Autobus Warszawa - Mediolan ceny od 264,46 zł

19/05/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

380,95 zł
341,33 zł
312,37 zł

Warszawa do Mediolan przez autobus

Podróż z Warszawa do Mediolan przez autobus wynosi 1145,19 km i zajmuje 29 godz. i 58 min. Dziennie odbywa się 53 połączeń, z pierwszym odlotem o 00:40, a ostatnim o 23:50. Możliwe jest podróżowanie z Warszawa do Mediolan przez autobus za jedyne 264,46 zł lub aż 1170,05 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 264,46 zł.

Najniższa cena264,46 zł
Czas trwania podróży29 godz. i 58 min
Połączenie dziennie53
Najniższa cena264,46 zł
Wyzsza cena1170,05 zł
Pierwszy wyjazd00:40
Ostatni wyjazd23:50
Dystans1145,19 km
OdjazdWarszawa
PrzyjazdMediolan
PrzewoźnicyFlixBus DACH GmbH, SindbadWięcej

Autobus Bilety od Warsaw do Milan

Data odjazdu
niedziela, 19 maj 2024

Znajdź połączenie autobusowe z Warszawa do Mediolan na virail

Virail porównuje dla Ciebie oferty ponad 200 przewożników, aby znaleźć rozwiązanie, które najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Możesz filtrować wyniki ze względu na swój budżet, aby znaleźć nalepsze rozwiązanie dla Twojej podróży z Warszawa do Mediolan.

Jaka jest cena najtańszych biletów autobusowych z Warszawa do Mediolan?

Możesz znaleźć bilety autobusowe za średnio 492,23 zł. Jeśli jednak znasz już datę swojej podróży, nie marnuj czasu i zarezerwuj tak szybko, jak to możliwe bilet u przewoźnika niskokosztowego za 264,46 zł.

Z którymi przewoźnikami dojedziesz z Warszawa do Mediolan?

Do partnerów virail należy również , oferujący przewozy na trasie z Warszawa do Mediolan.

O której odjeżdżają autobusy do Mediolan?

Podróż autobusem z Warszawa do Mediolan trwa 29 godz. i 58 min. Pierwszy autobus odjeżdża z Warszawa o FSTD, a ostatni o 23:50. Średnia długość podróży to 29 godz. i 58 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Mediolan w :21 godz. i 0 min. Pierwszy autobus odjeżdża o 00:40, a ostatni o 23:50.

Jakie są stacje odjazdu i przyjazdu na trasie z Warszawa do Mediolan?

Autobusy z Warszawa wyjeżdżają ze stacji Warsaw Metro Mlociny,Warsaw Chopin Airport (WAW),Warsaw Central,Warszawa, Wschodnia,Warszawa, Metro Marymont 01,Warszawa Dworzec Zachodni i przyjeżdżają na stację MILANO,Milan - San Donato,Milan Bergamo Airport (BGY),Milan Rogoredo,Milan (Malpensa Aeroporto Terminal 1),Milano Centrale,Milano Cadorna,Milano, Sesto San Giovanni,Milano, Lambrate,Milano - Porta Garibaldi,Milan Linate Airport (LIN),Rho - Fiera Milano,Milano, Lampugnano.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Mediolan z Warszawa?

Dostępnych jest 53 połączeń autobusowych na trasie z Warszawa do Mediolan. Większą część tych połączeń, dokładniej 3, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 50, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Wybierz bilet bezpośredni, jeśli wolisz się nie przesiadać. Wybór oferty z przesiadkami może być jednak czasem najlepszym sposobem podróży, zwłaszcza gdy dostępnych jest niewiele połączeń lub jeśli szukasz biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli czas podróży jest dłuższy. Na trasie do Mediolan z Warszawa dostępne jest jedynie jedno połączenie autobusowe dziennie. Dlatego powinieneś być bardzo ostrożny przy wyborze biletu. Dodatkowo, prosimy o przybycie na przystanek autobusowy trochę wcześniej. Zalecamy przybycie pół godziny wcześniej, aby uniknąć ryzyka.

Na trasie z Warszawa do Mediolan, dostępnych jest 53 połączeń autobusowych dziennie. Wiekszą część, czyli 50 połączeń, stanowią połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Pozostałe 3 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym. sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak nie chcesz się przesiadać, wybierz bilet bezpośredni.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Warsaw do Milan

Tanie bilety autobus od Warszawa do Mediolan
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Warszawa do Mediolan.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Warszawa do Mediolan, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Warszawa do Mediolan.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Warsaw do Milan

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Cena w miarę zbliżania się daty wyjazdu

Firmy autobusowe mogą pobierać wyższe ceny biletów w miarę zbliżania się daty odjazdu. Ceny w kolejnych dniach mogą wahać się od około 285,60 zł do 579,11 zł, ale mogą ulec zmianie. Radzimy zarezerwować tak wcześnie, jak to możliwe, aby potencjalnie zaoszczędzić do 51% na swojej podróży!

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów autobusowych od Warszawa do Mediolan

Najtańsze bilety autobusowe Warszawa - Mediolan można znaleźć już za 368,85 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 410,37 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 453,59 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż autobusem do Mediolan

Podróżując autobusem do Mediolan, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

FlixBus, dalekobieżna firma autobusowa, działa zarówno w Europie, jak iw Stanach Zjednoczonych. Założona w 2013 roku, stała się jednym z największych operatorów autobusowych w Europie, łączącym ponad 2500 miejsc docelowych w 30 krajach. Pochodzący z Niemiec FlixBus szybko rozszerzył swoją działalność na sąsiednie kraje, w tym Francję, Włochy, Danię, Holandię i Chorwację, oferując jednocześnie regularne połączenia do Norwegii, Hiszpanii i Anglii. Dzięki przystępnym cenom i wygodnym udogodnieniom, takim jak bezpłatne Wi-Fi, gniazdka elektryczne i toalety na pokładzie, FlixBus zapewnia wygodną i przyjemną podróż.

Sindbad to firma autobusowa działająca na terenie Polski, oferująca krajowe i międzynarodowe przewozy autobusowe. Rozległa sieć Sindbada łączy Polskę z kilkoma krajami, w tym z Niemcami, Austrią, Belgią, Francją, Hiszpanią, Holandią, Luksemburgiem, Wielką Brytanią, Danią, Szwecją, Norwegią, Szwajcarią, Czechami, Ukrainą i Włochami.

Usługi na pokładzie Sindbad and FlixBus od Warszawa do Mediolan
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Warszawa do Mediolan przez bus.
Udogodnienia Sindbad FlixBus
wifi WiFi check check
power_sockets Gniazdka elektryczne check check
luggage Bagaż check check
food_and_drink Jedzenie i picie check check
air_con Klimatyzacja check check

Warszawa do Mediolan Emisje CO2 przez Autobus

Ecology
Pociąg
80.16kg
Autobus
85.89kg
Lot
229.04kg
Samochód
183.23kg

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet autobus od Warszawa do Mediolan?
Bilet autobus z Warszawa do Mediolan to 492,23 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 264,46 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Warszawa do Mediolan?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Warszawa do Mediolan, to 264,46 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Warszawa a Mediolan przez autobus?
Warszawa do Mediolan to 1145,19 km.
Jak długo trwa autobus między Warszawa a Mediolan?
Warszawa do Mediolan to średnio 29 godz. i 58 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 21 godz. i 0 min.
Jakie firmy działają od Warszawa do Mediolan?
Warszawa do Mediolan jest obsługiwany przez operatorów 5. Możesz znaleźć na Virail FlixBus DACH GmbH, Sindbad, FlixBus Polska sp. z.o.o., FlixBus Italia S.r.l., FlixBus and Eurores świadczących usługi na tej trasie.
Ile autobus dziennie zmienia się z Warszawa na Mediolan?
Warszawa do Mediolan ma średnio 53 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy autobus od Warszawa do Mediolan?
Najwcześniejszy autobus od Warszawa do Mediolan rozpoczyna się pod adresem 00:40. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni autobus od Warszawa do Mediolan?
Najnowszy autobus od Warszawa do Mediolan odchodzi o 23:50. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Warszawa do Mediolan?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet autobus, jaki znaleźliśmy, to 264,46 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Warszawa do Mediolan?
Istnieje średnio 3 z Warszawa, aby przejść do Mediolan.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Warszawa a Mediolan przez autobus?
Najszybszy czas podróży przez autobus między Warszawa a Mediolan to 21 godz. i 0 min.
Czy istnieje bezpośredni autobus z Warszawa do Mediolan?
Tak, istnieje bezpośredni autobus między Warszawa a Mediolan.
Jakie są emisje CO2 dla Warszawa do Mediolan przez autobus?
Podróż autobus z Warszawa do Mediolan generuje 85.89kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Warszawa

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Warszawa

Trasy międzynarodowe z Warszawa i okolic

Inne miejsca docelowe z Warszawa

Główne połączenia kolejowe do Mediolan

Powiązane trasy

Inne popularne trasy