Wyszukaj połączenie kolejowe z Kraków do Puck

Kraków do Puck przez pociąg

Podróż z Kraków do Puck przez pociąg wynosi 528,62 km i zajmuje 11 godz. i 4 min. Dziennie odbywa się 16 połączeń, z pierwszym odlotem o 00:05, a ostatnim o 23:41. Możliwe jest podróżowanie z Kraków do Puck przez pociąg za jedyne lub aż . Najlepsza cena za tę podróż to .

Czas trwania podróży11 godz. i 4 min
Połączenie dziennie16
Pierwszy wyjazd00:05
Ostatni wyjazd23:41
Dystans528,62 km
OdjazdKraków
PrzyjazdPuck
Przewoźnicyrozklad

Virail znajduje najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Kraków do Puck

Jeśli szukasz najłatwiejszego sposobu na znalezienie najlepszej ceny przejazdu pociągiem, virail jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że wybierzesz datę, a virail pokaże Ci wszystkie połączenia oferowane przez naszych partnerów: dzieki filtrowaniu wyników znajdziesz rozwiązanie idealne dla Twojego budżetu i planu podróży. Virail przekieruje Cię na stronę przewoźnika w celu zapewnienia prostej i bezpiecznej rezerwacji.

Ile kosztuje najtańszy bilet na pociąg z Kraków do Puck?

Średnia cena biletów kolejowych z Kraków do Puck to . Możesz jednak znaleźć tańsze bilety, jeśli planujesz podróż z wyprzedzeniem lub jeśli możesz wybrać elastyczne daty: najtańsze bilety na pociąg z Kraków do Puck kosztują około .

Pociągi z Kraków do Puck: z którymi przewoźnikami możesz pojechać?

Aby dostać się do Puck pociągiem, możesz polegać na . To tylko jeden z wielu naszych przewożników.

Ile zajmuje podróż z Kraków do Puck i kiedy odjeżdżają pociągi?

Pierwszy pociąg do Puck odjeżdża o 00:05, a ostatni o 23:41. Aby dostać się z Kraków do Puck pociągiem, będziesz potrzebował 11 godz. i 4 min. Średnia długość podróży to 11 godz. i 4 min, ale najszybsze połączenia zabiorą cię do Puck w ciągu 6 godz. i 57 min. Pierwszy pociąg odjeżdża z Kraków o 00:05, a ostatni o 23:41.

Poprzez jakie stacje dojadę pociągiem z Kraków do Puck?

Pociągi do Puck mogą odjeżdzać z i przyjeżdżać na stację .

Ile połączeń z Kraków do Puck jest dostępnych każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Puck z Kraków pociągiem, dziennie dostępnych jest 16 połączeń. Zauważ, że trasy 0 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Puck na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa. Lubisz podróżować pociągiem na trasie do Puck z Kraków? Możliwe, że dostępne jest tylko jedno połączenie dziennie.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis
Tanie bilety pociąg od Kraków do Puck
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Kraków do Puck.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Kraków do Puck, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Kraków do Puck.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów kolejowych od Kraków do Puck

Najtańsze bilety kolejowe Kraków - Puck można znaleźć już za 37,90 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 78,62 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 117,66 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Puck

Podróżując pociągiem do Puck, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Kraków do Puck Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
37kg
Autobus
39.65kg
Lot
105.72kg
Samochód
84.58kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Kraków do Puck? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Kraków a Puck wynoszą 37kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Kraków a Puck? Podróżując pociągiem między Kraków a Puck, zaoszczędzisz 68.72kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 2.65kg w porównaniu z autobusem i 47.58kg w porównaniu z samochodem.

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Jaka jest odległość między Kraków a Puck przez pociąg?
Kraków do Puck to 528,62 km.
Jak długo trwa pociąg między Kraków a Puck?
Kraków do Puck to średnio 11 godz. i 4 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 6 godz. i 57 min.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Kraków na Puck?
Kraków do Puck ma średnio 16 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Kraków do Puck?
Najwcześniejszy pociąg od Kraków do Puck rozpoczyna się pod adresem 00:05. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Kraków do Puck?
Najnowszy pociąg od Kraków do Puck odchodzi o 23:41. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Jakie stacje mogę przejść od Kraków do Puck?
Istnieją stacje 4, z których możesz wyjechać z Kraków, aby przejść do Puck. Możesz przejść z Krakow ul. Dworcowa, Balice, Krakow and Kraków Jubilat i możesz dotrzeć do PUCK.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Kraków a Puck przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Kraków a Puck to 6 godz. i 57 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Kraków do Puck?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Kraków a Puck.
Jakie są emisje CO2 dla Kraków do Puck przez pociąg?
Podróż pociąg z Kraków do Puck generuje 37kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Kraków

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Kraków

Trasy międzynarodowe z Kraków i okolic

Inne miejsca docelowe z Kraków

Główne połączenia kolejowe do Puck

Powiązane trasy

Inne popularne trasy