Wyszukaj połączenie kolejowe z Gliwice do Berlin

16/07/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Zabezpiecz swój bilet już dziś i skorzystaj z najlepszych ofert!

Dzisiaj Więcej
Jutro Więcej
2 dni Więcej
3 dni Więcej

Gliwice do Berlin przez pociąg

Podróż z Gliwice do Berlin przez pociąg wynosi 441,57 km i zajmuje 7 godz. i 18 min. Dziennie odbywa się 4 połączeń, z pierwszym odlotem o 02:59, a ostatnim o 12:14. Możliwe jest podróżowanie z Gliwice do Berlin przez pociąg za jedyne lub aż . Najlepsza cena za tę podróż to .

Czas trwania podróży7 godz. i 18 min
Połączenie dziennie4
Pierwszy wyjazd02:59
Ostatni wyjazd12:14
Dystans441,57 km
OdjazdGliwice
PrzyjazdBerlin
PrzewoźnicyEuroCity, Ostdeutsche EisenbahnWięcej

Pociąg Bilety od Gliwice do Berlin

Data odjazdu
wtorek, 16 lip 2024

Najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Gliwice do Berlin na virail

Jeśli szukasz najłatwiejszego sposobu na znalezienie najlepszej ceny przejazdu pociągiem, virail jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że wybierzesz datę, a virail pokaże Ci wszystkie połączenia oferowane przez naszych partnerów: dzieki filtrowaniu wyników znajdziesz rozwiązanie idealne dla Twojego budżetu i planu podróży. Virail przekieruje Cię na stronę przewoźnika w celu zapewnienia prostej i bezpiecznej rezerwacji.

Jaka jest cena najtańszego biletu na pociąg z Gliwice do Berlin?

Bilety na pociąg z Gliwice do Berlin kosztują średnio , ale jeśli rezerwujesz z wyprzedzeniem lub wybierasz mniej oblegane terminy, możesz znaleźć bilety cenie od .

Pociągi z Gliwice do Berlin: z którymi przewoźnikami możesz pojechać?

Aby dostać się do Berlin pociągiem, możesz polegać na . To tylko jeden z wielu naszych przewożników.

O której odjeżdżają pociągi do Berlin i ile trwa podróż?

Przejazd między Gliwice a Berlin zajmuje 7 godz. i 18 min. Pierwszy pociąg odjeżdża o 02:59, a ostatni o 12:14. Pierwszy pociąg do Berlin odjeżdzą o 02:59, a ostatni o 12:14. Podróż trwa średnio 7 godz. i 18 min, ale najszybsze połączenia zabiorą Cię do Berlin w 6 godz. i 7 min.

Jakie są stacje początkowe i końcowe na trasie z Gliwice do Berlin?

Pociągi do Berlin odjeżdzają z GLIWICE,Gliwice Pionierow,Gliwice A4 i przyjeżdżają na stację Berlin Potsdamer Platz (S),Berlin Hbf (tief),Berlin Zoologischer Garten (S),Berlin Tegel Airport, TXL,Berlin Ostkreuz station,Berlin, Alexanderplatz,Berlin, ZOB,Berlin Friedrichstraße,Berlin - Spandau,Berlin, Ostbahnhof.

Jeśli podróżujesz pociągiem z do Berlin z Gliwice: Ile jest dziennych połączeń?

Dostępnych jest 4 połączeń kolejowych do Berlin z Gliwice. Zauważ, że wśrod nich jest 0 połączeń bezpośrednich i 4 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Zalecamy wybór biletu bezpośredniego, jeśli nie chcesz się przesiadać. Lubisz podróżować pociągiem na trasie do Berlin z Gliwice? Możliwe, że dostępne jest tylko jedno połączenie dziennie.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Gliwice do Berlin

Tanie bilety pociąg od Gliwice do Berlin
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Gliwice do Berlin.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Gliwice do Berlin, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Gliwice do Berlin.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Gliwice do Berlin

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Cena w miarę zbliżania się daty wyjazdu

Firmy kolejowe mogą pobierać wyższe ceny biletów w miarę zbliżania się daty odjazdu. Ceny w kolejnych dniach mogą wahać się od około 4,66 zł do 971,99 zł, ale mogą ulec zmianie. Radzimy dokonać rezerwacji tak wcześnie, jak to możliwe, aby potencjalnie zaoszczędzić do 100% na swojej podróży!

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów kolejowych od Gliwice do Berlin

Najtańsze bilety kolejowe Gliwice - Berlin można znaleźć już za 174,93 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 370,17 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 745,01 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Berlin

Podróżując pociągiem do Berlin, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

Pociągi Eurocity (EC) są specjalnie zaprojektowane do podróży na krótkich i długich dystansach, łącząc główne miasta w różnych krajach europejskich w ramach rozległych międzynarodowych usług kolejowych. Pociągi Eurocity (EC) są obsługiwane przez szereg krajowych przedsiębiorstw kolejowych w całej Europie, w tym Deutsche Bahn (Niemcy), SNCF (Francja), Trenitalia (Włochy), SBB (Szwajcaria) i ÖBB (Austria). Usługa Eurocity (EC) oferuje regularne rozkłady jazdy i dogodne połączenia między znanymi miastami, takimi jak Paryż, Berlin, Mediolan i Wiedeń.

Regionalbahn to rodzaj pociągu w Niemczech, który kursuje na trasach regionalnych, łącząc mniejsze miejscowości z większymi. Pociągi te są zwykle wolniejsze niż pociągi międzymiastowe, ale robią więcej przystanków i są tańsze. Pociągi Regionalbahn są obsługiwane przez różne firmy, w tym Deutsche Bahn, i oferują bilety jednodniowe i wielodniowe. Z pociągów często korzystają osoby dojeżdżające do pracy i turyści, którzy chcą zwiedzić okolicę i mniejsze miejscowości.

Rodzaje biletów i udogodnienia od Gliwice do Berlin

Porównaj różne rodzaje biletów i udogodnienia oferowane przez EuroCity podczas podróży od Gliwice do Berlin.

Second Class

W pociągach Eurocity Deutsche Bahn bilet drugiej klasy gwarantuje tańszą podróż. Podczas podróży możesz korzystać z podstawowych udogodnień, takich jak gniazdka elektryczne, klimatyzacja i wagon barowy.
wifi WiFi
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

First Class

Jeśli chcesz cieszyć się podróżą w spokojniejszy sposób dzięki dodatkowym usługom, takim jak regulowane siedzenia, więcej miejsca na nogi, usługi cateringowe i wybór miejsca, możesz zdecydować się na bilety pierwszej klasy w pociągach Eurocity Deutsche Bahn.
wifi WiFi
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

Opis obiektu

Dowiedz się więcej o różnych udogodnieniach dostępnych na pokładzie każdego przewoźnika na tej trasie.

wifi WiFi open icon close icon
Deutsche Bahn stopniowo dodaje bezpłatne WiFi do swoich pociągów EC.
power_sockets Gniazdka elektryczne open icon close icon
W pociągach EC DB znajdują się niedawno zmodernizowane wagony wyposażone w gniazdka elektryczne.
luggage Bagaż open icon close icon
W pociągach DB Eurocity możesz przewieźć dowolną ilość bagażu bez ograniczeń. Małe torby przechowuj na półkach nad głową lub pod siedzeniami. W przypadku większego bagażu użyj półek znajdujących się w schowkach lub w pobliżu drzwi zewnętrznych.
accessibility Dostępność open icon close icon
Usługa mobilności pomaga przy wsiadaniu i wysiadaniu z pociągu oraz przy przesiadaniu się do pociągu. Ponadto personel jest gotowy odpowiedzieć na wszelkie pytania lub zapewnić wsparcie, aby zapewnić bezproblemową podróż.
food_and_drink Jedzenie i picie open icon close icon
W pociągach EC zjedz posiłek w restauracji pokładowej lub zjedz szybką przekąskę w bistro. Pasażerowie pierwszej klasy otrzymują bezpłatne posiłki na swoim miejscu. DB zapewnia różnorodne dania z lokalnych źródeł, w tym dania wegetariańskie i wegańskie.
air_con Klimatyzacja open icon close icon
Pociągi EC DB mogą teraz pochwalić się zmodernizowanymi, klimatyzowanymi wagonami.
Usługi na pokładzie EuroCity, Ostdeutsche Eisenbahn and DB - Regionalbahn od Gliwice do Berlin
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Gliwice do Berlin przez train.
Udogodnienia EuroCity Ostdeutsche Eisenbahn DB - Regionalbahn DB - Intercity
quiet_zone Strefa Ciszy check check check cross
wifi WiFi check check check check
power_sockets Gniazdka elektryczne check check check check
luggage Bagaż check cross check check
accessibility Dostępność check check check cross
food_and_drink Jedzenie i picie check check check check
air_con Klimatyzacja check check check cross
bicycle Rower check check check cross
sleeper_couchette Podkład check check check cross

Gliwice do Berlin Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
30.91kg
Autobus
33.12kg
Lot
88.31kg
Samochód
70.65kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Gliwice do Berlin? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Gliwice a Berlin wynoszą 30.91kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Gliwice a Berlin? Podróżując pociągiem między Gliwice a Berlin, zaoszczędzisz 57.4kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 2.21kg w porównaniu z autobusem i 39.74kg w porównaniu z samochodem.

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Jaka jest odległość między Gliwice a Berlin przez pociąg?
Gliwice do Berlin to 441,57 km.
Jak długo trwa pociąg między Gliwice a Berlin?
Gliwice do Berlin to średnio 7 godz. i 18 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 6 godz. i 7 min.
Jakie firmy działają od Gliwice do Berlin?
Gliwice do Berlin jest obsługiwany przez operatorów 3. Możesz znaleźć na Virail EuroCity, Ostdeutsche Eisenbahn, DB - Regionalbahn and DB - Intercity świadczących usługi na tej trasie.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Gliwice na Berlin?
Gliwice do Berlin ma średnio 4 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Gliwice do Berlin?
Najwcześniejszy pociąg od Gliwice do Berlin rozpoczyna się pod adresem 02:59. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Gliwice do Berlin?
Najnowszy pociąg od Gliwice do Berlin odchodzi o 12:14. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Gliwice a Berlin przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Gliwice a Berlin to 6 godz. i 7 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Gliwice do Berlin?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Gliwice a Berlin.
Jakie są emisje CO2 dla Gliwice do Berlin przez pociąg?
Podróż pociąg z Gliwice do Berlin generuje 30.91kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Gliwice

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Gliwice

Trasy międzynarodowe z Gliwice i okolic

Inne miejsca docelowe z Gliwice

Główne połączenia kolejowe do Berlin

Powiązane trasy

Inne popularne trasy