Wyszukaj połączenie kolejowe z Łódź do Katowice

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety kolejowe do Katowice

Szczegóły podróży

Czas podróży 5 h 14 min
Połączenia dla każdego dnia 79
Pierwszy odjazd: 01:12
Ostatni odjazd: 23:05
Odległość 169km

Najtańsze bilety na pociąg z Łódź do Katowice na virail

Z virail możesz porównać ceny pociągów z Łódź do Katowice w mgnieniu oka. Jedyne co musisz zrobić, to wybrać datę wyjazdu i, jeśli chcesz, posortować i pofiltrować wyniki po cenie i czasie przejazdu. Aby zarezerwować idealną podróż, virail przekieruje Cię bezpośrednio do strony przewoźnika w celu zapewnienia całkowicie bezpiecznego zakupu.

Którzy przewoźnicy obsługują trasę z Łódź do Katowice?

Virail współpracuje z ponad 200 partnerami w Europie i na całym świecie, między innymi z Rozklad na trasie kolejowej Łódź - Katowice.

Jaka jest cena najtańszego biletu na pociąg z Łódź do Katowice?

Cena biletu Łódź - Katowice dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
43 zł Więcej 34 zł33 zł Więcej Więcej Więcej
Więcej Więcej 30 zł30 zł Więcej Więcej Więcej

Pociągi z Łódź do Katowice


Pamiętaj, żeby kupić jedzenie i napoje, jeśli ich potrzebujesz: nie na każdej stacji kolejowej znajdziesz sklep, a jedzenie w pociągu nie zawsze jest dostępne i bywa bardzo drogie.

Przy krótkich dystansach autobusy i carpooling są dobrą alternatywą dla pociągów, zwłaszcza kiedy masz ograniczony budżet.

Na jakich stacjach możesz wsiąść w pociąg do Katowice i na jaką stację przyjedziesz?

Pociąg z Łódź odjeżdża ze stacji Łódź Kaliska or Łódź Widzew i przyjeżdża na stację Katowice or Katowice Ligota.

Ile połączeń z Łódź do Katowice jest dostępnych każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Katowice z Łódź pociągiem, dziennie dostępnych jest 13 połączeń. Zauważ, że trasy 3 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Katowice na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

,

Każdego dnia dostępnych jest 13 połączeń kolejowych z Łódź do Katowice. Zauważ, że wśród nich jest 10 tras z co najmniej jedną przesiadką i jedynie 3 połączeń bezpośrednich. W rezultacie wybór oferty z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją, chociaż podróż trwa dłużej. Zwłaszcza, kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i kiedy szukasz biletu na ostatnią chwilę. Jeśli jednak chcesz uniknąć przesiadek, wybierz bilet bezpośredni.

Ile czasu zajmuje podróż pociagiem do Katowice?

Pierwszy pociąg do Katowice odjeżdzą o 01:12, a ostatni o 23:12. Podróż trwa średnio 6 hours and 7 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Katowice w ciagu 3 hours and 29 minutes.