Znajdź autobus z Jasło do Szczecin

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 64,06zł
Czas podróży 15 h 45 min
Połączenia dla każdego dnia 3
Pierwszy odjazd: 09:25
Ostatni odjazd: 21:10
Odległość 629km

Na virail najlepsze oferty autobusowe z Jasło do Szczecin

Jeśli szukasz biletów z Jasło do Szczecin w niskiej cenie, virail jest dla Ciebie idealną opcją. Porównując oferty kilku przewoźników możesz znaleźć rozwiązanie odpowiednie dla Twojego budżetu i planu wyjazdu.

Ile kosztują najtańsze bilety autobusowe z Jasło do Szczecin?

Bilety autobusowe z Jasło do Szczecin kosztują średnio 22,49 zł, ale jeśli masz możliwość wcześniejszej rezerwacji lub jeśli daty Twojej podróży są elastyczne, łatwiej kupisz bilety niskokosztowe z Jasło do Szczecin za jedyne 14,98 zł.

Skąd odjeżdżają autobusy do Szczecin?

Stacje odjazdu i przyjazdu busów na trasie z Jasło do Szczecin to Jasło i Szczecin Station.

Autobusy z Jasło do Szczecin


Jako że podróż z Jasło do Szczecin nie jest długa, bus jest dobrym rozwiązaniem, ale jeśli szukasz większej liczby połączeń lub innej godziny odjazdu, poszukaj ofert kolejowych lub spróbuj carpoolingu.

Chociaż bardzo tanie, autobusy są również bardzo wolne. Dotarcie z Jasło do Szczecin może zająć chwilę. Rozważ podróż samolotem i zarezerwuj tanie bilety lotnicze, kupując z wyprzedzeniem.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Jasło do Szczecin?

Dostępnych jest 3 połączeń autobusowych na trasie z Jasło do Szczecin. Większą część tych połączeń, dokładniej 0, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 3, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Jeśli nie chcesz się przesiadać, zalecamy wybór połączenia bezpośredniego. Wybór połączenia z przesiadkami może być bardziej efektywny przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń i przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Jeśli chcesz dostać się autobusem do Szczecin z Jasło, dostępnych jest 3 połączeń dziennie. Zauważ, że wszystkie z nich wymagają co najmniej jednej przesiadki. Z tego powodu będziesz musiał przesiąść się w trakcie podróży.

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni autobus z Jasło do Szczecin?

Średnia długość podróży to 15 hours and 45 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Szczecin w 14 hours and 25 minutes. Pierwszy autobus odjeżdża o 09:06, a ostatni o 21:06.

Przejazd autobusowy z Jasło do Szczecin: którzy przewoźnicy obsługują tę trasę?

Do partnerów virail należy również FlixBus, oferujący przewozy na trasie z Jasło do Szczecin.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.