Autobus Warszawa - Charków ceny od 202,96 zł

14/06/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Zabezpiecz swój bilet już dziś i skorzystaj z najlepszych ofert!

Dzisiaj 228,28 zł
Jutro 220,46 zł
2 dni 212,64 zł
3 dni 204,82 zł

Warszawa do Charków przez autobus

Podróż z Warszawa do Charków przez autobus wynosi 1092,08 km i zajmuje 24 godz. i 43 min. Dziennie odbywa się 72 połączeń, z pierwszym odlotem o 00:10, a ostatnim o 23:40. Możliwe jest podróżowanie z Warszawa do Charków przez autobus za jedyne 202,96 zł lub aż 389,94 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 202,96 zł.

Najniższa cena202,96 zł
Czas trwania podróży24 godz. i 43 min
Połączenie dziennie72
Najniższa cena202,96 zł
Wyzsza cena389,94 zł
Pierwszy wyjazd00:10
Ostatni wyjazd23:40
Dystans1092,08 km
OdjazdWarszawa
PrzyjazdCharków
PrzewoźnicyIarmoliuk P.I. FOP, EuroticketWięcej

Autobus Bilety od Warsaw do Kharkiv

Data odjazdu
piątek, 14 cze 2024

Znajdź połączenie autobusowe z Warszawa do Charków na virail

Znalezienie idealnego biletu autobusowego na podróż z Warszawa do Charków z virail jest bardzo łatwe. Kiedy wybierzesz datę podróży, virail porówna setki oferty naszych partnerów, aby znaleźć dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Ile kosztuje bilet niskokosztowy z Warszawa do Charków?

Nie czekaj z rezerwacją biletu: rezerwując z wyprzedzeniem możesz kupić bilety z Warszawa do Charków za jedyne 202,96 zł. Jeśli jednak nie znasz jeszcze dokładnych dat podróży, możesz znaleźć bilety średnio za 291,93 zł.

Przejazd autobusowy z Warszawa do Charków: którzy przewoźnicy obsługują tę trasę?

Jednym z wielu partnerów współpracujących z virail jest również , oferujący przejazdy do Charków.

Jaki jest rozkład jazdy autobusów na trasie Warszawa - Charków?

Podróż autobusem z Warszawa do Charków trwa 24 godz. i 43 min. Pierwszy autobus odjeżdża z Warszawa o FSTD, a ostatni o 23:40. Podróż z Warszawa do Charków zajmuje około 24 godz. i 43 min, lub nawet :20 godz. i 20 min, jeśli wybierzesz najszybszą opcję. Pierwszy autobus odjeżdźa z Warszawa o 00:10, a ostatni o 23:40.

Jakie są stacje odjazdu i przyjazdu na trasie z Warszawa do Charków?

Autobusy na trasie Warszawa - Charków wyjeżdżają ze stacji Warsaw Metro Mlociny,Warsaw Central,Warszawa Dworzec Zachodni,Warsaw Chopin Airport (WAW),Warszawa, Wschodnia,Warszawa, Metro Marymont 01 i przyjeżdżają na stację Kharkiv, Metro Prospekt Haharina (Харків, Метро Проспект Гагаріна),Tsentralnyi rynok Bus Station (platforma #6),Kharkiv, Train Station Osnova,Kharkiv, Південний Вокзал,International Airport Kharkiv,Kharkiv International Airport,Kharkiv Haharina Avenue.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Warszawa do Charków?

Na trasie z Warszawa do Charków dostępnych jest 72 połączeń autobusowych dziennie. Zauważ, że 64 z nich to połączenia bezpośrednie, natomiast 8 wymagają co najmniej jednej przesiadki. W rezultacie, wybierz bilet bezpośredni, jeśli nie chcesz się przesiadać. Wybór biletu z przesiadkami może być jednak bardziej efektywny, jeśli kupujesz bilet do Charków w ostatniej chwili przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy. Na trasie do Charków z Warszawa dostępne jest jedynie jedno połączenie autobusowe dziennie. Dlatego powinieneś być bardzo ostrożny przy wyborze biletu. Dodatkowo, prosimy o przybycie na przystanek autobusowy trochę wcześniej. Zalecamy przybycie pół godziny wcześniej, aby uniknąć ryzyka.

Na trasie z Warszawa do Charków dostępnych jest 72 połączeń autobusowych. Zauważ, że wszystkie z nich są bezpośrednie. Pomiędzy tymi dwoma miastami nie ma połączeń z przesiadkami. W konsekwencji nie będziesz musiał się przesiadać.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Warsaw do Kharkiv

Tanie bilety autobus od Warszawa do Charków
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Warszawa do Charków.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Warszawa do Charków, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Warszawa do Charków.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Warsaw do Kharkiv

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Cena w miarę zbliżania się daty wyjazdu

Firmy autobusowe mogą pobierać wyższe ceny biletów w miarę zbliżania się daty odjazdu. Ceny w kolejnych dniach mogą wahać się od około 204,82 zł do 258,87 zł, ale mogą ulec zmianie. Radzimy zarezerwować tak wcześnie, jak to możliwe, aby potencjalnie zaoszczędzić do 21% na swojej podróży!

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów autobusowych od Warszawa do Charków

Najtańsze bilety autobusowe Warszawa - Charków można znaleźć już za 209,99 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 237,64 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 257,43 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż autobusem do Charków

Podróżując autobusem do Charków, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

Sindbad to firma autobusowa działająca na terenie Polski, oferująca krajowe i międzynarodowe przewozy autobusowe. Rozległa sieć Sindbada łączy Polskę z kilkoma krajami, w tym z Niemcami, Austrią, Belgią, Francją, Hiszpanią, Holandią, Luksemburgiem, Wielką Brytanią, Danią, Szwecją, Norwegią, Szwajcarią, Czechami, Ukrainą i Włochami.

Usługi na pokładzie Fortuna Tour, Avtokombinat 1 and Sindbad od Warszawa do Charków
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Warszawa do Charków przez bus.
Udogodnienia Fortuna Tour Avtokombinat 1 Sindbad AGA TRAVEL Z-TIME
power_sockets Gniazdka elektryczne check check check check check
air_con Klimatyzacja check check check check check
wifi WiFi cross cross check cross cross
luggage Bagaż cross cross check cross cross
food_and_drink Jedzenie i picie cross cross check cross cross

Warszawa do Charków Emisje CO2 przez Autobus

Ecology
Pociąg
76.45kg
Autobus
81.91kg
Lot
218.42kg
Samochód
174.73kg

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet autobus od Warszawa do Charków?
Bilet autobus z Warszawa do Charków to 291,93 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 202,96 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Warszawa do Charków?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Warszawa do Charków, to 202,96 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Warszawa a Charków przez autobus?
Warszawa do Charków to 1092,08 km.
Jak długo trwa autobus między Warszawa a Charków?
Warszawa do Charków to średnio 24 godz. i 43 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 20 godz. i 20 min.
Jakie firmy działają od Warszawa do Charków?
Warszawa do Charków jest obsługiwany przez operatorów 14. Możesz znaleźć na Virail Iarmoliuk P.I. FOP, Euroticket, FOB BRYNTSOW, Eurolines Madeltrans, Fortuna Tour, Avtokombinat 1, Sindbad, ZESEN TRANS, AGA TRAVEL, Z-TIME, YARMOLIUK, TocoBus, Ecolines, Ideal Travel Maria Myrna SpJ and Ternvoyage świadczących usługi na tej trasie.
Ile autobus dziennie zmienia się z Warszawa na Charków?
Warszawa do Charków ma średnio 72 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy autobus od Warszawa do Charków?
Najwcześniejszy autobus od Warszawa do Charków rozpoczyna się pod adresem 00:10. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni autobus od Warszawa do Charków?
Najnowszy autobus od Warszawa do Charków odchodzi o 23:40. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Warszawa do Charków?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet autobus, jaki znaleźliśmy, to 202,96 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Warszawa do Charków?
Istnieje średnio 64 z Warszawa, aby przejść do Charków.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Warszawa a Charków przez autobus?
Najszybszy czas podróży przez autobus między Warszawa a Charków to 20 godz. i 20 min.
Czy istnieje bezpośredni autobus z Warszawa do Charków?
Tak, istnieje bezpośredni autobus między Warszawa a Charków.
Jakie są emisje CO2 dla Warszawa do Charków przez autobus?
Podróż autobus z Warszawa do Charków generuje 81.91kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Warszawa

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Warszawa

Trasy międzynarodowe z Warszawa i okolic

Inne miejsca docelowe z Warszawa

Główne połączenia kolejowe do Charków

Powiązane trasy

Inne popularne trasy