Wyszukaj połączenie kolejowe z Łódź do Katowice

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety kolejowe do Katowice
z 9,64 zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 43,69 zł
Czas podróży 2 h 52 min
Połączenia dla każdego dnia 3
Pierwszy odjazd 20:42
Ostatni odjazd 20:42
Odległość 169 km

Najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Łódź do Katowice na virail

Z virail możesz porównać ceny pociągów z Łódź do Katowice w mgnieniu oka. Jedyne co musisz zrobić, to wybrać datę wyjazdu i, jeśli chcesz, posortować i pofiltrować wyniki po cenie i czasie przejazdu. Aby zarezerwować idealną podróż, virail przekieruje Cię bezpośrednio do strony przewoźnika w celu zapewnienia całkowicie bezpiecznego zakupu.

Jaka jest cena najtańszego biletu na pociąg z Łódź do Katowice?

Rezerwując bilety z wyprzedzeniem naprawdę możesz zaoszczędzić sporo pieniędzy: możesz zdobyć tańsza bilety z Łódź do Katowice za jedyne 42,56 zł, podczas gdy średnia cena to 46,96 zł.

Pociągi z Łódź do Katowice: z którymi przewoźnikami możesz pojechać?

Aby dostać się do Katowice pociągiem, możesz polegać na Rozklad, SBB and PKP. To tylko jeden z wielu naszych przewożników.

Cena biletu - dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
46,22 zł Więcej 43,69 zł Więcej 45 zł 70,69 zł 45 zł
44,40 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej
20,41 zł Więcej Więcej Więcej 20,41 zł Więcej Więcej

Pociągi z Łódź do Katowice

Ile zajmuje podróż z Łódź do Katowice i kiedy odjeżdżają pociągi?

Pierwszy pociąg do Katowice odjeżdzą o 00:29, a ostatni o 20:42. Podróż trwa średnio 2 h 47 min, ale najszybsze połączenia zabiorą Cię do Katowice w 2 h 39 min.

Na jakich stacjach możesz wsiąść w pociąg do Katowice i na jaką stację przyjedziesz?

Pociągi do Katowice mogą odjeżdzać z Lódz Widzew and Łódź - Widzew i przyjeżdżać na stację Katowice, Katowice Glowne and Katowice Główne.

Pamiętaj, żeby kupić jedzenie i napoje, jeśli ich potrzebujesz: nie na każdej stacji kolejowej znajdziesz sklep, a jedzenie w pociągu nie zawsze jest dostępne i bywa bardzo drogie.

Przy krótkich dystansach autobusy i carpooling są dobrą alternatywą dla pociągów, zwłaszcza kiedy masz ograniczony budżet.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Katowice z Łódź?

Jeśli chcesz pojechać do Katowice z Łódź pociągiem, dziennie dostępnych jest 3 połączeń. Zauważ, że trasy 3 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Katowice na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

Dziennie dostępnych jest 3 połączeń kolejowych na trasie do Katowice z Łódź.Zauważ, że jest wśród nich 3 bezpośrednich i zero wymagających przesiadki. Nie będziesz więc musiał się przesiadać.