Autobus Barcelona - Monachium ceny od 92,42 zł

14/06/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Zabezpiecz swój bilet już dziś i skorzystaj z najlepszych ofert!

Dzisiaj Więcej
Jutro Więcej
2 dni Więcej
3 dni Więcej

Barcelona do Monachium przez autobus

Podróż z Barcelona do Monachium przez autobus wynosi 1056,02 km i zajmuje 27 godz. i 47 min. Dziennie odbywa się 25 połączeń, z pierwszym odlotem o 02:20, a ostatnim o 23:30. Możliwe jest podróżowanie z Barcelona do Monachium przez autobus za jedyne 92,42 zł lub aż 917,65 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 92,42 zł.

Najniższa cena92,42 zł
Czas trwania podróży27 godz. i 47 min
Połączenie dziennie25
Najniższa cena92,42 zł
Wyzsza cena917,65 zł
Pierwszy wyjazd02:20
Ostatni wyjazd23:30
Dystans1056,02 km
OdjazdBarcelona
PrzyjazdMonachium
PrzewoźnicyBlaBlaCar Bus, TGV inOui

Autobus Bilety od Barcelona do Munich

Data odjazdu
piątek, 14 cze 2024

Znajdź połączenie autobusowe z Barcelona do Monachium na virail

Znalezienie idealnego biletu autobusowego na podróż z Barcelona do Monachium z virail jest bardzo łatwe. Kiedy wybierzesz datę podróży, virail porówna setki oferty naszych partnerów, aby znaleźć dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Jaka jest cena najtańszych biletów autobusowych z Barcelona do Monachium?

Nie czekaj z rezerwacją biletu: rezerwując z wyprzedzeniem możesz kupić bilety z Barcelona do Monachium za jedyne 92,42 zł. Jeśli jednak nie znasz jeszcze dokładnych dat podróży, możesz znaleźć bilety średnio za 443,44 zł.

Którzy przewoźnicy autobusowi obsługują trasę Barcelona - Monachium?

Jednym z wielu partnerów współpracujących z virail jest również , oferujący przejazdy do Monachium.

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni autobus z Barcelona do Monachium?

Podróż autobusem z Barcelona do Monachium trwa 27 godz. i 47 min. Pierwszy autobus odjeżdża o FSTD, a ostatni o 23:30. Podróż z Barcelona do Monachium zajmuje około 27 godz. i 47 min, lub nawet :22 godz. i 5 min, jeśli wybierzesz najszybszą opcję. Pierwszy autobus odjeżdźa z Barcelona o 02:20, a ostatni o 23:30.

Jakie są stacje odjazdu i przyjazdu na trasie do Monachium?

Autobusy z Barcelona do Monachium wyjeżdżają ze stacji BARCELONA SANTS,Barcelona Nord,Barcelona Placa de Catalunya,Barcelona-Sant Andreu Comtal,Barcelona El Prat Airport T2,Barcelona-Clot-Arago,Barcelona Franca,Barcelona Paseo de Gracia i przyjeżdżają na stację Hopfenstraße, München,Blumenstraße, München,Hauptbahnhof Seidlstraße, München.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Monachium z Barcelona?

Dostępnych jest 25 połączeń autobusowych na trasie z Barcelona do Monachium. Większą część tych połączeń, dokładniej 1, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 24, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. W rezultacie, wybierz bilet bezpośredni, jeśli nie chcesz się przesiadać. Wybór biletu z przesiadkami może być jednak bardziej efektywny, jeśli kupujesz bilet do Monachium w ostatniej chwili przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy. Na trasie do Monachium z Barcelona dostępne jest jedynie jedno połączenie autobusowe dziennie. Dlatego powinieneś być bardzo ostrożny przy wyborze biletu. Dodatkowo, prosimy o przybycie na przystanek autobusowy trochę wcześniej. Zalecamy przybycie pół godziny wcześniej, aby uniknąć ryzyka.

Na trasie z Barcelona do Monachium, dostępnych jest 25 połączeń autobusowych dziennie. Wiekszą część, czyli 24 połączeń, stanowią połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Pozostałe 1 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym. sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak nie chcesz się przesiadać, zalecamy wybór przejazdu bezpośredniego.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Barcelona do Munich

Tanie bilety autobus od Barcelona do Monachium
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Barcelona do Monachium.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Barcelona do Monachium, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Barcelona do Monachium.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Barcelona do Munich

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Cena w miarę zbliżania się daty wyjazdu

Firmy autobusowe mogą pobierać wyższe ceny biletów w miarę zbliżania się daty odjazdu. Ceny w kolejnych dniach mogą wahać się od około 3,77 zł do 605,19 zł, ale mogą ulec zmianie. Radzimy zarezerwować tak wcześnie, jak to możliwe, aby potencjalnie zaoszczędzić do 99% na swojej podróży!

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów autobusowych od Barcelona do Monachium

Najtańsze bilety autobusowe Barcelona - Monachium można znaleźć już za 249,89 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 395,07 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 553,97 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż autobusem do Monachium

Podróżując autobusem do Monachium, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

BlaBlaCar Bus to dalekobieżna usługa autobusowa dostępna w wielu krajach, w tym we Francji, Niemczech i krajach Beneluksu. Jest spółką zależną BlaBlaCar, platformy carpoolingowej. Lotnisko Gaulle 3, pociąg Annecy, lotnisko w Stuttgarcie i dworzec autobusowy Victoria.

TGV inOui, która zastępuje tradycyjne usługi TGV, oferując współczesną modernizację, to szybka kolej obsługiwana przez Francuskie Koleje Narodowe, SNCF, która ułatwia zwiedzanie około 50 miejsc w sąsiednich krajach, takich jak Belgia, Niemcy i Hiszpania. TGV inOUI został zaprojektowany, aby zapewnić podróżującym większy komfort i elastyczność dzięki takim funkcjom, jak przestronne siedzenia, Wi-Fi i usługi cateringowe. Łączy główne miasta we Francji i zapewnia szybki, wygodny i komfortowy sposób podróżowania.

Rodzaje biletów i udogodnienia od Barcelona do Monachium

Porównaj różne rodzaje biletów i udogodnienia oferowane przez TGV inOui podczas podróży od Barcelona do Monachium.

Second Class (The essentials)

Aby zapewnić praktyczną i niedrogą podróż, TGV INOUI oferuje dwie taryfy biletów drugiej klasy: Prems Second, niedrogą opcję i The Second, klasyczną drugą klasę. Obydwa produkty mogą zostać wymienione i zwrócone pod pewnymi warunkami. Bilety Prem są idealne, jeśli szukasz najniższych cen, zaczynając od zaledwie 15 € i można je rezerwować z maksymalnie 4-miesięcznym wyprzedzeniem.
wifi WiFi
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

First Class (The comfort)

Bilety pierwszej klasy przeniosą Twoją podróż na wyższy poziom, oferując większy komfort i ekskluzywne korzyści, w tym możliwość wyboru miejsc w Cichej Strefie. Ponadto bilet ten zapewnia elastyczność rezerwacji i zapewnia dodatkowe korzyści w ramach funkcji drugiej klasy.
wifi WiFi
quiet_zone Strefa Ciszy
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

Business Première (The flexibility)

Business Première oferuje korzyści premium, takie jak bezpłatna wymiana lub zwrot pieniędzy oraz ekskluzywne udogodnienia, w tym zaawansowaną sieć Wi-Fi i dostęp do poczekalni Grand Voyageur, a wszystko to przy jednoczesnym zapewnieniu elastyczności rezerwacji.
wifi WiFi
quiet_zone Strefa Ciszy
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

Opis obiektu

Dowiedz się więcej o różnych udogodnieniach dostępnych na pokładzie każdego przewoźnika na tej trasie.

wifi WiFi open icon close icon
W pociągach TGV INOUI możesz korzystać z bezpłatnego Wi-Fi przez całą podróż. Niezależnie od tego, czy pracujesz, odpowiadasz na e-maile, czy nurkujesz w centrum rozrywki TGV INOUI, mamy dla Ciebie wsparcie.
quiet_zone Strefa Ciszy open icon close icon
Z biletem Business Premiere wsiądź do ekskluzywnego autokaru zaprojektowanego z myślą o komforcie. To Twój cichy azyl, idealny zarówno do pracy, jak i relaksu.
power_sockets Gniazdka elektryczne open icon close icon
Każde miejsce w TGV inOUI jest pełne mocy! Mając do dyspozycji gniazdko, będziesz zawsze naładowany i gotowy.
luggage Bagaż open icon close icon
W pociągach TGV INOUI możesz zabrać ze sobą tyle bagażu, ile udźwigną Twoje ręce i nogi, pamiętaj jednak o odpowiednim oznakowaniu własnego bagażu. Torebki i małe przedmioty najlepiej przechowywać na wysokości stóp lub pod siedzeniem; cięższe elementy należy umieścić w dostępnym rogu wagonu lub wzdłuż jego środkowego przejścia.
accessibility Dostępność open icon close icon
Osobom mającym problemy z poruszaniem się TGV INOUI oferuje usługę „Accès Plus”. Zapewnia to dedykowaną pomoc ze stacji bezpośrednio do siedzenia pociągu. Zaleca się, aby pasażerowie skontaktowali się z „Accès Plus” po zabezpieczeniu biletów i upewnili się, że rezerwacji dokonano co najmniej 48 godzin przed planowanym odlotem.
food_and_drink Jedzenie i picie open icon close icon
Pasażerowie TGV INOUI mogą liczyć na szeroki wybór potraw i napojów. Pociąg oferuje wyselekcjonowany wybór, który zaspokoi różnorodne podniebienia.
air_con Klimatyzacja open icon close icon
Zachowaj spokój i wygodę. Wszystkie pociągi TGV inOUI są klimatyzowane, co zapewnia przyjemną podróż niezależnie od pogody na zewnątrz.
bicycle Rower open icon close icon
W przypadku rowerów nieskładanych (10 EUR) w wybranych pociągach TGV INOUI wymagana jest rezerwacja. Rowery składane o wymiarach poniżej 130 x 90 cm można przewozić jako bagaż podręczny w każdym pociągu TGV INOUI. Zdemontowane rowery można zabrać bez rezerwacji, jeśli są przechowywane w torbie rowerowej o wymiarach poniżej 130 x 90 cm. Deski wodne lub snowboardy, składane hulajnogi i instrumenty muzyczne można przewozić jako bagaż podręczny, jeśli znajdują się w torbie transportowej o wymiarach poniżej 130 x 90 cm.
Usługi na pokładzie BlaBlaCar Bus, TGV inOui and FlixBus od Barcelona do Monachium
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Barcelona do Monachium przez bus.
Udogodnienia BlaBlaCar Bus TGV inOui FlixBus
wifi WiFi check check check
power_sockets Gniazdka elektryczne check check check
luggage Bagaż check check check
air_con Klimatyzacja check check check
quiet_zone Strefa Ciszy cross check cross
accessibility Dostępność cross check cross
food_and_drink Jedzenie i picie cross check check
bicycle Rower cross check cross
sleeper_couchette Podkład cross check cross

Barcelona do Monachium Emisje CO2 przez Autobus

Ecology
Pociąg
73.92kg
Autobus
79.2kg
Lot
211.2kg
Samochód
168.96kg

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet autobus od Barcelona do Monachium?
Bilet autobus z Barcelona do Monachium to 443,44 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 92,42 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Barcelona do Monachium?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Barcelona do Monachium, to 92,42 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Barcelona a Monachium przez autobus?
Barcelona do Monachium to 1056,02 km.
Jak długo trwa autobus między Barcelona a Monachium?
Barcelona do Monachium to średnio 27 godz. i 47 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 22 godz. i 5 min.
Jakie firmy działają od Barcelona do Monachium?
Barcelona do Monachium jest obsługiwany przez operatorów 2. Możesz znaleźć na Virail BlaBlaCar Bus, TGV inOui and FlixBus świadczących usługi na tej trasie.
Ile autobus dziennie zmienia się z Barcelona na Monachium?
Barcelona do Monachium ma średnio 25 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy autobus od Barcelona do Monachium?
Najwcześniejszy autobus od Barcelona do Monachium rozpoczyna się pod adresem 02:20. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni autobus od Barcelona do Monachium?
Najnowszy autobus od Barcelona do Monachium odchodzi o 23:30. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Barcelona do Monachium?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet autobus, jaki znaleźliśmy, to 92,42 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Barcelona do Monachium?
Istnieje średnio 1 z Barcelona, aby przejść do Monachium.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Barcelona a Monachium przez autobus?
Najszybszy czas podróży przez autobus między Barcelona a Monachium to 22 godz. i 5 min.
Czy istnieje bezpośredni autobus z Barcelona do Monachium?
Tak, istnieje bezpośredni autobus między Barcelona a Monachium.
Jakie są emisje CO2 dla Barcelona do Monachium przez autobus?
Podróż autobus z Barcelona do Monachium generuje 79.2kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Barcelona

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Barcelona

Trasy międzynarodowe z Barcelona i okolic

Inne miejsca docelowe z Barcelona

Główne połączenia kolejowe do Monachium

Powiązane trasy

Inne popularne trasy