Pociąg Toruń - Katowice ceny od 85,39 zł

Rozpocząć z
85,39 zł

Toruń do Katowice przez pociąg

Podróż z Toruń do Katowice przez pociąg wynosi 308,15 km i zajmuje 7 godz. i 10 min. Dziennie odbywa się 6 połączeń, z pierwszym odlotem o 04:26, a ostatnim o 23:03. Możliwe jest podróżowanie z Toruń do Katowice przez pociąg za jedyne 85,39 zł lub aż 793,62 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 85,39 zł.

Najniższa cena85,39 zł
Czas trwania podróży7 godz. i 10 min
Połączenie dziennie6
Najniższa cena85,39 zł
Wyzsza cena793,62 zł
Pierwszy wyjazd04:26
Ostatni wyjazd23:03
Dystans308,15 km
OdjazdToruń
PrzyjazdKatowice
PrzewoźnicyWizz Air, PKPWięcej

Pociąg Bilety od Torun do Katowice

Data odjazdu
czwartek, 29 lut 2024

Najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Toruń do Katowice na virail

Znalezienie idealnego połączenia kolejowego nigdy nie było prostsze: dzięki virail możesz porównać setki ofert naraz wpisując tylko datę wyjazdu. Poprzez flitry ceny i daty wyjazdu możesz ograniczyć liczbę wyników i znaleźć idealne rozwiązanie. Rezerwacja ma miejsce na stronie przewoźnika, na którą zostaniesz automatycznie przekierowany.

Ile kosztuje najtańszy bilet na pociąg z Toruń do Katowice?

Jeśli masz możliwość wcześniejszej rezerwacji, prawdopodobnie znajdziesz tanie bilety kolejowe z Toruń do Katowice za 85,39 zł. Jeśli nie możesz rezerwować z wyprzedzeniem, bilety do Katowice kosztują około 215,43 zł.

Pociągi z Toruń do Katowice: z którymi przewoźnikami możesz pojechać?

Wśród wszystkich partnerów virail, możesz też skorzystać z usług , świadczącego usługi na trasie Toruń - Katowice.

Ile czasu zajmuje podróż pociagiem do Katowice?

Dotarcie do Katowice zajmie Ci 7 godz. i 10 min. Pierwszy pociąg odjeżdźa z Toruń o 04:26, a ostatni o 23:03'. Podróż pociągiem do Katowice zabiera średnio 7 godz. i 10 min, ale dzięki najszybszemu połączeniu na miejsce dotrzesz w 5 godz. i 7 min. Pierwszy pociąg odjeżdża o 04:26, a ostatni wyjeżdża z Toruń o 23:03.

Jakie stacje obsługują trasę Toruń - Katowice?

Pociągi do Katowice mogą odjeżdzać z i przyjeżdżać na stację .

Jeśli podróżujesz pociągiem z do Katowice z Toruń: Ile jest dziennych połączeń?

Jeśli chcesz pojechać do Katowice z Toruń pociągiem, dziennie dostępnych jest 6 połączeń. Zauważ, że trasy 2 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Wybierz jednak bilet bezpośredni, jeśli wolisz zostać w tym samym pociągu i uniknąć przesiadek. Na trasie z Toruń do Katowice jest dostępne jedynie jedno połączenie kolejowe dziennie. Bądź uważny, rezerwując bilet.

Każdego dnia dostępnych jest 6 połączeń kolejowych z Toruń do Katowice. Zauważ, że wśród nich jest 4 tras z co najmniej jedną przesiadką i jedynie 2 połączeń bezpośrednich. Wybór podróży z przesiadką jest czasem bardziej efektywny, pomimo tego, że podróż jest dłuższa. Zwłaszcza, kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i kiedy szukasz biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak Twoim priorytetem jest odbycie całej podróży w jednym pociągu, wybierz bilet bezpośredni.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Torun do Katowice

Tanie bilety pociąg od Toruń do Katowice
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Toruń do Katowice.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Toruń do Katowice, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Toruń do Katowice.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Torun do Katowice

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Cena w miarę zbliżania się daty wyjazdu

Firmy kolejowe mogą pobierać wyższe ceny biletów w miarę zbliżania się daty odjazdu. Ceny w kolejnych dniach mogą wahać się od około 72,12 zł do 177,95 zł, ale mogą ulec zmianie. Radzimy dokonać rezerwacji tak wcześnie, jak to możliwe, aby potencjalnie zaoszczędzić do 59% na swojej podróży!

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów kolejowych od Toruń do Katowice

Najtańsze bilety kolejowe Toruń - Katowice można znaleźć już za 72,35 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 109,60 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 189,45 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Katowice

Podróżując pociągiem do Katowice, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

Grupa PKP powstała w 2001 roku w wyniku restrukturyzacji polskich kolei państwowych zgodnie z dyrektywami Unii Europejskiej. Firma obsługuje różne typy pociągów, w tym pociągi Intercity, Express, Regional, Pendolino i EuroNight. PKP eksploatuje również pociągi dużych prędkości pod marką „Pendolino”, które mogą rozwijać prędkość do 250 km/h.

Wizz Air to tania linia lotnicza z siedzibą na Węgrzech, która obsługuje loty do miejsc w Europie, na Bliskim Wschodzie iw Afryce Północnej. Założona w 2003 roku linia lotnicza szybko się rozwinęła i obecnie dysponuje flotą ponad 100 samolotów, obsługujących ponad 150 miejsc docelowych w 44 krajach. Wizz Air słynie z bezproblemowego podejścia do podróży lotniczych, oferując niskie ceny i dodatkowe opłaty za dodatkowe usługi, takie jak bagaż rejestrowany i posiłki podczas lotu. Linia lotnicza kładzie duży nacisk na wydajność i kontrolę kosztów, co pozwala jej oferować jedne z najniższych cen w branży.

Rodzaje biletów i udogodnienia od Toruń do Katowice

Porównaj różne rodzaje biletów i udogodnienia oferowane przez PKP podczas podróży od Toruń do Katowice.

Second Class

Bilety drugiej klasy na PKP Intercity są tańsze, oferują standardowe miejsca siedzące z podstawowymi udogodnieniami i mogą być bardziej zatłoczone w godzinach szczytu podróży.
wifi WiFi
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

First Class

Bilety pierwszej klasy w pociągach PKP oferują większe, wygodniejsze siedzenia, więcej miejsca na nogi, lepsze wyposażenie i udogodnienia, bezpłatne przekąski i napoje oraz cichszą atmosferę, ale są droższe.
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie

Opis obiektu

Dowiedz się więcej o różnych udogodnieniach dostępnych na pokładzie każdego przewoźnika na tej trasie.

wifi WiFi open icon close icon
Wszystkie krajowe pociągi Express InterCity oferują teraz bezpłatne Wi-Fi, podobnie jak na wybranych trasach międzynarodowych do Berlina i Wiednia, dzięki partnerstwu z T-Mobile, wiodącym operatorem komórkowym w Polsce.
quiet_zone Strefa Ciszy open icon close icon
Strefa Ciszy, bezpłatna, znajduje się w wagonie nr. 7 w każdym pociągu Express InterCity Premium, mieszczącym 61 miejsc.
power_sockets Gniazdka elektryczne open icon close icon
Pasażerowie mają dostęp do gniazdek elektrycznych, których duża liczba dostępna jest zarówno w przewozach PKP regionalnych, jak i PKP międzyregionalnych.
luggage Bagaż open icon close icon
Podczas ich podróży możesz skorzystać z bezpłatnego limitu bagażu. Obejmuje to małe i łatwe do przenoszenia przedmioty, które mieszczą się w schowkach nad głową i pod siedzeniami. Jeżeli jednak bagaż jest zbyt duży, aby zmieścić się w tych przedziałach, naliczona zostanie opłata w wysokości 5,81 zł za sztukę. Dlatego przed wejściem do pociągu należy zwrócić uwagę na rozmiar bagażu pasażera, aby uniknąć dodatkowych opłat.
accessibility Dostępność open icon close icon
PKP Intercity zapewnia wyznaczone miejsca siedzące dla osób niepełnosprawnych lub o ograniczonej sprawności ruchowej, przydzielone w zależności od rodzaju przewozu. W pociągach EIP zaleca się, aby tacy pasażerowie dokonali rezerwacji z co najmniej 2-dniowym wyprzedzeniem, chociaż miejsca dla osób na wózkach inwalidzkich są stale dostępne. Osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich mogą również kupić bilety bezpośrednio w pociągach EIP, jeśli wyznaczone miejsca pozostaną otwarte. Dodatkowo na niektórych trasach pociągów znajdują się wagony przystosowane dla osób na wózkach inwalidzkich. Warto pamiętać, że jeśli niepełnosprawny pasażer podróżuje z psem asystującym, ma obowiązek zarezerwować cały przedział w wagonach z kuszetką.
food_and_drink Jedzenie i picie open icon close icon
Każdy podróżny otrzymuje bezpłatny napój niezależnie od klasy, a pasażerowie pierwszej klasy mogą również zjeść posiłek serwowany na swoim miejscu.
air_con Klimatyzacja open icon close icon
Wszystkie pociągi są wyposażone w klimatyzację.
bicycle Rower open icon close icon
Podczas podróży pociągiem możesz przewieźć niektóre przedmioty bezpłatnie. Są wśród nich łatwe do przenoszenia rzeczy mieszczące się w schowkach nad głową i pod siedzeniem, a także rozłożony wózek podczas podróży z dziećmi i jedna para nart. Za każdy przywieziony przez nich rower należy jednak uiścić dodatkową opłatę, pod warunkiem, że jest on rozłożony, a nie zapakowany.
Usługi na pokładzie Wizz Air, PKP and LOT od Toruń do Katowice
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Toruń do Katowice przez train.
Udogodnienia Wizz Air PKP LOT POLREGIO
wifi WiFi check check check check
luggage Bagaż check check check check
food_and_drink Jedzenie i picie check check check cross
quiet_zone Strefa Ciszy cross check cross cross
power_sockets Gniazdka elektryczne cross check cross cross
accessibility Dostępność cross check cross check
air_con Klimatyzacja cross check cross cross
bicycle Rower cross check cross check

Toruń do Katowice Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
21.57kg
Autobus
23.11kg
Lot
61.63kg
Samochód
49.3kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Toruń do Katowice? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Toruń a Katowice wynoszą 21.57kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Toruń a Katowice? Podróżując pociągiem między Toruń a Katowice, zaoszczędzisz 40.06kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 1.54kg w porównaniu z autobusem i 27.73kg w porównaniu z samochodem.

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet pociąg od Toruń do Katowice?
Bilet pociąg z Toruń do Katowice to 215,43 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 85,39 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Toruń do Katowice?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Toruń do Katowice, to 85,39 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Toruń a Katowice przez pociąg?
Toruń do Katowice to 308,15 km.
Jak długo trwa pociąg między Toruń a Katowice?
Toruń do Katowice to średnio 7 godz. i 10 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 5 godz. i 7 min.
Jakie firmy działają od Toruń do Katowice?
Toruń do Katowice jest obsługiwany przez operatorów 3. Możesz znaleźć na Virail Wizz Air, PKP, LOT and POLREGIO świadczących usługi na tej trasie.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Toruń na Katowice?
Toruń do Katowice ma średnio 6 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Toruń do Katowice?
Najwcześniejszy pociąg od Toruń do Katowice rozpoczyna się pod adresem 04:26. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Toruń do Katowice?
Najnowszy pociąg od Toruń do Katowice odchodzi o 23:03. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Toruń do Katowice?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet pociąg, jaki znaleźliśmy, to 85,39 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Jakie stacje mogę przejść od Toruń do Katowice?
Istnieją stacje 3, z których możesz wyjechać z Toruń, aby przejść do Katowice. Możesz przejść z Toruń Miasto, Torun (Thorn) Busbhf. and Toruń Główny i możesz dotrzeć do Katowice Ligota and Katowice Dworzec.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Toruń do Katowice?
Istnieje średnio 2 z Toruń, aby przejść do Katowice.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Toruń a Katowice przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Toruń a Katowice to 5 godz. i 7 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Toruń do Katowice?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Toruń a Katowice.
Jakie są emisje CO2 dla Toruń do Katowice przez pociąg?
Podróż pociąg z Toruń do Katowice generuje 21.57kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Toruń

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Toruń

Trasy międzynarodowe z Toruń i okolic

Inne miejsca docelowe z Toruń

Główne połączenia kolejowe do Katowice

Powiązane trasy

Inne popularne trasy