Autobus Barcelona - Bilbao ceny od 132,70 zł

16/07/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Zabezpiecz swój bilet już dziś i skorzystaj z najlepszych ofert!

Dzisiaj Więcej
Jutro Więcej
2 dni Więcej
3 dni 276,80 zł

Barcelona do Bilbao przez autobus

Podróż z Barcelona do Bilbao przez autobus wynosi 467,44 km i zajmuje 15 godz. i 53 min. Dziennie odbywa się 19 połączeń, z pierwszym odlotem o 02:20, a ostatnim o 23:30. Możliwe jest podróżowanie z Barcelona do Bilbao przez autobus za jedyne 132,70 zł lub aż 949,36 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 132,70 zł.

Najniższa cena132,70 zł
Czas trwania podróży15 godz. i 53 min
Połączenie dziennie19
Najniższa cena132,70 zł
Wyzsza cena949,36 zł
Pierwszy wyjazd02:20
Ostatni wyjazd23:30
Dystans467,44 km
OdjazdBarcelona
PrzyjazdBilbao
PrzewoźnicyBusPlana, FLIXBUS PORTUGAL UNIPESSOAL Lda.Więcej

Autobus Bilety od Barcelona do Bilbao

Data odjazdu
wtorek, 16 lip 2024

Virail znajduje najlepsze oferty autobusowe z Barcelona do Bilbao

Dzięki virail możesz znaleźć najlepsze oferty autobusowe z Barcelona do Bilbao w kilka kroków. Po wpisaniu daty swojego wyjazdu możesz pofiltrować wyniki i wybrać ten, który najbardziej Ci pasuje.

Jaka jest cena najtańszych biletów autobusowych z Barcelona do Bilbao?

Bilety autobusowe z Barcelona do Bilbao kosztują średnio 379,70 zł, ale jeśli masz możliwość wcześniejszej rezerwacji lub jeśli daty Twojej podróży są elastyczne, łatwiej kupisz bilety niskokosztowe z Barcelona do Bilbao za jedyne 132,70 zł.

Przejazd autobusowy z Barcelona do Bilbao: którzy przewoźnicy obsługują tę trasę?

Z przewoźnikiem będziesz mógł dojechać autobusem z Barcelona do Bilbao.

O której odjeżdżają autobusy do Bilbao?

Podróż autobusem z Barcelona do Bilbao trwa 15 godz. i 53 min. Pierwszy autobus odjeżdża o FSTD, a ostatni o 23:30. Pierwszy autobus odjeżdża z Barcelona o 02:20, a ostatni o 23:30. Podróż trwa średnio 15 godz. i 53 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie :8 godz. i 0 min.

Jakie są stacje odjazdu?

Autobusy na trasie Barcelona - Bilbao wyjeżdżają ze stacji Barcelona-Clot-Arago,Barcelona Placa de Catalunya,Barcelona El Prat Airport T2,Barcelona Nord,BARCELONA SANTS,Barcelona-Sant Andreu Comtal,Barcelona Franca,Barcelona Paseo de Gracia i przyjeżdżają na stację Bilbao, Estación de Autobuses,Bilbao - Kastrexana,Bilbao Abando.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Barcelona do Bilbao?

Na trasie z Barcelona do Bilbao dostępnych jest 19 połączeń autobusowych dziennie. Zauważ, że 6 z nich to połączenia bezpośrednie, natomiast 13 wymagają co najmniej jednej przesiadki. W rezultacie, wybierz bilet bezpośredni, jeśli nie chcesz się przesiadać. Wybór biletu z przesiadkami może być jednak bardziej efektywny, jeśli kupujesz bilet do Bilbao w ostatniej chwili przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy. Jeśli chcesz dojechać z Barcelona do Bilbao autobusem, dostępne jest jedynie jedno połączenie dziennie. Bądź szczególnie uważny przy wyborze oferty. Dodatkowo, lepiej jest przybyć na przystanek z wyprzedzeniem. Zaleca się przybycie pół godziny wcześniej, aby uniknąć ryzyka.

Na trasie z Barcelona do Bilbao, dostępnych jest 19 połączeń autobusowych dziennie. 13 z nich to połączenia z co najmniej jedną przesiadką, 6 to połączenia bezpośrednie. Zauważ, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, oferta z przesiadką jest czasem dużo lepszym rozwiązaniem przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Zalecamy jednak kupno biletu bezpośredniego, jeśli wolisz się nie przesiadać.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Barcelona do Bilbao

Tanie bilety autobus od Barcelona do Bilbao
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Barcelona do Bilbao.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Barcelona do Bilbao, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Barcelona do Bilbao.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Barcelona do Bilbao

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Cena w miarę zbliżania się daty wyjazdu

Firmy autobusowe mogą pobierać wyższe ceny biletów w miarę zbliżania się daty odjazdu. Ceny w kolejnych dniach mogą wahać się od około 133,44 zł do 251,98 zł, ale mogą ulec zmianie. Radzimy zarezerwować tak wcześnie, jak to możliwe, aby potencjalnie zaoszczędzić do 47% na swojej podróży!

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów autobusowych od Barcelona do Bilbao

Najtańsze bilety autobusowe Barcelona - Bilbao można znaleźć już za 181,54 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 223,54 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 247,09 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż autobusem do Bilbao

Podróżując autobusem do Bilbao, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

Alsa, założona w 1923 roku, jest znaną hiszpańską firmą autobusową obsługującą trasy krajowe i międzynarodowe. Firma rozrosła się i stała się jedną z największych firm autobusowych w Europie. Alsa zapewnia kompleksowy zakres usług, w tym regularne i ekspresowe trasy, luksusowe autobusy i autobusy sypialne. Firma Alsa, której celem jest zrównoważony rozwój, ogranicza swój ślad węglowy, stosując paliwa alternatywne i energooszczędne technologie.

Usługi na pokładzie BusPlana, Alsa and FlixBus od Barcelona do Bilbao
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Barcelona do Bilbao przez bus.
Udogodnienia BusPlana Alsa FlixBus
wifi WiFi check check check
air_con Klimatyzacja check cross check
luggage Bagaż cross check check
bicycle Rower cross check cross
power_sockets Gniazdka elektryczne cross cross check
food_and_drink Jedzenie i picie cross cross check

Barcelona do Bilbao Emisje CO2 przez Autobus

Ecology
Pociąg
32.72kg
Autobus
35.06kg
Lot
93.49kg
Samochód
74.79kg

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet autobus od Barcelona do Bilbao?
Bilet autobus z Barcelona do Bilbao to 379,70 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 132,70 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Barcelona do Bilbao?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Barcelona do Bilbao, to 132,70 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Barcelona a Bilbao przez autobus?
Barcelona do Bilbao to 467,44 km.
Jak długo trwa autobus między Barcelona a Bilbao?
Barcelona do Bilbao to średnio 15 godz. i 53 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 8 godz. i 0 min.
Jakie firmy działają od Barcelona do Bilbao?
Barcelona do Bilbao jest obsługiwany przez operatorów 3. Możesz znaleźć na Virail BusPlana, FLIXBUS PORTUGAL UNIPESSOAL Lda., Alsa and FlixBus świadczących usługi na tej trasie.
Ile autobus dziennie zmienia się z Barcelona na Bilbao?
Barcelona do Bilbao ma średnio 19 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy autobus od Barcelona do Bilbao?
Najwcześniejszy autobus od Barcelona do Bilbao rozpoczyna się pod adresem 02:20. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni autobus od Barcelona do Bilbao?
Najnowszy autobus od Barcelona do Bilbao odchodzi o 23:30. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Barcelona do Bilbao?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet autobus, jaki znaleźliśmy, to 132,70 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Barcelona do Bilbao?
Istnieje średnio 6 z Barcelona, aby przejść do Bilbao.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Barcelona a Bilbao przez autobus?
Najszybszy czas podróży przez autobus między Barcelona a Bilbao to 8 godz. i 0 min.
Czy istnieje bezpośredni autobus z Barcelona do Bilbao?
Tak, istnieje bezpośredni autobus między Barcelona a Bilbao.
Jakie są emisje CO2 dla Barcelona do Bilbao przez autobus?
Podróż autobus z Barcelona do Bilbao generuje 35.06kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Barcelona

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Barcelona

Trasy międzynarodowe z Barcelona i okolic

Inne miejsca docelowe z Barcelona

Główne połączenia kolejowe do Bilbao

Powiązane trasy

Inne popularne trasy