Wyszukaj połączenie kolejowe z Łódź do Katowice

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety kolejowe do Katowice
z 9,89 zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 44,09 zł
Czas podróży 3 h 51 min
Połączenia dla każdego dnia 5
Pierwszy odjazd 08:11
Ostatni odjazd 20:47
Odległość 169 km

Najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Łódź do Katowice na virail

Z virail możesz porównać ceny pociągów z Łódź do Katowice w mgnieniu oka. Jedyne co musisz zrobić, to wybrać datę wyjazdu i, jeśli chcesz, posortować i pofiltrować wyniki po cenie i czasie przejazdu. Aby zarezerwować idealną podróż, virail przekieruje Cię bezpośrednio do strony przewoźnika w celu zapewnienia całkowicie bezpiecznego zakupu.

Jaka jest cena najtańszego biletu na pociąg z Łódź do Katowice?

Rezerwując bilety z wyprzedzeniem naprawdę możesz zaoszczędzić sporo pieniędzy: możesz zdobyć tańsza bilety z Łódź do Katowice za jedyne 42,31 zł, podczas gdy średnia cena to 48,86 zł.

Pociągi z Łódź do Katowice: z którymi przewoźnikami możesz pojechać?

Aby dostać się do Katowice pociągiem, możesz polegać na Rozklad, SBB and PKP. To tylko jeden z wielu naszych przewożników.

Cena biletu - dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
44,53 zł Więcej Więcej 44,85 zł 45,39 zł Więcej 45 zł
18,14 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej 22,67 zł

Pociągi z Łódź do Katowice

Ile zajmuje podróż z Łódź do Katowice i kiedy odjeżdżają pociągi?

Pierwszy pociąg do Katowice odjeżdzą o 01:23, a ostatni o 20:47. Podróż trwa średnio 3 h 30 min, ale najszybsze połączenia zabiorą Cię do Katowice w 2 h 39 min.

Na jakich stacjach możesz wsiąść w pociąg do Katowice i na jaką stację przyjedziesz?

Pociągi do Katowice mogą odjeżdzać z Lódz Widzew and Łódź - Widzew i przyjeżdżać na stację Katowice, Katowice Glowne and Katowice Główne.

Pamiętaj, żeby kupić jedzenie i napoje, jeśli ich potrzebujesz: nie na każdej stacji kolejowej znajdziesz sklep, a jedzenie w pociągu nie zawsze jest dostępne i bywa bardzo drogie.

Przy krótkich dystansach autobusy i carpooling są dobrą alternatywą dla pociągów, zwłaszcza kiedy masz ograniczony budżet.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Katowice z Łódź?

Jeśli chcesz pojechać do Katowice z Łódź pociągiem, dziennie dostępnych jest 4 połączeń. Zauważ, że trasy 3 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Katowice na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

Dziennie dostępnych jest 4 połączeń kolejowych na trasie do Katowice z Łódź.Zauważ, że jest wśród nich 3 bezpośrednich i zero wymagających przesiadki. Nie będziesz więc musiał się przesiadać.