Pociąg Iglesias - Cagliari ceny od 17,23 zł

Rozpocząć z
17,23 zł

Iglesias do Cagliari przez pociąg

Podróż z Iglesias do Cagliari przez pociąg wynosi 52,96 km i zajmuje 0 godz. i 53 min. Dziennie odbywa się 40 połączeń, z pierwszym odlotem o 05:53, a ostatnim o 20:18. Możliwe jest podróżowanie z Iglesias do Cagliari przez pociąg za jedyne 17,23 zł lub aż 20,02 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 17,23 zł.

Najniższa cena17,23 zł
Czas trwania podróży0 godz. i 53 min
Połączenie dziennie40
Najniższa cena17,23 zł
Wyzsza cena20,02 zł
Pierwszy wyjazd05:53
Ostatni wyjazd20:18
Dystans52,96 km
OdjazdIglesias
PrzyjazdCagliari
PrzewoźnicyRegionale Veloce

Pociąg Bilety od Iglesias do Cagliari

Data odjazdu
czwartek, 29 lut 2024

Najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Iglesias do Cagliari na virail

Z virail możesz porównać ceny pociągów z Iglesias do Cagliari w mgnieniu oka. Jedyne co musisz zrobić, to wybrać datę wyjazdu i, jeśli chcesz, posortować i pofiltrować wyniki po cenie i czasie przejazdu. Aby zarezerwować idealną podróż, virail przekieruje Cię bezpośrednio do strony przewoźnika w celu zapewnienia całkowicie bezpiecznego zakupu.

Ile kosztują bilety na pociąg z Iglesias do Cagliari?

Jeśli masz możliwość wcześniejszej rezerwacji, prawdopodobnie znajdziesz tanie bilety kolejowe z Iglesias do Cagliari za 17,23 zł. Jeśli nie możesz rezerwować z wyprzedzeniem, bilety do Cagliari kosztują około 18,62 zł.

Którzy przewoźnicy kolejowi jadą z Iglesias do Cagliari?

Virail współpracuje z ponad 200 partnerami w Europie i na całym świecie, między innymi z na trasie kolejowej Iglesias - Cagliari.

Ile zajmuje podróż z Iglesias do Cagliari i kiedy odjeżdżają pociągi?

Pierwszy pociąg do Cagliari odjeżdża o 05:53, a ostatni o 20:18. Aby dostać się z Iglesias do Cagliari pociągiem, będziesz potrzebował 0 godz. i 53 min. Pierwszy pociąg do Cagliari odjeżdzą o 05:53, a ostatni o 20:18. Podróż trwa średnio 0 godz. i 53 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Cagliari w ciagu 0 godz. i 43 min.

Na jakich stacjach możesz wsiąść w pociąg do Cagliari i na jaką stację przyjedziesz?

Możesz pojechać pociągiem do Cagliari z , który przyjeżdża na stację .

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Cagliari z Iglesias?

Jeśli chcesz pojechać do Cagliari z Iglesias pociągiem, dziennie dostępnych jest 40 połączeń. Zauważ, że trasy 18 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Cagliari na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa. Na trasie z Iglesias do Cagliari jest dostępne jedynie jedno połączenie kolejowe dziennie. Bądź uważny, rezerwując bilet.

Jeśli chcesz podróżować do Cagliari z Iglesias, pamiętaj, że dostępnych jest jedynie 40 połączeń kolejowych dziennie. Wśrod nich jest 22 połączeń z co najmniej jedną przesiadką oraz 18 połączeń bezpośrednich. Dlatego czasami wybór połączenia z przesiadkami jest bardziej efektywny kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i rezerwujesz bilet w ostatniej chwili, pomimo tego, że podróż jest dłuższa. Zwróć uwagę, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, bilet z jedną przesiadką jest czasem bardziej efektywny, zwłaszcza jeśli dostępnych jest niewiele połączeń i jeśli szukasz biletu w ostatniej chwili. Jesli wolisz nie przesiadać się, gorąco zalecamy wybór biletu bezpośredniego.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Iglesias do Cagliari

Tanie bilety pociąg od Iglesias do Cagliari
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Iglesias do Cagliari.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Iglesias do Cagliari, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Iglesias do Cagliari.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Iglesias do Cagliari

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Cagliari

Podróżując pociągiem do Cagliari, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Iglesias do Cagliari Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
3.71kg
Autobus
3.97kg
Lot
10.59kg
Samochód
8.47kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Iglesias do Cagliari? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Iglesias a Cagliari wynoszą 3.71kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Iglesias a Cagliari? Podróżując pociągiem między Iglesias a Cagliari, zaoszczędzisz 6.88kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 0.26kg w porównaniu z autobusem i 4.76kg w porównaniu z samochodem.

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet pociąg od Iglesias do Cagliari?
Bilet pociąg z Iglesias do Cagliari to 18,62 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 17,23 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Iglesias do Cagliari?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Iglesias do Cagliari, to 17,23 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Iglesias a Cagliari przez pociąg?
Iglesias do Cagliari to 52,96 km.
Jak długo trwa pociąg między Iglesias a Cagliari?
Iglesias do Cagliari to średnio 0 godz. i 53 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 0 godz. i 43 min.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Iglesias na Cagliari?
Iglesias do Cagliari ma średnio 40 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Iglesias do Cagliari?
Najwcześniejszy pociąg od Iglesias do Cagliari rozpoczyna się pod adresem 05:53. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Iglesias do Cagliari?
Najnowszy pociąg od Iglesias do Cagliari odchodzi o 20:18. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Iglesias do Cagliari?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet pociąg, jaki znaleźliśmy, to 17,23 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Jakie stacje mogę przejść od Iglesias do Cagliari?
Istnieją stacje 1, z których możesz wyjechać z Iglesias, aby przejść do Cagliari. Możesz przejść z Iglesias i możesz dotrzeć do Cagliari Train Station and Cagliari Elmas.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Iglesias do Cagliari?
Istnieje średnio 18 z Iglesias, aby przejść do Cagliari.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Iglesias a Cagliari przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Iglesias a Cagliari to 0 godz. i 43 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Iglesias do Cagliari?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Iglesias a Cagliari.
Jakie są emisje CO2 dla Iglesias do Cagliari przez pociąg?
Podróż pociąg z Iglesias do Cagliari generuje 3.71kg emisji CO2.