Wyszukaj połączenie kolejowe z Łódź do Katowice

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Czas podróży 5 h 15 min
Połączenia dla każdego dnia 79
Pierwszy odjazd: 01:12
Ostatni odjazd: 23:05
Odległość 169km

Najtańsze bilety na pociąg z Łódź do Katowice na virail

Z virail możesz porównać ceny pociągów z Łódź do Katowice w mgnieniu oka. Jedyne co musisz zrobić, to wybrać datę wyjazdu i, jeśli chcesz, posortować i pofiltrować wyniki po cenie i czasie przejazdu. Aby zarezerwować idealną podróż, virail przekieruje Cię bezpośrednio do strony przewoźnika w celu zapewnienia całkowicie bezpiecznego zakupu.

Którzy przewoźnicy obsługują trasę z Łódź do Katowice?

Virail współpracuje z ponad 200 partnerami w Europie i na całym świecie, między innymi z Rozklad na trasie kolejowej Łódź - Katowice.

Jaka jest cena najtańszego biletu na pociąg z Łódź do Katowice?

Cena biletu Łódź - Katowice dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
34,17 zł17,11 zł20,53 zł Więcej 38,44 zł29,89 zł Więcej

Pociągi z Łódź do Katowice


Pamiętaj, żeby kupić jedzenie i napoje, jeśli ich potrzebujesz: nie na każdej stacji kolejowej znajdziesz sklep, a jedzenie w pociągu nie zawsze jest dostępne i bywa bardzo drogie.

Przy krótkich dystansach autobusy i carpooling są dobrą alternatywą dla pociągów, zwłaszcza kiedy masz ograniczony budżet.

Na jakich stacjach możesz wsiąść w pociąg do Katowice i na jaką stację przyjedziesz?

Pociąg z Łódź odjeżdża ze stacji Łódź Widzew, Łódź Kaliska or Łódź Żabieniec i przyjeżdża na stację Katowice Załęże, Katowice Ligota or Katowice.

Ile połączeń z Łódź do Katowice jest dostępnych każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Katowice z Łódź pociągiem, dziennie dostępnych jest 47 połączeń. Zauważ, że trasy 0 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Katowice na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

,

Jesśli chcesz przejechać do Katowice z Łódź, zauważ, że każdego dnia dostępnych jest 47 połączeń kolejowych. Zauważ, że wszystkie 31 połączenia wymagają przesiadki. Będziesz więc musiał zmienić pociąg.

Ile czasu zajmuje podróż pociagiem do Katowice?

Pierwszy pociąg do Katowice odjeżdzą o 01:12, a ostatni o 23:12. Podróż trwa średnio 4 hours and 46 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Katowice w ciagu 3 hours and 9 minutes.