Autobus Warszawa - Rzym ceny od 380,12 zł

16/07/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Zabezpiecz swój bilet już dziś i skorzystaj z najlepszych ofert!

Dzisiaj 503,97 zł
Jutro 514,72 zł
2 dni 382,58 zł
3 dni 553,79 zł

Warszawa do Rzym przez autobus

Podróż z Warszawa do Rzym przez autobus wynosi 1317,7 km i zajmuje 37 godz. i 14 min. Dziennie odbywa się 97 połączeń, z pierwszym odlotem o 00:10, a ostatnim o 23:59. Możliwe jest podróżowanie z Warszawa do Rzym przez autobus za jedyne 380,12 zł lub aż 1784,83 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 380,12 zł.

Najniższa cena380,12 zł
Czas trwania podróży37 godz. i 14 min
Połączenie dziennie97
Najniższa cena380,12 zł
Wyzsza cena1784,83 zł
Pierwszy wyjazd00:10
Ostatni wyjazd23:59
Dystans1317,7 km
OdjazdWarszawa
PrzyjazdRzym
PrzewoźnicyFlixBus, EuroresWięcej

Autobus Bilety od Warszawa do Rzym

Data odjazdu
wtorek, 16 lip 2024

Na virail najlepsze oferty autobusowe z Warszawa do Rzym

Znalezienie idealnego biletu autobusowego na podróż z Warszawa do Rzym z virail jest bardzo łatwe. Kiedy wybierzesz datę podróży, virail porówna setki oferty naszych partnerów, aby znaleźć dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Jaka jest najniższa cena biletów autobusowych z Warszawa do Rzym?

Bilety autobusowe z Warszawa do Rzym kosztują średnio 740,82 zł, ale jeśli masz możliwość wcześniejszej rezerwacji lub jeśli daty Twojej podróży są elastyczne, łatwiej kupisz bilety niskokosztowe z Warszawa do Rzym za jedyne 380,12 zł.

Przejazd autobusowy z Warszawa do Rzym: którzy przewoźnicy obsługują tę trasę?

Jednym z wielu partnerów współpracujących z virail jest również , oferujący przejazdy do Rzym.

Jaki jest rozkład jazdy autobusów na trasie Warszawa - Rzym?

Podróż autobusem z Warszawa do Rzym trwa 37 godz. i 14 min. Pierwszy autobus odjeżdża o FSTD, a ostatni o 23:59. Średnia długość podróży to 37 godz. i 14 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Rzym w :25 godz. i 0 min. Pierwszy autobus odjeżdża o 00:10, a ostatni o 23:59.

Skąd odjeżdżają autobusy do Rzym?

Przy podróży na trasie z Warszawa do Rzym, stacje odjazdu i przyjazdu to, odpowiednio, Warsaw Central,Warszawa Dworzec Zachodni,Warszawa, Metro Marymont 01,Warsaw Chopin Airport (WAW),Warsaw Metro Mlociny,Warszawa, Wschodnia oraz Rome Nomentana,Roma - Tuscolana,ROMA - TIBURTINA,Rome Termini,Rome - Ostiense,Rome Trastevere,Rome Ciampino Airport (CIA),Rome Monte Mario,Roma-San Pietro,Rome Fiumicino Airport (FCO),Rome Balduina.

Podróż autobusem do Warszawa z Rzym: ile połączeń dziennie jest dostępnych?

Dostępnych jest 97 połączeń autobusowych na trasie z Warszawa do Rzym. Większą część tych połączeń, dokładniej 0, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 97, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Jeśli nie chcesz się przesiadać, zalecamy wybór połączenia bezpośredniego. Wybór połączenia z przesiadkami może być bardziej efektywny przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń i przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy. Jeśli chcesz dojechać z Warszawa do Rzym autobusem, dostępne jest jedynie jedno połączenie dziennie. Dlatego powinieneś być bardzo ostrożny przy wyborze biletu. Dodatkowo, prosimy o przybycie na przystanek autobusowy trochę wcześniej. Zalecamy przybycie pół godziny wcześniej, aby uniknąć ryzyka.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Warszawa do Rzym

Tanie bilety autobus od Warszawa do Rzym
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Warszawa do Rzym.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Warszawa do Rzym, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Warszawa do Rzym.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Warszawa do Rzym

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Cena w miarę zbliżania się daty wyjazdu

Firmy autobusowe mogą pobierać wyższe ceny biletów w miarę zbliżania się daty odjazdu. Ceny w kolejnych dniach mogą wahać się od około 394,74 zł do 677,17 zł, ale mogą ulec zmianie. Radzimy zarezerwować tak wcześnie, jak to możliwe, aby potencjalnie zaoszczędzić do 42% na swojej podróży!

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów autobusowych od Warszawa do Rzym

Najtańsze bilety autobusowe Warszawa - Rzym można znaleźć już za 418,67 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 561,33 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 702,50 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż autobusem do Rzym

Podróżując autobusem do Rzym, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

FlixBus, dalekobieżna firma autobusowa, działa zarówno w Europie, jak iw Stanach Zjednoczonych. Założona w 2013 roku, stała się jednym z największych operatorów autobusowych w Europie, łączącym ponad 2500 miejsc docelowych w 30 krajach. Pochodzący z Niemiec FlixBus szybko rozszerzył swoją działalność na sąsiednie kraje, w tym Francję, Włochy, Danię, Holandię i Chorwację, oferując jednocześnie regularne połączenia do Norwegii, Hiszpanii i Anglii. Dzięki przystępnym cenom i wygodnym udogodnieniom, takim jak bezpłatne Wi-Fi, gniazdka elektryczne i toalety na pokładzie, FlixBus zapewnia wygodną i przyjemną podróż.

Usługi na pokładzie FlixBus od Warszawa do Rzym
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Warszawa do Rzym przez bus.
Udogodnienia FlixBus
wifi WiFi check
power_sockets Gniazdka elektryczne check
luggage Bagaż check
food_and_drink Jedzenie i picie check
air_con Klimatyzacja check

Warszawa do Rzym Emisje CO2 przez Autobus

Ecology
Pociąg
92.24kg
Autobus
98.83kg
Lot
263.54kg
Samochód
210.83kg

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet autobus od Warszawa do Rzym?
Bilet autobus z Warszawa do Rzym to 740,82 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 380,12 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Warszawa do Rzym?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Warszawa do Rzym, to 380,12 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Warszawa a Rzym przez autobus?
Warszawa do Rzym to 1317,7 km.
Jak długo trwa autobus między Warszawa a Rzym?
Warszawa do Rzym to średnio 37 godz. i 14 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 25 godz. i 0 min.
Jakie firmy działają od Warszawa do Rzym?
Warszawa do Rzym jest obsługiwany przez operatorów 3. Możesz znaleźć na Virail FlixBus, Eurores, Euroticket and Trans Europa świadczących usługi na tej trasie.
Ile autobus dziennie zmienia się z Warszawa na Rzym?
Warszawa do Rzym ma średnio 97 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy autobus od Warszawa do Rzym?
Najwcześniejszy autobus od Warszawa do Rzym rozpoczyna się pod adresem 00:10. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni autobus od Warszawa do Rzym?
Najnowszy autobus od Warszawa do Rzym odchodzi o 23:59. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Warszawa do Rzym?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet autobus, jaki znaleźliśmy, to 380,12 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Warszawa a Rzym przez autobus?
Najszybszy czas podróży przez autobus między Warszawa a Rzym to 25 godz. i 0 min.
Czy istnieje bezpośredni autobus z Warszawa do Rzym?
Tak, istnieje bezpośredni autobus między Warszawa a Rzym.
Jakie są emisje CO2 dla Warszawa do Rzym przez autobus?
Podróż autobus z Warszawa do Rzym generuje 98.83kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Warszawa

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Warszawa

Trasy międzynarodowe z Warszawa i okolic

Inne miejsca docelowe z Warszawa

Główne połączenia kolejowe do Rzym

Powiązane trasy

Inne popularne trasy