Pociąg Toruń - Rzym ceny od 506,53 zł

16/07/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Zabezpiecz swój bilet już dziś i skorzystaj z najlepszych ofert!

Dzisiaj Więcej
Jutro Więcej
2 dni Więcej
3 dni Więcej

Toruń do Rzym przez pociąg

Podróż z Toruń do Rzym przez pociąg wynosi 1319,36 km i zajmuje 29 godz. i 18 min. Dziennie odbywa się 2 połączeń, z pierwszym odlotem o 10:59, a ostatnim o 19:15. Możliwe jest podróżowanie z Toruń do Rzym przez pociąg za jedyne 506,53 zł lub aż 756,14 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 506,53 zł.

Najniższa cena506,53 zł
Czas trwania podróży29 godz. i 18 min
Połączenie dziennie2
Najniższa cena506,53 zł
Wyzsza cena756,14 zł
Pierwszy wyjazd10:59
Ostatni wyjazd19:15
Dystans1319,36 km
OdjazdToruń
PrzyjazdRzym
PrzewoźnicyÖBB, Wizz AirWięcej

Pociąg Bilety od Toruń do Rzym

Data odjazdu
wtorek, 16 lip 2024

Porównuj najlepsze ceny biletów z Toruń do Rzym

Znalezienie idealnego połączenia kolejowego nigdy nie było prostsze: dzięki virail możesz porównać setki ofert naraz wpisując tylko datę wyjazdu. Poprzez flitry ceny i daty wyjazdu możesz ograniczyć liczbę wyników i znaleźć idealne rozwiązanie. Rezerwacja ma miejsce na stronie przewoźnika, na którą zostaniesz automatycznie przekierowany.

Jaka jest cena biletu na pociąg z Toruń do Rzym?

Średnia cena biletów kolejowych z Toruń do Rzym to 643,69 zł. Możesz jednak znaleźć tańsze bilety, jeśli planujesz podróż z wyprzedzeniem lub jeśli możesz wybrać elastyczne daty: najtańsze bilety na pociąg z Toruń do Rzym kosztują około 506,53 zł.

Którzy przewożnicy kolejowi oferują połączenia z Toruń do Rzym?

Jednym z naszych partnerów jest , oferujący połączenia między Toruń a Rzym.

O której odjeżdżają pociągi do Rzym i ile trwa podróż?

Dotarcie do Rzym zajmie Ci 29 godz. i 18 min. Pierwszy pociąg odjeżdźa z Toruń o 10:59, a ostatni o 19:15'. Podróż pociągiem do Rzym zabiera średnio 29 godz. i 18 min, ale dzięki najszybszemu połączeniu na miejsce dotrzesz w 8 godz. i 51 min. Pierwszy pociąg odjeżdża o 10:59, a ostatni wyjeżdża z Toruń o 19:15.

Na jakich stacjach możesz wsiąść w pociąg do Rzym i na jaką stację przyjedziesz?

Pociąg z Toruń odjeżdża ze stacji Toruń Główny,Toruń Miasto,Torun (Thorn), Busbhf. i przyjeżdża na stację Rome Nomentana,Roma - Tuscolana,ROMA - TIBURTINA,Rome Termini,Rome - Ostiense,Rome Trastevere,Rome Ciampino Airport (CIA),Rome Monte Mario,Roma-San Pietro,Rome Fiumicino Airport (FCO),Rome Balduina.

Jeśli podróżujesz pociągiem z do Rzym z Toruń: Ile jest dziennych połączeń?

Dostępnych jest 2 połączeń kolejowych do Rzym z Toruń. Zauważ, że wśrod nich jest 0 połączeń bezpośrednich i 2 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Rzym na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa. Lubisz podróżować pociągiem na trasie do Rzym z Toruń? Możliwe, że dostępne jest tylko jedno połączenie dziennie.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Toruń do Rzym

Tanie bilety pociąg od Toruń do Rzym
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Toruń do Rzym.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Toruń do Rzym, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Toruń do Rzym.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Toruń do Rzym

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów kolejowych od Toruń do Rzym

Najtańsze bilety kolejowe Toruń - Rzym można znaleźć już za 160,59 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 389,11 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 697,10 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Rzym

Podróżując pociągiem do Rzym, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

ÖBB oznacza Österreichische Bundesbahnen, czyli Austriackie Koleje Federalne. ÖBB obsługuje pociągi pasażerskie w całej Austrii i poza nią, z połączeniami do krajów sąsiednich, takich jak Niemcy, Szwajcaria, Włochy i Czechy. ÖBB słynie z wysokiej jakości usług, nowoczesnych pociągów i rozbudowanej sieci kolejowej.

Grupa PKP powstała w 2001 roku w wyniku restrukturyzacji polskich kolei państwowych zgodnie z dyrektywami Unii Europejskiej. Firma obsługuje różne typy pociągów, w tym pociągi Intercity, Express, Regional, Pendolino i EuroNight. PKP eksploatuje również pociągi dużych prędkości pod marką „Pendolino”, które mogą rozwijać prędkość do 250 km/h.

Wizz Air to tania linia lotnicza z siedzibą na Węgrzech, która obsługuje loty do miejsc w Europie, na Bliskim Wschodzie iw Afryce Północnej. Założona w 2003 roku linia lotnicza szybko się rozwinęła i obecnie dysponuje flotą ponad 100 samolotów, obsługujących ponad 150 miejsc docelowych w 44 krajach. Wizz Air słynie z bezproblemowego podejścia do podróży lotniczych, oferując niskie ceny i dodatkowe opłaty za dodatkowe usługi, takie jak bagaż rejestrowany i posiłki podczas lotu. Linia lotnicza kładzie duży nacisk na wydajność i kontrolę kosztów, co pozwala jej oferować jedne z najniższych cen w branży.

Rodzaje biletów i udogodnienia od Toruń do Rzym

Porównaj różne rodzaje biletów i udogodnienia oferowane przez PKP podczas podróży od Toruń do Rzym.

Second Class

Bilety drugiej klasy na PKP Intercity są tańsze, oferują standardowe miejsca siedzące z podstawowymi udogodnieniami i mogą być bardziej zatłoczone w godzinach szczytu podróży.
wifi WiFi
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

First Class

Bilety pierwszej klasy w pociągach PKP oferują większe, wygodniejsze siedzenia, więcej miejsca na nogi, lepsze wyposażenie i udogodnienia, bezpłatne przekąski i napoje oraz cichszą atmosferę, ale są droższe.
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie

Opis obiektu

Dowiedz się więcej o różnych udogodnieniach dostępnych na pokładzie każdego przewoźnika na tej trasie.

wifi WiFi open icon close icon
Wszystkie krajowe pociągi Express InterCity oferują teraz bezpłatne Wi-Fi, podobnie jak na wybranych trasach międzynarodowych do Berlina i Wiednia, dzięki partnerstwu z T-Mobile, wiodącym operatorem komórkowym w Polsce.
quiet_zone Strefa Ciszy open icon close icon
Strefa Ciszy, bezpłatna, znajduje się w wagonie nr. 7 w każdym pociągu Express InterCity Premium, mieszczącym 61 miejsc.
power_sockets Gniazdka elektryczne open icon close icon
Pasażerowie mają dostęp do gniazdek elektrycznych, których duża liczba dostępna jest zarówno w przewozach PKP regionalnych, jak i PKP międzyregionalnych.
luggage Bagaż open icon close icon
Podczas ich podróży możesz skorzystać z bezpłatnego limitu bagażu. Obejmuje to małe i łatwe do przenoszenia przedmioty, które mieszczą się w schowkach nad głową i pod siedzeniami. Jeżeli jednak bagaż jest zbyt duży, aby zmieścić się w tych przedziałach, naliczona zostanie opłata w wysokości 5,81 zł za sztukę. Dlatego przed wejściem do pociągu należy zwrócić uwagę na rozmiar bagażu pasażera, aby uniknąć dodatkowych opłat.
accessibility Dostępność open icon close icon
PKP Intercity zapewnia wyznaczone miejsca siedzące dla osób niepełnosprawnych lub o ograniczonej sprawności ruchowej, przydzielone w zależności od rodzaju przewozu. W pociągach EIP zaleca się, aby tacy pasażerowie dokonali rezerwacji z co najmniej 2-dniowym wyprzedzeniem, chociaż miejsca dla osób na wózkach inwalidzkich są stale dostępne. Osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich mogą również kupić bilety bezpośrednio w pociągach EIP, jeśli wyznaczone miejsca pozostaną otwarte. Dodatkowo na niektórych trasach pociągów znajdują się wagony przystosowane dla osób na wózkach inwalidzkich. Warto pamiętać, że jeśli niepełnosprawny pasażer podróżuje z psem asystującym, ma obowiązek zarezerwować cały przedział w wagonach z kuszetką.
food_and_drink Jedzenie i picie open icon close icon
Każdy podróżny otrzymuje bezpłatny napój niezależnie od klasy, a pasażerowie pierwszej klasy mogą również zjeść posiłek serwowany na swoim miejscu.
air_con Klimatyzacja open icon close icon
Wszystkie pociągi są wyposażone w klimatyzację.
bicycle Rower open icon close icon
Podczas podróży pociągiem możesz przewieźć niektóre przedmioty bezpłatnie. Są wśród nich łatwe do przenoszenia rzeczy mieszczące się w schowkach nad głową i pod siedzeniem, a także rozłożony wózek podczas podróży z dziećmi i jedna para nart. Za każdy przywieziony przez nich rower należy jednak uiścić dodatkową opłatę, pod warunkiem, że jest on rozłożony, a nie zapakowany.
Usługi na pokładzie ÖBB, Wizz Air and PKP od Toruń do Rzym
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Toruń do Rzym przez train.
Udogodnienia ÖBB Wizz Air PKP
quiet_zone Strefa Ciszy check cross check
wifi WiFi check check check
power_sockets Gniazdka elektryczne check cross check
luggage Bagaż check check check
accessibility Dostępność check cross check
food_and_drink Jedzenie i picie check check check
air_con Klimatyzacja check cross check
bicycle Rower check cross check
sleeper_couchette Podkład check cross cross

Toruń do Rzym Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
92.36kg
Autobus
98.95kg
Lot
263.87kg
Samochód
211.1kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Toruń do Rzym? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Toruń a Rzym wynoszą 92.36kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Toruń a Rzym? Podróżując pociągiem między Toruń a Rzym, zaoszczędzisz 171.51kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 6.59kg w porównaniu z autobusem i 118.74kg w porównaniu z samochodem.

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet pociąg od Toruń do Rzym?
Bilet pociąg z Toruń do Rzym to 643,69 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 506,53 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Toruń do Rzym?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Toruń do Rzym, to 506,53 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Toruń a Rzym przez pociąg?
Toruń do Rzym to 1319,36 km.
Jak długo trwa pociąg między Toruń a Rzym?
Toruń do Rzym to średnio 29 godz. i 18 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 8 godz. i 51 min.
Jakie firmy działają od Toruń do Rzym?
Toruń do Rzym jest obsługiwany przez operatorów 3. Możesz znaleźć na Virail ÖBB, Wizz Air, PKP and Aero Services Executive świadczących usługi na tej trasie.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Toruń na Rzym?
Toruń do Rzym ma średnio 2 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Toruń do Rzym?
Najwcześniejszy pociąg od Toruń do Rzym rozpoczyna się pod adresem 10:59. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Toruń do Rzym?
Najnowszy pociąg od Toruń do Rzym odchodzi o 19:15. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Toruń do Rzym?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet pociąg, jaki znaleźliśmy, to 506,53 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Toruń a Rzym przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Toruń a Rzym to 8 godz. i 51 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Toruń do Rzym?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Toruń a Rzym.
Jakie są emisje CO2 dla Toruń do Rzym przez pociąg?
Podróż pociąg z Toruń do Rzym generuje 92.36kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Toruń

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Toruń

Trasy międzynarodowe z Toruń i okolic

Inne miejsca docelowe z Toruń

Główne połączenia kolejowe do Rzym

Inne popularne trasy