. Autokary 5-8 są przeznaczone do poziomu Standard z siedzeniami obitymi szarą ekoskórą.
wifi WiFi
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

Premium

Usługa premium obejmuje szersze siedzenie, więcej miejsca na nogi oraz dostęp do dodatkowych udogodnień, takich jak drink powitalny i wybór gazet. Autokar nr 4 w pociągu Frecciarossa 1000 jest zarezerwowany dla poziomu Premium.
wifi WiFi
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

Executive

Executive to najwyższy poziom usług, obejmujący wszystkie udogodnienia poziomu Business, a także osobisty system rozrywki i wyśmienite posiłki serwowane przez dedykowanego pokładowego szefa kuchni.
wifi WiFi
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

Business

Usługa Business przeznaczona jest dla osób podróżujących służbowo i obejmuje wszystkie udogodnienia poziomu Premium, a także dostęp do dedykowanego Business Lounge i pierwszeństwo wejścia na pokład. Autokary 2 i 3 Frecciarossa 1000 są zarezerwowane dla poziomu usług Business.
wifi WiFi
quiet_zone Strefa Ciszy
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

Second Class

W pociągach SBB Intercity, oprócz podstawowych udogodnień dostępnych na bilecie drugiej klasy, dostępna jest Strefa Rodzinna, specjalnie zaprojektowana z myślą o komforcie dla rodzin z dziećmi. Jeśli w podróży zgłodniejesz, możesz zjeść smaczny posiłek w wagonie restauracyjnym.
wifi WiFi
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

First Class

W pierwszej klasie SBB Intercity możesz skorzystać z osobistego gniazdka elektrycznego, wygodniejszych foteli i większej przestrzeni bagażowej. Niektóre pociągi IC oferują również strefy ciszy i obszary biznesowe.
wifi WiFi
quiet_zone Strefa Ciszy
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

Opis obiektu

Dowiedz się więcej o różnych udogodnieniach dostępnych na pokładzie każdego przewoźnika na tej trasie.

bicycle Rower open icon close icon
Rowery składane są dozwolone jako bagaż podręczny, natomiast rowery nieskładane należy zdemontować i umieścić w walizkach podróżnych pokazanych konduktorowi lub obsłudze peronu przed wejściem na pokład oraz umieścić w określonej części pociągu.
wifi WiFi open icon close icon
W pociągach Frecciarossa można korzystać z bezpłatnego WiFi. Skorzystaj z usługi Portale FRECCE, aby oglądać filmy, programy telewizyjne i śledzić wiadomości. Zapewnia także aktualizacje dotyczące podróży i dodatkowe opcje rezerwacji.
quiet_zone Strefa Ciszy open icon close icon
Szukasz spokoju? Frecciarossa oferuje wyznaczone ciche strefy dla Klasy Biznes, aby zapewnić spokojną podróż, wolną od zakłóceń.
power_sockets Gniazdka elektryczne open icon close icon
Bez względu na model – czy to ETR 500, ETR 600, ETR 700 czy ETR 1000 – każdy fotel jest wyposażony w gniazdko elektryczne, które umożliwia ładowanie urządzeń.
luggage Bagaż open icon close icon
W pociągach Frecciarossa nie obowiązują Cię żadne ograniczenia dotyczące ilości bagażu, który możesz wnieść na pokład. Małe torby i przedmioty można z łatwością przechowywać na półkach nad głową lub pod siedzeniem, natomiast większe walizki można umieścić na półkach bagażowych znajdujących się w schowkach lub w pobliżu drzwi zewnętrznych.
accessibility Dostępność open icon close icon
Pomoc specjalna jest dostępna dla tych, którzy jej potrzebują. Wybierz bezpłatny numer 800 90 60 60 z włoskich telefonów stacjonarnych lub numer międzynarodowy +3902323232 z dowolnego telefonu, także z zagranicy.
air_con Klimatyzacja open icon close icon
Bez względu na pogodę na zewnątrz, zapewnij sobie komfortowy chłód dzięki klimatyzacji na pokładzie.
food_and_drink Jedzenie i picie open icon close icon
Zaspokój swój głód w FrecciaBistrò, stacjonującym w centrum pociągu. Lub, dla większej wygody, zamów bezpośrednio na swoje miejsce za pośrednictwem EasyBistrò w Portale FRECCE. Podróżujący klasą Premium i Business otrzymują bezpłatne przekąski i napoje, a pasażerowie klasy Executive mogą delektować się wyśmienitymi posiłkami przygotowywanymi przez szefa kuchni Carlo Cracca.
wifi WiFi open icon close icon
Deutsche Bahn udostępnia bezpłatne Wi-Fi w swoich pociągach IC, a niektóre już oferują tę usługę.
power_sockets Gniazdka elektryczne open icon close icon
Wszystkie siedzenia w obu klasach są wyposażone w gniazda zasilania w pociągach DB IC.
luggage Bagaż open icon close icon
W pociągach IC możesz przewieźć dowolną ilość bagażu bez ograniczeń. Małe torby przechowuj na półkach nad głową lub pod siedzeniami. W przypadku większego bagażu użyj półek znajdujących się w schowkach lub w pobliżu drzwi zewnętrznych.
accessibility Dostępność open icon close icon
Usługa mobilności Deutsche Bahn zapewnia pomoc przy wsiadaniu i wysiadaniu oraz przesiadce kolejowej. Personel jest do dyspozycji, aby odpowiedzieć na pytania i zapewnić bezproblemową podróż.
air_con Klimatyzacja open icon close icon
Pociągi międzymiastowe mają sekcje klimatyzowane.
food_and_drink Jedzenie i picie open icon close icon
W pociągach DB IC dostępna jest restauracja serwująca posiłki lub bistro z przekąskami. Można zjeść w bistro lub na miejscu. Pasażerowie pierwszej klasy otrzymują bezpłatne jedzenie na swoim miejscu. Menu się zmienia, ale zawsze zawiera lokalne potrawy, w tym dania wegetariańskie i wegańskie.
bicycle Rower open icon close icon
W przypadku pociągów IC w przypadku rowerów wymagany jest bilet i rezerwacja, która jest wliczona w cenę rezerwacji. Rowery są zazwyczaj przechowywane w wagonach drugiej klasy, chociaż miejsce może znajdować się gdzie indziej.
Usługi na pokładzie Frecciarossa, DB - Intercity and Frecciargento od Asyż do Piza
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Asyż do Piza przez train.
Udogodnienia Frecciarossa DB - Intercity Frecciargento
quiet_zone Strefa Ciszy check cross check
wifi WiFi check check check
power_sockets Gniazdka elektryczne check check check
luggage Bagaż check check check
accessibility Dostępność check cross check
food_and_drink Jedzenie i picie check check check
air_con Klimatyzacja check cross check
bicycle Rower check cross check
sleeper_couchette Podkład check cross check

Asyż do Piza Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
13.54kg
Autobus
14.51kg
Lot
38.69kg
Samochód
30.95kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Asyż do Piza? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Asyż a Piza wynoszą 13.54kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Asyż a Piza? Podróżując pociągiem między Asyż a Piza, zaoszczędzisz 25.15kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 0.97kg w porównaniu z autobusem i 17.41kg w porównaniu z samochodem.

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet pociąg od Asyż do Piza?
Bilet pociąg z Asyż do Piza to 124,64 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 102,90 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Asyż do Piza?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Asyż do Piza, to 102,90 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Asyż a Piza przez pociąg?
Asyż do Piza to 193,44 km.
Jak długo trwa pociąg między Asyż a Piza?
Asyż do Piza to średnio 4 godz. i 9 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 3 godz. i 18 min.
Jakie firmy działają od Asyż do Piza?
Asyż do Piza jest obsługiwany przez operatorów 3. Możesz znaleźć na Virail Frecciarossa, Regionale Veloce, DB - Intercity and Frecciargento świadczących usługi na tej trasie.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Asyż na Piza?
Asyż do Piza ma średnio 20 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Asyż do Piza?
Najwcześniejszy pociąg od Asyż do Piza rozpoczyna się pod adresem 04:57. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Asyż do Piza?
Najnowszy pociąg od Asyż do Piza odchodzi o 20:18. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Asyż do Piza?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet pociąg, jaki znaleźliśmy, to 102,90 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Jakie stacje mogę przejść od Asyż do Piza?
Istnieją stacje 1, z których możesz wyjechać z Asyż, aby przejść do Piza. Możesz przejść z Santa Maria degli Angeli Assisi Train Station i możesz dotrzeć do Pisa Aeroporto, Pisa Central Bus Station and Pisa Centrale.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Asyż a Piza przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Asyż a Piza to 3 godz. i 18 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Asyż do Piza?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Asyż a Piza.
Jakie są emisje CO2 dla Asyż do Piza przez pociąg?
Podróż pociąg z Asyż do Piza generuje 13.54kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Asyż

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Asyż

Trasy międzynarodowe z Asyż i okolic

Inne miejsca docelowe z Asyż

Główne połączenia kolejowe do Piza

Powiązane trasy

Inne popularne trasy