Pociąg Łódź - Katowice ceny od 64,63 zł

19/05/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Więcej
Więcej
Więcej

Łódź do Katowice przez pociąg

Podróż z Łódź do Katowice przez pociąg wynosi 168,87 km i zajmuje 5 godz. i 27 min. Dziennie odbywa się 6 połączeń, z pierwszym odlotem o 05:21, a ostatnim o 20:20. Możliwe jest podróżowanie z Łódź do Katowice przez pociąg za jedyne 64,63 zł lub aż 796,46 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 64,63 zł.

Najniższa cena64,63 zł
Czas trwania podróży5 godz. i 27 min
Połączenie dziennie6
Najniższa cena64,63 zł
Wyzsza cena796,46 zł
Pierwszy wyjazd05:21
Ostatni wyjazd20:20
Dystans168,87 km
OdjazdŁódź
PrzyjazdKatowice
PrzewoźnicyLOT, POLREGIO

Pociąg Bilety od Łódź do Katowice

Data odjazdu
niedziela, 19 maj 2024

Porównuj najlepsze ceny biletów z Łódź do Katowice

Znalezienie idealnego połączenia kolejowego nigdy nie było prostsze: dzięki virail możesz porównać setki ofert naraz wpisując tylko datę wyjazdu. Poprzez flitry ceny i daty wyjazdu możesz ograniczyć liczbę wyników i znaleźć idealne rozwiązanie. Rezerwacja ma miejsce na stronie przewoźnika, na którą zostaniesz automatycznie przekierowany.

Jaka jest cena najtańszego biletu na pociąg z Łódź do Katowice?

Bilety na pociąg z Łódź do Katowice kosztują średnio 209,15 zł, ale jeśli rezerwujesz z wyprzedzeniem lub wybierasz mniej oblegane terminy, możesz znaleźć bilety cenie od 64,63 zł.

Którzy przewoźnicy obsługują trasę z Łódź do Katowice?

Virail współpracuje z ponad 200 partnerami w Europie i na całym świecie, między innymi z na trasie kolejowej Łódź - Katowice.

O której odjeżdżają pociągi do Katowice i ile trwa podróż?

Dotarcie do Katowice zajmie Ci 5 godz. i 27 min. Pierwszy pociąg odjeżdźa z Łódź o 05:21, a ostatni o 20:20'. Z najszybszym połączeniem dotrzesz do Katowice w 2 godz. i 35 min, ale średnio zabiera to 5 godz. i 27 min.

Na jakich stacjach możesz wsiąść w pociąg do Katowice i na jaką stację przyjedziesz?

Pociągi do Katowice odjeżdzają z Łódź ze stacji Łódź Chojny,Lodz Kaliska,Aleja Unii Lubelskiej 3/5,Łódź, Fabryczna i przyjeżdźają na stację Katowice Glowne,Katowice Ligota.

Jeśli podróżujesz pociągiem z do Katowice z Łódź: Ile jest dziennych połączeń?

Jeśli chcesz pojechać do Katowice z Łódź pociągiem, dziennie dostępnych jest 6 połączeń. Zauważ, że trasy 2 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Wybierz jednak bilet bezpośredni, jeśli wolisz zostać w tym samym pociągu i uniknąć przesiadek. Lubisz podróżować pociągiem na trasie do Katowice z Łódź? Możliwe, że dostępne jest tylko jedno połączenie dziennie.

Każdego dnia dostępnych jest 6 połączeń kolejowych z Łódź do Katowice. Zauważ, że wśród nich jest 4 tras z co najmniej jedną przesiadką i jedynie 2 połączeń bezpośrednich. W rezultacie wybór oferty z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją, chociaż podróż trwa dłużej. Zwłaszcza, kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i kiedy szukasz biletu na ostatnią chwilę. Jeśli jednak chcesz uniknąć przesiadek, wybierz bilet bezpośredni.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Łódź do Katowice

Tanie bilety pociąg od Łódź do Katowice
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Łódź do Katowice.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Łódź do Katowice, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Łódź do Katowice.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Łódź do Katowice

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Katowice

Podróżując pociągiem do Katowice, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

POLREGIO to regionalne połączenie kolejowe w Polsce, które łączy różne miasta w kraju. Jest obsługiwany przez Polskie Koleje Państwowe (PKP) i oferuje niedrogie i wygodne opcje transportu zarówno dla mieszkańców, jak i turystów. Pociągi POLREGIO zapewniają połączenia z największymi miastami, takimi jak Warszawa, Kraków, Gdańsk czy Poznań. REGIO (R), REGIOplus, interREGIO (IR) i REGIOekspres (RE) to różne rodzaje pociągów obsługiwanych przez POLREGIO.

Usługi na pokładzie LOT, POLREGIO and PKP od Łódź do Katowice
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Łódź do Katowice przez train.
Udogodnienia LOT POLREGIO PKP
wifi WiFi check check check
luggage Bagaż check check check
food_and_drink Jedzenie i picie check cross check
accessibility Dostępność cross check check
bicycle Rower cross check check
quiet_zone Strefa Ciszy cross cross check
power_sockets Gniazdka elektryczne cross cross check
air_con Klimatyzacja cross cross check

Łódź do Katowice Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
11.82kg
Autobus
12.66kg
Lot
33.77kg
Samochód
27.02kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Łódź do Katowice? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Łódź a Katowice wynoszą 11.82kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Łódź a Katowice? Podróżując pociągiem między Łódź a Katowice, zaoszczędzisz 21.95kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 0.84kg w porównaniu z autobusem i 15.2kg w porównaniu z samochodem.

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet pociąg od Łódź do Katowice?
Bilet pociąg z Łódź do Katowice to 209,15 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 64,63 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Łódź do Katowice?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Łódź do Katowice, to 64,63 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Łódź a Katowice przez pociąg?
Łódź do Katowice to 168,87 km.
Jak długo trwa pociąg między Łódź a Katowice?
Łódź do Katowice to średnio 5 godz. i 27 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 2 godz. i 35 min.
Jakie firmy działają od Łódź do Katowice?
Łódź do Katowice jest obsługiwany przez operatorów 2. Możesz znaleźć na Virail LOT, POLREGIO and PKP świadczących usługi na tej trasie.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Łódź na Katowice?
Łódź do Katowice ma średnio 6 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Łódź do Katowice?
Najwcześniejszy pociąg od Łódź do Katowice rozpoczyna się pod adresem 05:21. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Łódź do Katowice?
Najnowszy pociąg od Łódź do Katowice odchodzi o 20:20. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Łódź do Katowice?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet pociąg, jaki znaleźliśmy, to 64,63 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Łódź do Katowice?
Istnieje średnio 2 z Łódź, aby przejść do Katowice.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Łódź a Katowice przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Łódź a Katowice to 2 godz. i 35 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Łódź do Katowice?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Łódź a Katowice.
Jakie są emisje CO2 dla Łódź do Katowice przez pociąg?
Podróż pociąg z Łódź do Katowice generuje 11.82kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Łódź

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Łódź

Trasy międzynarodowe z Łódź i okolic

Inne miejsca docelowe z Łódź

Główne połączenia kolejowe do Katowice

Powiązane trasy

Inne popularne trasy