Pociąg Albano Laziale - Rzym ceny od 9,78 zł

16/07/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Zabezpiecz swój bilet już dziś i skorzystaj z najlepszych ofert!

Dzisiaj Więcej
Jutro Więcej
2 dni Więcej
3 dni Więcej

Albano Laziale do Rzym przez pociąg

Podróż z Albano Laziale do Rzym przez pociąg wynosi 23,6 km i zajmuje 1 godz. i 3 min. Dziennie odbywa się 248 połączeń, z pierwszym odlotem o 05:26, a ostatnim o 22:54. Możliwe jest podróżowanie z Albano Laziale do Rzym przez pociąg za jedyne 9,78 zł lub aż 100,57 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 9,78 zł.

Najniższa cena9,78 zł
Czas trwania podróży1 godz. i 3 min
Połączenie dziennie248
Najniższa cena9,78 zł
Wyzsza cena100,57 zł
Pierwszy wyjazd05:26
Ostatni wyjazd22:54
Dystans23,6 km
OdjazdAlbano Laziale
PrzyjazdRzym
PrzewoźnicyAutobus, Regionale VeloceWięcej

Pociąg Bilety od Albano Laziale do Rzym

Data odjazdu
wtorek, 16 lip 2024

Porównuj najlepsze ceny biletów z Albano Laziale do Rzym

Z virail możesz porównać ceny pociągów z Albano Laziale do Rzym w mgnieniu oka. Jedyne co musisz zrobić, to wybrać datę wyjazdu i, jeśli chcesz, posortować i pofiltrować wyniki po cenie i czasie przejazdu. Aby zarezerwować idealną podróż, virail przekieruje Cię bezpośrednio do strony przewoźnika w celu zapewnienia całkowicie bezpiecznego zakupu.

Jaka jest cena najtańszego biletu na pociąg z Albano Laziale do Rzym?

Jeśli masz możliwość wcześniejszej rezerwacji, prawdopodobnie znajdziesz tanie bilety kolejowe z Albano Laziale do Rzym za 9,78 zł. Jeśli nie możesz rezerwować z wyprzedzeniem, bilety do Rzym kosztują około 17,09 zł.

Pociągi z Albano Laziale do Rzym: z którymi przewoźnikami możesz pojechać?

Aby dostać się do Rzym pociągiem, możesz polegać na . To tylko jeden z wielu naszych przewożników.

Ile czasu zajmuje podróż pociagiem do Rzym?

Przejazd między Albano Laziale a Rzym zajmuje 1 godz. i 3 min. Pierwszy pociąg odjeżdża o 05:26, a ostatni o 22:54. Pierwszy pociąg do Rzym odjeżdzą o 05:26, a ostatni o 22:54. Podróż trwa średnio 1 godz. i 3 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Rzym w ciagu 0 godz. i 17 min.

Jakie stacje obsługują trasę Albano Laziale - Rzym?

Pociąg z Albano Laziale odjeżdża ze stacji Pomezia S Palomba i przyjeżdża na stację Roma - Tuscolana,Rome Trastevere,Rome Fiumicino Airport (FCO),Rome Termini,Rome Nomentana,Roma-San Pietro,Rome - Ostiense,ROMA - TIBURTINA,Rome Balduina,Rome Monte Mario,Rome Ciampino Airport (CIA).

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Rzym z Albano Laziale?

Jeśli chcesz pojechać do Rzym z Albano Laziale pociągiem, dziennie dostępnych jest 248 połączeń. Zauważ, że trasy 24 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Rzym na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa. Lubisz podróżować pociągiem na trasie do Rzym z Albano Laziale? Możliwe, że dostępne jest tylko jedno połączenie dziennie.

Każdego dnia dostępnych jest 248 połączeń kolejowych z Albano Laziale do Rzym. Zauważ, że wśród nich jest 224 tras z co najmniej jedną przesiadką i jedynie 24 połączeń bezpośrednich. W rezultacie wybór oferty z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją, chociaż podróż trwa dłużej. Zwłaszcza, kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i kiedy szukasz biletu na ostatnią chwilę. Jeśli jednak chcesz uniknąć przesiadek, wybierz bilet bezpośredni.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Albano Laziale do Rzym

Tanie bilety pociąg od Albano Laziale do Rzym
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Albano Laziale do Rzym.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Albano Laziale do Rzym, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Albano Laziale do Rzym.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Albano Laziale do Rzym

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów kolejowych od Albano Laziale do Rzym

Najtańsze bilety kolejowe Albano Laziale - Rzym można znaleźć już za 9,78 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 9,78 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 9,78 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Rzym

Podróżując pociągiem do Rzym, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Usługi na pokładzie Autobus and Frecciarossa od Albano Laziale do Rzym
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Albano Laziale do Rzym przez train.
Udogodnienia Autobus Frecciarossa
wifi WiFi check check
quiet_zone Strefa Ciszy cross check
power_sockets Gniazdka elektryczne cross check
luggage Bagaż cross check
accessibility Dostępność cross check
food_and_drink Jedzenie i picie cross check
air_con Klimatyzacja cross check
bicycle Rower cross check
sleeper_couchette Podkład cross check

Albano Laziale do Rzym Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
1.65kg
Autobus
1.77kg
Lot
4.72kg
Samochód
3.78kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Albano Laziale do Rzym? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Albano Laziale a Rzym wynoszą 1.65kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Albano Laziale a Rzym? Podróżując pociągiem między Albano Laziale a Rzym, zaoszczędzisz 3.07kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 0.12kg w porównaniu z autobusem i 2.13kg w porównaniu z samochodem.

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet pociąg od Albano Laziale do Rzym?
Bilet pociąg z Albano Laziale do Rzym to 17,09 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 9,78 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Albano Laziale do Rzym?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Albano Laziale do Rzym, to 9,78 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Albano Laziale a Rzym przez pociąg?
Albano Laziale do Rzym to 23,6 km.
Jak długo trwa pociąg między Albano Laziale a Rzym?
Albano Laziale do Rzym to średnio 1 godz. i 3 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 0 godz. i 17 min.
Jakie firmy działają od Albano Laziale do Rzym?
Albano Laziale do Rzym jest obsługiwany przez operatorów 3. Możesz znaleźć na Virail Autobus, Regionale Veloce, InterCityNotte and Frecciarossa świadczących usługi na tej trasie.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Albano Laziale na Rzym?
Albano Laziale do Rzym ma średnio 248 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Albano Laziale do Rzym?
Najwcześniejszy pociąg od Albano Laziale do Rzym rozpoczyna się pod adresem 05:26. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Albano Laziale do Rzym?
Najnowszy pociąg od Albano Laziale do Rzym odchodzi o 22:54. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Albano Laziale do Rzym?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet pociąg, jaki znaleźliśmy, to 9,78 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Albano Laziale do Rzym?
Istnieje średnio 24 z Albano Laziale, aby przejść do Rzym.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Albano Laziale a Rzym przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Albano Laziale a Rzym to 0 godz. i 17 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Albano Laziale do Rzym?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Albano Laziale a Rzym.
Jakie są emisje CO2 dla Albano Laziale do Rzym przez pociąg?
Podróż pociąg z Albano Laziale do Rzym generuje 1.65kg emisji CO2.

Popularne trasy

Trasy międzynarodowe z Albano Laziale i okolic

Główne połączenia kolejowe do Rzym

Powiązane trasy

Inne popularne trasy